Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
11. říj 2007

Kajule tak to máš fajn, hodí se mít v rodině nebo u známých nějakýho řemeslníka 😉 Tak my to máme hodně nabouraný, takže zadarmo jsem to potom klempířovi chtít nemohla, to by ani nešlo, hodně toho musel vyťukat a vyměnit 😖 Stejně dostane tak o třetinu míň, protože to s ním domlouvá ten náš kamarád a ten se s tím nes..., nebýt jeho tak nevím, v nouzi prostě poznáš přítele 🙂 😉

kajule
11. říj 2007

Ahoj Kris, tak u žabky na pohled nic vidět nebylo, jenže o to horší to bylo vespod, tam jsem to přitom, jak jsem přejela ten pařez pěkně rozebrala. 😖
Aspoň že máte toho kamaráda. 😉

krista
autor
11. říj 2007

Tak to jo, já mám taky strach že jakmile se prakticky v autě něco hned, tak se to začně s...t tak aby to jezdilo, do teď to bylo bezproblémový autíčko, žádný potíže, tak snad to tak zůstane, jen manža se asi bude stydět ... protože je červený a ty nový díly jsou černý ... takže to bude barevný, hned jak to ale půjde tak se to dá přestříkat 🙂 😉

Ale jsi šikula že jsi to nenapálila do toho stromu, jak znám sebe tak bych tam zkončila, ještě bych si spletla pedály a dupla na plyn 😀 Ne tím to odlehčuju, ale nikdy nevíš, tohle jsou takový situace, na který se nemůžeš nijak připravit, když přijdou, musíš reagovat 😉

Koukám, že jsme tu zůstaly samy, asi nikdo nemá doma exotický manžely 😀 😀

kajule
11. říj 2007

No ale pěkně jsem na tý silnici tancovala. 😀 Teď už se tomu směju, ale předtím mi k smíchu moc nebylo.
To víš takový exoty asi není lehký najít. 😀 I když já myslela, že těch je právě převaha. 😲 😀 😎

kousinka
11. říj 2007

já exota mám 😀 😀

krista
autor
11. říj 2007

Kajule 😀
Já už se tý nehodě taky občas zasměju, obzvlášť když mi říkaji v manželově práci - bourák 😝 ale nejvíc řechtat se budu až budu z krku ty dluhy co jsem ti natropila 🙂 Třeba se s tím nechcou holky "chlubit" 🙂

Kousinka tak nám o něm něco pověz 🙂

kousinka
11. říj 2007

normální chlapi utíkaj do hospody, ten můj do práce 😀
ale jinak ho fakt miluju 🙂
kajul já jsem tě nechtěla špehovat 😀 😀 😀 ale teď už mi to zase nedalo se nezúčastnit 😀

kajule
11. říj 2007

Kousi, ty abys neměla. 😀 Sama jseš exotka. 😀 😀 😉

kajule
11. říj 2007

Kris, jinak všechna skromnost stranou, já se klidně pochlubím. 😀 😀 😀

krista
autor
11. říj 2007

Jo to my všechny je tady milujeme 😀 🙂 😵

kajule
11. říj 2007

Jo Kousi to s tou exotkou jsem myslela jenom v dobrým. 😉 To měla být lichotka. 😲 🙂

kajule
11. říj 2007

Občas ale dokážou pěkně na*rat, to se jim musí nechat.

kousinka
11. říj 2007

no je fakt 😝 😀 😀 😀

teď tu zrovna spolu řešíme jestli naše firemní propisky jsou blbý nebo ne 🙂 asi ho přerazim - půlhodinovej rozhovor na téma - vyskakuje pérko nebo nevyskakuje ( mě nevyskakuje, jemu jo 😀 ) ....

kousinka
11. říj 2007

jáááá vím kajul 😅 na beremku mě nazvali blázen 😀 😀 😀 ani jsem to nerozporovala páč by mi to stejně nikdo nevěřil - a přitom já jsem taková decentní dáma, samej zvednutej malíček 😝

kajule
11. říj 2007

Kousi, taky se kolikrát bavíme takhle na úrovni. 😀 😀 😀

kousinka
11. říj 2007

kris kde na máji bydlíš ? já jsem totiž taky májská 😉

krista
autor
11. říj 2007

Kousinka: no kousek od konečný trojky, nebudu tu přesně psát adresu, tu bych ti kdyžtak napsala do IP a ty??? 🙂

kousinka
11. říj 2007

kajul u nás už to kolikrát neni ani na tej "úrovni" ... přijde mi že já o voze a on o kozách 😠

milhaus
11. říj 2007

neznasam na mojom ked sa stale oškrabuje a žuje vlastne nechty ktore si ostriha alebo okuse a strasne si vymysla a klame, nie aby povedal pravdu radšej

kajule
11. říj 2007

Milhaus, tak to MM si je sice nekouše, ale za to má kolikrát pěkný drápy. Kže mu musím připomenout, že už je možná na čase si je ostříhat. 😅

kajule
11. říj 2007

Jináč miluju, když mu něco říkám, on kýve hlavou a pak začne mluvit o něčem jiném. 😠 😠 😠

krista
autor
11. říj 2007

Mě se teda nelíbí že občas chytá manžel manývry svých spolupracovníků, takže mi doma pořád machruje s nějakýma hláškama se kterýma bych ho já ale nejradši zakopala, protože si připadám jako když mluvim s jeho bláznivým kolegou a ne s nim 😠 😖

kajule
11. říj 2007

No tak Péťa mi naštěstí žádný takový extra hlášky nenosí.

krista
autor
11. říj 2007

Kajule teď jsi mi připomněla, že taky miluju když mu něco říkám, on mi to odkýve a den na to s tím přijde, že mu to někdo říkal 😠 😠 😠
To mám 100 chutí vystřelit ho na Mars!!!

Jinak nehty mu musím stříhat já, když jsem viděla jak se je stříhal nebo spíš pidlal dřív, no děs 😖

krista
autor
11. říj 2007

Kajule no už jsem mu několikrát řekla, ať mi tohle domů netahá, že nechci toho jeho kolegu!!! (mimochodem je to ten s ručičkama dozádu a vypadá to že to jádro mu fakt bude stavět) včera jsme se kvůli tomu dost pohádali, takže už to doma musí být tabu 😒

kajule
11. říj 2007

Kris, nejlepší ale je když si ty nehty stříhá nad stolem nebo na tom gauči, to je otřes. 😠
Taky se mi líbilo, když jsem mu jednou řekla svůj názor na jednu písničku a pak jsme jeli autem a on mi řekl přesně to co jsem mu řekla předtím já. 😀

kajule
11. říj 2007

Mně by ale ani nevadilo, kdyby Péťa chytil moresy některých jeho kámošů (jak kterých samozřejmě). Ale většina z nich jich je naštěstí v pohodě a dá se s nima bavit a rozhodně nemají ručičky dozádu.

kousinka
11. říj 2007

nehty nekomentuju, tuhle jsem málem zešílela, když jsem zjistila, že si je "opravoval" mojí pinzetou na obočí 😀 😀 😀 a to jsou tam tři další, ale on si prostě vybere tu nej 😅 bacit ho je málo ...

na hlášky jsem magor spíš já 😨 😔 😅 ale snaším se nepoužívat 😀

a taky má muziku v autě strašně nahlas a když jsme se domluvili že to bude na pětce když pojedeme spolu, tak to druhej den bylo přenastavený tak že to řvalo jak kráfa ale bylo to na pětce ... ale tuhle mi sám od sebe u zpráv masíroval tlapky a to mu je zase všechno odpuštěno 😀 😵

krista
autor
11. říj 2007

Kajule to věřím 😀
Já ho vždycky zatáhnu do kuchyně a stříhám mu je tam, pak hezky zametu a je klid 😀 V obýváku by mě šlehlo, protože máme plovoučku a na tom ještě koberec, kterej se už tak špatně vysává a kdyby si pak někdo sednul na gauč a píchnul by si nehet do pr... tak by to taky asi nebylo příjemný 😀

krista
autor
11. říj 2007

Kajule, no jo, tohle je prostě střeštěnej kolega, je mu o 3 roky víc a chová se jako kdyby mu bylo o 10 let míň ...

Kousinka to je fajn, že se o tebe taky stará 🙂 😵 Já ani nevím, kdy se naposledy staral MM o mě, přijde z práce, umyje se, dostane najíst a jde spát, o nějakým masírování si můžu nechat zdát 😖