Chodí na plavání pro miminka i tatínci?

paajus
25. čer 2015

Zatím máme ještě spoustu času, ale ráda bych, aby náš malý chodil do bazénu. Já bohužel ze zdravotních důvodů do vody nemůžu (možná se to po porodu změní, ale moc s tím nepočítám) tak by mě zajímalo, jestli může chodit s tatínkem? Popř. jestli nějací tatínkové se svými ratolestmi chodí, nebo to je výhradní doména maminek. 🙂

tinakari
25. čer 2015

@paajus my chodíme na plavání s dcerou a s námi na kurzu bylo ve vodě dítě s tatínkem.. 🙂 takže myslím, že může.

aja123
25. čer 2015

@paajus Můj muž chodil s dcerou na celé 2 kurzy po sobě a moc si to užíval 😉 🙂

apacheee
AMBASADORKA
25. čer 2015

Místo odpovědi na tvou otázku ti sem hodím fotku z naší skupinky🙂

metallico_mondo
25. čer 2015

@paajus u nás chodí tatínci běžně 🙂

mayyas
25. čer 2015

Brácha chodil postupně se všema třema dětma, a kamarád chodí s malou taky 🙂

andelka
25. čer 2015

Přítel s dcerkou taky chodil, střídali se s její maminkou.

lenam
25. čer 2015

S nami na plavani take chodili tatinci 🙂

gepe
25. čer 2015

Ano chodi, i manzel. Tatinku chodi vic nez by si clovek myslel 🙂 napr min tyden 4deti 4 tatinci, i jindy.

scvrcek
25. čer 2015

u nás taky se synem chodil manžel a rozhodně nebyl sám, chodili tatínci i dědové... a to jsme maloměsto..

cabo
25. čer 2015

I se mnou do kurzu chodili s miminkami i tatinci. Urcite uz to neni vzacnost

gepe
25. čer 2015

@apacheee jen nevim jak by teda byl zrovna muj manzel vesely z toho, kdyby verejne byl takhle vylozen i s malou cizim clovekem 🙂

scvrcek
26. čer 2015

@gepe presne tak... Bazen jsem poznala hned a par lidi taky.. Svet je malej no..

gepe
26. čer 2015

@scvrcek to je drsny.. uf. Otazkou je, zda vi o tom, ze jsou tady na fotce a zda s tim souhlasili. M ne.

scvrcek
26. čer 2015

@gepe to je holt fenomen dnesni doby, ja bych to tak nehrotila... Buhvi kde litaji moje ruzny fotky.. Kazdy si muze cokoliv kdekoliv stahnout ani nevis...

gepe
26. čer 2015

@scvrcek nehrotim, jen jsem se nad tim pozastavila. Taky kdyz jsem neplavala a byl M a ja s nimi jsem fotila 🙂 jen bych si holt nedovolila dat bez vedomi tech ostatnich jen tak verejne i jejich foto 😅 ale jsem ze stary skoly no 😀

alen_ka
26. čer 2015

@paajus mám známého, který taky pravidelně chodí s dcerkou, to je taková aktivita, která tatínky prý docela baví 🙂

scvrcek
26. čer 2015

@gepe vsak ja taky a taky me to hned napadlo.. Ale nebylo to urcite mysleno spatne.. No ale spravny to nei, mas pravdu...

vevina14
26. čer 2015

Můj manžel chodil a nevidím na tom nic divného - proč by vlastně nemohl? Zpočátku právě nechtěl, ale spíš kvůli tomu, že tam prý jsou jenom ženský, ale pak jsem ho přemluvila a byl rád, že začal s malou chodit. Takže určitě.

apacheee
AMBASADORKA
26. čer 2015

@alen_ka
@scvrcek Řekla bych, že jsem neudělala nic hrozného. Ostatní rodiče nás taky budou mít na fotkách, fotky z plavání používá i bazén na svých stránkách a nedala jsem sem žádnou pobuřující fotku, stejně jako zde nejsou jména a nic osobního. Pokud by sem někdo dal naši fotku, rozhodně bych na tom nic špatného neviděla, ale asi je to věc osobního názoru.

santna
28. čer 2015

Ano chodí 🙂 dokonce i strýcové a tety 🙂

gepe
28. čer 2015

@apacheee psala jsem to ja 🙂 nas taky urcite nekdo ma na fotkach z plavani, jen holt nevystavuje verejne, o osobnich datech, ci poburujicich fotkach jsem nepsala 😉 z plavani, svatby a jinych akci se nas vzdy kazdy pta, zda souhlasime se zverejnenim fotek. Ostatne napr. i mk se pta, zda kz, fotky ci clanky muze publikovat na FB. Take jsem dodala, ze treba memu manzelovi by vadilo, kdyby byl verejne vystaven bez jeho vedomi k tomu jeste cizim clovekem, me osobne taky. Ano je to osobni nazor a pristup, i respektovani druhych a jejich soukromi. 🙂

ingrid1450
30. čer 2015

Ano, u nás chodí s dcerou plavat tatínek. A mám(e) to tak v plánu i nadále 😀

diniki
30. čer 2015

Určitě chodí. Já chodila ze začátku, kdy se malá musela víc držet, ale teď úspěšně převzal štafetu tatínek. Je dobré vybírat i plavání ve speciálních nerezových vanách, tam je chlóru opravdu minimálně a třeba bys mohla plavat i ty. U nás je takovým zařízením Mišutka www.misutka.eu