Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

kajule
16. říj 2007

Jo a četla jsem o tom placení za pobyt v porodnici. Teda to je vážně síla. 🙄 Dobrý neřeknu těch 60,- za maminku, ale za dítě to nechápu a už vůbec nechápu ty peníze, když je dítě v inkubátoru. 🙄 🙄 🙄 Vážně nechápu na co se teda platí zdravotní pojištění. 🙄 🙄 🙄

erin4
16. říj 2007

kajule,snad to nesvedou na stravné,protože u miminka 😒 😅
Taky jsem předevčírem ve zprávách slyšela nějakýho chlapa z pojišťovny, jak říkal, že plomby do zubů nebude platit pojišťovna,když za kazy si každej může sám. Ještě,že jsem se na něj nestihla dojít podívat 😒 by to měl spočítaný 😠 Protože podle mě,jde taky o dědičnost nebo tak, nejen o čištění, já šistím 2-3 denně,a k zubařce kolikrát chodím za kratší dobu než půl roku:(

krista
autor
16. říj 2007

Kajule, tak to máš dobrej foťáček na mobílku, já mám takovej šunku, takže nic moc, ale aspoň něco, mám tam nafocený bříško jak mi roste 🙂

A řekla jsi to stejně jako bych to řekla já s tím pojištěním a platbami 🙄
To abych se modlila, aby bylo všechno OK a já mohla po 4 dnech udělat pá pá 😠

Erin držím palce, abyste brzo to ubytování našli 🙂

erin4
16. říj 2007

Dík krista,snad jo 😉 Teď tu zrovna v druhým okně zase odepisuju na nějakej podnájem.

kajule
16. říj 2007

Tak ten chlap kdyby mi přišel na oči, už by neměl šanci k úniku. 😠
Já si zuby čistím třikrát denně někdy i víc a prostě po mamce se mi víc kazí a čištěním tím nic moc nezmůžu. 😒
Kris, tak já mám obyčejnej Sony Ericsson k750i, ale foťák má 2mega pixels, kže to celkem jde. 🙂

krista
autor
16. říj 2007

Erin tak ať to klapne - tfuj tfuj tfuj!!! 😉

Kajule tak specielně pro tebe si najdu kolik mega pixels má ten můj 😀

erin4
16. říj 2007

No holky,já jsem takovej technik,že bych si nejdřív musela najít,co je to mega pixels 😀 😕

krista
autor
16. říj 2007

Tak já mám 0,31 Mpx to je fakt vtipný 😀 A to je to půl roku starej telefon 😀
Vyhrála jsem ho na bále 😝

Erin tak si to najdi na netu, najdi si tam svůj telefonek a jeho vlastnosti 🙂

kajule
16. říj 2007

Kris, tak to si schválně najdi, ale já tomu stejně moc nerozumím. Jen mi dneska jedna holka řekla, proč nefotím digitálem. Jsem jí řekla, proč když z mobilu mám taky pěkný fotky a ten digitál se mi nechce pořád tahat s sebou. No a kámoš jí řekl, že jak to má ty dva mega pixely, kže už to takový rozdíl není, tak nevím...každopádně fotky mám z toho vážně pěkný.
Erin, já taky nevím, co to znamená. 😀 😀 😀

erin4
16. říj 2007

Tak to taky musím zkusit,abych se dozvěděla,že mám 0,01Mpx nebo tak,ne? 🙂

krista
autor
16. říj 2007

Erin a co máš za mobílek? Typ?
Já mám Nokii 6101 🙂

Kajule tak když máš hezký fotky a máš kablík tak to chápu, je to praktičtější 🙂 Já bych strašně chtěla foťáček, ale až dýl no 🙂

erin4
16. říj 2007

Tak mám taky 0.31Mpx, mám Siemens CL75, o vánocích byla zrovna ta limitovaná série,na které je ohnutý vlvčí mák,něco jak Kenzo 😉

erin4
16. říj 2007

Přemýšlím,že bych si sem na stránky přidala taky nějaký fotečky,ale já tak nějak žádný tematický nemám,tak vůbec nevím jaký🙂

kajule
16. říj 2007

Kris, tak tu jsem měla taky, dokud mi ji minulý léto neukradli. 😠 Teď mi kamarádka nabízí za 2000,- tři měsíce starou Nokii N70, když já ani nevím, jak vypadá a ještě jsem se na ni nestihla na netu podívat.

krista
autor
16. říj 2007

Erin lupni tam co chceš 🙂

erin4
16. říj 2007

Tak já třeba něco vyberu a lupnu 😉 , i když to asi nebude tak supr jako ty bříška tam..no holt trochu závidím,no 😔 ,ale jen tak trošku..něco vyberu

To tenhle mobil je můj druhej a navíc jsem ho ani nechtěla,protože ten první Nokia pořád super funguje a to už jsem tu psala,že jsem s ním i po příteli hodila z druhýho patra schodiště 😠 a s baterkou vydrží týden,tak si ho beru,když jedem na vodu,abych ten novej neutopila 😉

krista
autor
16. říj 2007

kajule to je hodně dobrej mobil - po tom skoč všema 10ti 😉
http://www.mobilkuryr.cz/nokia/n70.html

Tak jinak holky, my máme doma ještě plně funkční Nokie 3310 😀 😀

erin4
16. říj 2007

Však to je on Nokia 3310,co se proletěl z těch schodů 🙂 a jak funguje,líp než kdejakej novej🙂)

krista
autor
16. říj 2007

Erin no vidíš 😝

erin4
16. říj 2007

Ten přežije všechno, i když nateče na vodě do barelu 😀 Akorát bývalýmu spadl do piva,pak do sila a nakonec do ohně na čarodky,tak to jako nepřežil🙂) 😀

kajule
16. říj 2007

Tak k těm mobilům my máme doma dvě funkční Nokie 3310, jednu tu samou nefunkční, pak nějakou praletou Nokii, ke který nemáme už ani nabiječku, pak Nokii 3210, to byl můj první mobil, ten můj Sony Ericsson, Péťa má Samsung Z300 a měla jsem ještě Nokii 1600, ale tu jsem dala táťkovi, pže mu mobil ukradli. Tím pádem přemýšlím jestli mám jít do tý Nokie N70, pže mám ještě jednu simku na Vodafone a tamty mobily jsou všechny jenom na T-Mobile a ta N70 je odblokovaná.
Kris, díky, mrknu se na to. 😉 Myslíš teda, že ty 2000 je dobrá cena?

kajule
16. říj 2007

Táta měl dřív Nokii 5110 a co ta vysílačka všechno vydržela by se jeden divil.

erin4
16. říj 2007

Naši měli taky donedávna Nokii 5110,jak říkáš vysílačka..
Kajule,já bych ho za ty 2000 brala,kdybych ho kupovala🙂

krista
autor
16. říj 2007

Kajule teď jsem se lekla 😀 Jak ty máš doma Páťa a Péťu, že Páťa už má taky telefon 😀

Holky my máme mobilů 😀
Já mám teda tu Nokii 6101, MM má Nokii 3330 (+ dva služební telefony, nevím přesně typy, jedno je Nokie a druhý Siemens), schovanou máme Nokii 3310 a nějakýho Alcouše kterej už nefunguje 😝

Jo a Kajule za ten telefon bych řekla, že to je super cena, když ho jinde maji za 5,8tis. - speciálně tenhle typ má známý a PC byla asi před rokem kolem 12tis., takže jdi do něj 😉

erin4
16. říj 2007

Jestli to čtu v profilu dobře,tak páťa má 5 měsíců..to je fakt na mobil trochu brzo 😀

kajule
16. říj 2007

Kris, tak jsem na něj mrkla. Vypadá dobře a foťák má to rozlišení taky 2mega pixely, kže fotit bude určitě taky dobře. 🙂 Když tak koukám na ten obrázek mám pocit, že jsem ho viděla u kamaráda.

krista
autor
16. říj 2007

Kajule já bych ho fakt brala 🙂 Na ten foťáček jsem taky koukala, čekala jsem malinko lepší rozlišení, ale nepohoršíš si 🙂 😉

Erin jj právě proto jsem se divila 😀

erin4
16. říj 2007

kajule,na obrázku vypadá dobře a když tak čtu,tak má snad úplně všechno..

krista
autor
16. říj 2007

Já bych ho brala pro manžu, on hrozně touží po tom mít telefon s foťákem, ale jak nejsou prašulky tak si musí počkat, snad se dočká prdízna moje 🙂

erin4
16. říj 2007

MP by taky rád novej mobil,teda spíš někdy já,protože ten jeho už nemá ty základní funkce,co má mobil mít-třeba si nepamatuje čísla 😝 ,a vybíjí se hrozně rychle.Chtěla jsem mu i dát tu svou nokii,ale zas do toho nejde ta simka