Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

petronelie
13. říj 2011

@ivett určitě něco seženeš...tu bundu jsem viděla ve VERO MODA,celkem fajné za 1600,což je super.Já vůbec Tamaris neznám,tedy znám tu značku, včera jsem šla kolem obchodu,ale nikdy jsem do něj nezačla.Ale za výlohou kozajdy nevypadaly zle.Já letos pořídila ty GEOXy,jinak mám samé Esprit a hnedý Hilfigery.Ty zvony,proč ne, pokud jsou zase v modě, možná je taky vyzkouším.Já bych si je asi nechala profi zkrátit,ikdyž to taky nemám ráda.Ale nevypadá hezky,když jsou extra dlouhé a pokud jsi vysoká,tak i s podpatkama to není pravej ořech,budeš vypadat jak na chůdách.Někdy závidím malým holkám,mají mnohem víc možností.Od nepaměti nadávám proč i trička a tepláky nedělí podle délky,nosím Ska a bývají mi krátká 😀 Já se jdu podívat do obchodu zítra,ale šíleně se mi nechce,ale prostě potřebuju další svetřík 😀

kristi
13. říj 2011

@petronelie
@ivett mne od Pepe vubec nesedej, ani do Replay nebo Dieselu....ja nosim z Berschky, tam mi sedi naprosto vse....

Peto, svetriky v Zare jedine....nebo pak kasmir, to ma treba RL

petronelie
13. říj 2011

Kris,svetříky Zara jsou fajné,vím....kašmír mám od GANTu a je mučo perfekto,ale ta cena není ani trošku perfekto,nicméně počkám až dorazí slevové poukázky a vyrazím.RL kupuju v outletu Denim House.A Bershka mám naprosto perfektní bílé džíny,které ani po pěti letech nezavání nudou...jsou takový trošku rockový,ale furt je miluju 😀

kristi
14. říj 2011

@petronelie jj, to mi rikala kamaradka, ze Gant ma tyhle svetry tak za 8tis. To bych nedala. Mne vseobecne Gant moc nebavi, prijde mi to takovy moc napadny, viditelny...a napr. mymu chlapovi vubec nic nesedi....

ja stale nemam bundu na zimu, mela bych s tim neco delat....

koupila jsem krasnou Mie v Bennetonu v outletu a takovou bych chtela i pro sebe

ivett
14. říj 2011

jůůůů kristi ta je krásná, Mie bude slušet...Mě by se líbilo něco podobného, jen delší a černý a ne lesklý, no jsem zvědavá jestli něco seženu...

kristi
14. říj 2011

@ivett ona není lesklá právě.....Mia v ní je boží

petronelie
18. říj 2011

Kristi,ta je super.Ivett, tak to já chci takovouhle též,ale lesklou 😀 Viděla jsem ve Vero Moda,asi pořídím, Kristi jukni tam 🙂

kristi
18. říj 2011

@petronelie ja mam lesklou z lonska z Orsay, to prave nechci.....dneska jsem videla moooooc peknou v Reserved

a dalsi objekty touhy zde

ivett
18. říj 2011

kristi gucci tě evidentně uchvátil 😀 objekty touhy krásné 😀 nejvíc se mi líbí ten pásek s pruhem a ta růžová kabelka bez loga...

kristi
18. říj 2011

@ivett jsem magor, no.....stejne se na me jezisek vysere a je to vyreseny......vlastne si stejne preju lyze 😀DDD tohel jen, kdyby fakt nevedel.....ale on vi 😀 😀 😀 😀

jsem si dneska koupila aspon funkcni termo triko v Tchibu, pac jdeme v patek vecer na golf turnaj, tak abych neumrzla

ivett
18. říj 2011

😀 😀 😀 třeba bude ježíšek hodný a vzpomene si na tebe...

ty jo, tak golf večer, to musí být super...já se už třetí rok chystám znova začít a prdlajs 😀 manžel hraje dost, ale já teď s malou se nechytám už vůbec...

ivett
19. říj 2011

@kristi
holky neobjednávaly nebo nekupovaly jste si někdy nějakou bundu nebo kabát z tchiba? sedí ty velikosti nebo je třeab brát menší? nebo větší?
http://www.tchibo.cz/Damska-bunda-p400009023.html docela se mi líbí tenhle...

kristi
20. říj 2011

@ivett bunda vypada super, ja si pro sebe v Tchibu kupuju spis pyzama, ale sak si to nekde zkus, vratit to muzes vzdycky

ja jsem si dneska udelala radosst , kalhoty z 1650 na 690 sleva a boty z 2190 na 790 sleva..... 🙂

zmuzle
20. říj 2011

@ivett Je to nemecke, vetsinou maji ty velikosti dle meho vetsi. Zase zalezi, jestli chces pod to nosit svetr, nebo ne. Tchibo bundu mam z loska, velikost 40 a normalne mam asi 42 kvuli prsum, ale tohle je mi akorat. Ale ma od nich i bundu 38, takze babo rad. 😝

@kristi Krasny kalhoty, ty se me moc libi.

kristi
20. říj 2011

@zmuzle na golf ideal, ja mam takovy ruzovy od Nike a ty jsou takovy moc teplakovy, zato tyhle delaj peknej zadek...

ja fuuuurt nemam bundu

zmuzle
20. říj 2011

@kristi Ja jsem rada, ze mam bundu z lonska. Koupila jsem si i bilou, podobna ted bude v Tchibu a jsem spokojena. Pry maji pekny i v Promodu, ale osobne jsem je nevidela. Je to krize, sehnat peknou a aby ji nemel kazdy 😅

kristi
20. říj 2011

@zmuzle to kazdopadne, ale byla jsem v Reserved a libily se mi tam snad i dve....tak uvidime, jeste mesic vydrzet s tou starou a pak budou slevy.....

ivett
20. říj 2011

kristi super kauf teda...😉

já tu bundu nakonec objednala, tak jsem zvědavá...zkusit ji můžu v Ostravě, ale nemám kdy se tam momentálně dostat, takže jsem to vyřešila takhle a uvidíme co přijde...

a taky chci vyrazit na nákupy až tak za měsíc právě kvůli slev...😀

boty nemám furt, ale ty si nejdřív očíhnu někde jinde a když nic nenajdu, tak asi zkusím objednat ty Tamarisky...

kristi
25. říj 2011

@ivett tak co? uz ji mas doma? sedi?

jsem koukala na pristi tyden, to budou mit peky zimni veci, asi si koupim jeste jedno termopradlo a dost se mi libej ty snehule 😉

ivett
25. říj 2011

@kristi je objednaný, zatím nedošel, tak nevím, psali 6-8 dnů no...čekám na něj...jdu kouknout, co tam mají...

kristi
25. říj 2011

@ivett musis ale na www.tchibo.de, uz nas to bude az zitra

ivett
25. říj 2011

tak jsem koukla a je tam furt to samé, tak to asi vidíš dřív než já, sněhule tam nevidím 😅

ivett
25. říj 2011

aha, tak tím to bude 😀 tak jdu juknout

ivett
25. říj 2011

juva, tak ty jsou super, jen by nemusely být tak lesklé, ale krásné...a i ta mikina s vysokým límcem je super, a i ty bundy tam...no vybrala bych si...
a je to prádlo kvalitní? a co třeba ty lyžařské bundy a tak, je to fakt na lyže dobrý?

kristi
25. říj 2011

@ivett ja nevim,, ja to mam pro letosek vyreseny, ale libi se mi spis jako na ven, treba ta bila s tim kozesinovym limcem, tu bych si klidne vzala do mesta.... 🙂

ivett
25. říj 2011

tak bunda dorazí zítra nebo ve čtvrtek, teď mi přišel mejlík, že to dneska vyexpedovali, tak jsem na to zvědavá...

kristi
31. říj 2011

@ivett tak jak bunda????? je ti? ja jsem si dneska uvedomila, ze k tem botam mam lesklou bundu a ze se mi to bude hodit.....a nasla jsem super triko-saty v zare

ivett
31. říj 2011

@kristi ahoj kristi, no stále na ni čekám, dneska volala přeprav. služba, zítra dopoledne je doma, tak pak dám vědět, trochu se bojím, že mi bude velká, no tak uvidíme...

kristi
31. říj 2011

neco podobneho to je http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...

s cernyma elestickyma kalhotama by to bylo dobry ne?

ivett
31. říj 2011

jo k elastickým kalhotům si myslím dobrý, jen mě moc neuchvátily ty barvy teda... 😉