Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

jakoubka
22. lis 2010

já si koupila tyhle :http://www.bata.cz/artikl/86463
jsou pohodlný 🙂

terak
22. lis 2010

@ivett Ty botky jsou super, taky by se mi libily.... jenze ja mam bohuzel vel 41, takze muzu jen takove castecne elegantni a hodne dobre zpracovane kozacky, jinak vypadam jak kachna 😠

@dzahila Ja bych ji vzala na nakupy ... ja zase bojuju s tim obcas svoji 55letou maminku umirnovat v tom, jak chodi oblekana. Vetsinou elegantne/moderne a moc pekne, ale nekdy je to teda faaaaaakt ulet.

lendy1
22. lis 2010

@zakve1,
jj, udělám si drdůlek na vrchu hlavy a jdu spát-nikde mě ty vlasy netlačí a ráno jsou krásně vlnitý. Jen to chce je dát do toho drdolu né úplně mokré, ale takové vlhké a dát tam ještě tužidlo. No a ráno si dám do dlaní jen gel a ty vlasy promačkám a super 🙂
Akorát jsem teď nastoupila do práce a jsem úplně na nervy z vlasů a z pleti-díky zářivkám se mi vlasy hrozně rychle mastí. Obličej jsem už vyřešila, ale ty vlasy, to je děs, vydrží pěkný max. 2dny a konec. Asi si budu v práci svítit na PC baterkou 😀

Já včera opět marně sháněla šedivé kozačky, jakékoliv elegantní na vyšším podpadku, nejlépe semišky a zase mám smůlu. Když už něco bylo, tak ne v moji velikosti (40,41 😖 ) A ještě chci kostkovanou košili, nejlépe modro-červenou nebo fialovou-něco kombinaci, větší kostky, teplou, vypasovanu a taky nic ☹

Já mám na zimu 2 péřové kabáty, ale ty jsou fakt do velké zimy, černý z Vero Mode z Asosu a ten světlý od Hollistru no a k tomu holiny od bati do břečky:
http://www.bata.cz/artikl/89351
no a když není -10 a břečka, tak už teď nosím kozačky, kotníkovky a kabátky. Džíny dovnitř, též nesnáším zaprasený kalhoty od bláta a sněhu. Na mateřský jsem neřešila, co mám pod bundou, hlavně, že to bylo teplý, ale teď do práce nosím většinou všelijaké svetříky, košile, vestičky...vrstím a vrstvím...

terak
22. lis 2010

@lendy1 Ty jsou dobre, ale nemela bych na ne odvahu, to musi byt doladene i s kabatem atd. Ja jsem se koukala na tyhle, ale na tahani kocaru to moc neni 🙂

zakve1
autor
22. lis 2010

@lendy1 A můžeš nějak popsat jak ho smotáváš a čím upevníš, aby se ti v noci nerozmotal? Díky 🙂.

sisstin
22. lis 2010

@lendy1 tak jak máš ten první obrázek bundy, tak mám podobnou a jsem spokojená 🙂

lendy1
22. lis 2010

@terak,
na ty holiny? No, já taky odvahu hledala, ale praktično vyhrálo. Tady v Lbc je to v zimě vždycky fakt hnus 😝 Tak nějak doufám, že se přez ty holiny ta břečka dovnitř nedostane.

@zakve1,
no, udělám si klasický culík nahoře na hlavě a buď ty vlasy obmotám kolem gumičky a zastrčím, nebo to prostě nějak provlíknu různě skrz tu gumičku a je to. Nijak se s tím nedělám, prostě aby všechny drželi. Jen používám spíš ne moc pevné látkové gumičky, takové ty tenké ty vlasy moc stáhnou a je to pak vidět.

ivett
23. lis 2010

lendy1 u nás v Intersparu normálně jako v supermarketu udělali část s botama, čuměla jsem na to jak puk, šla jsem to okouknout, no nevypadá to na vyložený šunty a ceny jsou víc než příznivé, nekoupila jsem tam teda nic, vůbec netuším co je to za značky, jeslti vůbec nebo co to je, nevím, ale měli tam jedny krásný vysoký semišový šedý kozajdy na podpatku, kdybych nečekala mimčo a chodila do práce, tak se mi fakt líbily, brala bych je a nebyly ani drahé, tuším něco přes 1000kč a fakt moc hezký...tak jestli máte u vás Interspar, tak se mrkni, jestli tam taky neudělali oddělení s botama... 😉

ty holiny jsou super, až si pořídím nějakou péřovku na zimu, tak něco takového chci taky... 😉

sisstin
27. lis 2010

holky,nevíte o nějaký válenkách? Ale abych v tom nevypadala jak sněžnej muž..něco, co vypadá normálně 😉

alterna
27. lis 2010

holky a mate tipy jak se udrzovat stihle🙂ja vim pohyb a strava...
Ale mate nake tipy svoje,koukam do Vasich alb a po detech mate postavicky super🙂

berynka
28. lis 2010

@alterna, vim, že je to asi šokující, ale zručeně zabírá - hýbat se a nežrat 😉 . Když jsem to jednou na MK napsala do hubnoucí diskuze, tak byl hned oheň na střeše 😀 , jenže je to jedine zaručené. Podle mne se může jíst všechno, ale prostě málo. Když někdo má večer hlad, tak má jít spát a né se naládovat salátovou okurkou a roztahovat si žaludek 😝. A další věc je, že každý ma svoje váhové limity. Někdy sice může drasticky zhubnout, ale pak to prostě není on... vede to k podrážděnosti, únavě a rozhození MS cyklu.

alterna
28. lis 2010

berynko, me pomaha opravdu to co píšeš.
Ja nikdy nebyla uplne stihla, i kdyz sjem cvcicila sportovala apod. pred tehotenstvim jsem nikdy nemela pod 60kg, spis koloem 65 az 70kg, ale vypadala jsem stihle. Ale jen diky tomu, malo jsit(ne haldovet a furt jsme se musela hybat), ted mam po porodu uz 3 roky furt 76kg a to jim zdrave opravdua acvicim, prote budu muset nežrat a hybat se. Mam mak je dost silna, proste k tomu amme asi sklony ☹

sisstin
28. lis 2010

tak jsem si pořídila huculky 🙂 kožené za 1300 Kč. No jako vrchol elegance to fakt není, ale kupodivu na noze to vypadá fajn, hodim k tomu bundu a Guess crossku a bude 🙂 na procházky s prckem super, je to jako v bačkůrkách 😵

@alterna jak píše berynka, já třeba jím všechno - včera např. knedlo - vepřo - zelo 😝 , ale prostě málo 😉 navíc vůbec neujíždím na sladkým, to spíš hřeším alkoholem 😝 s tím pohybem to mám na houpačce, třeba čtvrt roku intenzivně makám ve fitku a pak půl roku na to zas prdim 😝 já jsem ted hubená až jako dost, hubnout určitě nechci... ale třeba za to poslední "sportující" období jsem dala dolů skoro 4 kg. Ale já mám drobnou konstituci od přírody... 😉

sisstin
28. lis 2010

jinak jsem koukala na ty holiny od @lendy1 a nevypadaj špatně...do mokra podle mě super, ale už jako ted nemám prachy 😝

lendy1
29. lis 2010

@sisstin, huculky jsou moc pěkný 🙂
Já dneska odpo vyrazila poprvé v těch holínkách a super, bylo v nich teplíčko, vůbec mi do nich nešel sníh ani voda, nešvihla jsem sebou o zem jako ráno 2x v kozačkách...akorát budu muset do práce tahat druhý boty, no.
A jinak jsem tyhle holino-sněhule viděla teď všude možně-v Mixeru, v Humanicu...

ivett
30. lis 2010

tak mě se líbí tyhle http://www.bata.cz/artikl/89349 , po porodu se na ně skáknu kouknout a když budou ok, jdu do nich...myslím, že na šmajdání s kočárem ve sněhu budou dobré... 😉

sisstin
30. lis 2010

@ivett tyhle mám právě taky vybraný 😉

ivett
30. lis 2010

@sisstin a už jsi je viděla naživo? oni tam píšou, že jsou šedé, já bych nejradši černé, mě teda přijdou černé...no uvidím, pak je půjdu okouknout...

sisstin
30. lis 2010

@ivett na živo jsem viděla jen ty, co má lendy 😉

ivett
30. lis 2010

@sisstin tak já jak se dostanu k bati tak tam hned vlítnu a pak napíšu dojem...snad nezklamou...

pastelka673
30. lis 2010

Ahojky holky,potřebuju radu 🙂 Máme jít na ples a nevím,co na sebe.Chtěla bych šaty,kratší.Jenže pořádně nevím,co ted letí...Díky moc za pomoc 🙂

lusi80
30. lis 2010

ahojte holky,tak to nevím teda co byste poradily mě 😀 😀 ????jsem spíš sportovnější typ,na kozačky na podpadku a dlouhej kabát si teda nepotrpím,vzhledem k tomu že chodím pěšky a většinou spěchám,do školky,školy tak bych v zimě asi pořád ležela na zemi 😀 a ještě ke všemu mám pas jak vosa a širší boky 😒 😒 takže nic moc na výběr,líbí se mi úzké rifle do kozaček ale přes zadek prostě úzky rifle nenarvu ani kdybych chtěla 😢 😢 nemám ráda mokry rifle takže když je mám dole trošku rozšířené tak se je snažím narvat do kozaček,ale jde to s tuha teda,takže nevím jak to vyřešit,v pase jsou mi rifle velky a přes boky si v nich třeba nesednu,a to si kupuju vel.27 riflí 🙂 takže úúúzky nejspíš nehrozí,teď mám jakoby od Adidasu široky,ty jak se nosí,dole se dají stáhnout a vypadají jak turecky,ale co až bude sněhu po .........??? to potom ty rifle vypadají!!!!!!!!!!a chci si koupit kozačky aby se hodily jak do riflí tak pod rifle,prostě všestrany 😀 😉

kristi
30. lis 2010

@lusi80 mkrni se do Levisu, maji novou kolekci dzin ( i slimek), ktery jsou podle typu zenskych postav....takze i na klasicky presypaci hodiny by meli byt, uzsi v pase a sirsi v bokam a pritom stale uzke
http://www.fashionbook.cz/2010/09/06/levi´s-mil...

kristi
30. lis 2010

@pastelka673 nejlepe si saty pujcit, i kdyz kratke se daji unosit i jinam....mrkni se do Orsay, nosi se hodne krajka, pudrove barvy, saty na jedno rameno. Fajn vyber je i v H§M

kristi
30. lis 2010
bury
30. lis 2010

@lusi80 - značka MAC taky dělá džíny pro ženské tvary. akorát nevím, jestli se dá u nás koupit 😒 možná budou holky vědět 😉

sisstin
30. lis 2010

holky, a vám jsou některý slimky do pasu??? Já mám teda všechny bokový, i když bych do pasu brala, ale žádný jsem nikdy neviděla ještě 😕

já mám asi taky "bold" curves, v pase mám 59cm a přes boky 85, což je rozdíl 26cm 😕

ivett
4. pro 2010

@sisstin byla jsem dneska mrknout na ty sněhule od Bati a katastrofa, jsou šedé a fakt hrozné, myslím, že obyč gumáky jsou hezčí...líp vypadaly tyhle http://www.bata.cz/artikl/89350, ty jsou černé, ale ten matroš je hrozný, vevnitř je to něco jako neopren...no prostě naživo mě hodně zklamaly na boty za 1800,- kč...nepůjdu do nich určitě...

sisstin
4. pro 2010

@ivett díky za upozornění 😉 no já ted stejně nemám prašule, takže asi nic 😝 včera jsem vyzkoušela ty hucule, holky mě strašily, že promoknou a vůbec nic, pohoda...nejsou ani flekatý 🙂