Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

kristi
4. pro 2010

ja chci kozackyyyyyyyyy a nic...je tak nenormalni najit kozene, uzke, pod kolena, cerne, na normalnim rovnym cca 6 cm popatku ( nechci kacenku ani jehlu)???? prosla jsem fakt vse a nic

bury
4. pro 2010

@kristi - nejhorší je, když víš co chceš 😀

kristi
4. pro 2010

@bury to mas pravdu, mi fakt jebne......

bury
4. pro 2010

@kristi - kdyby si chtěla jen nějaký kozačky, tak by sis určitě vybrala, ale jak máš jasnou představu, tak to je konec 😀

zmuzle
4. pro 2010

@kristi Takovy mam doma uz par let, jsou to Gaborky. 🙂 Ale teda jsou tenky, jen na podzim, jaro. Asi jsou out, kdyz je nemuzes ted sehnat. Ja je mela jako nahodny kup. Kdybych je shanela, tak mam taky utrum.

berynka
4. pro 2010

já už vzdala shánění kozaček ☹ , mám docela hodně hubené lýtko a všechny mi prostě odstávají 😢 , což vypadá fakt hrozně. Ještě to jde s kalhotama dovnitř, ale k sukni nemám vůbec šanci.

anysek85
15. pro 2010

@berynka A co natahovačky? Viděla jsem i verze s kvalitním koženým spodkem a natahovacím vrškem. Rozdíl materiálů přitom nebyl až tak vidět 😉. A celkově to prostě dělalo pěknou nohu a zároveň zaručovalo nožky v teple.

Jinak super diskuze, módu miluju, mám svůj styl, nicméně momentálně jsem hodně vytížená v práci, těhotná a ještě k tomu stavíme, takže není čááááááááááááááááááááás a ani penízky na velké investice do oblečků 🙂. Tím spíš ale hledám zajímavé a originální věci - upravuju, našívám, atd 🙂.

kristi
16. pro 2010

kozacky stale nemam, pockam az po vanocich, ale zato jsem objevila v New yorkeru super rolaky, trosku chlupaty a maji v sobe stribrnou nitku, tak jsem hned vzala sedej a cernej a je mi pekne teplo na krk

jinak holky, byli jsme na vylete ve Vidni a zpatky jsme se stavili v outletu v Pardorfu a teda mazec, maji tam fakt levny ty hadry, predevsim Ralph Lauren je super...a taky Burberry, coz jsem cumela, ze maji ve sleve i ty jejich krasny kabaty

zuzka11
17. led 2011

Holky, je to tu mrtve....nicmene doufam, ze vy pisatelky sem jeste obcas nahlednete a ted poradite....hledam kozacky, ale vsechny mi jsou pres lytko velke...nemate tip? Siss, ty mas urcite hulcicky, Kristi taky...jakou znacku kupujete?

moc diky

sisstin
18. led 2011

@zuzka11 no já právě jako hůlky nohy nemám, teda asi jo..ale lýtka ne 😉 já právě měla vždycky problém sehnat kozačky kvůli tomu, že jsem je nedopla...natahovací neseženu doted 😉 pár kilo jsem zhubla v posledním půl roce, takže se mi i občas stane, že jsou mi nějaký kozačky volnější...ale spíš ne 😉 takže v tomhle směru neporadím 😖

zmuzle
20. led 2011

@zuzka11 Zkus ty gaborky, ty delaji uzsi. Ale maji spis jen kozeny na jaro/podzim. Teply jsem u nich nesehnala. MAm uz je roky a kamoska taky a spokojenost.

zuzka11
21. led 2011

Ja bych gaborky tak rada, ale vsude mi rikaji, ze sice na netu hlasaji, ze je maji, ale v obchodech nenene, tak me to teda jako sere ☹ 😉 😔 😵 Holky vy jste kupovaly pres net nebo normalne v obchode? A ted nekdy?

zmuzle
22. led 2011

@zuzka11 Ja je kupuju vetsinou primo v obchodech, v Praze je maji a i primo jen kramy Gabor. Pres net bych si teda netroufla, ale ja mam divnou nohu 😀

berynka
22. led 2011

Holky, tak já koupila teď ve slevě v Tamarisu kozačky, které obepínají moje super-hubené lýtko 😅! Je to značka Ara, jsou s Gore-Texem a i když jsou na zip, tak neodstávají 😉 . Není to sice úplně ten styl, co jsem si představovala, ale k sukni se hodí 🙂.

zuzka11
22. led 2011

Holky, moc diky....berynka - tyhle s emi i libi, jen jak pises...k sukni...ja potrebuju spis k dzinum....ach jo....ale zkusim jeste ten Gabor na Chodove...moc diky...
a vy ostatni, kdyz byste mely tipy, šup sem s nima 😉

berynka
22. led 2011

@zuzka11, já co prošla obchody, tak bych i nějaké sportovní či elegantní ke kalhotům asi objevila... přece jen s těma kalhotama dovnitř je to lýtko silnější. Ale na "holou" nohu je to fakt děs 😒 . Třeba těch natahovacích je jak šafránu 😉 . Já se dívala na netu taky na Gabor a mám pocit, že je to zase optický klam, že vypadají úzké, ale na noze tam zase bude min. centimetr vůle 😖 .

Už dřív jsem měla tip na kozačky od Bati http://www.bata.cz/artikl/80128, ale po vyzkoušení opět smůla.

Jinak pro představu já mám obvod lýtka 34cm 😀 .

zuzka11
24. led 2011

Bery, tys me donutila jit si ty nohy zmerit,a prposte nejvetsi cislo, ktereho dosahnu je 31,5 a to beham!!!jako svaly mam, ja to nechapu, takovy hulky...... ☹ ale jinak rachit nejsem, zas si nepredstavujte.....ach jooooo

berynka
25. led 2011

@zuzka11, tak to upřímnou soustrast 😅 😀 při hledání bot! To opravdu asi jedině (možná) natahovací 😒 . Já když přiberu... tak v pase a na zadku, pak dlooouho nic, pak prsa, pak zase dlooohu nic a nakonec o par milimetru lejtka 😀 😎 .

kristi
26. únor 2011

holky, huraaaaaaaaaaaa......dneska jsem si koupila kozacky, supeeeeeeeeer. jsou nadherny 🙂

http://www.ecco.com/nz/en/collection/women/busi...

ale mam je v camel barve, ty josu jeste hezci

ivett
4. říj 2011

Dlouho se tu nic neřešilo, tak si dovolím oživit diskusi...

Blíží se podzim, zima, a opět nastává každoroční problém, nemůžu najít kozačky, co by mi vyhovovaly a co bych chtěla, a co hůř, nemám ani představu, jaké vlastně chci 😀

A mám dotaz, co si myslíte o zvonových džínách? Nosí se to vůbec ještě? Byli jsme nakupovat ve Vídni a já neodolala a jedny krásně padnoucí si koupila, až doma mě napadlo, jestli je to vůbec ještě v módě 😀 Ne, že by mě to odradilo od jejich nošení, jen mě to tak napadlo...Uvědomila jsem si, že všechny džíny co mám, jsou klasické rovné nebo slimky, "zvoňáče" nemám žádné, až teď ty nové 🙂

Tak pojďme debatit...Co jste kde naposled ulovily, dejte tipy na něco pěkného, co jsem na mateřské, tak mě nakupovací maratony už spíše míjí, tak se nechám ráda inspirovat...

ivett
6. říj 2011

to už tuhle diskusi nikdo nečte??? 😅 😀 😀 😀

anysek85
6. říj 2011

@ivett Zrovna tuhle diskuzi hledám... 😀! Potřebovala bych poradit kde sehnat jednu čepici, ale vidím to bledě ☹. Naposledy jsem ji viděla loni v prosinci, byla od pumy, šedo řůžová a byly k ní i rukavky. A už asi neníííííííííííííí 😝.
Stačila by i taková http://www.polyvore.com/puma_diamond_cat_beanie... , ale prostě ji nemůžu nikde v ČR najít.

Nějaký tip? 😉

kristi
7. říj 2011

@ivett jeeee, dobry den 😉

letos zvony opet jedou, maji je v kazdym krame, ale chce to vzdy podpatky, aby jsi byla vyssi a vyrovnaly se proporce. Ja si je urcite koupim...tech skinny uz bylo dost, ze?

jinak kozacky fakt doporucuju ty,co tam vidis v odkaze vys. Jsou nadherny a desne dobre se v nich chodi.

ja jsem posledni mesic dost utracela - mam spoustu tricek, 2 x dziny, kotnikovy podzimni boty....jeste mi chybi zimni pekna bunda/kabatek

anysek85
7. říj 2011

@ivett No Ivet, ty jsi zlato! Šikulka fakt, já tohle vůbec nenašla, protože na MMB zatím nenakupuju, tak jsem hledala jen přes google.

U mně letos nic moc - teda v oblékání - mateřská, mimino, stavba domku v plánu, takže já jedu z loňskejch zásob 😀.

Akorát si teď budu objedávat kabelku http://www.luxury-store.cz/luxury-store/eshop/1...

Má ji kámoška a je boží, docela kvalitka, překvapivě 😵

ivett
8. říj 2011

ahojky,

kristi tak to jsi mě uklidnila...já podpatky ani nemusím, mám nohy samy o sobě dlouhé, ale ty džíny co jsem si koupila jsou hrozně dlouhé, tak bez podpatků to nejde, nerada džíny zkracuju...a sedí perfektně a podle mě mi i sluší, tak se těším, až v nich někam vyrazím, zatím na podpatky moc není příležitost, ono s kočárem se na podpatcích pendluje blbě 😀

anysek nemáš zač 😉 třeba si nějakou vybereš...

jo a kristi botky mi nejdou otevřít v žádným odkaze...☹

já právě moc poslední dobou neutrácím, vždycky když vyrazím na nákupy, tak vezu plno věcí pro malou, ale sobě nic 😀

anysek85
10. říj 2011

@ivett Ty máš holčinku, že? 🙂 😵
Joooooo, já bych tak činčala, ale ten náš kluk řve i když mu jednou dvakrát denně přetahuju něco přes hlavu 😀 a nejraději by byl celej den v pyžamku a navíc toho na ty kluky tolik není...
Už abychom měli tu holčičku, protože ten náš kluk je evidentně po tátovi 😀.

ivett
10. říj 2011

anysek jj, holku mám, myslela jsem, jak mě to činčání nebude bavit a zatím mě to až tak nechytlo, i když jí furt něco kupuju 😀 oblíkání taky nezbožňuje, čepici si na hlavě nechá pouze, pokud jí ji připlácnu i kapucí bundy nebo mikiny...😀 když jí dám čepku zavazovací, tak se mi tím škrtí 😀

no, na nějaký kozačky ale pro sebe mrknout musím, zatím mám jen základní požadavky - pohodlné, teplé, černé a prostě nějaké pěkné 😀
a taky chci nějakou bundu nebo kaboš, ale vůbec nevím co teď frčí, klasický kabát nechci - mám, pořád se mi líbí delší péřovky - kabáty, ale to je už asi taky out ne? 😀 vůbec mě nebaví těma obchodama prolézat a něco hledat, a to jsem kdysi byla schopná v kuse nakupovat 6hodin a ještě mi to přišlo málo 😀
jsem zvědavá kdy mě to zase bavit začne 😀

kristi
11. říj 2011

@ivett sakra, ty odkazy fakt nejdou, zkusim obrazek