Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

jakoubka
7. lis 2010

@lendy1 -Leni,jj to mi povídej 🙂
Do NY zajdu sem tam,ale takyse vyhýbám věcem co se třpytí
Mám ráda Orsay,HM ,Taily Wejl....u nás v Ol toho moc není ☹ 😝

tetes1
7. lis 2010

Tak fakt prostě jiné nemám,jo a podpadky moc nenosím kvůli varixům za 14 dní jdu na operaci.

berenika39
7. lis 2010

dočítám, super, to je takovej balzám na duši, že to není kolik jsme kakali papali spinkali......

petronelie
7. lis 2010

@lendy1 já kupuju většinou Pepe Jeans a elegantní do práce v Motivi. V Bershce jsem si koupila bílý úzký ve slevě za 200 kaček a všichni mi je už dva roky chválí 😀

lendy1
7. lis 2010

@tetes1,
máš moc pěkný obličej, asymetrický, krásný velký kukadla...jé, to by se líčilo 😀

tetes1
7. lis 2010

@petronelie pepe jeans mám ráda a klasika mustang navíc mi s mojí velkou prdelí a úzkým pasem málokteré sedí.

jakoubka
7. lis 2010

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=13101...
jeden třpytivý skvost z NY mám taky 😅 Na rychlo jsem sháněla něco na vesnický ples 😀
@petronelie -jj,kristi je kočka ve všem 🙂

petronelie
7. lis 2010

@tetes1 Jsi krásná ženská a hlavně, ikdyž tu plkáme o modě, vesměs nezáleží jestli jsi IN (tedy mě na tom moc nezáleží), nosím co je mi příjemné a nejradši mám to modelkovské tradiční,ale pravdivé "klišé" - bílé triko, džíny a tenisky 😀 Na vlas hodím sponku, jen lehkej makeup a cítím se nejlíp 🙂 Teď jsem si koupila kozačky...viz odkaz....dámy,co nosí vysoké podpatky mi potvrdí,že tento vysoký skutečně není....a mě se zdá,že hej....a už o nich pochybuju 😀
Jsou to tyto....
http://www.amazon.co.uk/s-Oliver-Womens-Boots-B...

tetes1
7. lis 2010

@lendy1 ono se to zdá s tím líčením,mně všechno "zatlučou" řasy jinak mám oči spíš zapadlé,takže se se stínama na nich nedá moc vyřádit viz.foto prostřední

petronelie
7. lis 2010

@jakoubka mě se to tam nezobrazí...jinak to chápu,nemyslela jsem,že NY je ee...já si tam kupuju občas tepláky a tílka na léto 🙂

tetes1
7. lis 2010

tak ono to tady stejně není vidět,jako jsou zmenšené ty fotky.

petronelie
7. lis 2010

A jinak obecně chyba v oblékání je snažit se být za každou cenu " IN"...tedy aspoň u mě to tak platí 😀

jakoubka
7. lis 2010

@petronelie -já si tam taky obřas neco koupím,ale ne třpytivý věci.
a podpatek rozhodně vysoký není 😉

petronelie
7. lis 2010

@jakoubka teď mě to trklo, a já, že se mi s Tebou povídá jak se starou známou....se známe z divných matek 😀

jakoubka
7. lis 2010

@petronelie -ty jo,fakt 😀 😀 😀 už jsem tam dlouho nebyla ,budu muset přijít 🙂

lendy1
7. lis 2010

@tetes1, ale to je dobře, máš krásný, výrazný oči, co by za to jiné daly, za takový řasy. A s takovýma velkýma očima by ti děsně seklo kouřové líčení 😉 I když to není normálně na den, tak někam na nějakou akci, proč ne...

Já si taky v NY občas něco koupím, ale spíš od Amisu nebo Ann Christine, dřív jsem si tam kupovala i džíny, ale ty už mi tam nějak vůbec nesedí 😒 Zlatý TW za tu cenu...

lenkabu
7. lis 2010

ženy uvažuju jakou barvu čepice a šály (šátku) k hnědý bundě.....mám podzimní viz foto a zimní je taky světle hnědá s tmavě hnědýma drobnýma kostkama,hodně podobná té na fotce.........mně to táhne ke khaki čepici a šále ale na ladění barev bývám barbar,tak uvítám nějakej názor

jakoubka
7. lis 2010

@lenkabu -mně by se líbila tmavěfialová 😉

bambina007
7. lis 2010

Holky, za mě jsou flitry určitě IN...často je nosím sama a používám je i na outfity při focení...na fotce jsou např. topy právě z NY...ono spíše záleží, kdo a na jakou příležitost outfit s flitry nosí 😉 a samozřejmě také s čím se kombinují 😉

Jinak já sama mám v šatníku i pár kousku z NY a nevypadají lacině, musí se umět dobře nakombinovat s dalším oblečením...a myslím si, že se i v NY dají vybrat super kousky 😉

ikarkulka
7. lis 2010

@peppapig já myslím, že jsi kus baby a nemusíš se barev vůbec bát 🙂 náhodou já oceňuju, když se holky krev a mlíko umí hezky oblíknout a nebojí se ničeho, ani barev. horší je, když se narvou do těch beztvarých pytlovitých halen, protože mají pocit, že to zakryje jejich proporce.
já mám silnější lýtka a taky si klidně vezmu barevný punčocháče. vždyť je nemusí nosit jen modelky.

@petronelie o tričku guess jsem nic špatného nenapsala. 🙂

jakoubka
7. lis 2010

@bambina007 -ten červený (poslední )mám v černé ,měla jsem ho na skautským plese 😉
Já neříkám,že se tam nedá vybrat...ale něco tam mají fakt přeplácaný 😒 A po vyprání jde vidt,jak je to šitý "horkou jehlou"

lenkabu
7. lis 2010

@jakoubka dík,vidíš to by mně nenapadlo🙂

lendy1
7. lis 2010

@bambina007,
no právě, na těch profi fotkách to vypadá pěkně, ale třeba konkrétně tenhle top (nebo šaty?) z NY znám. A já bych v tom fakt nešla někam si sednout. Mě to přijde moc laciný, prvoplánově sexy-krátké, flitry, červené/černé...takže nee.
Osobně tyhle topíky vídám na holkách pubarťačkách nebo max. lehce nad 20 co to nedokážou zkombinovat, nosí to běžně do školy a nevím...no...
Jinak, jak jsem psala, též v NY nakupuji 🙂 Ale toto ne, už jsem na to asi stará 😀

bambina007
7. lis 2010

@jakoubka v černé je na fotce č. 3 .... horkou jehlou to šité určitě je...ale za ty ceny, co bychom chtěly 😉 ale na druhou strany i značkové a drahé věci jsou občas šité horkou jehlou... :-/

ikarkulka
7. lis 2010

z NY mám jeden krátký kabátek s 3/4 rukávy a svetr. ale je to amisu. to celkem ujde. navíc jsem to měla za polovičku ceny, přes známou. tak za ty prachy dobrý. ale jinak se mi tam nikdy nic nelíbí.
před porodem jsem sháněla buď ty turecký kalhoty nebo nějaký volnější 3/4 tepláčky, do porodnice.
v NY je měli, ale takovej hadr asi za 400,-, tak to fakt ne.

bambina007
7. lis 2010

@lendy1 jak jsem psala, záleží, kdo a při jaké příležitosti outfit nosí...na někom může vypadat lacině a na druhém luxusně...a ne vždy to je o věku 😉

ikarkulka
7. lis 2010

holky, vy jste některý docela v módě zběhlý - nevíte, jestli se dá v čechách sehnat oblečení značky Abercrombie and Fitch?

lendy1
7. lis 2010

@ikarkulka,
ne, zatím jen v US, A&F miluji 😵
Prý tu má být v Pha nějaký obchod-má to mít Svoboda ml., ale dost o tom pochybuji, jelikož A&F nedá licenci na otevření obchodu jen tak někomu (snad v celé Evropě je ofiko jen v Anglii), ale pokud si to fakt otevře, tak nechci vidět ty ceny 😒 A pak to tu taky bude mít každý, jelikož to bude propagovat každá "celebrita" 😝

jakoubka
7. lis 2010

@ikarkulka -já našla eshop

bambina007
7. lis 2010

@ikarkulka určitě se dá sehnat přes net - stačí zadat do vyhledávače, my třeba v Pardubicích máme i outlet kamenný obchod, ale myslím, že jsou ceny v čr zbytečně předražené...kamarádky objednávají abercrombie přes net v USA 😉