Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

erin4
15. říj 2007

No nějak tak..já neudělala státnice,takže je opakuju zese v květnu a MP je už teď v páťáku,ale plánuje ještě další studium. Máme to ještě složitější,protože zatímco já jsem z Moravy,on je od Prahy a Pardubice byly jediné společné místo..tam jsme bydleli na koleji..tekže te´d je to hodně těžký..hledáme pronájem,ale hledáme ho už 3 měsíce ☹

No to je taky hodně blbý,když bydlíte,ale nevidíte se..to je taky tak na vzkazy🙂)No jo si představ, že MP má kamarády kolem Prahy a já kolem Třebíče,takže víkendy nestíháme vůbec.

Myslíš, že s mimčem budou víkendy? 🙂

erin4
15. říj 2007

Musím běžet nakoupit,ale pak ještě napíšu.Zatím pa.

kousinka
15. říj 2007

hehehe vzkazy - jednou jsem taky psala ale nazlobenej 😀 já narozeniny, chtěli jsme jet na výlet brzy ráno a můj drahoušek že pude s klukama den před na pivo, ale pojede autem, aby nemusel pít a vrátil se domu brzy - ve dvanáct už jsem ho sháněla, v jednu mi napsal že za dvě hodiny dorazí domu, že musí počkat na kamaráda, aby ho odvez z diskotéky 🙄 ...
tak jsem mu vystěhovala peřiny na gauč 😀 a protože nám nejdou zamknout dveře od ložnice tak jsem na ně napsala Opovaž se na ty dveře šáhnout, jestli vejdeš, fakt tě zabiju 😀 😀
ráno jsem za nima měla kytku a dárky, ale překročila jsem je, došla si na záchod a zase je překročila a zavřela 😀 ...ale je odvážnej, ty dveře nakonec otevřel 😀 nezabila jsem ho ale pořádně si ho vychutnala 😅

krista
autor
15. říj 2007

Erin věřím že se to celkově změní, že se bude domů ještě víc snažit přijít dřív, bude to jeho dítě, mám o něj zájem už teď tak snad ho bude mít i potom 🙂

Podnájem to neni jednoduchý - nezávidím, přeju ale ať se vám brzy zadaří 🙂

Já půjdu za chvilku k tý kámošce, tak zatím pááá 🙂

kajule
15. říj 2007

Holky, tak když už mluvíte o těch vzkazech...jednou se s ním absolutně nedalo bavit. Přišlo mi, že mě snad vůbec nevnímá, tak jsem mu napsala takovej menší dopísek. Bylo to dobrý v tom, že jsem si mohla v klidu rozmyslet, co mu napíšu. Pže když se bavím narovinu, tak kolikrát nepřemýšlím a co na mysli, to na jazyku.

krista
autor
15. říj 2007

Kajule a mělo to úspěch? Mě MM kolikrát vyčetl, že mu to neumím říct na rovinu a že ho to štve, že když píšu tak fajn, ale že by to radši slyšel ode mně 😉

kajule
15. říj 2007

Asi takovej jako když mu to řeknu na rovinu a ještě se smál, že prý nevěděl, že se ještě píšou dopisy. 🙄 Já si myslím, že je lepší říct všechno na rovinu, jenže on mě vůbec nevnímal, tak jsem to prostě chtěla zkusit.

krista
autor
15. říj 2007

No já jsem si taky kolikrát právě potřebovala ulevit a taky mi pomohl ten papír, ale teď už to nepraktikujeme 🙂
Tohle sem nepatří ale zrovna jsme se dneska bavili s mamkou, že koresnpondence už moc nebude, protože prý od novýho roku bude známka stát 10,- 😲

kajule
15. říj 2007

Já jsem to udělala jenom jednou. Jsem to měla jako vzpomínku na základku s těma slohovkama. 🙂 Já když mě něco opravdu nase*e tak jdu buď uklízet, hrát si s Páťou, malovat nebo si pustím nějakou dobrou hudbu u tý se vždycky zaručeně uklidním. 🙂

penelope2066
15. říj 2007

chlapi su rozni.mojej znamej sa stala hrozna vec.4 roky chodila s priatelom pred rokom sa vzali,zobrali si uvery na byt.od lasky sa isli zozrat.maju spolu 7 mesacne babetko a pred dvoma tyzdnami sa chlap vratil zo 4 denej sluzobnej cesty ona bola zatial s babetkom u mamy a on jej jednoducho zavolal a povedal jej ze ich nechce.vymenil fabku na vchodovych dverach a ona si nemohla ani len z toho bytu nic zobrat.

krista
autor
15. říj 2007

Kajule tak to jsi dobrá, já prskám jako sopka 😝

Penelope 😲 😲 😲 To je strašný ☹

kajule
15. říj 2007

Mně tohle pomáhalo už dřív. Prostě vždycky když mě něco štvalo nebo jsem měla nějakou depku, pustila jsem si nějaký cd pěkně nahlas a pohoda. 🙂
Penelope, to co jsi tady napsala je vážně síla. By mě zajímalo, proč to udělal? 🙄 🙄 🙄

erin4
15. říj 2007

Tak už jsem zase tady..chleba,rohlíky a další nezbytný věci měli,takže pohoda 😎

Mně teda když jsem naštvaná,tak nepomáhá nic a na MP se už proletěl i mobil 😒 😉

Penelope..to je teda síla,takhle brzo po svatbě, s miminkem a že hned vyměnil zámky..fakt blázen

erin4
16. říj 2007

Včera mi celá tahle stránka nějak vypadla,vám taky?? 😒

krista
autor
16. říj 2007

Kajule to máš fajn 🙂

Erin, jj včera mi to taky nefungovalo, ty výpadky jsou tu dost často 🙄

erin4
16. říj 2007

No mě to zatím takhle nevypadlo,tak jsem pořád pátrala,jestli jako jiný stránky jdou a tak🙂 😕 🙂

kajule
16. říj 2007

Kris, jj mně to včera taky vypadlo a večer se mi sem už nějak nechtělo. 😒 V poslední době se mi to stává docela často.

erin4
16. říj 2007

Tak co dneska chlapi?? 😉 že by se nic nedělo. U nás nic,hlavně protože jsme se dlouho neviděli a MP se od včerejška radši ani neozývá-zbabělec 😉 😀

krista
autor
16. říj 2007

No já měla včera svátek, tak to samozřejmě sekal dobrotu a dneska jsem ho ještě neviděla tak si ani stěžovat nemůžu, to teprve přijde 😀
Navíc včera byla celkově hezkej den, poprvé totiž mimčo koplo MM do ruky 🙂

Erin a jak to zvládáte - vztah na dálku? Já se přiznám, že bych to nezmákla, byli jsem od sebe s MM jen jednou a to byl týden na začátku vztahu, pak už nic, takže máš můj obdiv 😉

kajule
16. říj 2007

Tak já ho dneska ještě neviděla, jelikož dopoledne byl v práci a teď je ve škole.

erin4
16. říj 2007

Jóó,tak to asi budeˇňákej malej fotbalista,né? 😉 Ale když to byl do ruky,tak možná spíš ňákej thajskej boxer 😀

No krista..my to právě zvládáme celkem blbě..ty tři roky,co spolu jsme, jsme se viděli každej den a tak je to teď celkem hrozný ☹

krista
autor
16. říj 2007

Kajule představ si že od soboty leží u nás na křesle tepláky 😠

krista
autor
16. říj 2007

Nedala jsem je pryč protože mi tvrdil, že si je vezme na sebe, ale asi zapomněl tak doufám, že nešel do práce ve slipech 😝

krista
autor
16. říj 2007

Erin - no fotbalista, to byl mě tatínek radost 😀 Kdyby šel v jeho šlépějích, dokonce by prý chtěl, aby hrála fotbal i holka, ale na to mu prdim, to se mi moc nelíbí 🙂

A na jak dlouho to takhle na dálku ještě vidíte? Myslím, kdy bude nejbližší možnost zase spolu bydlet? Je to na dlouho ještě?

kajule
16. říj 2007

Kris, já už bych mu je dávno hodila na hlavu. 😠
Jinak Páťovi dneska přišla ušanka a roláček, až přijede Péťa, tak sem hodím fotečku, vypadá v tom kouzelně. 😵 Tady na tomhle pc ale nemám nainstalovaný ten program, abych sem mohla hodit ty fotky z mobilu. 😒

krista
autor
16. říj 2007

Kajule tak snad ti to Péťa všechno zprovozní, já bohužel nemám kablík k mobilu ☹ A mám tam spoustu fotek, protože nemáme digitála, ale snad to nějak udělám s někým kdo ten kablík má - tak mu to pošlu přes Bluetooth 😉

Jinak jsem dneska koupila prďolce oranžový a žlutý bodýčko - musím zatím neutrálně 😀

erin4
16. říj 2007

😀 Kdoví jak dlouho tam ty tepláky ještě vydrží, u nás nejdýl vydržely jedny zaprášený ponožky pod radiátorem🙂)

Holka-fotbalistka s emi taky moc nelíbí nebo se mi třeba nelíbí holky boxerky a tak,nějak mi to nesedí.

My to řešíme každej den po telefonu a chatu,na jak dlouho to ještě takhle na dálku vidíme a můžu ti říct, že jsme to zatím nevyřešili...dneska jsem zas našla na mejlu odpověď, že byt je už pronajatý,tak nevím.. 😒 ☹
Hlavně se bojím,že to takhle na dálku nezvládnu já.

krista
autor
16. říj 2007

Erin to je dobrý s těma fuseklema 😝 😀
Neboj já myslím, že to váš vztah může posílit, ale musíte si tím být jistí oba 😉 hlavně že si voláte a píšete na tom chatu 🙂

kajule
16. říj 2007

Kris, jj jakmile zapne noťase, naběhnu a stáhnu to tam. 🙂 Já teď fotím spíš přes mobil než na digitál, ty fotky z toho mám taky pěkný. 🙂

erin4
16. říj 2007

No dobrý to to teda bylo a já si pořád říkala,ne nezvednu je,nechám je tam ležet,pak jsem je kopla dál pod stůl(ono tak to na té koleji je v jednom malým pokoji) 😝 ..no a pak jsem je sebrala,protože vytírat kolem nich mi přišlo už fakt moc 😒 🙂 Teda tvedla jsem je rovnou do igeliťáku 😉

Když mi už se na tom chatu spíš dohadujeme..protože MP jak dojíždí,tak vstává v 5 ráno a vrací se domů tak v 8 večer a pak nemá holt náladu. Já si našla v Pardubicích práci,ale všechno skončilo zas na tom ubytování 😒