Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
21. říj 2007

Ahojky holky, koukám, že jste si malinko zanadávali 😀
Já si teď moc stěžovat nemůžu - zatím ... však ono to přijde, MM si vzal dovču ale už půl týdne (někdy i včetně noci) má rozplánováno jinde, ale jsme teď plní nadšení a těšení se, v ÚT jdeme spolu na UTZ tak máme myšlenky jen tam 😵

kajule
21. říj 2007

Zdravím. 😉
Kris, buď ráda, že si nemusíš stěžovat a nepřivolávej to. 😉 Co já bych za to dala, kdybych tohle mohla říct. Jenže už jsem si zvykla na to, že nic netrvá věčně. Dneska mi řekl Karolínko (asi tak po roce 😲 ) a potom mě zase totálně vytočil, ale už to tak nějak neřeším, prostě to beru tak jak je, co mi taky zbývá, že? 😅 😎 Teď tady do mě hučí, ať řeknu svýmu milanoj a jdeme mu udělat šťávu (milanem je myšleno samozřejmě moje břicho 😠 ).

kousinka
22. říj 2007

už jsem jí psala jinde ale chci se vám taky pochlubit jak manža perlí 😀 původně jsem na něj byla naštvaná, ale na konci šťastná i za něj 🙂

hledali jsme platební kartu ... v úterý jí držel naposledy v ruce a ve čtvrtek odpoledne mi /já nejvíc práce/ volá "miláčku nevíš kde jí mám?" ... nenašel... tak jsme v pátek obrátili byt naruby, auto naruby, dojel do Hypernovy, jestli jí tam nááááhodou někdo nenašel, nic... nikde nebyla... naštěstí ma takovou že se všude musí striktně dávat kód, takže by jí snad nikdo nemoh zneužít, ale stejně jsem byla v nervu ... a peťa tak nějak v pohodě.. v sobotu že koukne na net, jak se to dá zablokovat nebo spíš rovnou zrušit a že pošle peníze ke mně a bude si vybírat přes můj účet než mu udělaj novou ... jenže nešly stránky spořitelny ... a v poledne se šel koupat a pak přišel za mnou do kuchyně a strčil ruce do kapes u županu a rozzářil se jako sluníčko napadlo by vás že si dá platební kartu do kapsy u županu ? 😀 no mě ne - jednu chvíli jsem přemejšlela komu co platil, když měl na sobě župan 😀 😀 ale tak nepředpokládám že by sociální pracovnice měly u sebe čtečky na karty ne ? 😅 😅 jiná verze už mě fakt nenapadla 😕
a mě se smál když jsem kdysi nemohla najít klíče od auta, ale já je našla asi za hodinu v sáčku s rohlíkama 😠 ale našla 😀

kajule
22. říj 2007

Kousi, jakože já taky běžně nacházím věci na nejrůznějších občas docela zajímavých místech, tak ale dát kartu do kapsy u županu by mě asi nenapadlo...no já ho taky moc nepoužívám.

pepibubu
22. říj 2007

ahojky, mnědneska ráno miláček pobavil, když mi sdělil, že BEZODKLADNĚ potřebuje vyprat ponožky 😀

kajule
22. říj 2007

Pepi, tak to máš hezký, mně spíš říká, ať je pořád neperu. Já mám ponožky tak na den a pak je házím do prádla. No a Péťa je schopný je mít dýl, kže jakmile vidím, že se válí na zemi, hned je peru. On je pak rozhozenej z toho, že je tam nemá.

kajule
22. říj 2007

Mrkněte sem: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=687541
To těch 1500 je zadarmo. 🙂

vesi
22. říj 2007

ak nevadí pridám aj ja perlu... pred časom sesterkin manžel bral ich syna von, prišiel za ňou na balkon, kde vešala prádlo, že my už ideme. zavrel balkon - zamkol a išiel. ona naňho vykrikovala z balkona, on ju ako ináč nepočul, tak čakala kým prídu domov...dodnes jej tvrdí, že sa na tom balkone vymkla sama 😝 😀

pred pár dňami, môj manžel doniesol na balkon mop s ktorým umývame chodbu, ( ja som tam vešala prádlo), položil ho a zamkol balkon a odišiel 😝 😀 našťastie len do kuchyne, ináč by som tam zamrzla 😝

no, asi to majú v génoch, keby mi ešte tvrdil, že som sa tam sama vymkla, tak by som ho asi zaškrtila... 😝 😀 😀

kajule
22. říj 2007

Vesi, ještěže nemáme balkón. 😎

pacna
26. říj 2007

baby tak mna ten moj vytocil ale ešte o tom nevie.
je v cechach a už druhy den ma vypnuty telefon a ani na jeho kolegov nemam cislo ide ma porazit!!!! vobec nevim co je s nim. 😠

danuska24
26. říj 2007

pacna to ti verim, tiez milujem ked sa muzovi nemozem dovolat a neviem ci je ok (no on ma heslo ze keby sa daco stalo tak ma urcite niekto kontaktuje, tak mam byt rada, ze mi nikto nevola)

lilyk
26. říj 2007

vesi tak som sa dobre zasmiala,ale toto sa stalo minule mne, manzel fajcil na balkone a prievan otvoril dvere a smrad samozrejme do nutra 😠 tak som utekala zavriet balkon no a nechtiac som ho vymkla 😅 no a cudovala som sa co tam tak dlho robiiii 😀 az som sa isla pozriet a on chudacik pozeral do nutra az som sa bala mu otvorit 😀

lilyk
26. říj 2007

minule som ho pristihla ako hupe lehatko a maly spal v posteli 😅 povedal mi ze to on tak trenuje ked tam maly bude 😀
raz robil palacinky ale bez oleja, tak pozeram a vravim a olej kde mas a manzel ze,"aj ten treba?"-ale inac ho milujem nadovsetko 😀

malaskoricka
12. čer 2008

kazdy chlap je original 😀 oni vedia vyymysliet aj taky blud ktori je podla nas nemozny...prost esu sikovny na vsetko..

nobody
13. čer 2008

bojím se to číst

😀