Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

sisstin
14. lis 2010

@bury no to je takovej tenkej svetřík delší 😉

bury
14. lis 2010

@sisstin - já si právě myslím, že takovej pásek by vynikl spíš třeba na bílý košili 😉 ale možná to bude tím, že mně se celkově moc nelíbí pásky na svetrech 😀 😀

sisstin
14. lis 2010

@bury jj, na bílý košili určitě..ale bohužel já mám zrovna samý ty bodýčkový 😉 jak se zapínaj mezi nohama a dávaj se do skinny..a to pak vypadá trapně 😝 jsem si ten pásek nějak koupila bez uvážení...naštěstí stál jenom 5 liber 😅 😅 😅

bury
14. lis 2010

@sisstin - aha 😒 však na něj určitě někdy dojde 😉
já mám opačnej problém - plný skříně věcí a nemůžu nosit skoro nic ☹ hodně jsem zhubla a všechno na mě visí 😝

sisstin
14. lis 2010

@bury tak to mi povídej,d neska ráno 42,3kg 😅 😅 😅

bury
14. lis 2010

@sisstin - tsí jo a při jaký výšce? já se dneska taky vážila 😝 😝 55,6 při 174. není to až tak hrozný, ale já nechci bejt hubená.... optimální bylo, když jsem měla tich 60 - 62 kg 😉

sisstin
14. lis 2010

@bury no to jsi hubená jako dost 😉 já mám jenom 156cm 😉 ale konečně jsem si koupila kalhoty, který mi nepadaj..jsou XXS..ale zkracuju asi o půl metru 😅 😅 😅 dneska dvoje v akci...ale ty šedý mám obavy, že jestli se vytáhnou, tak mám útrum s nima...ty tmavě modrý jsou ok, do kozaček..není to moc vidět 😉 to ohnutý mám naznačený, jak se maj zkrátit 😝

bury
14. lis 2010

@sisstin - no já mám naštěstí celkem prsa a širší pánev, takže nevypadám úplně jako kostěj. Ale jestli to půjde ještě dolů, tak už se mi to fakt nelíbí 😒 já si teď koupila troje kalhoty, protože už to fakt nešlo a doufám, že na mi za chvilku taky nebudou velký 😝
tak to jseš prcek 😉 to je opravdu pitomý to zkracování .... asi neseženeš nic, co by ti na dýlku bylo, viď? kalhoty hezký....

sisstin
14. lis 2010

@bury no tak to já fakt taky nevypadám jako kostěj 😅 😅 😅 některý holky jsou fakt hubený, u mě to kozy a boky jistěj 😕 😅 😅 😅

sisstin
14. lis 2010

v tom růžovým, já i kdybych vážila 30kg, tak vychrtle fakt nevypadám 😝

bury
14. lis 2010

@sisstin - jojo 😉 máš "ženský" tvary 😉 to je dobře.... vyhubliny nebrat 😉

sisstin
14. lis 2010

@bury ale blbý je fakt s tou dýlkou, to už jsem tu psala, že prostě v CR neexistujou zkrácený nebo naopak prodloužený dýlky..nemaj podprsenky větších velikostí a s malým objemem, nemají malý velikosti bot...fakt krize 🙄

bury
14. lis 2010

@sisstin - to máš pravdu. Moje tchyně je takovej drobnej prcek a taky u nás nemá šanci nakoupit 😉 my naštěstí bydlíme 5 km od Německých hranic, takže jezdíme nakupovat tam. Já s tím teda problém zatím moc nemám 😉 ale jestli ještě víc pohubnu, tak nevím, nevím. Pak je problém s délkou kalhot.

sisstin
14. lis 2010

@bury já se právě bojim si koupit džíny na netu třeba z Uk, člověk si to nevyzkouší a je to na prd..už se mi několikrát stálo, že UK 6 mi byla bud volná nebo malá, že jsem to natáhla tak na stehna a konec 😕 a podprdy se taky bojim už kupovat přes net, ted z Nextu jsou mi velký...minule zas z dolly.cz malý 😝 a když přijdu do prodejny prádla, že chci 65G..tak na mě čuměj jak na debila 😝

bury
14. lis 2010

@sisstin - tak tvoje velikost podprdy je opravdu zajímavá 😀 😀 😀 😝 😝 skoro se nedivím, že se prodavačky dívají divně. Já bych si taky netroufla koupit přes net a to mám 75 C, takže taková klasika 😉

sisstin
14. lis 2010

@bury no to by ses divila, ale má to právě dost holek 😕 ony Češky mají uzký hrudník a k tomu relativně velká prsa 😕 já mám třeba přes prsa 93cm, což není moc...ale pod prsama mám 62cm, takže to pak udělá takovej rozdíl..ale kdybys mě viděla, tak neřekneš, že mám větší prsa než čtyřky 😉

parisienne
14. lis 2010

Ráda jsem si přečetla tuhle diskuzi, rozhodně zajímavé čtení 😉
Osobně nemám ráda neupravené chlapy a neupravené ženské. Když sleduju lidi na ulici, tak je mi úplně jedno, jestli mají značnové oblečení, spíš se dívám, jak jsou upravení a jestli dokázali svoje oblečení sladit. Občas vidím nějakou holčinu, jak se nakrucuje po ulici a pak člověk zjistí, že si vzala neumyté hnědě boty, fialovou kabelku a k tomu šedé rukavice a čepici. Obecně bych řekla, že nejsme moc zvyklí dbát na detail a pak dokážeme i dobře vymyšlené oblečení nějakým detailem totálně zazdít (ať už barevně nebo stylově).
Pak bych taky řekla, že spousta žen neumí pracovat se svým tělem a s tím, že každý máme jiné proporce - myslím takové to, že když jsou zrovna moderní střihy kalhot, které nesvědčí holkám s krátkýma nohama, stejně člověk potká po ulici hromadu holek, které mají krátké nohy a na sobě ty dané kalhoty a ani jim to to nesluší, ale ony si myslí, že vypadají in, jenom proto, že mají něco, co je zrovna moderní.
A na chlapech mi vadí, když vidím, jak z hnědých bot koukají šedé ponožky a k tomu má pán hnědý oblek apod. Ale ono je to asi tohle všechno dané tím, že nás nikdo moc neučil, jak dbát na svůj vzhled a jak vypadat k světu, respektive jak svym vzhledem podtrhnout svoji osobnost.
Taky se přikláním k názoru, že vztah k módě se nedá posuzovat podle (ne)znalosti značek. Nám tady v Čechách přijde například divné, že někdo nezná značku LV, zatímco nemáme ani ponětí o značkách z USA nebo Francie, které pro místní teprve představují módní ikonu (např. boty od Manolo Blahnik, kabelky od Lancel apod.). Naopak mi přijde, že v Čechách se vyzdvihují značky, které ve světě s luxusem moc společného nemají a představují běžnou střední třídu. Já to beru tak, že spoustu značek taky neznám a nikdy znát nebudu, protože to je nad moje finanční možnosti, takže bych si nikdy netroufla soudit někoho podle toho, jestli nějakou značku zná nebo ne.

sisstin
14. lis 2010

@parisienne Blahnik nedělá malý velikosti 🙄 tady se dá půjčit, ale tak velikost 39...což se můžu jít klouzat 😝

parisienne
14. lis 2010

@sisstin já to taky rozhodně nemyslela tak, že by to tady nikdo neznal, jen jsem dávala příklad 😉 Já si ještě žádné od něj nikdy nezkoušela a myslím, že asi nikdy ani nebudu, ale když mám cestu do Paříže, chodím je tam obdivovat 😵 .

sisstin
14. lis 2010

@parisienne no Lancel taky neznám vůbec 😉

parisienne
14. lis 2010

@sisstin však právě si myslím, že o tom ta móda rozhodně není - já taky neznám milion jiných značek, ale přesto bych řekla, že se dokážu hezky a vkusně oblíknout.

Občas si i říkám, že některé kreace, které člověk potká občas na ulici, můžou být i o tom, že nejsme moc zvyklí přemýšlet dopředu, co si vezmene na sebe - jako vymýšlet, co se vlastně k sobě hodí a jak to všechno nakombinovat.

sisstin
14. lis 2010

@parisienne on se ten vkus dost vyvíjí..já když si vzpomenu, co jsem třeba nosila ve 20 😝 🤐 😅

bury
14. lis 2010

móda rozhodně není o značkách. někdy mi to až leze na nervy, když vidím někoho, kdo je od hlavy až k patě zabalenej do "známých" značek.... přijde mi, že takový lidi nemají fantazii a že si zvětšujou sebevědomí tím, že si kupují drahý věci 😝 a takový to oblečení, který z dálky křičí že je té a té značky je úplně šílený .... 😝

bury
14. lis 2010

@sisstin - co ve dvaceti, to už celkem šlo, ale v šestnácti 😀 😀

sisstin
14. lis 2010

@bury já nosila všechno kozy ven 😅 což už třeba teď nesnášim 😅 😅 😅 aby mi někde něco lezlo 😅

bury
14. lis 2010

@sisstin - no tak ve dvaceti jsem taky nosila velký výstřihy a krátký sukně 😉 teď bych se už fakt styděla 😉 ale to prostě k tomu věku patří.... byla by to nuda, kdybychom celej život chodily oblíkaný stejně 😉 já jsem dost i experimentovala s vlasama, takže jsem měla na hlavě kromě zelený už snad všechno. 😉

lenkabu
14. lis 2010

siss koukala jsem na fotky,ty máš tělo o kterým musejí snít snad všichni chlapi 🙂 chyba výrobců že na tebe nic nemají 😉 a souhlas se značkami,draze se oblíknout do značkový módy dokáže skoro každej idiot s naditou šrajtoflí,umění je vytvořit originální outfit a nevysát si účet 🙂

sisstin
14. lis 2010

@lenkabu ono bez podprdy a oblečení to není tak slavný 😅 😅 😅 kozy u pasu a místo břicha striatej vysušenej pytel 😝

lenkabu
14. lis 2010

o kozách a břichu mi ani nemluv,některé změny po druhým děcku jsou nevratné 😝

berenika39
14. lis 2010

@sisstin
@lenkabu
joooo, a čím víc jsem krásně nacházela původní váhu, tím hůř to vypadalo a ted jsem tam, kde jsem chtěla být a vidím, že to nechci vidět. kila to nejsou, ale 😝 😝 😝