Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

bibula
4. říj 2008

este mozte kto chce,maly sa hra,tak si ma nevsima 😀
/meno priezvisko ,mesto a otazku do ip,kto necital predoslu stranu🙂/ 😵 😉

ivee
4. říj 2008

Bibula, jestli se ještě vejdu, tak jsem poslala ip 😉 moc děkuju.

zabka78
4. říj 2008

Bibula, dostala si ip?

bibula
4. říj 2008

odpovedam,som davala varit tak som bola chvilu mimo.-)

bibula
4. říj 2008

tak ende,idem spat,keby nieco nechajte ip,alebo bibula.bibula@gmail.com

papa.majte sa a drzte sa-nemyslite iba na inych -vas zivot si zijete vy-nikto iny ho za vas neodzije.

ivee
5. říj 2008

Bibula, díky za odpověď 😀 😀

danullinnka
5. říj 2008

Ahojky Bibula,
jestli se ještě vejdu,tak jsem taky pisla do IP.Moooc děkuju 😉

bibula
5. říj 2008

no odpovedala som na vsetko,takze sa majte🙂 🙂

bibula
6. říj 2008

tak mamule, kto chce,moze-odpoviem dla moznosti,maly este nespi-ako vcera jedna otazka 😉
vcera vas bolo dost a otazok tiez viac ako desat.-) 😀

marorlinko
6. říj 2008

ja mam , bola som uz u vestkyne a vsetko bola pravda, vestila mi z karat, tak isto aj moja kamoska vesti z karat aj z kavy velaveci mi povedala, aj to, co som nikomu nepovedala, ona mi vyvestila mojho manzela pred viac ako 7rokmi a som stastna, ja sama som vestila zkavy a vzdy to vyslo, takze skus to, zle veci si nedavam vraviet,len tie dobre.

esmera
4. říj 2010

@mimmix A prosímťa, ak si karty vykladáš sama, nemohla by si niečo vyložiť aj mne, ak to na diaľku vieš? Poslala by som Ti svoj súkromný mail, len sa prosím ozvi, a napíš, či aj niečo paltiť chceš alebo to urobíš len tak. ĎAKUJEM a TEŠÍM SA!

miarosa
4. říj 2010

Ahoj holky byl teď nedávno někdo u Kludský? Strašně by mě zajímalo jaké to tam bylo atd. Nebo někdo z Prahy u něaké dobré kartářky? 🙂

bara74
28. říj 2012

Ahoj holky,
já jsem jednou u kartářky byla.Nemilosrdně mi řekla, že nemám naději mít děti a že jdu jinou cestou.Tehdy jsem to hrozně obrečela a moc tomu věřila.Teď mám dvě děti a o třetí se snažíme. Nikdy se nevzdávejte naděje.Nebo to prostě byla jen špatná kartářka.

neonka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olina45
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carlisle
8. črc 2013

ahoj holky, neznáte nějakou dobrou kartářku z Prahy?

zuzanalamacova
14. črc 2013

Ja ke kartarce chodim 2-3roky a muzu rict to co rekla se stalo nebere si penize a umi cist dlane , karet obrazu,

ewa99
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1kacaba1
20. kvě 2014

@kukinka Já byla u kartářky dvakrát. Vždycky se poměrně dost trefila. Poprvé dokonce přesně na měsíc. Říkala, že v následujícím roce potkám velkou lásku. Ptala jsem se, jestli by to nešlo hned a ona, že ne, že ať vydržím, že to bude už za čtyři měsíce🙂 A přesně na Silvestra mi přišla zpráva od kamaráda, že mě miluje. Byli jsme pak spolu 6 let. A trefila se i u dalších předpovědí. U té samé kartářky byl nezávisle na mě i můj současný přítel. Tehdy jsem se neznali, je to už možná tak 15 let. Předpověděla mu, že bude mít ještě holčičku. Přítel má již syna a o dalším dítku neuvažoval. No, ale letos spolu čekáme malou princeznu 🙂

ewa99
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewa99
21. kvě 2014

@zuzanalamacova a môžeš dať tu na nu kontakt ?

miriam49
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirifaj
17. zář 2014

Mam zkusenost s dvema kartarkama
Obe jsem nasla na inzerci seznam.cz - Bazar - vyklad karet.
A protoze jsem dosti ostychavec,vyuzila jsem behem jednoho roku dve nabidky tarot vykladu pres email.
Moc jsem si od toho neslibovala,vzhledem ke vsem tem televiznim masazim,co se na nas vali.Ale zrejme email vyklady se celkem dosti ujaly,nebot muj vysledny dojem na tento zpusob komunikace mezi kartarkou a klientem je,ze se stoprocentne zameri a venuje jen tomu konkretnimu cloveku,a pracuje pouze s nim a s jeho problemy. A po obdrzeni emaloveho vykladu na dve stranky,s timto clovekem - nadale komunikuje,jsou-li nejake nejasnosti.
Na techto emailovych vykladech mi prijde dosti dulezite to,ze kdyz pujdu na vyklad nekde osobne,,ale ja - z rozruseni a napeti,si stezi zapamatuju jen nekolik vet.Kdezto email si muzu stale procitat,kontrolovat jak vse vychazi,ci nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,kazdy mame jine predstavy,ale tato zkusenost s damami Faith Mystery a Tiffany Talbot byla pro me naprosto originalni. Profi zpracovany vyklad,na zaklade me fotografie,uvedeneho data narozeni,a take data vsech mych blizkych,na nejz se ptam.Byla to neuveritelna zkusenost a cena toho vseho je uplne lidova.Me osobne tato forma vyhovuje vic,nezli osobni kontakt.Navic muj pocit byl,ze jsem pro tyto damy tim nejdulezitejsim stredobodem,kteremu je nutno venovat celou svou mysl.

nika369
7. led 2015

Zdravím dámy. Ja som spočiatku tiež na veštenie neverila, ale priznám sa, že jedna známa ma doporučila na jedného dobrého veštca keď som mala problémy a veľmi mi pomohol. Pán Jozef zo Žiliny mi v mnohom otvoril oči a začala som byť ozaj šťastnejšia. Páčilo sa mi aj, že je úprimný a snaží sa naozaj pomôcť. To v dnešnej dobe už málo vidím a veľmi si to cením. Ak by ste chceli, kontakt je tarotman99@gmail.com

labambola
2. bře 2015

@macanet a máš kontakt na tu tvojí kartářku?

luciiiiiiinka
23. čer 2015

Já jsem dostala jednou kontakt na jednu kartářku z Liberce přes kamarádku. Já jsem teda z Prahy, ale zkusila jsem to. S partnerem jsme procházeli špatným obdobím a já opravdu nevěděla kudy kam a tak jsem se rozhodla to zkusit touhle cestou. Paní kartářka Dariya Iczkova Český Tarot - snad to píšu správně reagovala skoro i hned, výklad zpracovala a navedla mě tou jinou ale lepší cestou, dnes jsem jí moc vděčná. Paní Iczková to s kartama opravdu umí.

Lucie

magda00
13. črc 2015

Mužu doporučit slečnu z Brna, dostala jsem doporučení od holek,co u ni byly. Učila se od cikánských kartarek a dela výklad z několika druhu karet. Do pul roku mi všechno vyšlo. Číslo a email mužu dat

shine2015
13. črc 2015

Mám zkušenosti s mesalindou ....za mě nejlepší. Dělá výklady po mailu,telefonu a skype a vždy mi v se vyšlo.

market2
31. srp 2015

ahoj, znáte někdo dobrou kartářku z Olomouce? Moc děkuju

market2
31. srp 2015

ahoj, shine2015,můžeš mi prosím poslat kontakt na kartářku a napsat mi kolik si za výklad bere? Předem děkuju M.