Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

kajule
17. říj 2007

Jj, určitě sem pak fotku taky hodím, až bude čas. Jináč je to tahle budna akorát jsem ji měla levnější.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8435306&tab=1

krista
autor
17. říj 2007

Moc pěkná, bude určitě teploučká 😵
Já teď budu mít s bundou jiný starosti 😅

kajule
17. říj 2007

My v sobotu pravděpodobně jdeme na ten ples. Páťu bude hlídat babi, ale přemýšlím jestli jít. To by bylo poprvé, co bych ho takhle nechala na noc, my přijedeme nejdřív po půlnoci. Si říkám jestli nejsem krkavčí matka. Jenže on stejně celou noc spí.

krista
autor
17. říj 2007

Kajule no to rozhodně nejsi, nikdo ti to nebude vyčítat, když je to poprvé za 5 měsíců co budeš bez něj, jsou daleko, ale fakt DALEKO horší krkavčí matky 😉

kajule
17. říj 2007

Kris, já jsem si minulý rok koupila bundu o trochu větší a pak ještě kabát, ten můžu nosit i teď, ale bundu jsem dala mamce, pže mi byla jaksi volná. 😅
Už jsem si ji vyzkoušela, je teploučká a bude se určitě i nosit dobře. 🙂

kajule
17. říj 2007

Tak to doufám, co jsem tady četla názory třeba v diskuzi o kojení, tak jsem měla někdy vážně dost.
A kampak ty razíš o tom víkendu? 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Kajule já jsem si loni taky koupila volnější bundu a mám tam ještě hodně focha, ale budu rodit určitě v zimě tak do 9.měsíce to asi nezmáknu 😝

Ještě že jsem do tý diskuze nezavítala 😀 😅
Já jdu s holkama jenom na minerálku 😀 Protože mi včera Dr. zakázala pít cokoliv jinýho kvůli infekci v moči tak si nedám ani čajdu, ale to jsou kámošky, jedna svobodná a dvě svobodný matky a já vlastně těhule, takže takový klidný odpoledne 🙂 Jedna má měsíční holčičku, tak se na ni strašně těším 😵

krista
autor
17. říj 2007

Kajule (promiň blbej dotaz) ale dá se to nějak zařídit, když žencká kojí a potřebuje nutně pryč bez mimča? To si odstříkne nebo udělá příkrm? Blbej dotaz já vím, ale jsem fakt nováček 😅

kajule
17. říj 2007

Kris, na tu infekci je dobrý pít brusinkovou šťávu nebo džus i brusinky samotný. Já jsem to taky měla a v 36.tt i pozitivní GBS.
A s tím mlíkem, tak já bych ho asi odstříkala. 😉

krista
autor
17. říj 2007

Kajule díky za radu, jen mě zajímalo jak se to řeší 😉

Tak na ty brusinky se juknu, Dr. mi řekla jen pít vodu, tak třebas bude tohle lepší 🙂 A co je prosímtě pozitivní GBS? 😲

kajule
17. říj 2007

Kris, to znamená, že když mi dělali v 36.tt tu kultivaci, tak jsem měla pozitivního toho streptokoka. Tudíž mi před porodem museli píchnout ATB, aby se to nedostalo k Páťovi.
Ty brusinky ale vážně zkus, jsme to tady probírali, když jsem byla těhu a i doktorka mi je dovolila.

krista
autor
17. říj 2007

Teda toho strepkotoka bych si taky nepřála ☹
Moc díky za radu 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Už jsi se rozhodla pro nějakou židličku? 🙂
Plastová nebo dřevěná? 😀

kajule
17. říj 2007

Kris, já se toho bála, ale myslím si, že když přijdeš včas je to v pohodě. 🙂 I když já měla problém s tím, že ta sestřička mi tu první dávku nějak neuměla píchnout, kže mi to píchla až na bůhví kolikátý pokus. Já tam měla ještě měsíc po porodu modřinu jak blázen. A jak mi to píchla, udělalo se mi příšerně zle (jak jsem byla unavená, nenajedená a taky těch pokusů) a motala se mi hlava. Jsem si říkala, jak teď mám zvládnout porod a šlo to v pohodě a bylo to rychlý. 🙂

kajule
17. říj 2007

Jj, už mám jasno, tu oranžovou Fábulu. 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Kajule nesnáším injekce - snad na to nedojde 😢
Vybrala jsi si dobře, já bych do ní taky šla, skvěle se mi hodí do interiéru a bude dobře udržovatelná 🙂

kajule
17. říj 2007

Tak mně injekce nevadí. Jenže když jsem byla vážně docela dost unavená, nenajedená a ona mi to píchla až někde ani už nevím na kolikátej pokus, tak mi to dalo docela zabrat, abych to ústala.
Jináč tu židličku beru nejen proto, že se mi opravdu líbí, ale nám se taky bude hodit do kuchyně. 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Tak jsem zvědavá jak s ní budeš potom spokojená, to musíš dát vědět, abych věděla až budu vybírat já 😀 a objednáváš jí přes net nebo v kamenným obchodě? 😉

kajule
17. říj 2007

Jj, dám ti pak vědět. 😉 Já ještě nevím, podívám se po ní v pátek v Hradci a uvidím. Kdyžtak bych ji objednala přes net.

krista
autor
17. říj 2007

A už jsi něco kupovala takhle přes net, krom oblečků, myslím jako větší věci? Taky dej pak vědět jak jsi spokojená s novým telefonem 🙂

kajule
17. říj 2007

Jj, objednávala jsem právě to lehátko. 🙂 Ten telefon budu mít asi někdy příští týden, já doufám, že budu spokojená a snažím se v sobě udržet naději, že bude stříbrný. 🙂 😎

krista
autor
17. říj 2007

Jo tak to nevim, kdyby byla kámoška chlap a řekla ti že je černej, tak bych tu naději měla 😀 Ale takhle 😀 No určitě se ti bude líbit a budeš spokojená 🙂
A přes jaký stránky jsi to prosímtě objednávala? Ráda bych věděla kde jsou spolehlivý 🙂

kajule
17. říj 2007

Kris, já většinou všechno objednávám přes batolata.cz. 😉 Ať má barvu jakou chce, hlavní je asi co umí. 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Už jsem na to koukala, vypadá to na těch stránkách hezky, díky 🙂

erin4
21. říj 2007

Dneska mě ten můj takšílene naštva,že se hned někde musím vypsat,jinak se vážně do čtvrt hodiny rozejdeme 😒 ☹

erin4
21. říj 2007

Tak už jsem klidná,ale jinak je teda dneska fakt den na bačkoru 😝
Tady asi Pořád nikdo není,tak zkusím navšívit nějaký veselejší stránky,něž ty s mým posledním vzakzem 😀

kajule
21. říj 2007

Erin, já kdybych se nemohla z toho vypsat, tak jsem každou chvilku rozvedená. 😎

erin4
21. říj 2007

Jéé,my se bavíme na dvou diskuzích naráz🙂)
My se taky dneska skoro rozešli a ještě to nebezpečí pořád trvá, ale vidím to tak,že já mu asi ZASE odpustím 😒 a on mi přes to moje nadávání říkal,že mě má rád,tak snad to bude o.k.

erin4
21. říj 2007

Tak už jsme se vypsala...doufám,že to každej tady v tom textu přeskočí a bude🙂

erin4
21. říj 2007

No nic musím běžet, příště sna d v lepší náladě 😎