Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

lendy1
7. lis 2010

jako jo, e-shopy s A&F v ČR jsou, ale neoficiální a plné fake 😝

ikarkulka
7. lis 2010

@lendy1 no jo, z anglie si to můžu nechat poslat, ale radši všechno zkouším, zvlášť když to nestojí pár korun že jo. tak třeba až tam poletíme... škoda, mají úžasný věci, manžel se do tý značky úplně zamiloval a nechce nic jinýho 😀 chtěla jsem mu udělat k vánocům radost.

ikarkulka
7. lis 2010

@jakoubka jo to znám, ale právě jsem byla upozorněná, že to nemusí být originál. tak nechci podporovat nějakýho vychytralýho plagiátora a platit mu za to.

tetes1
7. lis 2010

@lendy1 kouřové líčení fakt ne, i to vizážistka zkoušela a vůbec to nevypadalo hezky anebo to byl nezvyk.Ale kouřové líčení je hezké k ženským,které mají klenutá víčka a výrazné oči zase jinak než já.

@lenkabu taky by se mi dle fota líbila tmavě fialová.

lendy1
7. lis 2010

@bambina007,
ale jo, proč ne 🙂 Jinak ta čelenka (je to čelenka doufám 😀 ) je úžasná 😵

ikarkulka
7. lis 2010

@bambina007 já bych radši ofiko obchod, tyhle eshopy nemají mojí důvěru. ale díky 🙂

bambina007
7. lis 2010

@lendy1 jj...je to čelenka 😉 díky 🙂

lendy1
7. lis 2010

@ikarkulka,
jo, to věřím, je to kvalitka, ale v US je to asi běžná zn. pohodlné, sportovní módy. Já mám taky pár ks doma a nedám na A&F dopustit 😵 Bohužel, to, co je k dostání u nás jsou buď z 90% fake (stačí mrknout na Aukru, MMB) nebo předražené věci přímo z ofiko stránek a to zase v dnešní době zvládne objednat každý.

ikarkulka
7. lis 2010

@lendy1 přesně tak.
no doufala jsem, že tu nějaký obchod mají nebo budou mít, ono přeci jen to objednávat bez zkoušení... nedělám to ráda. tak nic no 😀

horel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
7. lis 2010

@horel,
ale, ale, pokud znáte opravdu dobře obchodní politiku značky A&F, tak sám víte, že oficiální e-shop neexistuje (kromě toho jejich). Nebo máte licenci přímo od A&F na provoz svého e-shopu? Vy max. nakoupíte přímo na jejich stránkách a dál to prodáváte 😉 A to dnes zvládne kde kdo 🙂

berenika39
7. lis 2010

@horel tak tomu říkám být ve správnou dobu na správném místě 😀 😀 😀 .
nebo existuje aplikace, která člověka upozorní, kdykoliv někdo jeho firmu zmíní kdekoliv na netu? 😀

horel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
7. lis 2010

bych tu aplikaci chtěla, mě to napadlo...prosím do IP, at není oheň na střeše...

sisstin
7. lis 2010

jé, jsem přišla akorát 😀 😀 😀

horel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
7. lis 2010

@ikarkulka heeeej, nemazej mi pána 😀 😀

lendy1
7. lis 2010

@horel,
to, že máte fake jsem rozhodně netvrdila!!!
Nijak jsem váš e-shop důkladně nezkoumala, ale to, co jsem viděla, tak je 100% origo🙂 A nakupovat u vás bych se nebála.

Na druhou stranu existují stránky jako ioffer, kde si člověk může vybrat z nepřeberného množství padělků všech možných značek-a odtud a z jiných zdrojů pochází většina zboží A&F na našem "trhu" (Aukro, MMB i nějaké e-shopy bohužel) 😖

lendy1
7. lis 2010

sakriš a teď nevím, co se tu psalo 😀

horel
7. lis 2010

jasně máte pravdu, faků je plno, proto to nekupujte na aukcích a podobných projektech, pokud smím radit 🙂 no nic, nemají mne tady rádi, tak já mizím, ať neprudím moderátory 🙂 mějte se..

sisstin
7. lis 2010

@horel já mám 😵 😀 😅 😅 😅

horel
7. lis 2010

jste hodná děkuji 🙂

sisstin
7. lis 2010

no nic, roční dávku flirtu mám za sebou a mizim chrnět 😅 😅 😅 😅

ikarkulka
7. lis 2010

@sisstin tak dobře no 😀

sisstin
7. lis 2010

@ikarkulka hledáš mi tátu? 🙂 😅 😅 😅 😅