Chtěla bych miminko, no přítel nechce. Co s tim dělat?

dite1
8. srp 2007

ahoj holky jsem tu dneska poprve, doufam, ze mi budete moci pomoct.
Uz 4 roky ziju s mym pritelem, kterymu bude letos 40 let(me je 25).Ze zacatku jsme meli dost problemu kvuli bydleni a ja take kvuli praci. Nakonec jsme koupili byt ja nasla dobrou praci a tak jsme zacali mluvit o miminku. Dohodli jsme se ze az se poradne ubytujeme tak na nem zacneme pracovat, ale ted mi rekl, ze zadne miminko nechce, ze je mu se mnou dobre bez mimca a ze zeme je stejne plna katastrov a bylo by hnusny dat dite tomuto svetu.
Moc ho miluji a nechci ho opustit, ale nedokazu si predstavit cely zivot bez ditete.Byla jsem u psychiatra a on mysli, ze je to kvuli jeho detsvi tat ho opustil a mama ho dala na vychovu k babicce, ktera ho nemela rada a porad ho jen mlatila.
Co s tim mam delat jak ho muzu presvedsit, ze decko je stesti pro rodinu?????

danuska24
4. lis 2007

Dite1 - gratulujem 🙂

danuska24
4. lis 2007

zanett - co mozu naucit mlade matky ktore necestovali 5 rokov po svete a nestriedali roboty svoje deti?????
mozno viac ako ty..

danuska24
4. lis 2007

simi.w Kazdy ma svou volbu,ale dite je to nejlepsi,co muzete v zivote ziskat. Neda se srovnavat zkusenostma v zahranici.

SIMI.W - naprosto s Tebou suhlasim. 😉

sue
4. lis 2007

Dite, ako sa máte, čo nové? Môžme gratulovsť? 😉 😵

dite1
autor
14. lis 2007

zatim jsem tehotna jen 4 tydny, ale jsem hrozne stastna ze mi konecne vyslo.Zatim zadne spatne nalady ani spatne mi neni tak doufam ze to vydrzi co nejdyl.....To by jste meli videt toho myho. Nejdriv mi tady delal sceny jak zadny mimco nechce a ted je z nej uplne hotovej a na jediny co uz se nemuze dockat az se vyklube ven aby pry videl jak mu bude podobny....hahaha
Stal se z nej uplne nekdo jiny...

marya
14. lis 2007

Dite1- to je nádherná správa, veľmi sa teším s Tebou, bahoželám 😵 😵

dite1
autor
11. únor 2008

ahoj devcata ta po dlouhe dobe jsem k vam zase zavitala.
Musim vam oznamit ze z meho mrzuteho chlapa ktery nechtel mit decko se stal velice netrpelivy tatulda.Uz se nemuze dockat jak si s tim prckem bude hrat.
Nedavno jsme se dozvedeli ze to bude kluk.Hrozne si pral holku ale kluk nebo holka na tom mu ted uz nezalezi.
Akorat ja mam ted trosku problemy s brichem. Boli me bricho a obcas se mi udela tvrda boule na jedny strane a pak zase na druhy.... Nevite co to muze byt???

shela
11. únor 2008

dite1 tvrdnutie bruska sposobuju Braxtonove kontrakcie..maternica sa ti pripravuje na porod...mne to zacalo od takeho 7 mesiaca

dite1
autor
18. lis 2008

ahoj holky!!!
PO dlouhe dobe jsem se sem prisla mrknout a take vam oznamit ze se nam 7.cervence narodil krasny kluk, jmenuje se Yann. Porod byl sice hrozny, trval 26h, ale krasny vysledek.......

skuli
18. lis 2008

dite1-Tak to moc gratuluji,nakonec jsi se dočkala a je z tebe máma.Přeju ti,ať je malý zdravé a hodné miminko,které ti bude dělat vždy jen samou radost.

dite1
autor
18. lis 2008

Moc ti dekuji.
Zdrave miminko to je, ale je to hrozny nerv. Kdyz mu byli dva mesice tak se sam otacel z bricha na zada a na zacatku tretiho mesice uz i ze zad na bricho, ten by snad chtel uz i chodit.Chyta me za prsty a zkousi se posadit a kdyz uz sedi tak tlaci do nohou a stoupa si. Porad si rikam ze to neni na 4mes miminko normalni nebo snad jo??? 🙂

martinka79
18. lis 2008

Míšo je to normální. 😉