Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

niikkyy
7. říj 2007

Leni chtela jsem ale pak jsem na nej vykaslala!!!kdyby me pak DR nedala do kupy tak bych asi sla do toho!!!ale slysim jeho jmeno a vrazdila bych

dashak
7. říj 2007

kaji, ty máš miláčka, umyje nádobí jo? U nás se neudělá nic co se neřekne 😅 Taťka se prý nerad vnucuje, ale když poprosím o pomoc tak to je jiná 😀 Prý že líná huba holé neštěstí. No ale schválně to udělá vždycky nějak blbě, aby měl jistotu, že už to po něm nebudu chtít 😀

Jednou jsem mu řekla, ať pověsí prádlo na ten skládací sušák.... pověsil ponožky tím stylem, že je jakoby položil naplocho na sušák, takže zbytek se už nikam nevešel 😅 A ani se neobtěžoval ty ponožky nějak spárovat, takže jsem to stejně musela sundávat a pověsit si to sama 😅

Prostě, když si chceš něco udělat dobře, musíš si to udělat sama 😀

kajule
7. říj 2007

Niky, však já jsem si za tou moji taky zašla a pěkně jsem ji řekla co si myslím. Ona mi totiž vysadila prášky, aniž bych to měla doléčený, pak jsem byla na kontrole a moje obvoďačka se zhrozila co to tam mám. No a ta endokrinoložka, že prý mě dávno objednala do Phy do Motole na operaci. Mimochodem v tý svojí lékařský zprávě to měla připsaný tužkou. V Pze samozřejmě o ničem nevěděli, ale byli strašně milý a ochotný. Hned mě vyšetřili, domluvila jsem si s nima termín operace. A teď když tam jezdím po roce na kontrolu, tak se i těším, pže si tam s těma doktorama i dobře pokecám. Endokrinoložku jsem taky vyměnila a jezdím do HK, je mi stokrát milejší. Taky jsem zjistila, že ta moje bejvalá potom co se to přihodilo se mnou, přišla o dost dalších pacientů. 😀

dashak
7. říj 2007

Tak já jdu raději za tím mojím chlapem, ať nebrblá 😀

sisstin
7. říj 2007

hele..vy si jako krafete tady jooo 😠 😅

kajule
7. říj 2007

Dáši, to je ale taky jednou za uherskej rok. A s tím jídlem to je u nás stejný. Já navařím a bláhově si myslím, že mám na dva dny pokoj, ale chyba lávky. Kuře s ní k obědu a večer si dá guláš. 😠 😠 😠

kajule
7. říj 2007

Ahoj Siss. 😅 😀 😀

niikkyy
7. říj 2007

kaju se nedivim!!taky jsem mu vynadala a on delal ze nic,jako kdybych si vymyslela 😠

kajule
7. říj 2007

Niky, však jsem jí tuhle reklamu, zařídila taky já. 😠 Ono když mi vysadila léky, řekla, že je všechno v pohodě a v Pze pak zjistili, že tam mám nádor sice nezhoubný, ale nádor. Naštěstí na to ale přišli včas, celý mi to vyoperovali. A že neměl žádný metastázy, tak je to dobrý. Tenkrát jsem ale myslela, že ji asi zabiju. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kajule
7. říj 2007

Niky, koukala jsem na tu tvoji svatební fotku, vážně ti to tam moc slušelo. 😉

niikkyy
7. říj 2007

juu díky moc 😵
no já taky jsem to všude řekla a fakt odešlo moc lidí 😀

kajule
7. říj 2007

Však si taky nezasloužej nic jinýho a ještě byla protivná jak můra, kdyby se aspoň omluvila, to je to nejmenší, co mohla udělat, ale nic ještě dělala krávu. 🙄 🙄 🙄

niikkyy
7. říj 2007

ten muj taky delal ze o nicem nevi 😠

koni.klec
7. říj 2007

Hele, holky, to si delate srandu, ze manzilci odmitaji prebalovani????? to by teda ten muj mohl zkusit. To se jim jako ekluje vlastni dite ci co? Nadobi fakt bez problemu, ale neprebalovat dite, to nepochopim. Nerikam, ze se do toho maji vylozene hrnout, ale snad kdyz to je potreba, tak to udelaji. Ja jsem teda zatim bezdetna, ale kdyby otec myho ditete odmitl prebaleni, tak by asi nasledovalo zabaleni (ale mejch kufru 😉 Emancipace s tim nema co delat. Co treba, kdybyste mely dite, ktery by bylo postizeny???? Zlaty hovinka 😵 😉 😅

kajule
8. říj 2007

Dobrý ráno, tak to byste holky nevěřili, ale MM ty křidýlka nakonec včera údělal sám jak pro něj tak pro mě. 🙂

kajule
8. říj 2007

Jo a jináč, zase tak velkou tragédii, že ho nechce přebalit to nevidím. Myslím, že s toho děláš zbytečně to co není. Mně bohatě stačí, že ho ustrojí, pomůže mi s koupáním a věnujeme se mu. O variantě postiženého dítěte jsme mluvili, když jsem byla ještě těhu. Oba dva jsme se shodli na tom, že by to nebylo jednoduchý, ale to dítě, jelikož už je jednou naše, bychom si nechali.

koni.klec
8. říj 2007

Nevim, mne to prijde divny. Co kdybys ho taky nechtela prebalovat? Tak to bude delat sousedka? Chci jen rict, ze toto prece neni dany tim, ze jsi ho nosila v brisku. Co treba adoptovany dite, to taky potrebuje prebalit.
Ale to je vec osobniho nazoru. Nejak tomu nerozumim. Muj pritel mel takove prupovidky, ze prebalovani mu teda fakt nepujde, taky. Ale kdyz jsem videla, jak letel uklidit sam blinkance po mym psovi, aniz bych rekla pul slova, tak jsem se uklidnila. No, sme na ty chlapi nekdy prisny. Fakt je, ze je furt lepsi, kdyz dite neprebaluje, ale je ho schopen obejmout. Znam chlapy, kteri si dite ani nepochovaji v porodnici.
Hele holky, jak je to jeste se vstavanim? To taky nechapu, podle jakych pravidel se v noci vstava, kdyz uz se treba nekoji nebo se koji jen pred usnutim. Oba fifty x fifty nebo ne? Na to taky nemam vyhranenej nazor, ale az budu mit deti, tak si ho asi rychle udelam. 😉

kajule
8. říj 2007

Nevím, jak je to se vstáváním, pže Páťa se první 2,5 měsíce budil jednou za noc, já jsem ho nakojila a Péťa ho dal odříhnout. A teď spí Páťa celou noc od devíti do půl desátý. 🙂

krista
autor
8. říj 2007

Ahojky holky,
tak včera jsem nakonec přilezla já 😝 protože toho mýho chudáka už tři dny v kuse bolí dost hlava, žere jeden brufen za druhým a já nevěděla co dělat, sama mám migrény jako prase, tak vím co to je, ale ta jeho bolest hlavy se mi vůbec nelíbí, tak ho dokopu v úterý k Dr. a jsem zvědavá co mu na to řeknou 😖

kajule
8. říj 2007

Ahoj Kris, tak jestli ho k tomu Dr. dokopeš, tak jseš dobrá. Já bych tam Péťu nedostala.

krista
autor
8. říj 2007

No právě, on je hroznej, radši by na něco umřel než aby šel k Dr., ale mě se to fakt vůbec nelíbí a jak jsem psala tak sama mám migrény a tohle mi připadá nějaký jiný, takže bych fakt ráda, kdyby ho někdo pořádně vyšetřil a když si tam nedojde teď přes práci tak ho tam dokopu až bude mít dovču - i když už se vymlouval, že ho to potom určitě bolet nebude, ale stejně to odnášim já, nebaví se se mnou, jen leží, já mu masíruju hlavu, dělám obklady ... no děs 😒

Koukala jsem, že Péťa udělal sám křídla 😲 😉

kajule
8. říj 2007

Kris, nj udělal, taky to bylo slávy, jak je dobrej, že to zvládnul. 🙂
My jednou byli u nás na slavnostech, pže jedna vesnice byla vyhlášena vesnicí roku 2007, já jsem řídila, kže Péťa si dal pívo, jenže na tom slunci chytil úpal. Měl horečky atd., tak jsem se o něj starala jako o děcko, jenže co si myslíš, on prostě musel hnedka letět do práce. 😠

krista
autor
8. říj 2007

Kajule no to je normální 😖
Kdykolikv měl MM třeba horečku tak jsem mu nosila hezky do postýlky čajíčky, papáníčko - jako s dítětem 😀 😝
Jsem zvědavá jestli ho to dneska bude pořád bolet 😒 Říkal mi že se mu udělalo špatně - zamotala hlava a na zvracení ... fakt se mi to nelíbí ☹

kajule
8. říj 2007

Přesně tak, lehnul si na gauč, já ho zabalila do peřiny, aby teda vyděl na tu televizi a mohl sledovat tenis atd., když už nemůže nic jinýho. Nosila jsem mu čaje všechno možný a pak vstal a šel do práce. 😖
Na tvém místě bych ho k tomu Dr., ale vážně dokopala. 😉
Třeba to není nic vážného, ale není dobrý takový věci podceňovat.

kajule
8. říj 2007

Trošičku jsem ti nakoukla do albíček. Koukám modrej kočárek, to bude určitě kluk. 😉 A už ho máte koupený nebo zatím jenom vyhlídlí? Jinak pěkný lehátko, máme stejný a kapsář na postýlku taky ještě s povlečením a mantinelem. 😉 😵 😵

kajule
8. říj 2007

Koukám za chviličku budeš v polovině a ani se nenaděješ a budeš mít mimi u sebe. Strašně rychle to utíká. ☹

krista
autor
8. říj 2007

Jo to je pravda, kéž by to nic nebylo 🙂
Jo a taky jsem jednou MM srážela horečku studenýma obkladama, chudák brečel jako malej ☹ ☹ 😉

Kajule nestraš s tím klukem, my chceme oba holku 😀 Ale modrou máme rádi, zatím je jenom vyhlídnutý, bude se kupovat až nějak před porodem (jako první se koupí vajíčko) 🙂 Hlavně kočárek nechci doma 😀
To lehátko je famózní strašně se mi líbí, to si určitě koupíme 🙂 A využíváte ho hojně? Jinak my nic z toho co je v albu nemáme koupenýho, kromě těch posledních pár věcí, kde je i popiska že je to doma 😅

Jo hrozně to letí to je pravda a někdy bych chtěla mít už mimčo u sebe, mám pořád z něčeho strach 😖 A ty máš taky potíže se štítnou žlázou?

kajule
8. říj 2007

Jj, využujeme ho docela hodně. 😉 Hlavně proto, že Páťa rád sleduje televizi. Dřív ji sledoval, když byl na bříšku, jenže teď když je na bříšku snaží se spíš plazit. 😵
Myslím, že svoje problémy se šž jsem psala někde na začátku týhle diskuze. 😉

krista
autor
8. říj 2007

Fakt, já jsem nedočítala a včera když jsem tu byla tak jsme se o tom nebavili, no tak neva 😉

To je fajn, že to lehátko využije, slyšela jsem od spousty mamin, že je to dobrá věc, proto bych to taky chtěla 🙂 A jakej máte kočáreka a kdy jste ho koupili? 🙂

kajule
8. říj 2007

Kris, my máme X-lander XA a jsem s ním moc spokojená i tady do terénu. 🙂 Koupila jsem ho u kamarádky v jejím obchodě.
Jinak tady jsem myslím psali o té šž.
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...