Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

alterna
8. lis 2010

Holky doporucte mi nebo dejte tip na sukni, mam 3/4kabat nad kolena cernej a hnede kozacky, nakej tip na sukni a puncochy.diky

jasekd
9. lis 2010

@ivett Tak tohle me odrovnalo, proc by ty kabelky nebyly prave? 😀 Ta Puma urcite vi, co znamena LV, ta vedle vypada starsi (treba ale neni, usuzuji jen podle ohozu) a tam bych skutecne rekla, ze nevedela. Puma jede na to, ze cim vic "znacek", tim vetsi je hvezda.

petronelie
9. lis 2010

@ivett To jsou pěkné dámičky...Vuittonku vídám u paní na sociálce 🙂

@alterna souhlasím,že některé rodiny berou nákupní soboty-neděle jako víkendovou událost. My jsme takhle s manžou chodili, když jsem byli sami a bydleli jsme v bytě a nevěděli do čeho píchnout. S Davídkem jdeme občas taky, a taky ho máme vyfintěného, ale chodíme účelově, že něco potřebuje on nebo my. Celkem ho to i baví, ale já jsem začala nesnášet davy lidí, co kupují laciné kousky, hlavně, aby to bylo za co nejmíň a koupíme toho hodně! Takhle jsem uvažovala v pubertě, teď se řídím "dvakrát měř, jednou řež" a koupím fakt jen to, co se mi líbí, ač je to klidně dražší.

Jinak flirtry z NY...na večírek hejjj, ale kdybych v tom přišla do práce, byla bych k smíchu. Navíc mi většina věcí z NY přijde umělých, já to nesnáším....šité horkou jehlou jsou i originály značek...s tím jsem se nesetkala....ale to nějaké extra značky nenosím. Naposledy jsem koupila mikinu BCBG od Max Azria...manža říká "obyč mikča", ale ta značka je krásná, vkusná, evergreen. Když si tu mikinku vezmu za 10 let, bude pořád in a krásná...přestože PC byla přemrštěná.

Kristi, na té fotce s džínama podsrávačkama se mi líbí ten svetr...moccccccc 🙂

kubaka
9. lis 2010

Ahoj dámy, zrovna využiji vaši zběhlost. Vyměnila jsem koněčně batůžek opět za kabeličku, ale už je přeci jen malá, tak jsem koukala a praštila mě dneska do oka tahle - teda úplně jsem se zamilovala. Hledám totiž jen malou, na nošení v ruce, popruh nesnáším. stojí 1970, Lacoste. je v PVC a krásně drží tvat, takové má pěkné proporce, lehounká. Slečna tvrdila, že je to tvrvanlivější než kůže, že je po třech letech jako nová. Mají několik barev a vždy celou sadu -tahle je ale takový bonbonek k sežrání. velikost je 25x19, 10 hloubka - prostřě ideální.
Máte zkušenosti s kabelkami od Lacoste a s tímhle materiálem?

ke kloboukům - miluju je - nosím je už 14 let v zimě, v létě, mám jich několik z různých materiálů (spoustu jsem jich už i vyhodila , roztrhala, spálila na zahradě nebo ztratila). Perfektní je takový bobík na hlavu, když nemám umyto a jdu někam do shopping centra na kafe.

Koukala jsem LV je snad všude samý nefalšovaný turecký padělek. Je možné vůbec poznat, kde prodávají origoš?

kristi
9. lis 2010

@kubaka origos maji v Parizsky a eventuelne s certifikatem lze koupit nosenou na Ebay atd...poznat to lze, je to tom na netu spousta clanku

kubaka
9. lis 2010

@kristi no už jsem se výše dočetla že to, co jsem myslela na Aukru a MMB pod značkou za pár stovek jsou padělky - o to mi šlo, zda jde tomuhle vůbec věřit. Ale já si dojdu koupit tuhle na Zličín do Samsonite. Žádný zajíc v pytlíku - teda v kabelce. 🙂
Když jsem letos viděla v Turecku ty haldy pravých napodobenin všeho možného, tak se nedivím, že jsou toho plné aukce.

filipal
9. lis 2010

@kubaka mne sa tento styl sportovej elegancie paci. poznam tasky od Lacoste. nic preplacane, cisty styl, hlavne aby sa ti hodila k satniku. mne by sa napriklad hodila, lebo sa obliekam v podobnom style. uz som mala par krat cervenu kabelku a da sa fajn kombinovat, ak nosis ciernu, sivu, zelenu.....k ciernym sportovym topankam.
mne osobne nesedi tento tvar, ja mam v tvare tehly nastojato a zase na zavesenie...ja nemam rada do ruky.
tasky nosim bud male, alebo velke....stredne mi nejako chybaju (ale nejaka by sa mi zisla). kvalitou Lacoste budes iste spokojna, este sa mi nestalo, ze by to bol ausus....

lendy1
9. lis 2010

kubaka, sice nemám zkušenost s Lacoste kabelkami, ale mám tuhle kabelku od TH:
http://aukro.cz/item1238040957_elegantni_cerna_...
a velikost je podobná té od Lacoste a mě tahle velikost teda moc nevyhovuje 😖
Možná je to tím, že jsem vysoká, ale ta kabelka vypadá, že jsem si ji půjčila od mladší sestry 😒 Prostě mrňavá, navíc nic moc do ní nedám-takže do města na nic a na někam večer se zase nehodí. Asi půjde brzo z domu. 😀
Zkoušela jsis tu Lacoste?

kubaka
9. lis 2010

@filipal já právě raději cihlu naležato a do ruky, protože do hluboké nevidím, nemohu v ní nic najít. 😀 Taky preferuju světlé podšívky, aby v ní bylo vidět. 😀
Ve stejných proporcích ale o něco menší právě že mám a mám ji moc ráda, akorát se už rohy ošoupaly. Nemám ve zvyku s sebou nosit moc věcí - byla z La Hale a vydržela teda neuvěřitelně.
Právě tu Lacoste jsem měla dnes v ruce a bezva mi do ní sedla, pevné uši a právě že o jen tolik větší, že mi vyhovovala. nejsem velká - mám 168.
Takže kvalita teda OK, no asi si pro ni zajedu. A uvažuju právě nad červ enou - proč pořád černé,že. Mám červenou koženou bundičku a jinak černé kabáty a khaki, takže přesně akorát oživení.

kubaka
9. lis 2010

@lendy1 tak ta by se mi přesně líbila, ale ne tím povrchem😒 Taky mám ráda, když taška stojí , je pevná. Ta Lacoste stojí - výhoda osobního ošmatání. Z intenetu některé věci bohužel nepoznám.
S těmi taškami jde o to, kdo co dělá. Já jsem OSVČ, dělám z domova , jezdím jen autem, takže nepotřebuji s sebou vozit moc věcí - doklady, prachy, mobil, klíče, malovátka, manikúru, zápisníček a tužku. Nechodím do práce - takže je to podle účelu. Když jsem pracovala, chodila jsem s aktovkou 😅 Kabelička šla do skříně.

sisstin
10. lis 2010

já jsem si dneska objednala crossku Tomy Hilfiger, potřebuju nějakou větší...ty Guessky jsou hrozně malý. Do tý, co mám, dám velkej prd 😝 a tímto mám Vánoce vyřešené...si ji pak můžu zabalit pod stromeček 😅

bury
10. lis 2010

@sisstin - mooc hezká.... jak je veliká? já mám jednu Guess a jednu od Espritu a obě jsou malý ☹ chtěla bych taky nějakou větší. díky 😉

sisstin
10. lis 2010

@bury takhle je 30*31, což už je velký podle docela dost... 😉

bury
10. lis 2010

@sisstin - to jo, tam už se něco vejde 😉 budeš mít hezký Vánoce 😉

filipal
11. lis 2010

@sisstin pekna! 🙂 🙂

@kubaka tak co, kupila si si ju?

kubaka
11. lis 2010

@filipal koupila- tu červenou, je fakt bezvadná, spala se mnou dneska v posteli. 😅 Není velká, 25x20 ale přitom se do ní vejde i menší lahvička s pitím. Akorát do ruky. jediné, co mi tam chybí je nějaká přihrádka na mobil, abych ho nelovila mezi klíčema a peněženkou.Má všitou jen jednu vnitřní kapsu.

filipal
11. lis 2010

@kubaka to je super, ze sa este dokazes tak tesit! 😵 😵 😵
ludia okolo mna su uz uplne otupeni.... ☹

to ze sa zmesti flaska je dobre....mozno sa da mobil upevnit aj inac....prave nedokonalosti nas nutia(ucia) byt kreativnymi. 🙂

kubaka
11. lis 2010

@filipal musím říct, že jsem sama překvapená, jak mám z té kabelky dětinskou radost 😀 Za ty peníze, taky že - 1970,-
už jsem dovnitř dala "přihrádku" ve formě tuhého nesesérku a do něj malovátka, kapesní nůž atd, takže jeden šuplík jsem přidala, tak s tím telefonem taky na něco přijdu. 🙂

bury
12. lis 2010

@kubaka - to je zajímavý vybavení kabelky - kapesní nůž 😉

berenika39
12. lis 2010

@kubaka každý muž má mít nůž, ne? taky nosím, ale takovou chytrou kartičku od Victorinox, je tam nožík,pilník,nůžky, propiska, párátko a špendlík,pinzeta.... kolikrát já už to nutně potřebovala...mimochodem dobrý dárek na Vánoce...je to velké jako kreditka, tenké, super.

http://www.victorinox.cz/index.asp?menu=776&rec...

kristi
12. lis 2010

@berenika39 sikovna to vec, obvykle davame noze jako darek, ale doma jsme oba dva zatim bez noze...

kubaka
12. lis 2010

@berenika39 jej, to je ještě lepší řešení - já mám od victorinox kapesní nožík s podobnou výbavou, a taky ho vydatně využiji, Na zahradě, v lese.Tuhle koukal pošťák, co se snažil přetrhnout nějaký popruh na balíku, jak dáma v klobouku vylovila z kabelky švýcarák a ukončila jeho pachtění. 😀
Jeden, který jsem dostala k 15. výročí svatby mi ukradli i s kabelkou, tak jsem si vzala od manžela, který ho dostal ode mne rok na to, ale jak vidím, vrátím mu ho a nechám si nadělit tuhle kartičku, patrně nebude tak těžká jako nůž a zruším manikúru. .

consti
12. lis 2010

Ahoj, super téma 😉 . Vidím, že se řeší kabelky. Mně se vždy líbily Oilily, ale pak jsem viděla jednou kabelku značky Madonna a je úžasné a hezčí jak Oilily (cena je taky mnooohem nižší 😉 ).

kristi
12. lis 2010

já mám moc ráda kabelky od Carpisa - vice na carpisa.it 😉 nedavno jsem si koupila jednu crossbody v Belehrade, zatim si u nas fransizu nikdo neotevrel, coz je dle me velka skoda

berenika39
12. lis 2010

@consti 😉 Oilily je moje značka, tu mám ráda já...a Ježuch možná bude tak hodný, že si jí taky oblíbí. Nejradši takové ty větší cross, v ní mám malinkou crossku s nejnutnějším při výsadku z auta - peníze,doklady,mobil, klíče. Do volného prostoru házím dle potřeby, podle účelu výletu. Vyhovuje mi to jejich členění, venku dvě velký kapsy, uvnitř jedna malá. Nemůžu si ale absolutně vybrat, jakou chci ted. Tu, co ted nosím, mám od narození Péti 😠 .
hodila by se mi tahle, je trochu jinak řešená, ale změna je život.. 😉
http://www.oilily-outlet.cz/Product.aspx?Id=739

bury
14. lis 2010

Holky včera jsem si na vás tady vzpomněla. U pokladny jsem stála za holkou (tak kolem 35 let). Na hlavě bílej chemlon, "krásně" opálená ze solárka a vrchol všeho byla "přirozeně" orámová pusa tmavou konturou (myslím, jestli to dokonce nebyl permanentní make-up) a vyplněná světle růžovou rtěnkou.... obočíčko vytrhaný na milimetrovou linku. No nádhera..... 😀 😀 Oblečení si dovedete představit - kombinace džíny, a nějaký růžovo-bílý vršek 😀 😀 😝 tohle je pro mě snad horší, než někdo, kdo je neupravenej ....

sisstin
14. lis 2010

holky, jdu se poradit...může bejt černej pásek k hnědýmu svetru? Mně se to tak nák furt nezdá... jo, kvalita děsná, líp mi to vyfotit nešlo prostě 😝

lendy1
14. lis 2010

siss, mě se to taky nezdá. Nemám moc ráda kombinace černá/hnědá. Když už, tak jsem někde četla, že by se mezi to měla dát nějaká jiná barva, což v tomhle outfitu není možný ☹ A co třeba světlý pásek (třeba béžová nebo světlejší hnědá, bílá asi nee, nebo nějaký do zlatova) a boty a kabelu aby měli stejnou barvu-třeba černou? Anebo úplně bez pásku?

sisstin
14. lis 2010

@lendy1 Leni, jj, bez pásku to taky jde...já právě chtěla nějak upotřebit ten pásek z Boohoo, vůbec ho nemám, k čemu nosit 😝 taky si říkám, že nějakej tmavě hnědej pásek se zlatým by k tomu byl o moc lepší...no nic, takže tohle rušim 😅 😅 😅

bury
14. lis 2010

@sisstin - to je svetr? mně by se pod takovej pásek víc libilo něco s "hladší" strukturou.... svetr mi pod to přijde moc. jinak ta hnědá by mi asi zase až tolik nevadila 😉