Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

iwis
3. kvě 2007

Ja osbne nemám, ale moja dobrá kamarátka bola u jednej a zatiaľ jej všetko vychádza tak ako jej povedala.A nielen o nej ale aj o jej rodine. Ja by som chcela ísť ale mám z toho "strach".

kukinka
autor
3. kvě 2007

ja se taky bojim,ale zvedavost je vetsi. 😅

mimmix
3. kvě 2007

ahoj, já si vykládám karty sama, ale jestli můžu doporučit, určitě se obrať na nějakou vyhlášenou,bude sice dražší a čekací doby asi delší, ale mají zkušenosti a nevyhodíš peníze oknem.

newyorkgirl
3. kvě 2007

kukinka, ja mam s dvoma vestkynami/kartarkami, nazvime si to ako chceme, prvej som sla a bola som uz tehulka a ona mi povedala, ze deti budem mat az neskor... potom som jej povedala, ze ja som tehotna prave, tak ona, ze ostatne deti az neskor 😀 sa vyhovorila, potom mi povedala uplne blbosti, akoze manzel zo zahranicia so mnou domov nepojde a take veci, co sa vobec nesplnili...
druha uz videla, ze som tehotna mi tiez povedala veci, co sa aj stali, akoze sa mi narodi krasna a zdrava dcerka a tak, ale aj veci, co sa nestali ako nova praca a dovolenka 😀 takze co ja viem, akurat obe sa zhodli v tom, ze budem mat 2 synov a 1 dceru, uvidime, ale predstava 2 chlapov dalsich ma moc nelaka 😝
zhrnutie, uz tomu neverim, myslim, ze tito ludia si hovoria svoje a tak 50 na 50 vzdycky a su to take veci, co mozu sediet na kazdeho ako mali ste smrt v rodine, niekto je chory atd. 😖

iwis
3. kvě 2007

Chceš tam ísť len tak zo zvedavosti alebo ťa tam ťahajú aj nejaké problémy?

macanet
3. kvě 2007

Ahoj kuki, já chodím ke kartářce asi dva roky, je dost dobrá, určitě bych šla ke kartářce u který už někdo známej byl a má s ní zkušenosti.Jinak je dost dobrá trefila zatím všechno i měsíc narození naší princezny, tak uvidíme jestli to vyjde a pohlaví to taky trefila.Jinak všechno z osobního života co jsem v životě nikomu neřekla tak uhodla. Ale pozor správná kartářka neřekne nic zlého, jako např. těžkou nemoc, nebo smrt, může jen varovat před nebezpečím. Můj manža absolutně nevěří, ale nechal si u ní vyložit karty na rok a byla tam jedna věc, nad kterou jsme doma dumali, měl se dostat k nehodě ošklivý, ale jemu se nic nestane. Za půl roku přišel z práce(policista) že ač děloá v kanceláři stala se vážná nehoda a odvolali všechny co mohli právě na tu nehodu.Tak od tý doby docela věří, jelikož se zatím všechno plní.

iwis
3. kvě 2007

Vieš sa hovorí že dobrú kartárku či veštkyňu, či liečiteľku spoznáš podľa toho že nemá stanovený cenník a ani si sama od seba nevypýta peniaze. ten človek ktorý sa totiž zaoberá týmito vecami, či má ten dar, ako to len vezmeš, "to" nemôže predávať ani zneužívať na osobné účely lebo o tú schopnosť príde. Tak isto nemôže veštiť sám sebe.

kukinka
autor
3. kvě 2007

snazime se 3 roky o mimi a furt nic,tak se chci zeptat na tohle 😕

iwis
3. kvě 2007

A nebojíš sa odpovede? Alebo si mylsíš že hodí nejaký ten návod? 😉

kukinka
autor
3. kvě 2007

bojim se tak napul 😉

andik
3. kvě 2007

Tak já byla u kartářky poprvé ve svých 19 letech,řekla mi tenkrát naprosto přesně co se opravdu stalo.Podruhé jsem u další byla před 3 lety a ta už tak přesná nebyla.Tenkrát mi řekla,že jen tak neotěhotním a budu dlouho bez dítěte a za rok jsem byla v tom 😀

Ted jsem se objednala kncem měsíce k jedné známe kartářce,která žije u Prahy,je prý perfektní a každý mi říkal,že vše sedí a pasuje 😉 Tak jsem si řekla,že taky zajdu ze zvědavosti a vyzkouším ji. 😉 Je ale trošku dražší,bere si 700 kč za hodinový výklad a o víkendu 1000 kč.Tak uvidíme.

Jinak si myslím,že je v každém z nás,jak si ten život zařídí,ale věřím,že některé věci se nedají změnit a že něco je už dopředu určeno 😉

macanet
3. kvě 2007

Jo to jsem chtěla taky dodat, že moje kartářka nikdy peníze nechce, ale já jí kupuju něco sladkýho a kafe a manža jí přinese kytku 😉 kuki já si myslím, že by ti stejně neřekla třeba nedej bože natrdo, nebudete mít děti, to ne 😉 Ale mě se stalo tohle, byla jsem tam v září byla jsem na gynekologii, dozvěděla jsem se, že čekáme miminko, ale nevěděl, jestli se udrží, tak jsem šla k ní.Celou dobu mi tvrdila, že se miminko narodí v červenci, ale podle výpočtů doktora to mělo být v červnu, koncem května začítek června. Ale ona, že ne, že vidí červenec a zdravou holčičku.Tak jsem jela docela nalomená domů, co to má znamenat. A bohužel se stalo to, co už říkal doktor, zkrátka se to neudrželo. Nemusela jsem na revizi, zkrátka mohli jsme začít znovu a hle v říjnu jsem zjistila, že jsem těhotná, nemohla jsem tomu uvěřit a tak jsem počítala a vycházel mi začátek července 😉 Ale v 18tt jsem musela na amnio a tak jsem jí volala a ona mě ujistila, že miminko bude zdravý a že se mi opravdu narodí zdravá holčička. Tak tohle jsem vám chtěla napsat, zkrátka to nechápu, ale je to tak 😉

andik
3. kvě 2007

macanet,ta co jsem u ní byla v 19 letech taky nechtěla peníze.Chtěla jen bábovku,vajíčka a sladkosti.Byla strašně hodná a přesná.Moc mi toho řekla.Tahle co k ní jdu koncem měsíce si bere docela dost,ale mám na ni velmi dobré reference,tak zkusím. 😉

macanet
3. kvě 2007

No já bych chtěla taky ještě jednou jít před porodem , ale nevím, zase by mi třeba řekla, že budu mít těžkej porod a co potom, ven to musí tak jako tak 😉 No uvidíme, když tam půjdu, tak vám napíšu 😀 a pak i jakej byl porod 😀

kukinka
autor
3. kvě 2007

Andik:das mi na ni kontakt?Mam v Praze sestru,ze bych se k ni objednala taky. 🙂 Kdyz ji tak chvalis.

andik
3. kvě 2007

kukinka,ještě jsem u ní nebyla,takže vlastní zkušenost nemám,ale co jsem slyšela od svých kamarádek,tak si ji hodně chválí 🙂 Vydala ted i novou knížku,kontakt na ni máš v IP 😉

kacerka
3. kvě 2007

Ahojky, tak já mám zatím jednu zkušenost s dost vyhlášeným kartářem, který si ale začal za své výklady říkat nehorázné sumy a myslím, že tím se snížila kvalita jeho výkladu. Byla jsem tam v době, kdy jsem vážně přemýšlela o změně povolání a vlastně o smyslu mého života a čekala jsem, že by mi mohl pomoci navést mě na správnou cestu. O pozici, kterou jsem měla vyhlédlou, se vyjádřil, že bude těžké ji získat, ale nakonec se na to místo dostanu, což se ale dosud nestalo a ohraničil to dobou 3 měsíců. Poté mi řekl, že budu mít vztah se svým bývalým, ale jsem stále s tím samým mužem a ke všemu naprosto šťastná 🙂 🙂 🙂 Ještě uvažuji o jedné kartářce, která není tak drahá a prý je velmi dobrá, ale nevím po této zkušenosti s kartářem, který je celostátně uznáván, vydává knížky a mluví o svých schopnostech v rádiích.

kukinka
autor
3. kvě 2007

Kacerka: nebyl to takovy tlusty rom v Praze? 🙂

kacerka
3. kvě 2007

Kuki: 😀 😀 😀 Róm to nebyl, sice působí hlavně v Praze, ale Róm fakt ne. Jezdí i do Turnova, kde bydlím, tak jsme ho na základě skvělých referencí s kamarádkou zkusily a ono to bylo docela na nic. Dřív dělal i vykládání po telefonu, ale to se zvýšením cen také zrušil. Prostě zlatokop 😝 😝 😝 😝

bellasandra
3. kvě 2007

Tak mne jedna známa citala z ruky.
Povedala mi o mojom vztahu z minulosti, celkom to na to sedelo, aj na jeden vztah z pritomnosti aj to sedelo- ale to mohlo byt aj nahoda.
No a povedala mi ze budem mat dievcatko -a aj mam 🙂 a este 2 synov. A ze sa vydám za rozvedeného muza do 2 rokov. Tak odvtedy preslo uz 8 mesiacov, ziadny rozvedený vo výhlade nie je 😀
No ale v podstate, ja im verím tka 50*50.
Hlavne chod k takej, ako tu uz vraveli kocky, co je známa, alebo teda, co ma dobré referencie 😉

vanusak
3. kvě 2007

Já mám mnoho zkušeností s výkladem, díky těm posledním jsem věděla i kdy a jak přijdu k manželovi 😎 A opravdu to všechno sedí jak prdel na hrnec - pardon... No a můj manžel má také leta svoji dvorní kartářku a ta mu o mě ještě 3 roky před naším seznámením říkala pěkně postupně detail po detailu, prostě až do té doby, kdy jsme se potkali 😉 A potom, když jsem mu o sobě vyprávěla, už jen říkal - já vím, já vím... 😀 Naposledy jsme u ní byli na podzim už společně, ještě před svatbou, a už nám o ní říkala aniž bysme otevřeli pusu (a v tašce jsme měli pro ni připravené oznámení...)

0401
3. kvě 2007

Zdravím Vanusak 🙂
Kartářek jsem vyzkoušela víc a co tak vzpomínám, celkem to sedělo. Ve Zlíně máme jednu vyhlášenou, ale co jsem porodila dítě a podruhé se vdala, mám strach se ptát, co mě čeká. Hlavně mám obavy o malou, kdyby mi kartářka řekla nějaká negativa ohledně jí...

kukinka
autor
4. kvě 2007

0401: ale prece kartarky nic zleho nerikaji,nebo ano? 😕

andik
4. kvě 2007

kuki když nechceš,tak Ti nic zlého ani říct nemůže,vůbec se toho neboj. 🙂

binki
4. kvě 2007

Ahoj kukinko, když jsem byla naposledy u kartářky říkala mi, že mají něco jako kodex, jaké věci se nesdělují, tak se neboj a jdi do toho;
Jako předkrm se mrkni třeba na www.duse.cz nebo www.vestirna.com.
PS: trefila na 100%

kukinka
autor
4. kvě 2007

Andik: aha,tak to je dobry 🙂
Binki: moc diky,mrknu na to. 😉

binki
4. kvě 2007

kukinko, ať se nelekneš, místo www.duse.cz koukni na www.vesteni.cz - chodí mi do pošty jejich informace, které mají pojmenovány cosi s duší, tak jsem to popletla 🙂

binki
4. kvě 2007

http://www.dusecz.com/ - to je, co jsem tam původně chtěla dát

kukinka
autor
4. kvě 2007

aha,oki 😉

kacabacka
4. kvě 2007

znáte někdo dobrou kartářku v Praze?