Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

ikarkulka
7. lis 2010

@lendy1 tak to jsem tipla dobře, že myslíš tuhle. moc hezká 🙂
jsem si koupila stejnou, jen tyrkysovou, aby mi šla ke kočárku 😀 není teda tak velká/dlouhá. dneska jsem ji poprvý vytáhla.

lendy1
7. lis 2010

@sisstin,
v Gate za 150,-Kč-mají i jiné barvy.

tajemna30
7. lis 2010

Hezký večer,

lendy1 - ta druhá fotka je super (jak si myslím psala ve Vídni), to má šmrnc, pohodlné, super vlasy, kabelka 🙂 Moc ti to tam sekne.

Čepice ta černá je hezká, ale na to já nemám hlavu, i když se mi moc líbí.

lenkabu
7. lis 2010

Bershka má super věci ale bohužel ne na lidi jako jsem já.........i kdybych měla 50 kg tak prostě široký ramena a hrudník zůstanou a nic od nich na sebe nenarvu 😝 Podesrávačky se mi nelíbí,na nikom. Fotky lendy a kristi na párty jsou super

lenkabu
7. lis 2010

A k líčení.........já mám pudr na obočí a kam se hrabou tužky,jde líp nanést,je to rovnoměrný a nebojim se že si někde udělám čáru,dají se míchat odstíny (v balení jsou tři).Jinak make up mám ráda pudrový.Pak dávám stíny,tužku,řasenku,někdy tvářenku.Rty na běžný den nelíčím,když někam jdu tak jen lesk,dělám výrazné oči.

tajemna30
7. lis 2010

Podesrávačky se mi teda vůbec nelíbí, ale pokud někdo rád nosí, tak ty co má na fotce kristi jsou hezké. Nejsou to takové ty, co nosí slečny do města a vypadají jak tepláky, to je dle mého hrůza.,

sisstin
7. lis 2010

@lenkabu tak mně se taky suprově nakupuje na 156cm a 45kg 😝 úplný labůžo 😅 😅 😅

peppapig
7. lis 2010

@terak @lenkabu tak diky za dobrou kritiku. Vim co myslite s tema barvama, ale se skoro 90kg vahy se do barevnych puncochacu moc poustet nechci. Ta fotka je mala a barevne taky zkresluje, moje oblibene sako, je v nem i ruzovy prouzek. Ja casto nosim na rozepinacim svetru ci tmavych satech, riflove bunde, barevnou latkovou kytku, to vzdy sbiram komplimenty 😉 A cacorka patri k nam, jen to vypada ze vlastne nepatri.

Bez make upu si pripadam jak seda mys, i malinko prirozene udela divy a clovek se citi uzasne.

@zvalentova jasne 🙂

Dlouhe vlasy po padesatce urcite neomlazuji 😝

@lendy1 slusi ti to! Styl viz foto 1 s tim se moc neztotoznuju...nemam rada kombinaci bila-cerna a hlavne ne v lete, ale jak rikam slusi ti to. Foto 2 je fajn, mas peknou postavu, muzes si dovolit cokoliv 🙂

lenkabu
7. lis 2010

siss my se v obchodě určitě nepotkáme já musim do těch pro slonice 😀 a to se za moc tlustou nepovažuju,kde nakupujou ty fakt tlustý nevim

sisstin
7. lis 2010

@lenkabu no a to je právě to, že tady v CR vůbec není výběr ve velikostech 🙄 nejsou krátké délky, nejsou prodloužené délky, nejsou věci na hodně hubený, nejsou věci na silnější holky.... a prádlo, že by jako třeba výrobci počítali s tím, že někdo má velikost 60GG...no tak to je úplně nepředstavitelný 😝 nějak nepočítaj s tím, že i hubený holky maj třeba prsa, že 😝

dneska jsem si chtěla koupit kabát, tak nejdřív jsem se prodírala bud šedí nebo černí ( s bílými smítky 😝 ), pak jsem teda nějaký docela ucházející našla...takže přes prsa jsem ho nedopla, všude jinde mi vlál...délka pod kolena...super 😝

sisstin
7. lis 2010

další problém , nohu mám číslo 35, u některých značek bych snesla i 34....nemaj prostě nic, a do dětského fakt nechci...nosim podpatky 😝

zmuzle
7. lis 2010

Ahoj holky, pekne tema. I kdyz asi jsem mezi Vani za neandrtalce, nevedela jsem, co jsou slimky, cross body atd. 😀

S licenim momentalne bojuji, nebavi me totiz odlicovani 😅 A nemuzu najit nejaky dobry make-up. Mam hodne svetlou plet a nebavi me to roztirani. Tak sem s radama 🙂 I kremy na oblicej nemuzu sehnat. Mam normalni plet, mela jsem La roche posay, ale uz me nebavi.

@sisstin Hubena jako ty rozhodne nejsem. Spis asi konfekcni postava az prave na prsa. A tez mam maly obvod a tak na sebe nekoupim zadnou propinaci kosili, tilka, letni saty ap. Na prsaty holky, co nejsou jinde jako almary se fakt nemysli. Za sebe muzu doporucit bravissimo.com. Objednavam si tam, uz vim co mi sedne a je to i mnohem levnejsi nez zde.

sisstin
7. lis 2010

@zmuzle tý jo, díky!!!! Tam maj fakt i obvod 65 a 60 😀 😀 😀 😀

zmuzle
7. lis 2010

@sisstin Neni zac, ja mam od nich tilka na leto s podprsenkou vevnitr a fakt super. I s postovnym to vyjde levne. Jsem taky nadsena, ze konecne mysli na nas prsatice a nevypada to jako asexulani stany 😀

Jo a k liceni. Nejaka osvedcena zancka stinu, ktere se nesypou? To me desne vadi 😠

terak
7. lis 2010

@kristi Podesravacky super, ja ale ulitavam na tvych puntikovanych satickach 😀 A vubec, ty do tech puntiku ladis nejen Miu, ale i vanocni darky a to je paradicka 😀 😀 😀

zmuzle
7. lis 2010

A jinak mi vadi, kdyz vidim neci zadni cast. Jak rika kamaradka, neci zadni carky a nebo cizi spodni pradlo. A dost se mi ekluji muzi v lete svleceny do puli tela. Tak muzou chodit doma, na zahrade nebo na plovarne, ale ne ve meste. A taky nemam rada muzksy v tilkach co maji pruramky az u kolen. 😕

kristi
7. lis 2010

@terak diiik, ja za to nemuzu, to samo.....ale musim rict, ze puntiky stridam s prouzkama 🙂

lenkabu
7. lis 2010

@zmuzle radím pudrový make up s pigmenty,já mám od Artistry (je nutné objednat od distributora Amway) a jsem naprosto spokojená.A pleťovou kosmetiku beru taky od nich,nechala jsem si analyzovat pleť tak mám přípravky "na míru" 🙂

monkula
7. lis 2010

Super téma... 🙂
Riešili ste čiapky.ja čiapky nenosím vôbec, lebo mám, ako ja vravím, antičiapkovú hlavu 😝 vo všetkých vyzerám ako debil... Keď už veľmi mrzne, dám si kapucňu 😅 😕
@peppapig tie klapky na uši sú perkfektné... asi si zaobstarám.. 😀
A Čecha na dovolenke poznám hneď... Muži trojštvrťové kapsáče, ponožky, účes "na Jágra" a tričko na ramienka s prieramkami až na páse... 😀
Slovenky zase poznám v cudzine podľa oblečenia na štýl "prudká elegancia", ako tomu hovorím... široké čierne nohavice ,špicaté topánky ,blúzka, dlhý kabát...
Poľky, krátka sukňa, vysoké čižmy 😀

petronelie
7. lis 2010

Tééééda Kristi,říkala si mi,že slimky a balerínky nenosíš 😀
Ale ty podesrávačky ti závidím...ty já nemůžu, vypadám v nich opravdu jak debil....., to mi bohužel potvrdil můj manžel ☹ Chtěla jsem si pořídit látkové na jogu..a taky to nejde....

Jinak já mám v poslední době dilema s barvama....pořád nosím bílou,hnědou,krémovou....teď jsem si koupila tričko v barvě "arctic blue" a koukala jsem, že celkem sedí.....ale jinak prostě už nemám inspiraci.....☹

A líčení...holky,co používáte za kosmetiku? To je totiž věc,za kterou nerada utrácím.Momentálně nejsem týden schopná si koupit odličovadlo, takže se odličuju dětským sprchovým sebamedem....a občas se i máznu Davídkovým krémem.....Nejvíc mi vyhovuje Vichy, přestala jsem ho používat vloni kvůli finanční krizi,letos napíšu Ježíškovi.A co se týče líčení....řasenka mi vyhovuje jen Lancome, make-up Astor, a stíny buď E.Lauder nebo světe div se....Miss Sporty 😀 Lesky kupuju od Avonu.Jak jste na tom vy?

jakoubka
7. lis 2010

@petronelie -make-up mi ted vyhovuje Bobbi Brown .
stíny-používám pigmenty NYX ,Pure lux,MAC....a střídím s normoš stíny
lesk-je mi jedno jaká značka,musí mě zaujmout barva (nejvíc mi asi vyhovuje Make-up Factory)
pudr-používám transparentní od Dermacolu 😉

petronelie
7. lis 2010

@jakoubka MAC mi vyhovuje maximálně, jsem na něj zapoměla....MAC a GOSH je podle mě nej kosmetika...škoda,že GOSH už tu neseženeme a MAC jen sem tam....

tetes1
7. lis 2010

@lendy1 ta čepice mě taky zajímá ta se mi moc líbí. Doprčic,tak Gate tu nemáme,netušíš jestli je na Zličíně,aha ty jsi z Liberce,tak asi netušíš,zkusím to zjistit ta se mi fakt líbí.
@kristi ta mikča super,ty kalhoty asi jsem proti nim zaujatá,ale vypadáš v tom celkově krásně mladě. 🙂 A uznávám,takhle ty kalhoty nevypadají zle,taky jsem měla na mysli takové ty látkové s rozkrokem u kolen. Mít tvojí postavu,tak tohle by se mi líbilo moc. Topík se mi nelíbí,působí na mě staře.
Kosmetiku buď Vichy,Alcinu nebo Loreal,mám hodně dlouhé a husté řasy,tak řasenka je mi celkem putna a make-up mi prostě ze všech nejvíc vyhovuje od Lorealu ten matte morphose na něj fakt nedám dopustit i oproti dražším meke-upům.
Tak projíždím fotky a je to teda bída,já mám samé ze sportu,páč vlastně ani nic jiného nedělám 😅 anebo svatební. Ale tak něco sem hodím.

petronelie
7. lis 2010

@ikarkulka co je špatného na tričku Guess? Já jich mám několik a s nápisem nemám problém. Když to není fake, proč ne??? Faux pais jsou podle mě úplně jiné věci 🙂
@lendy1 moc ti to sluší na obou fotkách,ale ta druhá je dokonalá....přesně takové džíny sháním🙂

lendy1
7. lis 2010

@peppapig,
o.k, jen jsem chtěla ukázat, že i když běhám celý den po městě, tak nemusím mít baťoh, trekovky, kostkovaný kalhoty...ale jde to i jinak-pohodlně a přesto jinak.
V Římě jsme byli loni a to jistě holky (třeba siss, jakoubka 🙂 vědí, že loni se utrácelo mraky peněz za kosmetiku 😅 a hadříky šli stranou, letos je to obráceně 🙂
Jen je problém, kde nakupovat, pokud nezajedu do Pha.... 😒

Ještě, co fakt nemusím, jsou flitry-teda mraky obyč. flitrů jedné barvy na jednom místě-např. všechno flitrový oblečení z NewYorker 😝 Fakt děs-působí to hrozně lacině. Pokud je to pěkně řešené, tak ještě budiš, ale i tak...třeba tyto šaty z Boohoo ještě tak ujdou, no...někam na večírek...i když sama bych to na sebe asi nevzala...ale ty viskózový, flitrový hadříky NY, to je kýč...

jakoubka
7. lis 2010

@petronelie -mít MAC u nás v OL ,tak jsem tam pořád 😀
A chybí mu tu Sephora 🙂
@kristi -Super oblečky 😵 Moc ti to sluší 😉 a ten večírkový outfit..prostě bomba 🙂

@lendy1 -super obě dvě 😉

petronelie
7. lis 2010

@lendy1 Flitry jsou ee stejně jako většina věcí z NY. Já mám ráda kvalitní materiály a střihy.Ale jinak co je teď hrozně in...to netuším...si jedu tu svou a jinak jsem včera prošla celý nákupní centrum a koupila jsem jen kozačky, nic ze svršků mě nezaujalo 😉

petronelie
7. lis 2010

@jakoubka stejně to není fér,že Kristi sluší všechno 😉

lendy1
7. lis 2010

@petronelie,
tak konkrétně tyto jsou z Tally Weijl, ale jinak mi sedí i Bershka a co fakt můžu jsou Lee Lynn 😵 -což jsou rovný roury, klasika, co se dá nosit ke všemu, bez serepetiček, šisování, akorát bokový-ani moc, ani málo, na ty fakt nedám dopustit.