Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

macanet
28. čer 2007

Teda oprah to mě docela děsí ten její přístup a skoro jakoby ponižování tebe. Jak píšu kdybych neměla už tři roky odzkoušíno, že se všechno děje, co předpoví, tak bych tomu taky moc nevěřila.Ale jsou to věci, který nemůžu nijak ovlivnit a přesto se dějou.Podle mě by si neměla dovolit tě tlačit někam, co nechceš.Ta moje říká všemu nechte volný průběh a nad tím, co vám říkám nepřemýšlejte, ono to nějak dopadne.Ale že by mi třeba říkala, ať skončím v práci, nebo tak něco to ne 😠 Je pravda co píšeš, že teda mohla hodně lidem ublížit, zvlášť těm, co se podle ní říděj 😖

oprah
28. čer 2007

Macanet, já proti kartářkám celkově nic nemám, jinak bych tam přece nelezla, ale tohle mě fakt vzalo.
Ještě např. o mém dalším bratrovi řekla, že je to flákač bez jakéhokoli zájmu. Přitom on má obrovský zájem o přírodu, je vášnivý rybář, baví ho fotbal a volejbal a tak. Že z něho v životě nic nebude a bude viset na rodičích až do konce života a jen se flákat. Tomu klukovi je 14 let a má fůru nádherných snů a plánů.

macanet
28. čer 2007

😕 😕 oprah tak to je fakt "odbornice" to si přece nemůže dovolit.Musí přece dodržovat nějakou etiku, no zkrátka machr no 😖

brendi
28. čer 2007

já byla u kartářky ještě na škole, docela mi řekla hodně věcí a dost toho věděla až mě z toho mrazilo, řekla mi ale taky že s tehdejším přítelem tvoříme ideální pár a že mě miluje až za hrob a jsme si až do smrti souzení, bohužel mi ale taky řekla že ho stratím.....umře a zůstanu s dítětem sama, pak si ale najdu někoo jiného, stalo se to trošku jinak, naštěstí je pořád mezi námi jen já jsem s někým jiným 🙂 .
Občas mi kamarádka udělá výklad karet tarotových, jsou spíš přírodního typu a popisují spíše součastnost a výhled asi na cca 3 měsíce.........asi mě mají rády protože jsem si vytáhla vždy jen ty dobré.......jinak ted už osud nepokouším, jsem spokojená a vše se daří 😉

bobisek
28. čer 2007

Ahoj holky, já nikdy u kartářky nebyla, ale jednou mě na ulici zastavila stará cikánka. Podívala se mi do očí a začala, že jsem krásná a měla jsem být herečka 😀 😀 😀 .... a že budu mít 3 děti(2kluky a holku). Říkám jí, že manžel je neplodnej - schválně - a ona, že do 4 let se to spraví. Ještě ten rok jsem otěhotněla a máme kluka 😀 Řekla si o 2 stovky, ale já jí dala jen 1, nýbrž jsem víc neměla.
Já sama si věštim (kyvadlem). Nemohla jsem přijít do jinýho stavu, tak jsme jezdili do Prahy. Po zákroku jsem si věštila, jestli se to povedlo a jsem v jináči. Odpověď byla, že jo a že to bude kluk. Že se narodí na přelomu dubna a května. Termín jsem takový měla, ale prcek se trochu opozdil a nardil se 5.5.
😉 Ale beru to jako zábavu a nikdy bych se tím neřídila. Je to jenom vodítko a koníček. 🙂

drago
28. čer 2007

Ahoj holky. U kartářky jsem byla asi 3krát. Byla vyhlášená a jezdili k ní až z Čech. Jela jsem zaní z hecu-a asi jako většina jsem taky nevěřila. Dokázala říct povahy lidí, dané rodinné situace, minulost, no prostě všechno. Po 3 jsme za ní jeli s manželem( tenkrát ještě s přítelem.)Všechno co nám řekla se zatím splnilo. Včetně toho že nám jako první narodí holčička. Ale ve stejné vesnici je ještě jedna kartářka a holky co znám, které u ní byly se jim nesplnilo vůbec nic z toho co jim vyvěštila. Ale je lepší to nebrat moc vážně, a když už, tak jít k někomu kdo je vyhlášenej v okolí.

macanet
4. črc 2007

Tak, chci vám jen napsat, že ten planý poplach se opravdu konal.V neděli ráno, to sice bylo 1.7,ale konec posledního týdne v červnu.Od dopoledne mi bylo divně, vlastně už od soboty, ale to jsem nadávala na tlak, že mi je slabo a tak.V neděli odpoledne, asi kolem třetí mě začlo bejt divně.Celou noc jsem skoro nespala, jen tři hodiny 😖 Ráno jsem se objednala k doktorovi, ať na mě mrkne, že me jen bolej záda, jako ledviny, je mi na zvracení a do rána jsem byla taky 8x na WC.Udělal mi monitor a že se mám sbalit a jedem do porodnice.Tak jsme frčeli.Tam opět monitor, kontroly a že to možná do rána bude.Jenže naše dáma uznala, že ani po prášku na noc prostě ven nepůjde a tak jsem ráno sbalila tašku a frčeli jsme zase domů.Naštěstí mi ještě v nemocnici odešla hlenová zátka, takže čekáme, kdy si naše lady načeše patku a uzná, že jako teda už jo 😀 Takže zatím se splnilo i toto.Teď jen čekáme, kdy nastane ten den, o kterém karty tvrdili, že to bude první týden v červenci, no ještě pár dní máme 😀 😀

brendi
5. črc 2007

macanet: ale už nám napíšeš až jako maminka, jo ne jenom holky si dávají na čas, já mého kuliferdu přenášela 9 dnů a pak až jsem jela na vyvolávačky, tak se poroučel sám. 😀
tak hodně štěstí a zdravou krásnou slečnu 😵

markeeta
5. črc 2007

Ja jsem nikdy u kartarky nebyla, ale pred maturitou jsem dostala svuj osobni horoskop od astrologa. Dlouha leta po maturite se nic nedelo a ja porad cekala, kdy prijde ten pravej. Astrolog me stale upozornoval, ze se nemam brzo vdavat a mam studovat a pracovat na sobe. Jenze co Buh nechtel, loni v lete jsem potkala prave toho praveho. Jak jsem to poznala? Rikal, ze bude starsi o 8-10 let, cizinec a bohaty. Muj pritel je o skoro 10 let starsi, z Nemecka, no a chudy taky neni. Do svatby nespechame. Miminko prislo rychle a necekane. Astrolog dale rikal, ze moje prvorozene bude vyjimecne. Porad dumam v cem bude vyjimecne. Nevim kdy se to projevi a v cem, ale porad mi to lezi v hlave.
Dale rikal, ze budu zit v cizine a u more a dopravovat se modernimi dopravnimi prostredky. Porad sem si predstavovala, jak budu zit nekde na jizni polokouli a on me vitr zaval skoro k severnimu polu 🙂 .
Moje sestra stale chodi ke kartarce a jednou ji o me rekla, ze jsem nasla toho praveho a mozna tam bude i dite. To bylo v dobe, kdy jsem tehotna byla, ale jeste jsme to nevedeli. Zajimave je, ze loni pred prazdninama ji jina kartarka rekla, ze si zacinam vztah se zenou. Skoro hovadina. Muj pritel ma vice zenskych hormonu a je velice citlivy. Mozna to myslela takhle.

chelsy
5. črc 2007

POradte nejaku dobru vestkynu.Ja sa teraz chystam k jednej. 😵

markeeta
6. črc 2007

chelsy, ty jsi na Slovensku? To ti neporadim, ale vim o jedne, ktera ti da konzultaci pres telefon. Jenom chce znat tvoje datum narozeni. Myslim, ze je nekde z Moravy.

chelsy
7. črc 2007

markeeta,ano som zo Slovenska.A kolko sa u nej plati? 😉

chelsy
7. črc 2007

Poradi mi niekto nejaku stranku o vesteni okrem vestiarne?Dakujeeeeeeeem 😉 🙂 🙂

macanet
9. črc 2007

Tak jak jsem slíbila, tak píšu, splnilo se opět vše a nemohla jsem to ovlivnit 😖 Ve středu se mi doma udělalo špatně, opět bolesti a tak jsme odjeli ke známím do Náchoda, abychom byli porodnici blíž, podnikli jsme dvě procházky, po kterých se to rozjelo, ve čtvrtek ve 24.15 už jsem byla v porodnici na příjmu s bolestma.Bohužel do rána ustali, ale navečer se to rozjelo zas, vevnitř jsem byla zavřená, miminku se dařilo dobře, tak nebylo proč porod vyvolávat. V pátek v noci se mi udělalo zle a tak jsem si k ránu, což už byla sobota 4h došla za sestrou a já dostala injekci a pokoušela se usnout, kontorolovali jsme miminko a zatím bylop všechno v pořádku.Ráno jsem dostala teploty a zimnici, zavolal se doktor a dělal vyšetření, monitor a najednou se miminku přestalo vevnitř dařit a mě se tam tvořila nějaká mrcha infekce, takže okamžitě císař.Volala jsem manželovi, že to musí stihnout, že jdu na sál na císaře.Manžel dorazil do porodnice v 7.25, což já sjížděla výtahem na sál ☹ No u porodu nebyl a tak to co říkala kartářka se splnilo a to, že malá přijde na svět první týden v červenci (7.7.2007) a že manžel u porodu asi nebude, ale přijde na poslední chvíli. Takže závěr? 😀

makelka
9. črc 2007

ahojte, holky a nemáte strach z toho co se dozvíte? Já dostala tip na skvělou kartářku ale bojim bojim, aby mi neřekla něco ošklivýho ale na druhou stranu mě láká tam jít, tak nevím ☹

zusiko
9. črc 2007

babenky.....a len tak nahodou ...nemate typ na nejaku kartarku v okoli TN alebo IL? 🙂 skusila by som co dokazu...este som u ziadnej nebola

newyorkgirl
9. črc 2007

zusiko aj ja by som sla veru akurat som chcela nejake odporucenie, ja som bola v USA a cosi sa splnilo a cosi nie... 😀

zusiko
9. črc 2007

ja teda nic konkretne vediet nepotrebujem ale zas dovod sa vzdy da najst 🙂 a hlavne skor okusit "nejaku novinku" Nie som si 100% ista ze tomu uverim....ale ved pobavit sa mozem

elenita
9. črc 2007

macanet, tak ako? Uz nas nenatahuj 🙂
Narodila sa zdrava dcerenka? 🙂

elenita
9. črc 2007

Jeeej, uz som si pozerala fotecky...macanet, gratulujem, Adelka je prekrasna 😵

schimi
10. črc 2007

Ahoj holky..U kartářky jsem byla čtyřikrát..V různých životních situacích..Uhodla naprosto všechno..Nejlepší karty jsem ale měla loni..To se totiž konečně můj život dostal do skvělé formy! Před pár lety byly karty dost děsný..Ale vyšlo všechno.. 🙂

markeeta
10. črc 2007

makelka, toho se neboj, kartařka ti nic zlého neřekne. Pokud vidi něco špatného, tak te na to upozorní, ale takovým způsobem, aby nevyvolala paniku.

nanda
10. črc 2007

ahoj,ja jsem u prvniho prcka byla u kartarky a ta mi rekla ze do pul roka otehotnim a taky jo.Ted cekame v prosinci druhe mimi mame ho z IVF-ICSI a byla jsem u kartarky ta mi rekla ze se nam to povede napoprve a jsem tehulka.Jeste mi rekla ze budu mit holcicku,ale to jeste nevim.Tak jsem zvedava.Ja jsem ji hned na zacatku upozornila ze jsem cita nic spatneho vedet nechci a ona to respektovala.

makelka
10. črc 2007

markeeta

já na to si trošku věřím, karty mě taky zajímají, sem tam se jim věnuju a tak mám strach. Věřím docela i na čáry života a podobně no a když koukám na Tobiáškovy ručičky, tak on má v polovině čáru života přeťatou a kus jí tam chybí a pak pokračuje za čas, tak mám fakt strach, aby se mu něco hrozivýho nestalo ☹

markeeta
11. črc 2007

makelka, to chapu, take bych mela obavy. Ja se o chiromantii, taky zajimam. Patrala bych potom, co to znamena, abych mela klid v dusi. Oni spatne veci rikaji velice opatrne. Nevim, kde ji ma pretatou, ale vypada to, ze kolem 40 roku veku. Treba se neco skutecne stane, muze mit autonehodu, byt v komatu (to znamena to preruseni) a potom se probere. Kazdopadne tam vidim svetilko v tom, ze ta cara pokracuje. Drzim palce, at to neni nic vazneho. Ta cara se behem zivota meni.

karla6
11. črc 2007

Markeeto, přečti si příspěvky Oprah, jaké měla zkušenosti s kartářkou. Já bych teda měla taky strach. Taky už jsem se setkala s kartářkami, které "se upsaly ďáblu". Nemyslím to doslova, ale nevím, jak to jinak napsat. Jsou to kartářky, které opravdu vidí, ale informace použijí způsobem, aby se navázaly na silnou energetickou osobnost a čerpaly její energii. Např. použijí jen část informací a zbytek překroutí tak, aby člověka rozhodily. Ale tím, že použijí část toho, co "pravda je", tak jsou věrohodné a páchají opravdu zlo. A takových není zas tak málo.

Oprah, myslím, že ty jsi na tento typ natrefila. Já jednou taky, ale ta nebyla až tak silná.

markeeta
11. črc 2007

Oprah a karla6, ja jsem to cetla a je to teda hruza. Vsechno ma svuj rub a lic, tak jako jsou dobri a spatni lekari, tak je i cerna a bila magie. Oprah zrovna narazila na nejakou zlou carodejnici. Musi se nejak zbavit te vazby, aby ji ten upir nevysaval. Ja jsem zatim u zadne nebyla, mam zkusenosti jen s astrologii a uz to zacina vychazet.
Divne je, ze ta zenska ma spoustu priznivcu a lidi ji duveruji. Mozna to jsou lide, co jsou uplne na dne, takze jsou stastni za kazde lepsi slovo.

jarus1
12. črc 2007

je medzi vami nejaká kvalitná kartárka?

oprah
12. črc 2007

Karlo, Markétko, asi máte pravdu, byla jsem z toho úplně bez energie ještě několik dní. Měla jsem úplný energetický kolaps, když si to teď uvědomuju.
Myslím, že má pověst vyhlášené kartářky proto, že v tom umí chodit a tohle dělá úmyslně jen ženám, které mají hodně energie, silným a ambiciózním. Ona byla původně podnikatelka, ale zkrachovala a teďka se zpětně mstí. Možná jsem tam neměla u jejího domu zaparkovat novou audinou. Měla jsem si dát ošoupané džíny a přijet autobusem, neříkat, že podnikám, udělat ze sebe chudinku a měla bych předpověď jak med.

karla6
13. črc 2007

Oprah, jestli je to tak, jak myslím, tak by ti nepomohly ani ty džíny a autobus. 😀 Ta "tvá" kartářka byla asi dost "dobrá", když tě tak zničila. Poznala by tvoji silnou energii, i kdybys přišla v pytli. 😀
Jo, promiň, vím, že to pro tebe nebyla sranda, to se ti nevysmívám.