Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
7. říj 2007

No to víš do Prahy se mi moc nechce 😅 😀
A co TM už vyrazil pro ovoce pro svou drahou polovičku? 😵

niikkyy
7. říj 2007

už je doma,víno neměli tak přinesl blumy mňammmmmmmmmmmmm!!to je brouček,zas ho na chvíli muluju 😀

niikkyy
7. říj 2007

tak na chvíli do PHa dojedeš ne???kouknem na kamaráda 😀

lenkabu
7. říj 2007

Tohle téma je bezva...můj chlap je taky nenormální..nebo normální chlap, já nevim 😖 Každopádně já jsem (podle něj) posedlá úklidem protože se nechci válet ve špíně. A vedete taky boj o vynesení odpaďáku? To je to jediný co po něm chci pravidelně a on mi klidně řekne, že nepoběží hned protože jsem si to usmyslela..aodpadkáč přetejká do kuchyně...

krista
autor
7. říj 2007

Niky já myslela, že ti koupil schválně něco co ty nejíš 😀 NO uznej že sranda by to byla dobrá 😀
Niky radši mi pošli kámošovu fotku jestli budeš mít 😀

Leni ahojky, to víš taková drbárna, já jsem se dneska tak naštvala že jsem zahltila téma o štítné žláze, takže jsme museli založit jiný 😅
Co se týče odpaďáku, zrovna v pátek jsem nadávala že ani nepamatuju, kdy ho tady vynesl někdo jinej, tak ho hezky vyfasoval a odnesl 😀

niikkyy
7. říj 2007

foto nemám ale říkal ýe mi pošle ze sprchy 😀 😀 ty joo to bude něco!tělo má ukázkový 😅
ne koupil dobře jinak bych ho seřvala 😀

krista
autor
7. říj 2007

Jééé tak to bych taky brala, jsem sice vdaná a těhotná, ale na dobrý tělo se ráda podívám a klíďo pochválím 😀 Niki tak kdyby na to zapomněl tak se připomeň 😀

niikkyy
7. říj 2007

ahojky Leni,jééé taky koukám že mám TM rád uklizeno 😀

krista
autor
7. říj 2007

V kolik jsem to psala, že by mohl být MM doma? 😒

lenkabu
7. říj 2007

Já mu říkám že aspoň ten odpaďák bude vynášet když všechno ostatní dělám já. Dřív to tak nebylo,ale co jsem doma a nic mi není,tak to v pohodě udělám.Ale asi budou trochu srážky až bude mimi a já začnu požadovat pomoc. Mně STRAŠNĚ nasere když na mně vyjede že něconepůjde dělat hned protože to chci...tak asi kdyby to počkalo,tak to udělám sama, ne? Tak např. teď už nemůžu čistit kotec s králíky protože jak se ohýbám, mačkám si o něj břicho...tak ho týden žádám ať ot vyčistí a ještě na mně držkuje že nemelu o ničem jiným. To se tam ty chudinky mají válet v hov..ch?

Copak udělal tvůj manžílek?

krista
autor
7. říj 2007

Musím teda ale říct, že MM je hodně háklivej na to aby byla ustlaná postel - to se prostě musí 😀

niikkyy
7. říj 2007

neboj já mu to říkám pořád ale on chce nejdřív moje 😅 😅 já ho ukecám neboj nebo řeknu klukům na tréninku at ho blysknou v satne 😀 to je teda fakt telo!!!

luucia
7. říj 2007

Ahoj holky,
Leni, koukám, že všechny zdravotnice jsou obviňovány z posedlosti úklidem!! 😀 To mám každej den na talíři!! Můj manža má na starosti jen chodit s košem a i tak s tím má velikej problém!! Pořád řeší, co furt vyhazuju, že chodí obden s odpaďákem!! 😅

niikkyy
7. říj 2007

v 17! pořád neni?? 😠

kajule
7. říj 2007

Tak samozřejmě přišel domů, na notebook zkouknout výsledky a když jsem mezitím šla do ložnice uklidit nějaký věci, tak co tam nenajdu. No jasně jeho špinavý věci, tak mu řeknu, ať si je složí, prý PROČ???!!!!!!!!!!! Prý to mám udělat sama, jsem přeci ženská. 😠 😠 😠

niikkyy
7. říj 2007

Ahojky leni 😉 hi jak ten muj pry jsme dva a denne plny kos 😖 remcá

niikkyy
7. říj 2007

kaju 😲 😲 asi bys mela pouzit ten muj plan 😀

krista
autor
7. říj 2007

Leni to je fakt přece si tam nebudeš drtit bříško, no jo, na všechno času dost, ale když někdo něco potřebuje tak to běží div by se nepřerazil - teda ten můj 😉

Prosimtě ten můj, v pátek přišel místo ve 00:00 v 01:00 - což by nebylo tak strašný kdyby mi to řekl, že přijde v 01:00, ale já si pak trhám vlasy co se mu kde stalo a nemůžu ani spát a včera to samý, "přijdu za hodinu, nejdýl hoďku a půl" přišel za 2 a půl hodiny 😠 On takovej nebýval, ale hrozně ho strhávaji kolegové z práce ☹ A on ví že já nesnášim nedochvilnost, psala jsem holkám že na první rande přišel o hodinu dřív - jen proto aby nedorazil pozdě a to fakt nekecám, čekal na mě hodinu!!! a teď chodí všude pozdě, mám 100 chutí ho nakopat za to!!

kajule
7. říj 2007

Já jdu asi vraždit. Ale neee to přeci nemůžu, kdo by nás pak živil. 😀 Tak počkám než si najdu toho kolegu. 😀
Kris, naštěstí máme PC dva, kže až Páťa usne, tak se tady zase ukážu, teď budu jenom nakukovat. Ale večer si dám svoji dávku MK a on svoji dávku NHL.

lenkabu
7. říj 2007

Luci: moje řeč...a to zase tak moc neuklízím, tak normálně 😖 A vyhazování věcí je kapitola sama pro sebe...já razím názor, že co rok nepotřebuješ, můžeš klidně vyhodit. Ne tak manžel...máme malej byt ještě po jeho rodičích a taková třetina byla zabraná veteší kterou nikdo neužíval.Musela jsem mít hysterák že tady snad bydlím taky já a bude tady někde muset být naše dítě,aby něco vyhodil! A prosadila jsem výměnu oken, nový podlahy atd...ale dalo mi to práci...prý "vždyť je to tady už 30 let" Tak to je snad argument pro výměnu těch věcí,ne?!

krista
autor
7. říj 2007

Kaju to je sprosťák, hoď mu ty špinavý věci na palici!!! 😒

Niky 😀 😀 😀 prosímtě nemluv mi o něm nebo se ti ještě platonicky zamiluju 😀

niikkyy
7. říj 2007

kaju to jsou dobry dávky 😀 lepsi by byli davky pochopeni a cistoty co? 😅

krista
autor
7. říj 2007

Kaju 😀 Tak to jo, dejte si oba svoje dávky a bude vám fajn, já sama nevím co budu dělat, mimochodem pořád neni doma ☹ a nevím kdy přijde, nebudu mu psát, stejně by to nedodržel tak to nemá smysl 😢 Asi tu shniju zase celej den, hlavně když tu někdo bude 🙂

niikkyy
7. říj 2007

Kristo to ti nedovolím to je má láska platonicka!!!hele a ještě je takovej snědší typ,takovej jak trochu ital ale ne moc a malinky lehce sem tam pihovyty oblicejik a to ja hned omdlivam kdyz se usmeje 😀

krista
autor
7. říj 2007

Leni TM je asi takovej z těch lidí, co by všechno starý nejradši schraňovali, to dělá moje máti a babička - fakt šílený 😠 😠 😠

lenkabu
7. říj 2007

Chození pozdě taky nepobírám....už je to s ním teda lepší,ale naučit ho jen aby zavolal když se zpozdí nebo aspoň měl nabitý mobil kdybych volala já..to dalo práci.Protože když měl 2 a více hodin zpoždění a mobil nedostupný, bylo málem po mně. A když jedeme někam pozdě a já spěchám,protože je mi to trapný,tak prý co plaším, nic se neděje...asi mají všichni na práci jen na nás čekat 😠
Špinavý prádlo po bytě znám taky....a zase jsem já špatná,protože to nic není...no není když on neuklízí.

luucia
7. říj 2007

Leni, já taky nesnáším skladování věcí, co nepoužíváš!! Už 2 roky sme měli ve skříni starej mop, protože byl na mě taaaak hodnej a koupil mi novej, aby se mi byt dobře vytíral!! 😒 2 roky tam ležel a teď sem mu ho dala k odpadkům, aby ho vyhodil a víš co udělal??!! Odvezl ho ke tchýni na půdu, kdyby se ještě někdy hodil nebo jestli ho nechce, že je skoro jako novej a je škoda ho vyhodit!!! Mě hanba fackovala!! 🙄

krista
autor
7. říj 2007

Niky kroť se! Ať nezkončíte z kafíčka v posteli 😀

lenkabu
7. říj 2007

kristi: jeho babička to dělá ve velkým...kompoty od války apod. Fůůůj!!! Ale když mu řeknu že je jak ona,je oheň na střeše, páč ji celá rodina nesnáší 😒

Já mám hezkýho a movitýho kamaráda homosexuála...a chtěl by děti...že by šance? 😅

kajule
7. říj 2007

Jj dávky pochopení, tak takovou by potřeboval denně jako sůl. 🙂 Jenže pak přileze a mamko pojď se tulit, tůůůdle, já mu dám tulit se.