Chlapský rozum. Rozumíte mu?

liviky
5. čer 2008

holky,nevím jestli toto téma tu je,ale dnes ráno jsme si s tím mým vyměňovali názory a řeknu Vám,to už je nad mé síly....
já preferuji v rozhovoru přímost a stručnost,ale ten můj je diplomat,samé asi - kdyby - možná,....a když dojde na rozhodnutí,tak ze všeho stejně vyjdu jako blbec já! 😒
Poradíte mi někdo,jak na ten chlapský rozum vyzrát? 😅

meleri
15. čer 2008

můj manžel je strašný bordelář..tedkom už ale bordel omezuje jen na svoji pracovnu. myslíte, že se to časem ještě víc zlepší? Jsme spolu pět let. jinak je zlatý, ale v domácnosti s ničím nepomůže jen když ho fakt prosím. nadruhou stranu za mě vyřídí všechno papírovaní atd..jen bych někdy chtěla, aby mi víc pomohl s úklidem... ☹

junovka
15. čer 2008

meleri, ja som za 10 rokov toho nedockala a ani nedockam.Mam pocit, ze k poriadku nebol vedeni....lebo ako za kazdeho synacika , mamka poprata, nie???Podla mna chlapa zena nezmeni ....ale ono cakaju, ze sa zmenime 😠 😒

meleri
15. čer 2008

hm no teda...deset let, to už je dost! ale počkej, ještě je naděje!
Mamka mi říkala, že můj ta´tka se změnil nějak v 50 ! 😅 ne dělám si prdel...spíš zestárl, tak už nemá tolik energie dělat bordel....
No jeho máti je taky bordelářka, jeho teta, jeho bábi, prostě všichni!

adrika1
15. čer 2008

no teraz som si vas docitala, fuuuuuuu aj ja chcem do tejto temy, 😎 brnkli ste mi na strunu 😉
nechcem riesit domace prace, s ktorymi mimochodom moj muz sem tam pomoze. skor ma taky zlozvyk, ze mimovolne preklada veci. ak si napriklad pripravim na stol veci, ktore chcem nalozit do tasky, lebo idem s dcerou von na cele popoludnie, tak kym sa napriklad obliekam, tak mi ich popreklada. ale keby ich aspon odlozil na miesto, tak viem, kde ich hladat. da ich ale uplne inde a ja z toho cvokatiem. ved si predstavte, ze si pripravite vsetko, co potrebujete so sebou brat, aby vam nieco nechybalo, mate to pekne na ociach, idete pre tasku a veci vam zatial zahadne zmiznu. samozrejme, chlap NETUSI kam zmizli.

danulka2
15. čer 2008

fajn vediet, ze mate doma to co ja nie som sama 😉 . Ja som sla vecer do divadla a muz mi vraavi, aby som vsetko priprravila malemu na spanie. Vzdy ma pyzamko na posteli. Lenze co cetr nechcel maly sa povracal a bolo ho treba prezliect. tak mi volal do divadla, ze kde ma veci a nevie co mu ma obliect. Myslela som si, ze nam ukradli skrine 😉 , ale nakoniec som musela odist z divadla po 30minutach. Co som mu mala povedat? 😠 😠 😠

meleri
15. čer 2008

Adriko,

takhle stejně se chová moje mamka..všechno schová, otec pak nadává, kde to má....🙂

danulko,
to je těžké fakt někdy...asi to ani nezáleží na tom kdo je chlap a kdo není..

na chlapech mě štve, a to i na mých kamarádech, že jsou občas tak namyšlení...že oni všechno ví, všude byli...atd...

liviky
autor
15. čer 2008

holky,tak ten můj dnes měl konečně volno a rozhodl se vzít malou ven,teda tu starší a povídá mi,prosím tě dej nám pro ní ponožky,tak jdu pro ně než bych mu to vysvětlila,hodím je na postel a jdu po své práci...on dopije kafíčko a řekne,proč ještě nemá ty ponožky malá?..no já myslela že ho zabiju!rychle jsem malé dala ponožky a boty(aby náhodou nešla boso 😀 ) a vyhodila je ven 😅

nobody
15. čer 2008

liviky ... no proto 😀 😉

liviky
autor
15. čer 2008

jj,mám dnes takové stavy! 😀

nobody
15. čer 2008

liviky, já mám stavy, že někdy nerozumím sám sobě ... tak to je vlastně dobře 🙂

liviky
autor
16. čer 2008

jj,lepší je někdy nevědět 🙂