Chrápání. Čekám dvojčata a chrápu každou noc

stazina
6. led 2009

Ahoj!!!
Ráda bych založilo diskusi na téma chrápání!!!nevím, jestli se tohle téma chytne,a el zkusím to!
Moc se o tom nemluví , ale řekla bych , že je to velký problém. Já osobně to tak opravdu cítím.
Podařilo se mi otěhotnět po IVF , jsem ve čtvrtém měsíci a čekáme dvojčata!Což je super!
Občas jsem chrápala i před tím, ale co jsem ted těhotná, je to denno denně a mě je to vůči partnerovi hrozně trapný....budím ho tím...
Nemáte s tím nějaké zkušenosti?
Jsem astmatička , alergička, takže o to je to ješět horší, ale nechci se s tím smířit.. 😠
Prosím , poraďte, děkuju

aponchie
6. led 2009

stazi prej taky obcas chrapu ze spani ale spis chrcim pac ja nemuzu spat se zavrenou pusou(jsem astmatik)a mam psychoticke sny ,ze se zacinam dusit,ale nechrapu tak,ze bych manzu budila spise vyjimecne..a neni to treba tim tehu nejak?nebo nejsi vice unavena?nekdy se to u chlapa projevu,ze kdyz je mega utahanej chrape..coz ty urco jses s dvojcatky v tomto stadiu..zkusila jsem si otevrit mikroventilaci a parada chrceni a duseni nikde ,ale zase se nachladim takze brutus 😀 ptala jsi se treba gyndare?

slunicko552
6. led 2009

stazi sestřenka měla podobný problém.Od té doby co otěhotněla šíleně chrápala 😀 ☹ .Ale co porodila je to dobré.Ona to nijak neřešila,byla sama,takže budit mohla jenom sebe.teď chrápe jenom když někde vyrazíme a ona to přežene. 😀 Moc jsem Ti asi neporadila.
a v jaké poloze spíš?co třeba zmněnit polohu?

skurinka
6. led 2009

ahoj stazi,ja jsem nikdy nechrapala.pak jsem otehotnela taky ne ale muj manzel ,mesic pred 1porodem jsem nemohla spat s manzelem chrape,ja spala v loznici a on v obyvaku.2tehotenstvi to same.a pak jsem mela shon miminko a batole a to jsem zacala CHRAPAT ale jak .a chrapu do dnes a myslit nebo jsem 100%presvedcena ze je to unava.a myslim ze u tebe je to taky.myslim ze stim nic neudelame.moc jsem ti nepomohla ,ale alespon vis ze nejsi jedina. 🙂

tictac
7. led 2009

chrapani resim stuplikama do usi, neni to sice uplne pohodlne, ale pomaha to 😀

janulle22
7. led 2009

ja chrapu taky a ke vsemu mluvim ze spani tak ze vzbudim celej barak... 😅 😀 ... nic si z teho nedelj... 😉

stazina
autor
7. led 2009

díky holky, mylsela jsem , že tu nenajdu ani jeden příspěvek. Je pravda, že jsem unavená dost.Když jsem ale ze začátku spala třeba i přes den , tak sem nechrápala, nebo alespon né tak silně..
ted jsem odpolední dýchánky vypustila a je pak jasný , že padám večer do postele, jak ten žok.
Zkusím opět začít spinkat po obědě 😀 a uvidíme, zda se to zlepší! děkuju holky, za vaše příspěvky!
papa