Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

kajule
7. říj 2007

Ahoj, tak se hlásím do nového tématu a doufám, že zjistím, že MM není ojedinělý případ a nejsem v tom sama. 🙂

niikkyy
7. říj 2007

ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵

kajule
7. říj 2007

Niky, jaký jste teda vybrali resp. TM? 😀

krista
autor
7. říj 2007

Kajule na tebe jsem tu čekala, ne fakt jak jsem ti říkala, že v tvém muži toho vidím hodně ze svého, viz to sedání si na náš krásný čistý béžové gauč ve špinavých, třeba i pracovních věcech 😲 😖

niikkyy
7. říj 2007

no po tatovi jak jinak!!Tomas!! ja nechci jmeno po rodicich,ale co no!! Ja chtela Filipa

krista
autor
7. říj 2007

Béžový!!! Ježiš to zní jak od teplouše - béžové gauč 😀

niikkyy
7. říj 2007

teplý bážovy gaušík 😀 😀 😀 😀

krista
autor
7. říj 2007

Niki a já zrovna chtěla jméno po MM ale on nechce 😒 No už jsem se s tím smířila, aspoň nebudou problémy s poštou apod. - teda u tebe jo 😉 😀

kajule
7. říj 2007

Kris, jj je hezký vědět, že v tom člověk není sám. 😅 😀 😀
Ale to sedání si ve špinavých věcech na ČISTÝ gauč moc dobře znám a to jen kvůli tomu, aby zkouknul výsledky fotbalu na notebooku, páč to tu chvíli než se vysprchuje prostě nepočká. 😠 😠 😠

krista
autor
7. říj 2007

Niky, teploučkej ho taky máme 😀
Jen se pochlub jak jsi plánovala tu vraždu ať mají ostatní manželky inspiraci 😀

niikkyy
7. říj 2007

no u nas to bude teda neco!§ale on chce holku a ja kluka,tak fakt budu muset najit nekoho kdo dela kluky 😀 😀

kajule
7. říj 2007

No tak Péťa řekl, že druhý bude po rodičích. Kže jestli to s ním do té doby vydržím, tak bude pravděpodobně Petr nebo Karolína.

krista
autor
7. říj 2007

Kajule sport je důležitější než tvůj béžovej gauč 😀

Já doufám, že se zlepší ta jeho nedochvilnost 😠

niikkyy
7. říj 2007

takže vražda jo:::: VYHODIT Z OKNA,NENÁPADNĚ DO NĚJ ŠŤOUCHNOUT,ON VYPADNE, A ZA NÍM HOLKY MUSÍTE HODIT KÝBL,VODU A NĚJAKY HADR JAKO ŽE MYL OKNA!!! 😅 😀 😀 a jste v tom nevinně 😀

kajule
7. říj 2007

Niky, tak já plánuju dva kluky a jednu holku. Péťa je na kluky ověřenej. 😉 Kže to s ním ještě vydržím na toho jednoho kluka a pak si na holku budu muset najít někoho jinýho teda i proto, že Péťa chce děti dvě.

krista
autor
7. říj 2007

Niky my chceme oba holku a určitě to bude kluk 😀 Neboj TM ti udělá kluka i když nebude chtít 😀

Kajule to jsou ale hezký jména, obojí jsou moji nevlastní - neteř a synovec 😉

niikkyy
7. říj 2007

jo vlastně jsme my ty blbky co po nich porad neco chtej a nenechame je koukat na TV-sport a buhvi co jeste ahaaa a ja myslela že oni jsou ty spatní 😅 😀

kajule
7. říj 2007

Kris, to je úplně jedno, že je BÉŽOVEJ A NOVEJ!!!!!!!!!!!
Niky, dobře to zkusím, když už to nepůjde jinak, musíš mi pak ale půjčit toho svýho kámoše, kterej mě z toho dostane. 😉 Prostě jsem taky zoufalá manželka. 😀

krista
autor
7. říj 2007

Niky 😀 😀 😀

O dětech mi taky nemluvte, chtěli jsme vždycky velkou rodinu a MM teď začal couvat, že jedno dítě stačí, že dvěma bysme nemohli toho dát tolik (vzdělání, finance) ☹

niikkyy
7. říj 2007

kristo doufám jinak ho z holčíčíma spermíka nechci 😀 😀 at si je vypusti nekam 😀 😀

kajule
7. říj 2007

Niky, co blbneš, vždyť oni jsou úplně svatý, jak sis mohla myslet, že mají nějaký chyby. To jenom my jich máme hromadu. 😀

krista
autor
7. říj 2007

Niky a TM jde dneska někam pařit nebo bude vyjímečně doma? 😀

Jo já si taky zamlouvám toho tvýho právníka 😀 Ten bude mít kšeftů 😀

niikkyy
7. říj 2007

Kaju neboj,právník je dobrej a já to ověřím nějakýma paragrafama aby to nebyl trestnak 😅

krista
autor
7. říj 2007

Niky škoda že jsi až z Prahy, když jsou ti naši pořád v pr... tak jsme se mohli scházet na kafíčka 😀

Kajule jo ten náš byl taky novej no, je teda koupenej loni, ale byl přikrytej, protože jsme rekonstruovali, takže se moc dlouho nepoužívá, ale stejně jsem zvědavá jak dlouho to vydrží béžovýýýýý 😅

niikkyy
7. říj 2007

ne bude doma,prej se musi vyspat jde zitra makat a pak az v nedeli,takze je hrozne unavenej 😠

no já chci taky 2 dítka a ten ted mele ze zatim jedno a pak se uvidi!!neci jedinacka 😠 😠

no ja jsem uplne blba,ja vim,nic mu nedovolim jsem hrozna!bych se mu mela omluvit co? 😀

kajule
7. říj 2007

Kris, Péťa chtěl dvě, ale teď říká, že jedno by možná mohlo stačit. 😠 Ne že by děti neměl rád, s Páťou si hraje, krmí ho, učí ho koukat na tenis, říká, že to bude celej tatínek...no potěž alojs. 😠 😠 😠 No tak uvidíme, kdyžtak se asi vážně budu muset porozhlídnout jinde. 😀

niikkyy
7. říj 2007

kristo to jo taky me to napadlo 😀

kajule
7. říj 2007

Teda poteš alojs, já už vážně nevím co píšu. 😅
Niky, jj všechny bysme měli kleknout na kolena a prosit o odpuštění. 😀

krista
autor
7. říj 2007

Taky nechcííí jedináčka 🙂
Niki ty si dej kafíčko s tím černovlasým kolegou 😀 Sakra a vy na sebe fakt nežárlíte??

Kajule: učí ho koukat na tenis - to fakt bude celej tatínek a učí ho taky aby se ti špinavej válel na gauči ne? 😀 😅

kajule
7. říj 2007

Kris, nene jakmile se poblinká, musím ho jít hned přebalit a na gauči má pod hlavou plínu. 😲 😀