Chtěl instruktor parkování při závěrečkách v autoškole?

lipipipi
30. srp 2012

Ahoj všichni. Mám dotaz, dělám si řidičák a za necelé čtyři týdny mě čekají závěrečky, posledně když jsem měla jízdy mě instruktor učil parkovat po zadku mezi auta a jako ani náhodou, prostě vůbec neumym a nechápu. Vy kdo už máte řidičák, chtěl instruktor aby jste při závěrečkách parkovaly mezi auta? Jestli to po mě bude chtít obávám se že to nedám ☹

horakovatereza
30. srp 2012

Já tak parkovala 😎

ined77
30. srp 2012

Jj, bylo to součástí závěrečných zkoušek 😉 .
Tak instruktora popros ať se na to více zaměříte, čtyři týdny je ještě dost dlouhá doba na to se to naučit a není to tak hrozné.Hlavně se tomu nevyhýbej, to dáš 😉 ....
mmch...mně třeba instruktor při závěrečných "pomáhal" 😎 ...v momentě kdy už bylo potřeba točit volantem jsme měli domluvené heslo, ale kupodivu jsem se to naučila celkem dobře a parkuju tak docela ráda 😉.

consti
30. srp 2012

Tak já parkovat při závěrečkách nemusela, ale taky už je to teda 10 let, co jsem si dělala autoškolu. Třeba zrovna parkování je dost o cviku, tak se na to kdyžtak ještě zaměř a zkoušej. Já dnes už parkuji přes zrcátka 🙂 a v autoškole jsem to zvládala. Jenže to jsem jezdila s dost malinkým autem...pak mi chvíli trvalo, než jsem si to nacvičila a podélné parkování třeba doteď moc nemusím, zvlášť když mě někdo pozoruje 😀 😉 .Ale to zvládneš!!! 😵

tedynka
30. srp 2012

Já dělala autoškolu teda před deseti lety a parkování couváním tam bylo 😒 . Neboj, jistě to s tebou dostatečně natrénuje 🙂

mucu
31. srp 2012

Ahojky já jsem parkovat na zkouškách nemusela 😉 a jak si tak pamatuju tak jsem se to ani neučila 😒 a ted když mám parkovat couváním tak to taky nedám no jak kdy raději si najdu místo kde nacouvávat nemusim 😀

veruska007
31. srp 2012

Parkovani s couvanim tam bylo, ale instruktorovi nevadilo, kdyz to vyslo nakrivo. Musela jsem zaparkovat tak, abych vylezla. Jeste, ze jsem byla na stredni skole hubenejsi 😀 , ted uz by mi to asi neproslo 😉. Ale neboj, kdyz to zvladnou pubertaci, zvladnes to taky 😉 !

vanule
31. srp 2012

jezdili jsme po dvojcích, já jela jako druhá, naštěstí nechtěl, ale po slečně přede mnou to parkování chtěl ☹ jo a je pravda, že to bylo před 10lety, ale vidím, že máme stejné praktiky jako MUCU 😀 😀

ivasad.
31. srp 2012

Já taky parkovala, já myslím že je to povinnou součástí zkoušky. Jak už někdo psal, zkus to říct, že ti to nejde, zda byste to mohli víc trénovat... Náš instruktor tohle hodně řešil, dvě jízdní lekce jsme couvali podle zrcátek. Ale jsem ráda a pak zaparkovat mezi auta nebyl problém 😉

kuratkol
31. srp 2012

Ano, bylo to součástí závěreček. Můj manžel - tehdy přítel mě to před závěrečkama učil a učil a učil a učil, až to docela šlo 🙂

dagina
1. zář 2012

Instruktor by to s tebou měl ještě nacvičit, dokud tak sama nezaparkuješ, do závěreček ještě dost času. Je úplně normální, že to člověk při výcviku neumí, nechápe...., též jsem to tak měla. Co mě teda nešlo, neumím a nechápu dodnes je couvání s vozíkem 😀 , to prostě můj mozek nepobere...teda od autoškoly jsem to už ani nezkoušela 😀 - radši. (je to 14 let). Jinak při závěrečkách jsem neparkovala. Moc držím pěstičky a pak by mě docela zajímalo, jak to dopadlo 😉 .

karol84
4. zář 2012

ano, i po nás chtěli parkování - příčné (zacouvat) i podélné

llluckaaa
4. zář 2012

Já teda dělala autoškolu už dávno, ale parkování mezi auta po mně nikdo naštěstí nechtěl.

hlavinka
22. únor 2013

ano, u mne taky. bohuzel ☹ chtel do rady aut normalne zacouvat. co mu budu rikat, ze to neni dulezity, ze proste zaparkuju dal od baraku, ze dulezita je jizda.... No, neudelala jsem to na poprve ☹

eldam3
26. bře 2016

No mel by chtit, po me ano, zvladla jsem to na super vzdyt se to musis naucit prece od toho jdes do autoskoly.

kanibalkaaaaa
21. čer 2017

Ahojky holky,moc prosím o zážitky a zkušenosti z autoškol..Též dělám autoškolu ve středu 28.6. mě čekají závěrečky jsem írně rozhozená tak třeba to uklidní ne jen mě ale i některé další z nás.Děkuji
https://www.modrykonik.cz/group/7990/