Chodily byste na AJ s hlídáním dětí za 350 kč/60 minut?

evran
12. srp 2013

Jsem na MD a jsem lektorka angličtiny, s kamarádkou uvažuji o otevření kurzů pro maminky na mateřské s hlídáním dětí - mamky se učí, děti si hrají 🙂 Tak bych ráda věděla, zda by byl mezi mamčama zájem 😉

ivular
12. srp 2013

Na něco takového bych chodila ráda, ale 350 Kč za 60 minut bych dát nemohla. A když už jsme u těch jazyků, tak "byste", nikoliv "by jste" 😉

berenika39
12. srp 2013

za jednu maminku jedno dítě, indivindi, je to ok. za výuku ve skupině je to mimo. mluvím za sebe, záleží na místě,jaká je konkurence.

llluckaaa
12. srp 2013

Na něco takového bych ráda chodila, ale pokud by se jednalo o skupinovou výuku, musela by být cena někde jinde. Hodně záleží, kde by kurzy probíhaly - Praha / venkov / velká města, ceny jsou hodně rozdílné.

adelka21
13. srp 2013

Ne, to bych si radši zaplatila někoho na hlídání domů a šla na skupinový kurz,který je levnější. Ted zrovna hledám aj kurz, ale skupinový, ne individuální, ve skupině víc pokecate, vidíš i chyby jiných, najdeš kamose, je větší legrace🙂

madrilena
30. srp 2013

v naší situaci ne /s partnerem se bavíme anglicky/; nejsem si jistá, kolik lidí si může dovolit na MD dát 360 Kč za 60 minut.... musel by to být někdo hodně motivovaný a myslím si, že takoví si najdou schůdnější cestu; v dnešní době už se dá sehnat rodilý mluvčí za nižší částky a jednou či dvakrát za týden partner večer dítě pohlídat může; mě osobně to přijde neperspektivní, ale třeba se mýlím....

veruska007
30. srp 2013

Přijde mi to dost drahé. Chodila jsem v Brně na těhu cvičení s hlídáním za 70,-/h. 😉. Za účast ve skupinovém kurzu s hlídáním bych dala tak polovinu z nabízené částky 😉.