Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

jasekd
7. lis 2010

@sunea Jenze vetsina k tomu ten zdravotni duvod nema, u nemocnyhc, to je jina. Jenze tchan se takhle vyparadi na slavnostni obed v Praze. Ne, ze bych si z Prahy sedala na zadek, 6 let jsem tam byla na skole, ale prece jen, tohle mi pripadalo, jak kdyz vidlaci prijeli do velkomesta 😅 Nekde na zahrade u baraku se to ztrati. Svagr chodi i v lete po zahrade v nejakych zimnich obrich vyrazenych botach s kozichem! Dovedet si predstavit ty nohy, kdyz prijde na navstevu. A co me dostal, kdyz nam rekl "Meli bsyte si tu vyvetrat, mate tu hnusnej vzduch". Prece jen Martin byl malinkej, venku zima, tak jsem tolik nevetrala, tak to tam hned tema nohama zasmradil, a manzel mu rika: "Mame tu spatnej vzduch, ale ten prisel s tebou". 😀

meleri
7. lis 2010
meleri
7. lis 2010

tady mám ty elastáky 😅 jenže je to sakra moc malé....jo ještě mám na nich našitou smrtku,za tu se fakt stydím...ale na kolo dobré ne?

jakoubka
7. lis 2010

a ledvinky jsou "výborný " 😝 😝 😀

jasekd
7. lis 2010

@meleri Tak to se mi nelibi, ty elastaky, ale zas chapu, ze by se ti na kole zvedla sukne 😀 Ja bych si k tomu proste vzala sport. triko a kecky. Ale segra byla v Amsterodamu a ma super fotky, jak tam vsichni jezdej na kolech (takove herky do mesta, tam je rovina, takze zadne MTB) v normos obleceni, kamoska v satech, a je to parada 😵

janula2008
7. lis 2010

Jenom chci ještě napsat, že myslím, že jsou typy (jako moje krásná segra), které na sobě můžou mít i pytel a stejně se za nima chlap ohlídne, ale takový štěstí má bohužel málokdo 😅 na druhou stranu mi příjde (a je to jen můj poznatek) , že ženské sotva porodí dítě, tak se kolikrát přestanou o sebe úplně starat, nejlíp nasadit vytahanou mikinu, vlasy do culíku, tenisky atd. Možná mě ukamenujete, ale fakt to kolem sebe hodně při procházkách venku a různě vidím 😨 neříkám, že zrovna já jsem taky vždycky upravená, ale myslím, že i chlap chce pořád vedle sebe kočku a ne nějakou maminu s vytahaným břichem a sepranou mikinou 😉

meleri
7. lis 2010

@jasekd jako myslíš k elasťákum jako normální triko? jej k tomu nemám vůbec odvahu takhle vystavit prdel... 😀 já už se aji tak stydím když si k nim vezmu něco kratšího...ale asi to už příští léto vyřadím..bůhví jak budu vypadat po druhém porodu to bude katastrofa... 😖
ty jo ted se celkem stydím že sem tu ten obrázek dala, bo se nikdo jiný nepřidal.

meleri
7. lis 2010

@janula2008
já jsem taková byla co sem kojila, prostě mi přišlo že vypadám blbě, a při kojení sem si ani nemohla vzít nějaké šaty nebo tak, ale pak co jsem dokojila jsem se zase začla o sebe trochu starat a je fakt že to hned člověku udělá líp!! člověk by se na to neměl vyprdnout, to je pravda...

beruska24.9.
7. lis 2010

@sunea - nejde jen o následné možné komplikace, někdy ty komplikace prostě jsou 😝 Takže ač se mi nelíbí vysoké ponožky v sandálech (nízké nosím občas i já do sportovních sandálů), tak u přítele ty vysoké ponožky trpím. Kolikrát je to únosnější pohled, než na ty ´´cukrovkářské´´ nohy, kde všechny masti a krémy selhaly 😠

janula2008
7. lis 2010

Meleri: hlavně že se v tom cítíš pohodlně, na kolo dobrý 😉 já mám taky někde v albech fotku v elasťákách z výletu 😅

meleri
7. lis 2010

@beruska24.9. a co mají cukrovkáři za nohy? sorry že se tak blbě ptám

meleri
7. lis 2010

@janula2008 dík no stejně už to asi příští rok fakt nevytáhnu....ty elasťáky mi koupila mamka... 🤐 a pak mi vyčítala že je nenosím! ale je to fakt pohodlné!

berenika39
7. lis 2010

a taky to máte tak, že když se blíží ty nepříjemné dny, nemůžete si najít na sebe nic, co by vypadalo aspoň trochu šik? s vlasama nic nejde, nemůžu se na sebe ani kouknout, kilčo dvě navíc, zrcadlo obcházím obloukem🙂. to pak jdou všechny moje zásady, jak se hezky oblíknout, do pryč...

jasekd
7. lis 2010

@meleri No ja jezdila prave na kole jen jako sport, kdezto ty na te fotce to mas asi jako dopravni prostredek, takze spis neco na zpusob toho Amsterodamu,s tim ja zkusenost nemam. Ja nosila na kolo cyklo hadry. Tohle je asi dobre reseni, natahnout ty elastaky a kdyz bych dojela na misto, sundala bych je. Na chozeni bych si to nevzala. Treba jeste nekdo nejaky obrazek prida, ale ja teda ne. Nemam zadne fotky, ktere by ukazovaly celou postavu a kdyz, tak jsem nekde na vylete nebo na bezkach a mam sport. obleceni a co na tom hodnotit za modu 😉 Jinak po porodu jsem vypadala blbe, hrozne bricho mi zustalo, ja mela obrovske, ted uz se vycpalo druhym mimcem, a zas roste do zavratnych rozmeru. Po porodu musim maknout. Do plavek me ale prinutily svlict se ty srasny vedra, co byly v cervenci, chtela jsem se na prehrade koupat, tak musel jit stud stranou! A muj tata mi rikal, mas tam vedle sebe 3 mesicni miminko, tak jen idiot by te hodnotil, jaky mas bricho 😉

beruska24.9.
7. lis 2010

@meleri - prostě bolavé 🙄 U nich se všechno špatně hojí. Jak to nejlépe popsat?? Něco jako ekzém nebo silniční lišej 😎 Prostě narušená kůže, která se né a né zahojit 😠 Fakt to nevypadá pěkně, ale žít se s tím musí.

jasekd
7. lis 2010

@meleri Nejsem beruska, ale odpovedet muzu. U diabetu je caste postizeni cev, hur se vsechno prokrvuje a kazde poraneni se hur hoji, extrem jsou az vredy, navic diabetik je nachylnejsi na ruzna plisnova onemocneni atd.
@berenika39 Vlasy jsem resila o par stranek zpatky 😠 S kocarem do lesa chodim sportovne a proto to resim zavazovacim satkem s ksiltem. Mne cepice celkem slusi, navic mi takhle neprsi na brejle, to je taky peklo, zaprseny brejle, takze dve mouchy jednou rano, vlasy videt nejsou, oci naopak vidi 😀

meleri
7. lis 2010

@berenika39 já mám dycky břicho jak balon, manžel sem i dycky směje jestli jsem neotěhotněla...no přetrpím to vždycky v nějakých šatech a za tři dny je to zas normální..

@jasekd

ne to jsme si jen tak vyjeli s malým! s břichem, já poprvé právě moc neměla ale ted hádám že to bude katatrofa protože už ho mám fakt velké....pěkně to tvůj taťka řekl, vždyt přece žena má právo i po porodu normálně žít!
já se styděla za velké prsa při kojení...bala jsem se že to bude už napořád ale nakonec ne...

meleri
7. lis 2010

chudáci! jednoho kamaráda jsem měla, a pamatuju si že mě vždycky zarudlé tváře...ted už teda vím proč..

berenika39
7. lis 2010

@jasekd jj, nosím kšiltovku, bílou, culík, mikinu, prostě se maskuju jak to jde...ale prostě ten můj pocit, to mi vadí...já vím, to se musí jen přečkat 🙄 🙄 🙄

jasekd
7. lis 2010

@meleri Cha, prsa, ja mivala pekny pevny dvojky, zadny dudy, super, akorat, i bez podprdy jsem mohla chodit. Pak jsem ty 4 mesice, co jsem mela mliko, mela vetsi a porad pekny, za to ted se zmensily snad na pulku puvodni velikosti. Na pohled to jde, na pohmat prazdno 😠 Po druhem decku budu na nulkach, zato bricho a zadek se zvetsuje...

meleri
7. lis 2010

já teda během mencků nemůžu pozorovat nějakou změnu s vlasy, akorát to břicho...

meleri
7. lis 2010

jasek,
taky mě to zklamalo...jak jsem odstavila, tak prostě visačky.... ☹ bez podprdy ani ránu...vyřadila jsem spoustu tílek, a pubertálních halenek, prostě to už nejde...
kupodivu, ted jsem nanovo těhotná a prsa mám zas pěkné! 😕 skoro jako předtím, ale myslím že to dlouho takto nezůstane...ale co už, kojit budu znova, stojí to za to...

beruska24.9.
7. lis 2010

@jasekd - písnu ip 😉

janula2008
7. lis 2010

Jasekd: s prsama to máme stejně, pevné dvojky, pak trošku větší a pak nic 😀 ale uklidním Tě, nevím jak u Tebe, ale u mě se po dvou letech vrátily do předchozího stavu, třeba to budeš mít stejně, máš ještě malé mimčo 😉

zuzimila
7. lis 2010

Nejvíce mě uráží smrad liských nemytých těl, mastné vlasy, špinavé oblečení, špinavé boty, špinavé nehty....v dnešní době edukace, reklamy a myslím i slušné dostupnosti všech kosmetických výrobků / i za pár kaček / je toto nepochopitelné a z mé strany neodpustitelné.

janula2008
7. lis 2010

aha už to vidím, čekáš ještě druhé mimi, vy jste rychlíci 😲 😀 tak třeba po tom druhém 😉

beruska24.9.
7. lis 2010

@meleri - zarudlé ještě nevypadá tak hrozně. Ale takové to olezlé 😝 strupy k tomu, to fakt není hezký pohled.
Těžko někdo zastaví jiného člověka na ulici a zjišťuje pravý důvod proč vysoké ponožky - zda nevkus nebo zdravotní komplikace 😎

kacici
7. lis 2010

Holky super tema 😉
Fakt jsem se dobre pobavila 😀 😀 😀
Musim teda rict ze muj satnik je bohuzel ve sportovnejsim duchu 😒 ,takze rifle(ted jsem vymenila za kalhoty z Tchiba,fakt me vyhovuje jejich velikost - delka,sirka),mikina,sportovni bunda a boty Mustang,nejsou to vylozene sportovni boty,ale styl spise k riflim. Ale chci zmenu a fakt nutne 😅
Manzel uz 2x zmenil satnik co ja byla tehotna,takze ted se na to taky chystam 😀 On ma spoustu kamaradu v zahranici a moc se mu libi jejich styl oblekani - v zime kabat,eleg. kalhoty,zadne rifle,sport. bundy 😅 No a zacina to trosku cistit ve svem satniku,ale tim ze ma profesi na stavbe tak bohuzel pres den chodi v pohodlnem obleceni. Ted se nedavno vratil z Barcelony a trosku zacal hustit do me,ze byl s kamaradem uneseny jak se v cizine stroji zensky. Uznal ze s tim neco udelame i u me 😀 ,no zna me,mam rada pohodli 😅 ,ale ted i ja citim ze bych se rada libila a tak snad se podari neco hezkeho ulovit v Londyne kam jedeme v dobe slev pred vanoci 😵
Holky poradte kam tam zajit,urcite mnoho z vas ma tohle v malicku 😉 ,ja absolutne nevim. Vim ze se mrkneme do Nextu,HaM,ale urcite je mnoho dalsich obchodu,ktere vas napadnou 😉
Paradoxne obe holcicky si strojim fakt dost,mam strasne velkou radost kdyz jim to slusi 😀 😀 😀 ,na tom trosku ujizdim 😅

meleri
7. lis 2010

@kacici to je pravda že v zahraničí se ženské a chlapi oblíkají líp (teda na vesnici je to taky hrůza 🙂) ale mají taky lepší výběr, v česku, bohužel, ten výběr není tak velký, pokud asi člověk nežije v Praze...a jsou to pořád hodně drahé věci v těch lepších obchodech.
mi se sportovní styl taky líbí, mám ráda mikiny, trička, rifle, k tomu tenisky, prokládám to teda těmi šaty nebo sukněmi, ale jsem taky právě pohodlná a žijem na vesnici takže se mi kolikrát nechce pěkně oblíkat, na co, nikdo to nevidí...

kacici
7. lis 2010

Jo a manzel rikal ze bylo strasne moc znat kdyz leteli do Cech,kdo nastoupil do letadla,ze ten rozdil je tam fakt veliky. No asi uz ho nikam nepustim 😀 Ale vypravel o tom jak tam nosi skoro vsechny zensky - at mlada nebo stara boty na podpadku,pekny vrsek s decentnim vystrihem a hl. vsechny zeny mely upravene nohy - no asi kluci slintali 😝 😀
Jinak musim uznat ze to peklo je super stranka 😀 Asi ji dam oblibenych 😀 Manzel na to mrknul a rikal - no vidis,vzdyt to rikam 😀
Ale jinak co me osobne nejvic vadi - spoceny chlap 🙄 . Myslim si ze je to uz docela moderni holit se v podpazi a snad to bude delat vic a vic muzu 😉