Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

meleri
7. lis 2010

@beruska24.9. to jo....já do toho nikomu nekecám, pokud to vyloženě není úlet, jinak se jen zasměju...

kacici
7. lis 2010

Uznavam ze mame omezenejsi vyber nez treba zeny v zahranici 😒 Nedavno jsem byla se sestrou mrknout po obchodech,ona desne moc rada nakupuje 😀 😀 😀 a musim tedy uznat ze zrovna ji to dost slusi,snazi se chodit v botech na podpadcich,vzdy ji to moc sluselo,tak ted obcas zustane paf,ze chci zmenit i ja satnik 😀 No asi si k tomu musi kazdy dojit sam a postupne.
Me se moc libi upravene nechty - klidne umele,ale hl. kratsi. Ale treba ja je mit nemuzu kvuli praci,ted ano,ale za rok stejne nastoupim do prace a tam uz potrebuju byt bez,tak treba P-shine me prijde moc fajn,aspon trosicku dbat o vzhled rukou - v zime mazat a nosit rukavice,ja mam treba problemy s atopickym ekzemem a fakt me to trapi 😒 - nevypada to moc pekne ☹

meleri
7. lis 2010

aha tak nehty mi nic moc neříkají jaksi jsem tomu nepřišla na chut..jednou mi to někdo nalepil a lezlo mi to děsně nanervy nemohla jsem si na to zvykout ale musím uznat že to vypadá na druhých hodně pěkně..

kacici
7. lis 2010

Jinak liceni by melo byt decentni,myslim to denni,samozrejme vecer na ples nejake vyraznejsi. Ale ja se skoro vubec nemaluju,takze je to tezke posoudit 😅
Treba mam velkou vyhodu,jsem sama o sobe vyrazna(bledule s tmavyma ocima) a kdyz je nekdo typove jiny chapu ze musi zvyraznit sve prednosti.Rada si obcas zvyraznim oci,ale tim to konci,protoze pak vypadam jako lehka deva 😅 😀
Lenkabu - moc diky za odkaz na cepky,musim taky nejakou na zimu poridit,ale bohuzel na moji havu snad ani nesezenu ☹ Minuly rok jsem nosila cernou cepici,zadny zazrak,ale aspon me nemrzly usi 😒

meleri
7. lis 2010

já jsem zas dost nevýrazná takže když se nenalíčím tak fakt nic moc..nejhorší je to s obočím, mám ho dost světlé, i když ted mi věkem trochu ztmavlo...to máš dobré že jsi výrazná to se fakt moc malovat nemusíš...mi se líbí stíny, řasenka, lesky, ale nesnesu make up...

peppapig
7. lis 2010

@terak taky me to napadlo, tak sup sem s fotkama babule 🙂

@meleri leginy dobry, proc ne. Na hubenourech vypadaji skvele a na takovych jako ja se daji dobre skombinovat a v tehu parada.

Takze druha fotka a ne ze me roznesete v zubech 😉

terak
7. lis 2010

@peppapig Me se tenhle styl libi, jen bych asi volila nějaké kratší a třeba barevnější sáčko 🙂 Máš pěkně uvázaný ten šátek. Ta cácorka patří k tobě? Má dobrý pučocháče 😀

lenkabu
7. lis 2010

@kacici čau 🙂 já budu od tý paní určitě objednávat tu manšestrovou kšiltovku,tak můžem zkusit spolu.......ty máš velkou hlavu?já mám 58 cm obvod a ta kšiltka co mám by snesla i víc,paní mi to oměřila 😉

ad líčení.........já prostě musim jestli nechci být hnusná 😅 jsem bledule,každý červený flíček je hned vidět a oči mi nenalíčené zmizí z hlavy 😀 ale já se líčim ráda 🙂

a naprosto souhlasim s tím že ženský když porodí tak na sebe začnou kašlat a nechápu to moc.........jako je logický že šatník získá sportovnější styl když člověk korzuje po pískovišti a ne promenádě,ale hezký účes,decentní make up a padnoucí oblečení to snad může každá. já se po plavání s malou v herně vždy malovala........když jdu mezi lidi tak to jinak prostě nedělám,bych se propadla. a jsem tam za exota,kolikrát jsem slyšela "já budu pěkně vypadat až půjdu do práce".no já to nedělám kvůli práci nebo chlapovi ale protože se potřebuju cítit dobře a pěkná.

fotku.......něco najdu,objektivní kritiku snad přežiju,nechám si ráda poradit,občas se ztrácim v barvách 🙂

lenkabu
7. lis 2010

@peppapig mně se to líbí.........jak jsem psala,jsem dost na barvy tak bych klidně dala jeden kus i výrazněji barevný........punčochy,tričko......

jo a můj chlap taky dává tričko do kalhoty a podkasává ale nepřijde mi to děsný.......když má bavlněný volnější triko tak se mi nelíbí aby volně vlálo kolem kalhot s páskem.

lenkabu
7. lis 2010

aha tak fotka až nějakou z poslední doby najdu 😅 když už něco mám tak je mi vidět jen hlava 😅

ikarkulka
7. lis 2010

v albu mám plno fotek, kde jsem vyfocená, a je na nich jasně vidět, že každý den není posvícení 😀

ivett
7. lis 2010

když má někdo nevýrazné světl obočí, není nic lepšího, než skočit ke kosmetičce a nechat si ho nabarvit, já si ho barvím pravidelně, páč jsem blondýna a stejně tak na léto si barvím řasy, na dovči si nerada dávám řasenku, tak se to hodí, jinak si taky líčím hlavně oči, makeup - tekutý nesnesu na ksichtíku vůbec, takže používám takový ten v pudru, ale úplně decentní, myslím, že není ani vidět, že vůbec nějaký mám, jinak základ je ještě dobrý korektor, na pusu jen balzám a nějaký lehčí lesk a myslím, že ok...
já si oči líčím už kvůli tomu, že nosím brýle, kdo nosí brýle, ví, že za nima oči zaniknou, tudíž se musí líčit trochu výrazněji, ale i tak se to nesmí přehánět...

já nevím jakou fotku bych tu třeba měla dát a co bysme na mě měli objektivně posuzovat 😀 určitě by se něco našlo, ale hledat asi nebudu...

a k těm barevným melírům, taky se mi nelíbí vícebarevné, prostě něco "přirozeného", je jasné, že nemůže vypadat přirozeně, když má ženská 4barvný melír...

meleri
7. lis 2010

pepapig,

pěkné náhodou, riflové sukně mám ráda!

ivett,
já si to dřív malovala tmavě hnědou tužkou vypadalo to dobře, ale pak mi někdo řekl že světlé obočí a tmavé oči vypadají zvláštně, 😅 to mi polichotilo, tak jsem toho nechala a jen si líčím řasy, ale to tak jednou dvakrát do týdne jinak se mi fakt nechce.... 🤐

zvalentova
7. lis 2010

ahoj holky, můžu se přidat? Konečně jiné, netěhotenské téma 🙂

lendy1
7. lis 2010

Tak jsem dneska šla pro čepice a už je jedna "trpaslíková" doma. Pokud ji vyloženě nenarvu až do čela, tak vypadá skvěle.

Add legíny: nosím ráda. Mám 180cm a jsem relativně štíhlá, takže to vypadá dobře. Teď v kombinaci se svetrovými šatami a kozačkami-super.

Add dlouhé vlasy: mám a budu mít i nadále i když je mi už přez 30. Neustále s vlasy experimentuji, občas mě to popadne a zkrátím je na mikádo a pak toho vždy lituji. Myslím, že dlouhé vlasy omlazují, takže já se jich budu držet ještě dlouho Mož 😀 Možná tak po 40 je zkrátím po lopatky 🙂 I když je s tím práce, tak dlouhé vlasy jsou prostě krásné 🙂

Přidám fotku z výletu v Římě-toto jsem měla na sobě celý den (jelikož jsme byli i ve Vatikánu, tak jsem musela mít zakryté kolena a ramena, jinak bych měla na sobě v tom šíleném vedru cokoliv jiného).
Jedno mínus je za Guess nápis na tílku (přez něj mám ještě krátké, balónkové bolérko právě kvůli zakrytí ramen), ale Guess málokterý tílko či triko dělá bez nápisu 😒 No, každopádně už v mém šatníku není.
Ale myslím, že jsem snad na první pohled nevypadala jako český turista s baťohem a keckách. Botky byli vzdušné na nízkém podpadku-takže velmi pohodlné na celodenní procházky. Kalhoty též vzdušný, kabelku místo baťohu, no, barevná kombinace klasika, ale nejsem moc barevný experimentátor.
A druhá je z výletu ve Vídni-opět celý den na nohou, ale místo kecek pohodlné balerínky, baťoh nikde, džíny slimky, delší halenka.
Tak šup sem s kritikou 🙂

ikarkulka
7. lis 2010

@lendy1 u toho prvního modelu se mi nelíbí nápis, to fakt nemám ráda a tuším, že je to i dost faux pas značka na hrudi. ale jinak hezký, zejména druhý model.

co myslíš tou čepicí?

sisstin
7. lis 2010

@ikarkulka tak Guess téměř nedělé trička bez značky 😉

tetes1
7. lis 2010

Tak já pak večer taky nějakou fotku vyštrachám,teď není moc čas.

@peppapig to oblečení není sice můj styl,ale sluší ti to,ta šálka to hezky oživí,možná bych volila trošišku delší to sáčko,že mi přijde,že trochu rozšiřuje boky. Ale od módního pekla na kilometry vzdálené,dle mě teda. Moc hezký.

@lendy1 ta první fotka neurazí,ale ani nevím proč to tričko mi k těmhle kalhotům ani botám moc nesedí přijde mi spíš sportovnejší a ani ta kabelka,ale je to taková klasika.Prostě moc se mi líbí boty,kalhoty ti krásně sedí i ty hodinky,ale líbil by se mi trošku jinačí vršek. A ta druhá fotka z té jsem unešená to se mi strašně líbí a i bych řekla,že ti rozpuštěné vlasy sluší daleko víc,všechno parádně sladěné i ty korále nebo co to je. Děsně se mi to líbí. 😵

ikarkulka
7. lis 2010

@sisstin já vím. tak prostě jiný tričko 😀

lendy1
7. lis 2010

@ikarkulka,
jasně 🙂 Proto jsem i psala, že je to na tom mínus. Ale fakt Guess má trička, tílka málokdy bez nápisu a momentálně i dost příšerně přeplácaná trička ☹
Ale to byla mela o vše, co jsem měla doma a bylo na tom Guess, prostě ty lidi jsou jak šílený, když to má na sobě nápis ☹ Jsem skoro vše (nošené) prodala za stejnou cenu, jako jsem nové nakoupila 😒

kristi
7. lis 2010

@lendy1 druha fotka super, tam ti to sekne

ja teda ukazu ty svy podesravacky

ikarkulka
7. lis 2010

@lendy1 už jsem to zachytila, psala jsem to s mrskajícím se dítětem v náručí, tak jsem to jen rychle prolítla 😀

@kristi, líbí se mi mikina, jinak tohle není můj styl, bych si v tom přišla děsně antisexuálně 😀

kristi
7. lis 2010

@ikarkulka jj, to ja si pripadam, ale na litani po meste je to fakt super.... 🙂 mikina je z Berschky

kristi
7. lis 2010

a vcera na party - slimky dziny a triko + kozacky

kristi
7. lis 2010
lendy1
7. lis 2010

@tetes1,
no, ono to právě nevynikne, ale je tílko je prostě tílko a to bolérko bylo pěkný-nabraný rukávky, takže moc sportovní nebylo-tady je to vidět lépe 🙂

ikarkulka, čepku myslím tuhle-mě prostě připomíná trpaslíka 😀 :

sisstin
7. lis 2010

@lendy1 kdes koupila tuhle čepici? V tý bych nemusela vypadat jak blb 😀 😅

jasekd
7. lis 2010

@lendy1 Prvni fotka normos, druha super. Vlasy ti slusi oboje a mas moc peknou postavu, to se to pak oblika 🙂 I kdyz s tou vejskou, nemas problem sehnat kalhoty? Segra je podobna, i kdyz asi ne tak stihla, a docela problem ma.
@kristi To oznaceni je presne 😀 Jinak ti slusi a nevypada to vubec zle, i kdyz ja nevim, zda bych si je koupila, musela bych zkusit. Ja jsem mela na mysli ty latkovy, vypada to jak teplaky z haremu a rozkrok mela slecna skoro u kolen, a nevidela jsem jen jednu, to byla fakt hruza, tohle je dobry 😉

lendy1
7. lis 2010

kristi, tak zebrový topík super 😵 -mám stejný střih, jen černý, ale úžasný, lesklejší materiál a vypadá to velmi sexy, k tomu nosím dlouhý výrazný naušnice, jinak už to nesnese jiný dopňky, uzké slimky a jde se na párty 😀

jasekd
7. lis 2010

@lendy1 Cepicka super, musim zkusit. Mne to doslo nakonec, co asi myslis tim trpaslikova, je to jak Smudla z Disneye...