Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

ikarkulka
7. lis 2010

@sisstin nehledám, ale ani ti toho potenciálního nemažu. ale ty už mazej! 😀

horel
7. lis 2010

člověk chce slečnu pozvat na kafe a Vy mě mažete 😀

sisstin
7. lis 2010

uf, tak tolik vzrušení pohromadě asi nerozdejchám už 😔 😅 😅 😅 😅

sisstin
7. lis 2010

jinak, at neplevelim..co se týče AF, tak na mě to má všechno mega dlouhý rukávy 😅 😅 😅 😅

horel
7. lis 2010

v USA asi mají delší ruce 🙂 ono je to schválně, nosí se to tak, samozřejmě ne nijak extrémně dlouhé na úkor pohodlnosti 🙂 na kafe vám vezmu něco k vyzkoušení 😀 😀

sisstin
7. lis 2010

@horel já bych radši kabelku od Guess 😵 😅 😅 😅 😅 to AF mě fakt nebere, je to spíš takový hodně sportovní, což nenosím jinam, než do fitka...a na to je to pro mě zas drahý 😅 😅 😅

ikarkulka
7. lis 2010

@sisstin se nediv, že nemáš taťku, když při pozvání na kafe si rovnou řekneš o guess kabelku 😀 😀

hele, jenom koukám, že tohle téma je v kategorii matka, otec, rodina... to sem asi moc nepatří 😅 i když sisstin si to tak vyložila. 😉

jani11
7. lis 2010

@lendy1 ta druha fotka z vidne moc pekna. @kristi taktez hezky fotky, slusi.

@kacici sice neziju v GB, ale u nas jsou obchody vicemene stejny, zkus Topshop, River Island, Miss Selfridge, Warehouse, A/Wear, hodne levne nakoupis v Primarku 😉 to je vyber z tech dostupnych. pak treba French Connection nebo Karen Millen, ale tam normalne nenakupuju, ty uz jsou na me drazsi.

@sisstin to jsme na tom hoodne podobne, merim 154cm a vazim 44kg 🙂 ale nastesti tady s mensima velikostma neni problem, i kdyz nektery znacky taky nedelaji moje cislo..

co se liceni tyce, ja bych bez make-upu nevylezla, vetsinou pouzivam Lancome nebo Estee Lauder, obcas i neco jinyho, zalezi na co narazim. nekdo se tu ptal na stiny, obe znacky jsou v pohode, takze muzu doporucit.

zvalentova
8. lis 2010

krásné ráno všem

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -dobré ráno 🙂
@sisstin -ty tu máš ženicha ? 🙂 😉 😀

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka mám nějaký pomalý rozjezd, při tom "supr" počasí se mi moc nechce pracovat 😀

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -já už jsem rozjetá od sedmi ,když šel malý do školky,zas to na mě zkoušel 😠

a pracovat jdu až od půl 12 do 20:00 😝 ☹ ale prodávám hadříky,tak mě to i baví 😀

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka to je fajn, spojit přijemné s užitečným. Já jsem tady dneska dřív, abych se připravila na poradu a rozdala holkám úkoly. Ale být doma, bude mi líp 😀

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -jj,to jo 🙂 já už jsem ráda,že jsem mezi lidma 🙂 mám to sice jen jako brigádu,ale lepší než drátem do oka 😀
Kartářka mi předpověděla práci začátkem prosince 😅 A na UP mi nabídli rekvalifikaci Administrativa s praxí 🙂

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka co je Administrativa z praxí? Resp. jak se liší od té bez praxe?

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -kurz,kde mají podle mě smlouvy s nějakýma kancelářema a ti nám tu praxi poskytnou a pak možná i nechají 🙂
Ale jestli nějakou práci seženu,tak to nebudu moci dělat,bo to hradí ÚP

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka jo ták, ale fajn že to nemusíš všechno hradit ze svého, že ÚP to uhradí. Já takhle zajišťovala kurz kolegyni na Manikuru a pedikuru z Karlových Varů.

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -jj,jsem ráda 🙂
v kanclu by mě to bavilo 🙂 😀

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -a ještě si pohrávám s myšlenkou,udělat si školu:předškolní vzdělávání 🙂 abych mohla dělat ve školce 😀 váhám no

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka to není zlý nápad, kurz se ti může hodit vždycky

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -ono to spíš bude studování dálkově na 3 roky aspon

zvalentova
8. lis 2010

@jakoubka tak to je ještě lepší. Já zas uvažovala o víkendovém rekvalifikačním vizážistickém. Ale počkám až po vánocích, ted toho mám jaksi hodně. 😎

jakoubka
8. lis 2010

@zvalentova -jéé,vizážistika mě taky lákala 😵 určitě do toho jdi 😉

petronelie
8. lis 2010

@ikarkulka já kupuju AF od prodejkyně z Aukra, mám od ní i Pepe a spokojenost 😀

petronelie
8. lis 2010

@jakoubka a jak je v nové práci? Já jsem dnes taky v práci, celý den do 17.30, vůbec se mi nechtělo a asi právem...dostala jsem pokutu...jaká hrůza, že jsem jela v obci 60. Navíc mě z nových bot bolí nohy ☹

jakoubka
8. lis 2010

@petronelie -ale jo,jde to 🙂 akorát musíme stát i když zrovna nejsou zákaznici 😅
rovnám trička pořád dokola 😀
tééda,porušuješ bezpečnost silničního provozu,jo 😀 😉

ivett
8. lis 2010

tak jsem si pročetla archiv modního pekla a fakt jsem se pobavila, tyhle 2 fotky tu musím dát, jsou právě z pekla a myslím, že fakt stojí za to... 😀

to jsou modní ikony jak vyšité 😀

mmch jsem včera viděla stát na přechodu slečnu v úžasných fialový sametkových tepláčkách (podotýkám, postavu do nich měla) a k nim koženou bundičku do pasu se stojáčkem - černou, černé kotníkové "kožené" botky jak se teď nosí (něco jako má kristi na té fotce v super nasrávačkách s bílou mikčou) a v ruce samozřejmě vuittonku - zaručeně origoš 😀 no chtělo se mi smát...holčina možná jen vyběhla do obchodu, soudě podle toho, že stál ana přechodu u Kauflandu...no ale i tak...myslím, že do modního pekla by se hodila asi jako ta slečna v teplákách puma a zaručeně pravou vuittonkou tady na té fotce 😀

sisstin
8. lis 2010

@ivett no tady jde taky o to, že možná ty ženský vůbec nevědí, že to má být napodobenina LV..prostě se jim u Congů ta kabelka líbila a neřešej to 😉 😅

ivett
8. lis 2010

siss ahoj, no u té druhé s igelitkou si to myslím taky, ale ta první určitě ví, co v ruce má, aspoň já si to myslím... 😀 úlet je to tak i tak...i kdybych neměla páru, co je to za vzor kabely, tak si ji nekoupím a když, tak rozhodně nenosím k tomu, co mají na sobě ony 😀 tu starší paní pravda asi omlouvá to, že nemá šajnu, ale tu mladici ne... 😀

alterna
8. lis 2010

Tak ja myslim že se nemá nic přehánět.
Ja ráda chodim oblíkaná jak ženská🙂, nosím i sportovní modu, ale to jen když jedem na hory za sportem a když jdu s dcerkou ven s odrážedlem a apod. Jinak se snažim oblíkat sukně, pěkné doplnky apod.

Je hrozny když náke ženy nemaj soudnost, bokovky a nad nimi špek apod.

Co se mi nelíbí, je hafo nákupních center a v nich vyfintěny pipiny, nelíbí se mi na tom že to lidi berou jako událost.. Jéééé nědele tak vemem celou rodinu, mimča frčej vyméoděny do obrovskyho nakupniho centra. Minule me zaskocila v nakupnim centru vystava dinosauru. ja bych na ni rada zasla s detmi treab do emsta do muzea..ale to už je na jiné téma🙂