Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
7. říj 2007

Leni to je pravda, jenže ono to "promiň" je pro ně hrozně těžký ☹

niikkyy
7. říj 2007

MM taky ne a vytaci me tim ze se rafnem po telefonu ja mu s nim seknu - vi ze to je jeho chyba a nezavola nenapise dokud nezavolam ja 😠

dashak
7. říj 2007

Čau baby, drbete chlapy jo 😀 Tak můj je marný v tom, že malou nepřebalí, když je posranděná. Jednou jsem ji musela přebalovat dokonce na zemi, protože jsem strávila noc na hajzlíku, tak abych se nevybulila, ale jemu by upadla ruka, tak jsem prostě musela 😅

Lenkabu, já jsem četla ve varování tvoji super hlášku ohledně telefonátu nějaké kozy, jak si to bravurně zahrála, že dotyčné gratuluješ, že je v posteli skvělý. Jsem byla mrtvá smíchy 😀

luucia
7. říj 2007

přesně, stačilo by přijít a říct promiň a já sem v pohodě!! ale to by mu asi hrdost nedovolila!!!

kajule
7. říj 2007

Kris, tak to Péťa většinou přijde někdy to trvá delší dobu někdy kratší.
Jsem si vzpomněla na další věc, která mě děsně se.e. Zrovna před chvilkou si zapnul noťase, že jde hrát NHl, tak jsem mu donesla pití, co chtěl, dala mu ho na tácek. Nalil si znovu a samozřejmě ho na tácek nedal. Nechápe, že mi to pak dělá kolečka. 😠 😠 😠

niikkyy
7. říj 2007

kristo fakt ne!!me totiz DR zkazil operaci jak nejvic mohl a tak nejak me umrtvil na spodek takze me to nejak nebralo vubec ☹

lenkabu
7. říj 2007

dashak: to byla sms, jinak na takovou bezprostřední reakci nemám,ale vřele doporučuju 😀

S přebalováním jsem zvědavá...zatím tvrdí že to zmákne. A já chci chodit do posilovny a po kojení na brigádu,tak bude hlídat.

kajule
7. říj 2007

Dáši, tak Péťa taky nepřebalí a nepřebalí. Prý až bude Páťa větší. Jenže to neví, že to pak bude smrdět mnohem víc než teď.
A na tu omluvu jsou oni moc ješitný.

krista
autor
7. říj 2007

Vypadá to že pán tvorstva má hlad, nenabídla jsem mu totiž večeři, ale jsou tam těstoviny, tak snad si je umí ohřát 😒

Niky tak to je u nás stejný, my si taky nezavoláme, ale ani jeden 😀

Dáší ahojky 😀 Koukám, taky umělec tvůj manžel 🙂

Kajule 😀

krista
autor
7. říj 2007

Ježiš Niky to jsem vůbec nevěděla 😲 😲 😲 Tak to promiň ☹

No já už to vidím taky u nás s tím přebalováním: "Ono to smrdí 😀"

zd57
7. říj 2007

lenkabu to víš, u vnoučat už není ta odpovědnost za výchovu, ale stojime za rodiči, aby jsme nepodvraceli autoritu.
Holky vy mluvíte o naší domácnosti? Přesně tak je to i u nás. Pohádáme se a za chvíli děda něco Ti je? Já o ničem nevím. Už opravdu jdu ahoj

krista
autor
7. říj 2007

Zd57 tak čau a pozdravuj dědu 😀 🙂

niikkyy
7. říj 2007

kristo v pohodě,já už si taky z toho delam srandu ale driv mi do srandy nebylo ☹

krista
autor
7. říj 2007

Tak těstoviny si ohřál 😝 Doufám, že mi to nevytkne 😉

kajule
7. říj 2007

Tak já mu udělat těstoviny, tak mi řekne, že není žádnej Ital, aby to jedl. Přitom já je přímo miluju. 🙂 Na dnešek si poručil kuřecí křídla k večeři, ale prý to stačí tak na osmou. Ten je tak milostivej. 🙂 Půjdu mu za to poděkovat. 🙂
Já když mu to právem típnu, tak se pak už taky neozve.

krista
autor
7. říj 2007

A co ti prosímtě dělali za operaci? 😲 Niky 😉

No a taky nesnáším když mi MM volá z nějaký putiky kde slyším dalších 20 hlasů ale ten jeho vůbec a on se tomu ještě diví 😲

Kajule těstoviny naštěstí milujeme oba, ale vím že každej chlap to nesnesu, můj táta, je taky nejedl 😉

krista
autor
7. říj 2007

Nesnese 😉

krista
autor
7. říj 2007

Holky tak já už jdu, bohužel mi dorazil i můj další problém - máti. Tak se tu mějte hezky, hezky drbejte a já zajdu zítra juknout 🙂 a poreferuju jak se (ne)bavíme 😝

lenkabu
7. říj 2007

Když mu fláknu s telefonem,taky se nic nestane...dřív napsal aspoň sms. A pak když se vidíme tak dělá jakoby nic. Můj je hroznej masožravec a já radši bezmasý jídla,to ještě zvládá,ale jak začnu mluvit o to coje zdravý a co ne,je oheň na střeše. On si přece bude jíst co chce a nebudu do toho kecat,že?

kajule
7. říj 2007

Jináč, jak jsem tady četla o tý večeři. Tak Péťa udělá max okurkový salát, to by mu šlo, klidně každý den nebo mě na tu večeři pozve nějak do restaurace.

niikkyy
7. říj 2007

no operovali mi vnitrek nejaky vyrustky na vajecnikach ci co a DR to proste vzal komlept a spackal to a proste jsem dole nic necitila!!vubec nic!uplne mrtva!!sex to jsem necitila ani nahodou a treba oralni to taky ne!!!pak me dala moje nova DR do kupy a pohoda!!!

kajule
7. říj 2007

Leni, tak to Péťa taky každý den může mít maso. A pak se diví, že mi ke konci měsíce dochází peníze. Když ona to zrovna levná záležitost není. Já si maso taky dám a jak ráda, ale klidně i těstoviny nebo brambory s masem, hrášek a mrkev. 🙂

lenkabu
7. říj 2007

niky:dost drsný 😠

niikkyy
7. říj 2007

lenko dobry co?jsem myslela ze ho zabiju 😠

kajule
7. říj 2007

Niky, tak já bych ho asi zabila. Mně to docela pos.ala moje endokrinoložka, díky ní teď nemám celou šž, ale jsem v pohodě a zdravá. No jináč bych přeci nemohla mít dítě. 🙂

niikkyy
7. říj 2007

kaju taky dobry!!ja ho tam pak servala jak maly decko!!segru taky pokurvil,fuj jsem sprosta!!!a dost lidi od nej odeslo

dashak
7. říj 2007

Jéžišmarjá 😀 tady to frčí, to nestíhám 😅 vy máte asi taky počítače z NASA ne 😀

lenkabu
7. říj 2007

niky: to by bylo i na žalobu. Teda v USA bys vysoudila miliony stoprocentně 😅

kajule
7. říj 2007

Jináč myčku taky nemáme. Měl ji Péťa v tom bytě, když jsme ještě nebydleli spolu. Vždycky jsem přijela na víkend a bylo tam přesně to nádobí, co tam bylo než jsem odjížděla a ještě hromada navíc. Prostě jsem to tam naházela na třikrát za celý týden. 😠
Nedávno jsem to nádobí neumyla, nechala jsem to tak, co to s ním udělá a světe div se, on ho umyl. 😲 😲 😲

dashak
7. říj 2007

se dívám jen asi o 4 příspěvky zpátky, víc nestíhám, tak se nedivte kdybych byla trochu mimo mísu 😀

Můj chlap je taky na maso 😝 Průser je, že já navařím tak na 2 dny (teda podle mě to je na 2 dny) ale on přijde a zežere půl kastrolu 😝 Minule bylo maso na zelenině, tak to mi trochu nechal, maso skoro všechno vyžral. A včera byl segeďák. Přijel domů večer od rodičů, že jíst nebude, že nemá hlad...a nakonec opět zařvalo půl hrnca 😀

A jak mi posledně sežral večeři, no tak to jsem vám psala u nás v jtož a to mi pak namazal 2 krajíce se sýrem ať neprudím 😀