Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

kristi
11. říj 2011

@ivett delších péřovek není nikdy dost, mají nádherný v Zaře, docela fešný i v F§F a Orsay

tyhle moje kozačky mají i v cerné, jsou sice drahý,ale už je mám druhou sezonu a vypadají furt skvěle...

ivett
11. říj 2011

@kristi kozajdy krásný, ale já určitě bez podpatku, takovýhle klasický podpatkový krásný mám (taky už asi 4sezonu a jsou jak nový, takže plácnutí přes kapsu se fakt vyplatilo 😀 ), ale na běžné nošení chci něco bez podpatku, ráda bych zimu přežila bez zlomených hnátek 😀

dík za tip na péřovky, budu muset někam vyrazit...

kristi
11. říj 2011

taks e mrkni do toho ecca, maji tam krasny i bez podpatku, taky si na litacku musim poridit jeste jedny....

jj, zacina bejt kosa, tak at jsme na zimu ready...

ja bych se tak chtela naucit nosit ty saly a satky, nekaj to vzdycky vypada na me blbe

ivett
11. říj 2011

😀 taky se mi líbí šály, ale taky mám pocit, že to neumím nosit...

ivett
11. říj 2011

http://www.ecco.com/cs-CZ/Ecco/Casual/Womens co... tak tyhle nevypadají vůbec zle...u nás asi ecco není, to je pech...do Phy se nechystáme, tak nevím...eshop asi nemají, že?

ivett
11. říj 2011

sakra ty odkazy jim fakt nejdou...

kristi
11. říj 2011

@ivett obrazky jsou stahnout, tak nahod fotku

ivett
11. říj 2011

to mě nenapadlo, tak házím 😀
@kristi

kristi
11. říj 2011

@ivett hmmm,t y nejsou spatny, jen me se nepaci ten typ podpatku

ted leti tyhle klas. holinky...

ivett
11. říj 2011

no, pro mě by byly ty, co jsem tu hodila, ideální, protože nejsou vyloženě podpatkové ani vyloženě na placku...ale ty od tebe jsou taky hezký a možná bych do nich narvala i džíny ne? na webu nejsou ceny, jak se tak pohybují ceny takových kozaček?

petronelie
11. říj 2011

Kristi,to jsou boží kozačky ...myslím ty tvoje hnědé....ikdyž já vzhledem k výšce preferuju tyhle holiny,aleřty tvoje fakt jsou múčo perfekto.Já si letos pořídila Geoxy,tak jsem zvědavá jak budou dýchat.Celokožené kozačky z kvalitní kůže sháním od loňska a letos se na mě usmálo štěstí.

Jinak jsem byla po delší době v OC a koukala jsem,že česká děvčata stále neopustila Guessová (většinou bohužel fakeová) mánie.

anysek85
12. říj 2011

@petronelie Guessová mánie? 🙂 To existuje?
Mně se teda Guess kabelky líbí 😵. Samozřejmě bych si nechala líbit i LV a jiné, ale to je zatím mimo naše možnosti 😉.

anysek85
12. říj 2011

@kristi Kozajdy boží, fakt. Já dodělávám baťovky a rozmejšlím, jestli je kočáru koupím na podpadku nebo raději nee. Já sice podpadky miluju, ale bydlíme teď v domku u lesa a navátýho sněhu bejvá až půl metru, tak mě to od jehel trochu odrazuje 😀

kristi
12. říj 2011

@petronelie ja Guess nemusim, muzu tu radu od Jacobse, to vypada pekne, ale nic od nich nemam.....

jinak k Ježíšku mě snad potká některá z těchto

kristi
12. říj 2011

@anysek85 byt tebou, jdu do holinek, bez podpatku

ivett
12. říj 2011

@kristi ježíšek bude moc hodný 😀 a štědrý...to je gucci, že? bude se ti hodit k peněžence...líbí se mi všechny, nejvíc ta světlá a pak ta černá, ta se hodí ke všemu, ale když máš už černou almu, tak bych šla do nějaké jiné...mmch jak jsi spokojená s kabelkou LV? je to fakt kvalitka? drží? neodírá se? používáš ji hodně?

tak já koukala na baťu a mají tam velký prd, fakt děs...nevím kde seženu boty na zimu, asi budu muset vyrazit po nákupech...

my jak teď byli ve vídni, tak jsem chtěla nějakou kabelku pěknou, ale nikde nic, nebo se mi ztratil vkus a nic se mi nelíbí 😀

kristi
12. říj 2011

@ivett Almu nosim kazdej den uz dva roky a je jak nova....absolutni spokojenost....fakt je super.

my hodne jezdime do outletu v Parndorfu - vrele doporucuju a prave minuel jsem si tam koupila tyhle super balerinky , tzn. chtela bych tasku k nim, , mne se nejvic libi ta pres rameno, na malym obrazku treti, ve zvetsenem je druha....

a ty tasky vsechny stojej okolo 1000 dolaru, takze to jde...

vcera jsem sla okolo Kara - meli kabelky od 5tis. vys....tak to uz radsi na splatky tohleto....ta dozivotni zaruka je proste fajn.

V Batovi fakt nenakupujeme, ty boty nic nevydrzi....zkus Salamander a Beltisimo, nekdy maji fakt botky i v Destroy

kristi
12. říj 2011
ivett
12. říj 2011

@kristi do Parndorfu právě jezdíme, byli jsme tam i teď a nic mě moc nenadchlo, ale já všeobecně v poslední době nějak nemám náladu na nakupování a vybírání, teda pro sebe...pro malou bych nakupovala furt, manžel si tam taky hodně nakoupil, ale já skoro nic ☹ tak nevím no...

tak alma je asi fakt kvalitka...no, třeba se jí taky jednou dočkám 😀 ne,že bych po ní tak prahla, ale jako kdyby mi ji někdo daroval, nebyla bych proti 😀

baťa se hodně zkazil, já teda musím zaťukat, že se mi boty od nich nikdy nerozbily nebo tak, ale fakt ty ceny vůbec neodpovídají tomu, co nabízí...na druhou stranu ve výprodeji se tam dá za pár kaček nakopit sezonních botek, co po sezoně vyhodím, nebo někomu dám a na tuc hvíli mi stačí a parádu nadělají...

balerinky krásný 😉 já bych teda nemusela lesklé, ale jinak jsou moc pěkné...

no, já když už bych chtěla dát za kabelku od 5tisíc výš, tak si buďto našetřím nebo se prostě plácnu přes kapsu a radši koupím tu almu nebo něco podobnýho...za obyč kabelku víc jak 2tisíce nedám, ale chtěla bych nějakou, co fakt vydrží roky, bude se hodit ke všemu a nebudu muset přendávat věci z jedné do druhé, ale teď to asi nebudu řešit, dokud je malá malá, tak lítám stejně všude s kočárem a to jsem nejradši když na sebe hodím džíny, tenisky a jdu 😀 až odroste, a pak i druhý prcek, tak si nějakou solidní kabelku pořídím 😀

kristi
12. říj 2011

@ivett my jsme tam byli v zari a pokoupili jsme fakt skvele....muz ma rad Laurena, takze tam vzdycky bere svetry, trika, kosile, ted si koupil fakt bozi sako se zaplatama a chino kalhoty, sehnali jsme super tenisky od Bosse a oba jsme si koupili zimni vybavu v Roxy/Quicksilveru - ale jako 2 bundy a 2 kalhoty za 380 eur?? uplne zadarmo oproti tomu, co to stoji tady...

Alma je laska moje, brala bych ji klidne jeste v jine barve...nosim ji i s teniskama, je mi to u zadku uprimne...

sezonni botky nakupuju spis v Humanicu....ja to nastesti pak davam dal zbytku rodiny...

druhy prcek?? neco nevim???

ivett
12. říj 2011

my jsme tam byli teď jak byl ten st. svátek, taky to bylo znát, bylo tam čechů jak byk 😀 manžel má rád hilfigera a laurena, košile, svetry, vesty, džíny, i boty si koupil teď u hilfigera...já tak nějak vyhraněno nemám, líbí se mi kde co...

jo tak v humanicu jsem si tam koupila botky, to je fakt a vhumanicu nakupuju sezonní botky i tady...

ne ne, druhý prcek zatím ne, je v plánu, ale ještě ne 😀

ivett
12. říj 2011

jo tak almička se hodí i k městským teniskám to jo...
asi si fakt budu muset něco už pořídit nového, ne že bych na MD zakrněla, ale fakt teď nejradši lítám v teniskách a mikině 😀

ivett
12. říj 2011

a co botky Tamaris? měla jsem zatím asi troje a i po letech mi přidjou jako nové a pohodlné, nesešlapané...teď jsem si koupila na klínku krásné, moc je nevynosím zatím, ale neodolala jsem, jsou pohodlné jak papuč, kožené...krásné fakt...

ivett
12. říj 2011
ivett
12. říj 2011

http://www.boty-tamaris.cz/obuv/eshop/1-1-Damsk... tyhle by celkem šly...ale ta podrážka je moc taková "traktorová" 😀

ivett
12. říj 2011

kristi salamander asi nemá eshop nebo nějaký web s botama, že? nic mi to nenašlo...

asi vyrazíme na boty do Prahy, tady fakt nic není 😀

petronelie
12. říj 2011

To mě se Guess líbí,ale néééé internetové kolekce.Mám jen jedno tričko a občas hodím okem do obchodu,ale nic nekoupím.A RL milujeme s manželem i Davčou.. spolu s TH a Gantem je to naše oblíbená klasika 🙂 A džíny nosím už jen Pepe a kupuju je v českým outletu.Kabelky taky TH a koženou Biasia už nosím asi deset let bez jediné chybičky,tenkrát se mi šéfova investice vyplatila 😀

Kristi,ty balerínky jsou čupr.

ivett
12. říj 2011

petronelie tak já si právě koupila ty zvonové džíny od pepe, ale ještě jsem v nich nevyšla 😀 nemám tak vysoké podpatky a ony jsou strašně dlouhé 😀 tak buď si je zkrátím nebo budu muset koupit tak 10cm podpatky 😀 ale zase v nich mám krásně dlouhé nohy 😀

petronelie
13. říj 2011

ivett,no super...já tedy zvony nenosím,já zas ráda úzký.Ale asi to asi,protože mám skoro 180 cm a nohy do x.A podpatky moc nenosím, páč neustále někde běhám s Davčou.A navíc v zimě veškeré kalhoty strkám do kozaček,takže čím užší,tím lepší.Nosím od PEPE model Venus už tak tři roky, teď ten novej se ale trošku prodraží,tak počkám po Vánocích 😀 A v Pepe kupuju i zimní bundy,min.rok jsem si jednu koupila v Orsay a potkala jsem v ní asi pět lidí...a to mi vadí.Teď potřebuju svetříky,nemůžu ale žádný pěkný sehnat.Mě se do těch Orsayů a Veromod nechce,pětkrát to vyperu a je znát nošení☹ Manžel už mi to zakázal kupovat,je fakt že na těch značkách je znát kvalita,o tom žádná.Třeba nemám ráda moc Replay,ale mám takovou boží mikču, peru jí furt a drží tvar,kamínky a veškeré serepetičky,co já na mikinách ráda 😀 Já jsem si letos koupila tak boží kozačky,že si snad k tomu koupím nějaký kraťásky....mám představu takový nějaký do půl stehen...nevíte co se teď nosí??????
Jsem nějak mimo 😀

ivett
13. říj 2011

petroneli no já jsem taky mimo se mě zdá 😀 já naštěstí nohy dlouhý mám samy o sobě, i štíhlý, měřím 174cm, podpatky taky moc nenosím, ale mám je ráda, úzký džíny právě nosím už dlouho, tak jsem si zkusila ty zvoňáky a tak perfektně mi sedly, že jsem je prostě musela mít, otázka je kdy v nich vylezu ven 😀 a právě v timě taky ráda cpu džíny do kozaček, takže zvoňáky se mi na zimu do břečky moc nehodí, ale nevadí, však ty džíny se mi neztratí 😀

já letos bezdpomínečně chci pohodlné a teplé kozačky, silně uvažuju nad těma tamarisama, no a chci určitěnějakou tu bundu, takovou delší, ne vyloženě kabát, ale dělší péřovku, ale ne takovou tu šíleně naducanou alá michelin, tak budu muset po něčem čučnout...

tak když nad tím přemýšlím, tak bych určitě nějaký seznam fakt potřebných věcí i sesmolila 😀 asi dám malou o víkendu tatínkovi a vyrazím se mrknout po obchodech...i když stejně přijedu s prázdnou a nasraná, že nikde nic není 😀