Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

majdula
6. lis 2010

Nevim esi to tu padlo, ale hodne se mi libil tenhle clanek a fotky zejmena
http://ona.idnes.cz/pet-nejcastejsich-ceskych-m...

berenika39
6. lis 2010

@lenkabu lenko, to jsi ty, v té čepici???? 🙂)))). sluší, ok, i ta od siss je faajn, něco takového si představuju, v létě nosím culík a kšiltovku, i na zimu by to mohlo mít podobný výzor🙂))

to je divný, že jsme do ted na hlavě nic nenosily a najednou sháníme🙂))))

sisstin
6. lis 2010

@berenika39 mně totiž vloni hrozně mrzla hlava a to mám dlouhý vlasy...takže jsem nosila furt na hlavu kapuci, tak tohle je snad lepší 😝 mně čepice moc neslušej, musí to mít kšilt..jinak vypadám jak pablb 😝 jinak čepice je z Nextu za 10 liber 😉

lenkabu
6. lis 2010

@berenika39 jo to jsem já, kšiltovka je z MMB,jinak ze Sanu Babu a tak trochu etno,já to ráda 🙂 mně se čepice moc líbí ale ve většině vypadám jak idiot,dost jsem se nahledala než jsem objevila výjimku

berenika39
6. lis 2010

no já se právě taky nemůžu v žádné vidět, ale sanu babu miluju, bydlela jsem pár let v praze v centru, u staromáku a tam měli jednu z prvních prodejen. jsem se tam chodila uklidnovat .....
a koupilas bez zkoušení?

berenika39
6. lis 2010

@sisstin zase stejná hláška, jak to, že čepice nikomu neslušej? 😀 😀 fakt bez kšiltu nebo alespon nějak do čela si to neumím představit...

lenkabu
6. lis 2010

jo riskla jsem to,jen jsem si nechala změřit velikost,mám větší hlavu,ale čepice je naštěstí prostorná.........ale za dvě kila bych přežila i kdybych vypadala jak debil a poslala ji dál 🙂

lenkabu
6. lis 2010

mně se líbí barety bez kšilku ale na mně fakt ne......nebo klobouky ale to už vůbec nemůžu

berenika39
6. lis 2010

@lenkabu 😀 😀
to jsem zvědavá, co ulovím....
baret je příjemnej na kouknutí, ale nemám k němu ten zbytek....klobouk dtto....mě by se fakt nejvíc hodila asi s tím malým kšiltem alla siss

tetes1
6. lis 2010

@sisstin ta čepice je parádní a šik jen se obávám,že já bych v ní vypadala jako debžot.
Vůbec nevím,jak to na zimu vyřeším krom lyží jsem čepice nikdy nenosila,musím něco vybrat.

sisstin
6. lis 2010

mně teda přijde divné, že na té fotce je čepice barvy mink k černé bundě, to mi vůbec nejde k sobě 😕 já jdu zítra kupovat zimní bundu, ta bych právě chtěla tak nějak podobně barevnou, jak je ta čepice..ale nevim nevim...mně je všechno velký, to zas bude mazec něco koupit 😝

berenika39
6. lis 2010

@tetes1 další co nikdy neměla čepici, není to divný????? 😀 😀

lenkabu
6. lis 2010

já mám tu čepici odsud a paní má i dost jiných

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=485080

berenika39
6. lis 2010

ta kostkovaná je super, mám jednobarevnej kabát, a to by šloooo...i barevně....já to tam té paní prohlédnu. super je, že to nestojí moc a když to neklapne, tak se nic neděje🙂)).
díkes.
jen neumím na mmb kupovat, nikdy jsem tam neobjednávala, jen tam hledám inspiraci...ale při své prudké inteligenci to snad zvládnu.

mori
6. lis 2010

@lenkabu díyk za tip 😵 uložila jsem si 😉 Určo něco vyberu a fajn ceny tam jsou 😎

lendy1
6. lis 2010

Kdybych byla mladší, tak jdu do první z obrázků, na hory tu s kulichem, ale na běžné nošení si letos pořídím baret nebo "trpaslíkovou" čepku-už jsem si ji zkoušela v Gate a super 🙂

Siss, na Boohoo mají zase slevy (20%) na kabátky 🙂 Jsem tam dneska pošilhávala po jedné sukni do práce...

sisstin
6. lis 2010

@lendy1 Sakra, neprovokuj 😅 😅 😅 když já nevím s tou velikostí, aby mi ta 8 nebyla velká 😕 já si to potřebuju vyzkoušet už kvůli té délce 😔

sisstin
6. lis 2010

@lendy1 sakra, to je jenom do neděle 😒 budeš něco brát? 😕

lendy1
6. lis 2010

Siss, já nevím...pořád váhám nad tou sukní, no líbí se mi tam zase šátky a takové ty obří nákrčníky, doplňky...takže jen do zítra, jo? A na Asos jsi koukala? Ale tam je to zase cenově někde jinde 😒
Já mám od Boohoo jeden kabátek-jaro/podzim, mám 10, nosím tady M a kabátek je mi akorát a to jsem ještě váhala mezi 8 a 10. A to ty jsi proti mě střízlík. U těch zimních bych to bez zkoušení neriskla a taky pochybuji, že budou nějaké extra silnější.

sisstin
6. lis 2010

@lendy1 hm Leni, asi jo...já si to radši fakt zkusím, přece jenom zas vyhodit 1-2litry oknem, na to ted fakt nemám 😝 ale brala bych sukýnku ve slevě, tak já kdyžtak písnu na pigmenty, ju 😝

sisstin
6. lis 2010

@lendy1 ježiši, tak zas sukně ve slevě nejsou, jenom ty kabáty 😝 😅 😅

lendy1
6. lis 2010

sakriš, na sukně byla sleva, jo? Ach jo...to budu muset sledovat ty jejich stránky častěji 😖

bambina007
6. lis 2010

Já jako stylistka doporučuji na zimu beranici 😉

peppapig
6. lis 2010

Fajn tema, holky 🙂 Koukam, ze resite cepice, ja miluju vsechny od baretu, pletene, s ksiltem po klobouky. A jeste vic mam rada klobouky a cepice na chlapech. Uz mam vyhlidnuty kloboucek (jen u nas neni zatim moc zima). Taky jsem narazila na 'klapky na usi' trebas prave pro ty, kterym cepice neslusi, co na ne rikate?

A co nesnasim, prave v tehle rocni dobe, kdyz zenska populace vytahne ze skrini kozene kabaty. Prijde mi, ze heslem je, cim delsi a mohutnejsi, tim lepsi a o to vic si o sobe dana pani mysli, bleee.

Taky nikdy nepochopim, hnedy oblicej a bledy krk a dekolt. Pritom je to tak jednoduche, staci vhodny odstin dobreho make upu 🙂

neumisa
7. lis 2010

@berynka tak buď ráda, že máš hodnou holčičku, já za těmi svými rošťáky musím občas i do křoví a trní a není nic horšího, než zůstat viset za tašku. Navíc nosím 2 (někdy i tři) svačiny, dvě hračky a náhradní sadu oblečení pro mladšího - a to vše se do tašky na rameno nacpat nedá. Navíc mi taška likviduje záda (i když je šikmo přes rameno).

Takže shrnuto - tašky jsou pěkné, přesto zůstávám u batohu. 🙂

tetes1
7. lis 2010

@sisstin mně i ta barevná kombinace na fotce přijde šmrncovní.

@berenika39 no,divný dřív člověk asi netrávil venku tolika času po procházkách jako s dětma 😀

@lenkabu má tam pěkný výběr,ale já bych se bála bez vyzkoušení fakt prostě na čepice nemám tlamu,tak už to musí být,aby sedla.

@lendy1 mně se líbí ta černá na tom druhém obrázku.

Mně se zas nelíbí,jak jsem psala umělotina ať jsou to ty berevné gelové drápy s flitrama nebo hodně moc opálenosti ze solárka to pak působí hlavně v zimě hrozně nepřirozeně.

lenkabu
7. lis 2010

Tak opálení ze solárka se mi skoro ekluje.....děsně nepřirozený a přidává spoustu let.

ivett
7. lis 2010

s tím solárkem máte recht, krom toho, že to vypadá až nepřirozeně, tak to hrozně ničí kůži a ta časem a častým používám šedne a má vrásky, z krásné holčiny udělá stařenu...znám jeden příklad, kde to vyloženě bije do očí a při stkání tváří v tvář člověk nechápe, že je to ta samá holčina, co zdálky vypadá nádherně...

ivett
7. lis 2010

jinak solárko jako takové neodsuzuju, chodila jsem tam taky, hlavně třeba před dovčou, ale už jsem tam nebyla dlouho a chodit tam už nechci, jak říkám, po tom, co jsem viděla na té holčině, radši se budu smažit na slunku když se budu chtít lehce opálit, a nebo vůbec...