Chlapský rozum. Rozumíte mu?

liviky
5. čer 2008

holky,nevím jestli toto téma tu je,ale dnes ráno jsme si s tím mým vyměňovali názory a řeknu Vám,to už je nad mé síly....
já preferuji v rozhovoru přímost a stručnost,ale ten můj je diplomat,samé asi - kdyby - možná,....a když dojde na rozhodnutí,tak ze všeho stejně vyjdu jako blbec já! 😒
Poradíte mi někdo,jak na ten chlapský rozum vyzrát? 😅

kristi
5. čer 2008

api, no to je tezky rozhodovani....me nebavi se mu pak posmivat s tim,ze jsem mu to rikala...to mi prijde jako schazovani. Ale jak mu rozumne vysvetlit, ze to jde jinak, to fakt nevim

liviky
autor
5. čer 2008

klído pído,tak je to drbárna o chlapech,však si to zaslouží haahhaaaa

aponchie
5. čer 2008

no prave...ja mu to reknu klidne ..to nema vyznam to jakoby neslysi..dela si dal..reknu to vickrat a nic..jenze ty jeho hura akce nas stoji nervy penize a hadky a nakonec to stejne je ve vetsine jak mu nekdo nebo ja rikam..me prijde,ze porad proti necemu bojuje

kristi
5. čer 2008

jo, bojuje...proti mne 😀

liviky
autor
5. čer 2008

jo,když něco řeknou kamarádi,tak maj zaručeně pravdu,ale já ne 😒

aponchie
5. čer 2008

no sak jo..ja jsem malem dostala infarkt kdyz dojel z USA koupil behem dne auto ,ktere bylo totalne na h....,ale musel ho mit!!proste nepremyslel,ze je male a nepotrebne a ,ze dnem kdy ho kupuje to auto ztraci 30%sve ceny a prodal ho za rok se 100tis dolu!!!ale musel ho mit... 😠

aknela75
5. čer 2008

Je holky to mne napadlo, že ten můj vždycky říká, jak strášně pospíchá a musí jet pracovat v tolik a tolik a ona to není skoro nikdy pravda. Já třeba říkám, že si někam rychle autem sjedu a on, že jsem se zbláznila, že pospíchá a já přijedu a on je doma ještě klidně půl hodinky. To už začínám přecházet. A říkám mu - "no jo, ty pospícháš, to znám, jako vždycky!!!!!" Nebo na něco čeká a místo toho, aby se něčeho mezitím chopil, tak tady jen tak obchází a kouká. To asi chlapi nějak nedokážou. Ženská mezi tím musí stihnout několik věcí, aby neztrácela drahocený čas. 😉

liviky
autor
5. čer 2008

no tak mi museli koupit dvě auta levnější místo jednoho lepšího a předstv si,že to svoje prodal za tři měsíce o víc než polovinu levněji a to druhé mmi každou chvíli stojí na parkovišti pokažené,haha 😠

zuzkafuny
5. čer 2008

Tým, ktorým sa podarilo prevychovať chlapa srdečne blahoželám... 😉 a sem s tým návodom...!!! S tým mojím nepohne ani tank ...!!!

liviky
autor
5. čer 2008

no na toho mého platí tak maximálně mazání medíku kolem úst,ale taky né vždycky,...
tak ženský sem s těma drobnýma radama a dáme to dohromady 😀

aponchie
5. čer 2008

jj mazani medu..plati na kazdeho nejen chlapa ,ze? 😀 livi nikdy se neda predelat maximalne usmernit,ale chce to hoooodne prace a trpelivosti 😀

liviky
autor
5. čer 2008

no jo a tu trpělivost já teď vyčerpávám na holkách a u chlapa se pak hned nervnu!

aknela75
5. čer 2008

Ten můj říká, jak děsně chvátá, když si chci na chvilku půjčit auto a potom přijedu a je doma ještě alespoň půl hoďky, to tedy chvátá!!! A asi to dělají všichni chlapi. Když na něco čeká a je doma, tak nic v mezidobě nedělá. Já musím něco dělat, abych všechno stihla a on nic. Pohoda. Tak mu říkám, že by jako mohl něco udělat. 😀

aknela75
5. čer 2008

Tak pardon, už jsem to tu psala jednou a špatně se podívala. Myslela jsem, že se to neuložilo 😀 😀 Už se opakuju.

aponchie
5. čer 2008

ja jsem taky celkem netrpeliva a vim to pracuju na tom,ale on je zase laxni jak pr...to sou extremy co? 😀

liviky
autor
5. čer 2008

no apí - protiklady se přitahujou,takže vlastně máme co jsme chtěly,hahahaha

aponchie
5. čer 2008

jj nekdy ta jejich mozkova menstruace je uplne stejna jako ta nase PMS 😀

liviky
autor
5. čer 2008

přésně tak ba jo

kyborg
5. čer 2008

liviky známe se docela dlouho je to vše o skušenostech podívej zkus používat jeho taktiku prostě ho kopíruj a uvidíš jestli u něj dojde k nápravě a jestli mu to vůbec dojde vím jsem chlap ale už jsem v žívotě zkusil a zažil ale není to opravdu jednoduché musí dojít k tolerování názorů oboustranně není to vždy jednoduché ale je pravda že jeden vždy částečně ustoupí aby se vzájemný vztah sladil ale tím nechci naznačovat že by jeden nebo druhej ustupoval ve všem a myslím že ženy maj filipa a poradí si co říkáš?

liviky
autor
5. čer 2008

no jasné,my ženské si poradíme,..
jinak,asi je fakt bohatej,protože ten kabel má dost dlouhej a kolikrát mu nedojde ikdyž si poskočí 😀

kyborg
5. čer 2008

livky neber to na lehkou váhu využij svého vtipu a chytrosti poradit si musíš pokud ho chceš změnit samo od sebe se to nestane bude to ještě horší nepsal bych to kdybych nebyl s tebou není to žádný podlízání jsou to životní zkušenosti a představ si že v tom prvním manželství jsem to byl já který se musel přizpůsobit tomu co prožíváš ty

liviky
autor
5. čer 2008

no to jsi světlá vyjímka nebo.....jsi v jádru víc ženská než chlap,když dokážeš mít s náma takovou empatii a nesnažíš se hájit chlapy 😀

denisocka
5. čer 2008

super tema,stači mi prečitať prve prispevky 😀

moj mi vždy po rozhovore povie že "čo si hovorila?" alebo to si mi hovorila?kedy???" a potom sa bráni tým,vraj mužska mysela je schopna vnímať ženu len 3min -niekde to počul,,,takže teraz pred rozhovorom povie,"skrať to na 3min,lebo zvyšok už neregistrujem" .ale je to naozaj o nervy, a to že mu jednu a tu istu vec uzuž asi 150 krat pripomínam a večne to neurobí,tak toto ma už vie vytočiť .mám pocit že do konca života sa to nezmeni,už som sa posledny čas rozhodla mu to stale neopakovať-teda, prečo si toto nedal tam,alebo hrnček patrí do inej skrinky,alebo -davaj si tie ponožky do pradla a nie ku posteli, a vyťahuj si z nohavíc vreckovky pred praním.....a bla bla,proste veci čo denne vykonáva,teda-ktore nikdy neurobí aj keby som mu to na čelo nalepila 😖

liviky
autor
5. čer 2008

denisočka,zkus to jak nám teď radí kyborg,použijem ženský vtip a bude to 😀

aponchie
5. čer 2008

hehe ja si pamatuju na jednu prihodu..dojeli sme z lesa a rikam mu:co je na prani hod k pracce budu to hned prat..on:jasne! tak sem tam za chvilku dosla a ty jeho kalhoty tricko a par veci hodila na 30C na 1000otacek a peru...ja jsem nepremyslela ,ze tam neco nechal..prislo mi to,ze normalni clovek tak uvazuje nez neco hodi do prani no ne? 😀 on sel neco delat do sklepa mezitim..ja pak vytahuju pradlo a ty sustaky se mi zdaji tezke ..vyndam z kapsy novej telefon!rikam kuwa fix...prvni blbost co sem udelala,ze sem ho hned otevrela a zapla..nevedela sem,ze se treba da zachranit tim,ze se nezapne a necha vyschnout ..no budiz..ale ja v tom zachvatu letela ke dverim otevrela je a zarvala na nej do sklepa..:ty debile ja ti oprala telefon!!!!!a on vylezl ven a zacal se smat a rikat:a proc jsem debil ja?sak ty jsi to prala? 😀 ja jsem myslela ,ze se pocuram smichy no telefon jel ,ale display nesel takze jsem nevedela jestli vola treba tchyne a to bylo znacne nebezpecne tak sme ho dali male na hrani 😀 a pak mi rekl,ze samozrejme sem hloupa ja pac to mam kontrolovat nez neco peru..na to ,ze to ma udelat on predtim nez mi to da nerekl nic ..samozrejme 😀

nensy
5. čer 2008

no jasně apíí kdo jinej by na to měl myslet než ženský.to ten muj vždycky někde něco nechá a pak když to potřebuje tak to nemuže najít a lítá tady jak blázen a řve na mě že jsem zase uklízela že jsem mu to někam dala že to měl tady a já na něj kdyby si to měl tady tak to tady je a říkám mu co já bych stím dělala a on furt ne tady sem to měl a nikam jinam jsem to nedal .no muže se zbláznit pak to najde uplně jinde a řekne no tak jsem to dal jinam aniž by se omluvil. 😀

mirka414
5. čer 2008

chlapi rozum nemaju 😒 len predvcerom my moj manzelik povedal,ze budeme musiet trosku setrit,ked chceme mat neskor auto a dne mi kurier priniesol obrovsku kyticu sipovych ruzi expresom 😕 pozeram ci to nieje omyl,nebol len mojmu trosku siblo v hlavicke 😀 😀 .ja kupujem akciovy salat a on posle kyticu,no co s chlapom sa skratka neda 😀 😀

aponchie
5. čer 2008

jeeeeeee to zname..a navic dotazy jako kde mame to ci ono?rikam trea kdyz se me ted nedavno ptal kde mame cukr!rikam v loznici jak jsou pyzama..kde mam nejake ciste trenky?rikam v kosi s pradlem???zeby?no a proc ne v supliku?rikam a proc jo?vsak ony nemaji nozicky! 😀 me tankuje jak se jako vsecko dela asi samo..a zahrada specialne..ze ja jsem nezalozila okrasnou zahradu na valeni..ale neeeeeeeee on uz ma plany na skleniky a boudy a jine kraviny ,ale hlavne ,ze nema cas no kdo to ma jako opatrovat?no jaaaa preci ne?at se mi nezkrati svaly tim odpocivanim 😀

anta
5. čer 2008

Pardon, ale zeptám se rovnou, chlap a rozum, to jde taky dohromady? 😀 😀 😀

melory
5. čer 2008

mne rozum mojho muza vyhovuje 😵