Chlapský rozum. Rozumíte mu?

liviky
5. čer 2008

holky,nevím jestli toto téma tu je,ale dnes ráno jsme si s tím mým vyměňovali názory a řeknu Vám,to už je nad mé síly....
já preferuji v rozhovoru přímost a stručnost,ale ten můj je diplomat,samé asi - kdyby - možná,....a když dojde na rozhodnutí,tak ze všeho stejně vyjdu jako blbec já! 😒
Poradíte mi někdo,jak na ten chlapský rozum vyzrát? 😅

danullinnka
5. čer 2008

Livi,tak o tomto jsem se včera bavila s manžou.že bylo v rádiu,jak chlapi rozumí ženám,jeden říkal,že by se dřív naučil Kazachšsky než by pochopil ženu a já mu řekla,že chlapi taky někdy nechápu.
Livi,to asi neřeš 😖

janicka.ziv
5. čer 2008

liviky tak u nás to je spíš naopak. já potřebuju hodně věcí rozebrat a jemu k tomu stačí jedna věta. a pokud čeknu víc než 1 větu, tak se čílí a je uplně nepříčetnej 🙄 fakt mě s tím se..

liviky
autor
5. čer 2008

čéče to řešit musím páč chci aby taky něco bylo podle mýho,holt jsem soutěživej typ 😀

elise
5. čer 2008

liviky muži sú z marsu ženy z venuše super kniha, mne to pomáha pri chápaní myslenia môjho manžela. ja napríklad predvídam 2-3 kroky dopredu čo by sa mohlo stať manžel to rieši ždy až sa to stane. no proste mužský mozok je na nepochopenie🙂 😀 😀 😀 😀 a preto si spolu tak super rozumieme už 8 rok 😉

nensy
5. čer 2008

no to já teda nevím livi ten muj taky slyší jenom co chce 😀

liviky
autor
5. čer 2008

janicko - tak to mi máme pusu prořízlou oba,ale ňák to vždycky dokáže stočit v můj neprospěch nebo dělá,že se nic nestalo....no a mě to nakrkne a zeptám se co s tím a on se svou samozřejmostí vypálí,však už jsem se jednou vyjádřil ne?no mě to příde jak začarovaneh kruh!!!

denousek
5. čer 2008

heee tak to je fakt dobry tema....ja kdyz chci neco resit tak slysim jen 2 slova...neres to 😀
a hotovo 😀

janicka.ziv
5. čer 2008

liviky, tak v tom je to u nás podobné. vždycky řekne, že mi to už přeci řekl a že to nebude rozebárat a řešit dál.

liviky
autor
5. čer 2008

elise - já zasčetla knihu - Proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách! - no je to dobrý,taky se podle toho řídím,ale v té výřečnosti to není!
nensy - no a to mě ser...když slyší jen co chce,no řekněte ženské jak by to tu vypadalo kdyby jsme se chovaly stejně?

janicka.ziv
5. čer 2008

denousek nemáme doma toho samýho 😀 🙄

liviky
autor
5. čer 2008

musíme na něco dojít,aby jsme je zahnaly myšlenkově do kouta a oni se nemohli vykrucovat,co Vy na to?

kitty68
5. čer 2008

liviky 😀 😀 😀
ja musim taky bojovat aby bylo neco podle meho, u nas funguje toto, navrhnu co chci zmenit (novy koberec a nabytek v loznici to bylo naposledy), on rekne ze ne a proc a bla bla bla, ja mu reknu ze dobre at je teda po jeho, necham 2mesice ulezet, pak prijdu a jen tak mimochodem e zeptam co kdyby js koupili novy koberec do loznice a on ze jo teda a jedem koupit a sam navrhne i ty nove skrine
takze to musim nechatulezet

nejvic se mi chce vzdycky smat jak, ze nekdy on prijde a navrhne co kdybysme udelali toto a rikala js mu o tom pred 2tydnama a rekl ze ne 😀

elise
5. čer 2008

liviky mne jedna kolekyna povedala že chlapa treba vychovávať 😀 😀 😀 a niekedy na to treba celý život 😀 😀 😀 asi má v niečom pravdu 😀 😀 a ešte sa mi lúbi výrok magdy pavelekovej - herečky recept na hrmonické manželstvo že" kŕm dobre tu beštiu" 😀 😀 😀 😀 😀

leishmania
5. čer 2008

elise to bolo dobre 😀 😀

liviky moj je na tom podobne ak niec horsie dokaze aj hodinu rozpravat to som mu stopla!!! 😀 treba pocuvat ake argumenty pouziva a vytoahnut teake iste na neho...aj ked ja potom poviem max 1-2 vety, lebo ja som dost strucny typ..

liviky
autor
5. čer 2008

jo holky super,pochopily jsme tu podstatu,tak hurá na ně! 😀
elise - beštiu,teda chlapa nakrmím,to není problém,ale vychovat ho,no řekněte sami...
...ten můj má dvě o dost starší ségry a ty vlastně v jeho dětství udělaly vše za něj,takže on třeba doma nepomáhá pokud už vyloženě nepadám na hubu,a abych to řekla jeho rodičům,co to udělali 😀 tak to nemůžu,protože už nejsou mezi námi,tak jak na takového?

elise
5. čer 2008

liviky to máš zle 😒 lebo keby si ho nechal samého doma tak sa neprekopeš do izby 😀 😀 😀 ozaj ako sa postaral o voktorku ked si bola v pôrodnici 😕 😕 zvládol to?

leishmania
5. čer 2008

moji svokrovci su 3-4000km od nas tiez sa nepostazujem 😀 😀 tiez sa nepretrhne,ale zasja mu vysvtelim ked treba, a to je svata pravda, to je vychova na cely zivot zit s chlapom hehe

elise
5. čer 2008

neviem kto ale videla som v pase že si dal niekto druhé dieťa že manžel a vek manžela 😀 😀 😀 uplne to vystihol 😉

aponchie
5. čer 2008

hahahahaaaaaaaaa livi toz to sme meli akorat ted vymenu a celkem fest...jako sere me na entou,ze si nebere servitky pred malou ta pak je zmatena breci a nevi vocogou to uz je nad me sily..a hlavne nesnasim,ze kdyz uz nevi co by rekl,tak to hodi na me anebo zacne vytahovat moji matku,ze jsem po ni to uz je na psychouse toto on je totiz silenej nervak

kristi
5. čer 2008

muj je vcelku klidas a ja rvu, pac me ten jeho klid uplne vytaci....a nejvic nechapu to, kdyz si mysli, ze mi neco rekl a nerekl a je schopnej se se mnou hadat hodinu, ze jo. Pritom ja mam pamet vybornou,takze na tohle proste fakt nemam.....

mobina
5. čer 2008

Kristi jak kdyby jsi psala o tom mém 😀

liviky
autor
5. čer 2008

elise - jo,to bych se do bytu neprokopala to máš pravdu a jak zvládl Viktorku když sem byla v porodnici,no měl jí dva dny a pak tři dny moje mamka,protože musel být v práci a pak že musí zařídit vytepování koberců a to by mu malá zavázela,...no a má mamka Viki ráda pohlídala a ustoupila mu 😒
apí - tak to máme chlapy přes kopírák 😅

aponchie
5. čer 2008

livi sakra ja jsem impulsivni,ale treba nesnasim kdyz on jde neco delat a nema to pripravene!!stokrat se zeptam mas vsecko??nebudeme se zdrzovat??neeeee ...samozrejme ,ze nema a ja se pak nervnu vzteknu a uz se hadame pac toto slendryjanstvi nesnasim..navic kdyz musime tahat sebou malou a neni na to moc casu bych uvitala kdyby se veci trosku vic venoval..on je strasne hrr.kupuje veci impulsivne a naprosto o tom nepremysli...kdyz delal plot tak si pozval souseda vezu je tam autem ,mala na sobe papucky..sobota rano..honem domu pac doma bordel a zacit jim varit obed abych jim ho zase v poledne dovezla a on mi sotva sednu do auta vola jak nema to ci ono a musim to sehnat a ja s deckem na rukach(18kg)litam ze sedacku do sedacky z auta do auta(OBI,GLOBUS,zelezarstvi a nikde to neni a ten magor me jeste honi po vesnicich uz sem mu nadala do telefonu,ze na nej prdim a nebudu se vlacet s malou,ze je to jeho problem ma mit veci nachystane ...nakonec soused na zahradce mu to pujcil naodou mel..ale ty nervy!!!a jeste to obrati proti me,ze ja za to nejak muzu...

danullinnka
5. čer 2008

Kristi,neznáš náhodou i toho mého??to saméééé 😀

aponchie
5. čer 2008

jo a jeste me vytaci a asi i ho pac uz zapomina a pak me presvedcuje ,ze to ci ono nerekl a rekl a tak a je vzteklej ,ze ja si pamatuju hodne 😀

liviky
autor
5. čer 2008

apí - bavím se fakt mám doma to samý a dokonce i to ježdění autem sem a tam...
kristi - a i tohle znám,a zrovna v dnešní výměně názorů mi to ukázkově předvedl 😉
no tak dámy,co s tím,teda s těma chlapama?

aponchie
5. čer 2008

ja bych tohle tema zrovna prejmenovala na drbarna o chlapech 😀

livi co ja vim asi nic cim sou starsi tim je to horsi a nepredelas je ani omylem..ja jsem zila jednou s jednim co byl sam do 35let to byl sobec na entou ..

andrysek2
5. čer 2008

😅 😅 😅 holky to je dobry tema tez bych ho nekdy odpraaskla 😝 😝

kristi
5. čer 2008

sem ti to prece rikal, to vim 😠 😠

aponchie
5. čer 2008

ja si rikam nekdy mam drzet zobak a nechat ho v tom svem spatnem rozhodnuti nebo se mam hadat za pravdu??tak i tak to ma blbe nasledky..v tom prvnim ten,ze nakonec se to musi predelat znova a stoji to cas penize a nervy anebo v druhem pripade se hadat do krve a bejt za blbu ,ktera to tak musi mit a pak to mit na taliri??ja fakt nevim 😀