Chlapský rozum. Rozumíte mu?

liviky
5. čer 2008

holky,nevím jestli toto téma tu je,ale dnes ráno jsme si s tím mým vyměňovali názory a řeknu Vám,to už je nad mé síly....
já preferuji v rozhovoru přímost a stručnost,ale ten můj je diplomat,samé asi - kdyby - možná,....a když dojde na rozhodnutí,tak ze všeho stejně vyjdu jako blbec já! 😒
Poradíte mi někdo,jak na ten chlapský rozum vyzrát? 😅

sylvka
5. čer 2008

Ahoj liviky,když čtu Tvůj první příspěvěk ,zdá se mi,že máme doma stejného chlapa 😀 můj totiž taky asi,kdyby,možná.....na všechno moře času.jako příklad uvedu naše bydlení,máme 1+1,čeká nás ještě přistavět jedna místnost....ložnice.v září očekáváme příchod miminka a místnost nikde,času je totiž dost.... 😠
ke všemu 1000 slov,proč nejde začít už dneska,štve mě to,ale jak na to jsem ještě nevymyslela 🙄

lenkabu
5. čer 2008

Tak já jsem zvyklá dost předvídat a přpravit se at pak všechno jde dobře a jemu je jakákoliv organizace cizí...ve všem má bordel a chaos, z toho rostu...ani neni schopnej se třeba domluvit s bráchou kdy se sejdem,to musím domlouvat já a švagrová...párlrát jsme to nechali na nich a děs 😖

denisocka
5. čer 2008

aponchie-presne,stale sa pýta kde čo je a pritom sa tvary že je v bite prvý krát 😀 ,tiež som mu sem tak odpovedala ako ty,už si teda nepamätám presne čo.ale púamätám si že bez rozumuto tam č´šiel hladať,chapeš,akoby tvoj šiel hladať do spalne cukor 😀

no idem si prečiat kyborga

aponchie
5. čer 2008

jeeeeeeeee a jeste me napada chlapi a hovory po telefonu a vyrizovani teda ja umiram kdyz on nekam vola a ma neco vyridit ten ma takove kecy a kokta a predstavuje se snad desetkrat a ja na nej delam posunky at jde k veci a on se do toho zamotava to je hruuuuza 😀

lenkabu
5. čer 2008

aponchie:přesně, on když něco vyřizuje po telefonu to je děs...on neni schopen normalně říct co chce a pak se rozčiluje ž eho lidi nechápou 😔 😅

denisocka
5. čer 2008

aponchie,ty nemáš doma môjho náhodou :D ,ten ked telefonuje tak ja idem odpadnuť od hamby, a to sme minule predávali auto a zaujemca bol madarsky slovak ,alebo naopak .....no proste,mala si počuť ten ich rozhovor 😀 😀 😀 😀 😀 ja som myslela že umrem , a nakoniec sa nepochopili a madar sa dotrepal v sobotu po auto s peniazmy na ruku a môj manžel bol u svokrovcoch na poli , a ja som skoro odpadla ked mi madar zazvonil že došiel kupiť auto 😠

aknela75
5. čer 2008

Apí přesně. Naposledy měl ten můj dvakrát stejné číslo faktury vystavenou stejné firmě. Přišel na to a řekl, že to vyřídí až někdy tam pojede. Tak jsem mu vynadala, ať to kouká vyřídit s účetní hned, aby třeba nebyl problém. Nevěděla jsem, jestli jí to vadí nebo nevadí. Chtěl by tam nejraději jet osobně. Tak jsem mu musela vysvětlit, že po telefonu je to rychlejší a levnější. Tak nakonec zavolal pána, se kterým jedná a musel mu to x krát vysvětlovat, protože to pán nějak nechápal. Stejně manžu nakonec ta účetní zavolala sama, protože tomu nikdo nerozuměl. Prostě měl hned zavolat účetní a bylo. Když chce být OSVČ, tak se holt tuto musí naučit. Řekla jsem tomu mýmu, že se to prostě musí naučit. Jedině, že by mne zaměstnal a potom to budu vyřizovat já. 😀

denisocka
5. čer 2008

lenkabu, a ja som si myslela že mám ťuťmáka doma len ja 😎 ,baby-ved nám by mali dať metál 😀

monkula
5. čer 2008

nie, nerozumiem

aponchie
5. čer 2008

hehe no uspokojive na tom je ,ze to mame asi tak nejak v jistych formach vsecky..ja se taky obcas zakoktam treba kdyz mi zavola nekdo koho jsem jeste v telefonu neslysela,ale on kokta ikdyz ma volat ohledne blbosti..dobry den ja jsem ten a ten a to a to a vite jeeeee a prej chlapi jdou hned k veci ten muj je zrejme trochu zenska co zenska..ja to vyridim paradne.. 😀 me rozesmiva kdyz zacne machrovat jak zacne delat papiry a ucty a veskere vedeni domacnosti,ze to preci zvladne a pak se furt pta kde co a jak rikam delej delej a neptej se jenze on zmetek spoleha ,ze nic nenecham propadnout,v prodlenia tak,ale machrovat jak to dokaze to umi..prej na co mame doma sanony ..rikam ,ze na parte!na co asi..a kdyz dela humor tak rika,ze vsecko je jeho elektornika a tak rikam blboune neni nemas od toho papiry a nevis kde to je ja bych te oskubala jak kralika 😀

zuzitka
5. čer 2008

nasla som podobnu temu ... neporiadny manzel 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bubba
5. čer 2008

rozumiem bez problemov 😀 😀 ale zato ja mam skveleho chlapa 😉

aponchie
5. čer 2008

bubba :gratuluju 😉

bubba
5. čer 2008

dakujem 😀

zuzitka
5. čer 2008

zahadny muz - dalsia tema - ale tu som sa vazne nasmiaaaaala 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bubba
5. čer 2008

tema zahadny muz je genialna odporucam precitat si...baby sa narehocete.....ako ja kedysi ked bola aktualna 😀

majina
5. čer 2008

Rozumím... je stejný jako ten ženský! 😉

Ještě že já nějaké "možný, asi, někdy, jindy" neznám!!!! A jak to tak čtu tak ani neci znát 😀 😀 😀

jabber
5. čer 2008

Někdy mu rozumím a někdy mi nad ním zůstává rozum stát 😀 😝 😀

bachcha
5. čer 2008

mě se nejvíc líbí, když mi dává najevo, že je všechno tak jak chce on, ale já přitom vím, že je všechno po mém.
jen jsem ho přesvědčila, že on to taky tak chce. 😉 děláte to taky tak?

binki
5. čer 2008

někdy si myslím, že je to pravda o těch dvou různých živočišných druzích 😠

nensy
5. čer 2008

tak to mě taky jabber ale stím se už asi nic nedá dělat 😝

nobody
5. čer 2008

někdy ne
a rozumíte ženskýmu rozumu?

já kdysi žil v přesvědčení, že na 90 procent opačný pohlaví chápu ... ale pak jsem to upravoval 😀 😉

liviky
autor
5. čer 2008

nobody - a už jsi doupravoval?

nobody
5. čer 2008

upravuju pořád pořád a pořád ... a u každýho človíčka ..nebo človíčečky je to různý ... a dokonce v různých časových souvislostech

ale to má asi každý 😀 i Nobody 😀

majina
5. čer 2008

nobody... někdy ženskejm opravdu nerozumím... je to s nima težší než s chlapama!!!

Tím se nikoho nechci dotknout, není to mířejné na nikoho z vás tady na MK 😉 🙂

liviky
autor
5. čer 2008

nobody jo to je přesný,taky hodnotím a upravuju na každýho jednotlivě,nehážu do jednoho pytle! 😅

nobody
5. čer 2008

majino ... nooo .. 🙂

no kdysi jsem šel kdesi po chodníku a připletl se ke mně labrador a šel se mnou ... z kopce šla jakási blondýna (nic proti), ale takovým stylem, že jsem myslel, že se počurá nebo musí "pokakat" během sekundy ---
říkala, že mám pěknýho psa ... (no kdoví co 😀 ) a mě tak napadlo .. prostě okamžitě -- ale neřekl jsem ... chtěl jsem říct, jestli nepotřebuje toaleťák ---- no zajímá slečna teda 😀

s tím psem to mělo dohru, za 2 hodiny se našel majitel ... ale to už jsem v tý době byl od tý fenku ožužlaný komplet

aso je to různý --- ale ještě že tak ty rozumy jsou nastavený, to by bylo v životě míň pestrých situací

aponchie
5. čer 2008

ja nechapu uz vubec nic 😀

liviky
autor
5. čer 2008

tak jsme to tu pěkně pomíchali co?
vlastně už nikdo nikomu nerozumí 😀

aponchie
5. čer 2008

no to jo ja uz nerozumim ani sobe natoz tak nekomu jinemu.. 😀