Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

akcul
4. kvě 2007

Ahoj holky,
i já se chci s vámi podělit o své zkušenosti. Mě karty už několikrát vykládala tchýně a vždycky mi všechno do puntíku vyšlo. Poprvé mi je vykládala, když jsem s mým nynějším manželem ještě aninechodila - pracovali jsme spolu v jedné firmě. Dal mi na ni kontakt, karty mi vyložila po telefonu a dělá to tak spoustě lidí. Nemá stanovenou žádnou taxu, jen řekne, pokud ten člověk chce, tak ať jí pošle stovku a je to. Dělá to spíš jako koníček. Ale jelikož je v důchodu, tak je samozřejmě i za tu stovku ráda. 😉

fialkoslava
16. kvě 2007

Ahoj holky, já mám s předpověďma kartářek zkušenosti takový, že čím horší ta předpověď byla, tím přesneji a rychleji se vyplnila. Všechno to negativní přišlo strašně brzo a na ty pěkný věci čekám dodnes. (třeba několik let od výkladu). Čím to je? Taky máte někdo takovou zkušenost? 😲

ervotoc
16. kvě 2007

mne vyslo vbsetko,aj to čo vyzeralo ako totalna hovadina,som si hovorila"noo,to určite..ha-haa"...a po rokoch je to tak 😉

hana033
16. kvě 2007

tiež som u jednej takejto panej bola, "čítala" z ruky a karát. (tiež nič nepýtala, vedeli sme to, tak sme jej zobrali nejakých pár nami zvážených vecí a darčekový kôš )Zatiaľ mi všetko vyšlo. Ale išla som tam pôvodne len ako doprovod, moc takýmto veciam neverím. I keď ja sama som sa zaujímala o chiromantiu? tak sa volá čitanie z dlaní? Tam je krásne vidieť aj deti, aj lásky, aj dĺžku života, mädzníky v ňom.

evaje
17. kvě 2007

Já osobně nikdy u kartářky nebyla, ale moje tchýně se s ní dost často radí. Veděla, že jsem těhotná dřív než já. Byla jsem ve 3 týdnu a řešila nějaké gyn problémy a když jsem přišla od doktora a řekla, že čekáme mimi, tak tchýně řekla, že to ví. Koukala jsem na ni jak z jara.Říkala, že se ptala věštkyně, jestli budu v pohodě a ona že ji řekla, že jsem těhu. řekla jí že to bude klukn a příště holka. Kluk to byl. Akorát se jí nepovedla věštba s tím, že říkala,že vše bude v pořádku. Malý se narodil o 2 měsíce dřív a na víc se mu objevily ve 3 měsících epileptické záchvaty. Tak nevím. Taky jí prý říkala, že koupíme dům a podle jejich prognóz už jsme měli bydlet.A stále nic.S malým je pravda, že od těch třech měsíců se to znova neopakovalo. Když se jí pak znova ptala, tak říkala, že ve 4 letech nebudeme vědět, že nějaké problémy byly. Tak to se ještě uvidí. 😉 Doufáme, že vše bude OK.
Já osobně si myslím, že člověka tyto věštby ovlivňují. Někdo čeká na zázrak a propásne chvíli,kdy měl něco udělat sám. A z toho jsou lidé, kteří se svou horlivostí pokoušejí změnit nezměnitelné a tím si ještě víc ubližují a škodí. Toť můj názor 🙂

beny
17. kvě 2007

Ahoj holčiny.Tak jestli nevadí tak i já přidám svou zkušenost. 😉 Já sama vykládám karty a vždycky mi výjde tak půlka,ale chodí ke mě mamčina známa a té výjde všechno pokaždé,je to fakt zvláštní.Jinak já za to absoloutně nic nechci.Není to moje živnost,jen koníček 😉 No a já zatím byla u 3kartářek.Ta první se trefila spíš jen do charakteru osob na který jsem se ptala.A ta za to více méněnic nechtěla.Ta druhá mi navykládala plno keců,některý vyšli,ale zbytek teda zatim ne.A hned si za to řekla 340kč. 😒 No a ta třetí u té jsem byla v koncem února,začátkem března.Ta mi řekla spoustu věcí,ketý se pomalu,ale jistě začínají plnit.Zatim se trefila,tak uvidíme do budoucna 😉 Je to mladá ženská a já jsem s ní teda velice spokojená 🙂 Jo a taky jsem zvědavá jestli od té druhé kartářky výjde to že budu mít první dítě kluka,ještě si pár týdnů počkám než mi to řeknou,ale jsem zvědavá 😉 Jinak vám všem přeju krásný den a karty holky berte s rezervou 😉

kalka
17. kvě 2007

Ahoj holčiny🙂
Taky se s váma podělím o zkušenost. Byla jsem u kartářky přímo u Kludský. Bydlí na Praze 4, kousíček od metra Budějovická. Byla jsem u ní dvakrát. Poprvé když jsem k ní šla, tak jsem si sundala prstýnky. Prostě všechny šperky. Kvůli tomu, aby nevěděla, že jsem vdaná. Hned když mi otevřela dveře, tak mi podala ruku a pozvala mě si sednou do takového koutku s konferenčním stolkem. Ihned mi řekla, že ať jí nic neříkám. Že se o mě dozví všechno z karet. A měla pravdu. Věda všechno o mě i o mojí rodině. Věděla, že jsem vdaná, a že mám milence, který je mladší než já. Dál, že jsou moji rodiče rozvedení a že maminka žije sama a táta žije s mladší přítelkyní. A že moje maminka půjde na operaci. Přitom moje máma byla zdravá. Ale od téhle předpovědi do roka a půl jsem jí vezla do nemocnice na operaci. Dál vědala, že mám sourozence s kteým si nerozumím, ale ať nečekám, že se to zlepší. Jen tak mimochodem mi řekla, že se rozvedu. Do tří let jsem byla rozvedená. Když mi všechno řekla co viděla o mojí minulosti a přítomnosti a budoucnosti, mi dala prostor, abych jí kladla otázky. Holky já odešla jak opařená. Po roce a půl sem nevydržela a objednala jsem se k ní znova. Jako, že jsem tam nikdy nebyla. Opět všechno sedělo. Sezení má na hodinu a tenkrát chtěla 500 Kč. Dnesk už vám neřeknu. Pokud by někdo měl zájem pošlete mi IP a já vám pošlu tel. číslo. Tenkrát sem čekala necelý měsíc než měla volno. Dneska je to od té druhé předpovědi necelých pět let, strašně ten čas letí, takže vám nemůžu zaručit ceny, ani ten necelý měsíc na objednání. Hezký den všem papa 🙂
Ps: Holky jen ještě maličkost. Po téhle zkušenosti už bych tam nikdy nešla. Teď už nejde o zvědavost, ale už bych měla opravdu strach. Právě proto, že mi dvakrát potvrdila, že karty nelžou. Dnes už nechci nic vědět! papa

kyri
17. kvě 2007

tybrďo, to je strašidelný😀

holky, moje prababi a mamka vykládaly karty a taky super 🙂 jednou jsem si máminy karty půjčila a vykládala holkám ve škole, docela jim to vycházelo - ale jenom docela🙂 jen jedný vyšlo, že dostane zprávu (dopis), na který už dlouho čeká, a už se rozloučila s tím, že jí něco přijde - a ten den jí přišlo to, co očekávala (jednalo se o přijetí do nějaké modelingové agentury, tuším 🙂

ale proč píšu tenhle příspěvek:
znáte velkou knihu Crowleyho tarotu? je super, nádherný velký karty, a k nim obrovská kniha výkladu archetypů, lepší jsem neviděla - loni jsme si s holkama často vykládaly a bylo to boží, dobrý způsob, jak poznat sama sebe 🙂

sharlotta
17. kvě 2007

Npoznate niekto nejaku Vestkynu?kartarku v okoli Bratislavy?

ervotoc
17. kvě 2007

v Prahe bol aj moj fofi-otec,a xy clenov nasej rodiny.... 😀 vsetkym vyslo vsetko...ale bolo to uz vtedy okolo tisicky a caka sa dnes asi pol roka,rok..kym sa tam clovek dostane 😕

0401
17. kvě 2007

Kuki, nemyslím něco úplně negativního. Mě by stačilo, kdyby mi řekla sebemenší zádrhel, co se mojí holčičky týče a pořád bych na to myslela a zabírala si to.

0401
17. kvě 2007

Andík, správně by ti neměla říct žádné špatné věci, ale třeba rozchod s partnerem, když to dlouho skřípe může potvrdit a to se dobře neposlouchá. Já jen, abych to uvedla na pravou míru.

haluskacz
18. kvě 2007

kukinko,
kartarku (ani zadnou jinou vestkyni) rozhodne nedoporucuju. Zapletani se s duchovnimi vecmi, do kterych nikdo poradne nevidi, je velmi riskantni. A nevystavovala bys tim riziku jen sama sebe, ale i budouci deti. Opravdu neradim si s temito vecmi zahravat, muze se to obratit proti tobe, ne nadarmo jsou skryte veci skryte.

dagina
20. kvě 2007

Zdravím, Halusko, souhlasím s tebou. Chtít znát svoji budoucnost se dvakrát nevyplácí. Sice s mým podivením opravdu hodně věcí věděla, jak o minulosti, tak i budoucnosti - a řekla věci, které se v žádném případě nedají čerpat jen tak ze zkušenosti apod., nebo jen tak střílet od oka. Nějaké duchovno v tom určitě bude. Ale 14 dní na to, se mi začaly dít dost nepříjemné věci, a trvají dá se říct do dnes, ikdyž to je již 6 let. Erben jen tak pro nic za nic nenapsal baladu ŠTĚDRÝ VEČER. Moc dobře věděl co píše. Toť můj názor. Kukinko dobře si to rozmysli, zpět už to nevrátíš - už jen proto, že chceš mít dítě. Raději navštiv centrum asistované reprodukce. Koukám, že od založení tohoto tématu uběhlo již několik týdnů, zajímalo by mě - byla jsi tam????

haluskacz
20. kvě 2007

dagino,
jestli ti to neni proti mysli, nechces mi o tom rict vic? kdyztak mi pls pisni IP.

dagina
21. kvě 2007

Haluzko určitě napíši, ale až budu mít víc času, chce to na to mít také klid, tak třeba večer. Pravděpodně o tom také něco víš, zajímalo by mě co si tom mém příběhu budeš myslet..., snad nebudu vypadat jak cvok, který si jen něco namlouvá. Ikdyž upřímně řečeno, v tomto případě bych byla za cvoka ráda 😖.
Přeji všem krásný den.

haluskacz
21. kvě 2007

dagino,
rozhodne nebudes vypadat jak cvok. V nasi prevazne ateisticke spolecnosti se clovek casto veci, ktere nejdou jednoduse vysvetlit, boji, neumi se s nimi vyrovnat a stydi se za takove zkusenosti, boji se, ze ho ostatni nepochopi. Nemej obavy, vim, proc pisu to, co pisu.

kukinka
autor
21. kvě 2007

ahojte ja nikdy u kartarky nebyla,tak nevim co se muze cloveku stat 😲 jste mi docela nahnaly strach,ale doma i caruji a kozlim a nikdy se mi nic nestalo 😲

dagina
21. kvě 2007

Ale, jak jsi to myslela že čaruješ a kouzlíš???? Nevím, co si pod tím mám představit. Také věštíš?? "Nebezpečí" spíš hrozí nám, které chceme budoucnost znát. Ale určitě jsou i takové, kterým se po návštěvě kartářky nestalo nic.
Halusko, ty máš také nějaké špatnější zkušenosti po návštěvě kartářky??

haluskacz
21. kvě 2007

kukinko, ono se nemusi nic stat hned, nebo urcite ne kazdemu se stane neco zjevne zleho, ale to riziko tady je pomerne velke. Ja taky zkousela kdeco a malem jsem to neprezila. Ony jsou ty veci bohuzel velmi lakave, ale je to cesta taky velmi zradna, to mi ver. Nastesti nejsou na svete jen zle duchovni sily (i kdyz prave ty o sobe casto davaji vedet vic a tvari se, ze jsou dobre). Dneska uz bych si s tim rozhodne nezahravala, nebot nechci ublizit ani sobe ani druhym.

nikitazak
21. kvě 2007

ja byla u kartarky- stara pani z Ruska a splnilo se mi to do mesice.....potkala jsem tehdy sveho bud. manzela. vyklada na vystavach Minerva- za hodne levno, protoze je to soucast vystavy.Te dbude minerva 9.6.07 je tam plno zajimavych lidi.
http://www.minervazdravi.com/minerva22.htm

kukinka
autor
21. kvě 2007

Dagina: mam doma Knihu kouzel a stinu,kde jsou ruzne kouzla,navody atd jak carovat.Privedla me k tomu moje kamaradka z Afriky,nikdy jsem na to neverila,ale po te,co mi ukazala nektere veci,jsem nechapala 😲 Ono to fakt funguje.Nikomu neublizuji,spis kouzly pomaham.Nemam zatim zadne spatne zkusenosti jako vy 😉

haluskacz
21. kvě 2007

dagino,
ja mam zkusenosti spis jako ta, co se snazila vestit. A vim, ze carovani a vesteni muze vypadat jako pomoc lidem, ale ve skutecnosti to tak neni. Proste ani vestkyne nevidi do vseho a byva velmi casto oklamana. Neco muze odhalit spravne a muze se zdat, ze to pomohlo, ale pritom to cloveka - jak toho, co vesti, tak toho, co je mu vesteno, muze privest do pekny slamastiky - jsou to daleko sirsi souvislosti, nez by si clovek mohl uvedomit. Dostava se tak pod vliv duchovnich sil, ktere si bral na pomoc, aniz by vedel, co je to za sily a jake jsou jejich skutecne zamery.

kukinka
autor
21. kvě 2007

😲 😲 😲

pikha
21. kvě 2007

Ahojte kocky, trosku sa k vam pridam. Vestenie z kariet ako take je vec uplne neskodna, skusa to kdekto od nepamati. Karty su sprostredkovatelom informacii a ide len o to, ako podanu informaciu zachytime, rozkodujeme, pochopime a spracujeme. Ak uz sme rozhodnuti ist nahliadnut do buducnosti, venujme vela casu hladaniu cloveka, ktory sa do tychto veci naozaj vyzna, neporozprava vam hluposti , dodrzi eticky kodex a nepoda zle spravy zlym sposobom, inak povedane - svojim vykladom vam psychicky neposkodi. Nebrala by som vykladanie z kariet ako nebezpecne, treba sa vsak zamysliet nad tym, ci ma vyznam nakukovat do buducnosti a ci sme pripraveni uniest to, co tam uvidime. Tarotove karty ako take vznikli povodne na uplne iny a ovela vyssi ciel nez je vykladanie buducnosti, kto sa tymto veciam venuje, vie, ze tarot ako taky je nieco ako mysticky popis sveta.
Co je vsak velmi nebezpecne, je – ci uz zo zvedavosti alebo zo srandy - to takzvane „vyvolavanie duchov“ a kontakty so silami, o ktorych sme si sice co to pocitali v nejakej ezoterickej literature, ale po praktickej stranke o nich nevieme nic,nevieme akej su povahy, ako sa zachovaju, coho su schopne. Oslovili by ste neznameho cloveka v tme s tym, ze .. Hej ty, nazdar ako sa mas? Urcite skor vtedy ak mate zaklady sebaobrany, vo vrecku slzny plyn alebo zbran... a podobny princip si premietnite na psychonoeticke svety, nie je v tom velky rozdiel.

oprah
27. čer 2007

Holky, dnes jsem byla u kartářky. Hrůůůůza! Celou dobu se mi něco nezdálo. Měla jsem pocit, že ta paní je nějaká zamindrákovaná a vkládá své osobní nevyrovnanosti do svého výkladu. Že prostě sama v sobě nemá vyřešené některé věci a přenáší to na ostatní (konkrétně na mě, až později jsem se dověděla, že nesnáší sebevědomé ambiciózní ženy a pokud k ní přijde nějaká roztřepaná chudinka, tak ji "uspokojí"). Dost mě rozhodila. Několikrát během výkladu zamumlala, že ona nepoužívá černou magii a nechápu, proč to pořád říkala, když já jsem se jí na nic takového neptala. Šla jsem na doporučení kamarádky k "výborné vyhlášené" kartářce. No, už to asi neudělám. Ta paní byla divná a rozhozená, a co hůř, přenesla to na mě.

macanet
28. čer 2007

Tak ráda bych se podělila o mou další zkušenost.Doma si o mě myslí , že jsem prdlouš, ale jak jsem už psala, tak mi zatím všechno vychází a paní se nespletla.Takže , minulý týden jsem si říkala, jestli mám, nebo nemám zavolat kartářce a zeptat se jí na porod a tak. Pořád to ve mě hlodalo, na jednu stranu jsem si říkala"holka nebuď blázen,. co když se dozvíš něco, co nechceš," Na druhou jsem zase chtěla vědět, protože manža má práci, ze který ho musej pustit k porodu a popř. ho musí někdo zastoupit. Takže jsem nakonec vzala telefon a zavolala.(Telefon, protože , když už jsem tam byla, tak stačí zavolat a říct, že jsem u ní byla a odkud jsem, jméno nechce, nepotřebuje ho 😉 ) Paní jsem řekla, že bych potřebovala vědět, kdy to asi vypukne a jestli bude manžel u porodu a jestli se máme na něco připravit(vím, že kdyby stejně přišli komplikace, tak mi to neřekne) A hlavně co to teda bude 🙂 No a paní začala, ať jí řeknu přibližně od kdy do kdy mám termín v rozmezí tří týdnů, že to zkusí odhadnout. Takže jsem řekla, že od konce června do poloviny července.Tak prý poslední týden v červnu to nebude, moožná nějaký planý poplach, ale z toho nebude nic.Polovina července jí nevycházela vůbec, ale na stoprocent to bude prý první týden v červenci.Takže holky pozorně mě příští týden sledujte 😀 Dál začala" váš manžel se k porodu dostane, ale bude to takový komplikovaný, no nakonec s váma u porodu bude" No a to jsme začali s manželem doma přemýšlet, co by mu do toho mohlo vlízt, když si se šéfem dohodl a s chlapama v práci, že kdyby něco, tak má zavolat a někdo za něj půjde a kdyby byl v práci, tak ho pustěj a porodnice je blízko jeho práce.No necháme se pořekvapit a doufám, že to tak bude. Uvidíme. Další věc, co mě zajímala byl porod, tak proběhne v pořádku, žádný komplikace, já i miminko budeme zdravý.Ale jak jsem psala, to by mi stejně neřekla, kdyby se tam mělo něco dít. No a konečně jsem se zeptala na pohlaví(víme ho, ale neříkáme nikomu) No a paní mi řekla"Ale já už vám potřetí říkám, že to bude holčička 😀 " A je to fakt, byla jsem na plodovce a ta snad nelže. A pokaždý, když jsem byla na kartách, tak mi říkala, že jednou budu mít dvě děti a první bude holka a druhý kluk. No takže asi tak.Na červencovkách si ze mě dělaj srandu, že kdy teda budu rodit a já jim říkám, že příští týden. Takže sledujte mě a sama jsem zvědavá, jak to vyjde a po porodu napíšu, co a jak a hlavně jak to bylo s tím manželem u porodu, což nám stále vrtá hlavou 😖 🙂 Předem se omlouvám za vyčerpávající popis 😉

poleva
28. čer 2007

ahojky,ja som bola tiež v Humennom u p. Hruškovej, čo sa týka mojej osobnosti, aká som a pod. mala pravdu, čo sa týka budúcnosti,povedala, že sa vydám za svojho priateľa a že budeme mať 1 dieťa, neskôr som bola u numerologičky a tá povedala, že budú 2 deti a s úplne niekým iným
zaskočilo ma to a odvtedy si s takými vecami dávam pozor. 😀

oprah
28. čer 2007

No, já jsem se včera u kartářky dověděla, že jsem absolutně neschopná, že moje firma se bude dostane do dluhů. Že jestli si myslím, že jsem nějak vyjímečná, tak to se teda sakra pletu. Měla bych okamžitě nechat podnikání a nechat se zaměstnat jako např. prodavačka v supermarketu nebo ukízečka a tak.
Bratr, že nemá šanci udělat gympl, kam se teď dostal, protože prý není zvyklý se učit (lidi, to je šprt! on se učí odpoledne a ještě vstává ráno o hodinu dřív, aby si to zopakoval - a to už celé roky). Řekla mi, že jsem na tom finančně špatně a bude to čím dál horší. Vůbec nepoznala, že mám slušné peníze v podílových listech a ve vlastnictví dvě nemovitosti, které mají prodejní hodnotu v současné době dohromady minimálně 4 mil. Kč. a tak podobně. Když jsem jí řekla, že pracuju i pro charitu, tak mi řekla, že práce charity není nic dobrého, že se tam lidi jen domnívají, že dělají dobro pro lidi, že jim stejně nepomáhají. že je to všechno omyl a tak. Fakt síla.
Lidi, je to vyhlášená kartářka v kraji, lidi k ní chodí v houfech a mně jen děsí, kolika lidem už mohla hodně ublížit, protože je opravdu silná a hodně zdeptala i mě, pořád se z toho nemůžu zbrchat a otřepat. Jen doufám, že to na mě nezanechá následky.

oprah
28. čer 2007

Zpětně jsem se dověděla, že u ní byla známá. Ta maluje obrazy, vystavuje v Praze a Německu a na střídačku tam žije. Byla se u ní ptát právě na tuhle její výtvarnou činnost ještě předtím, než se rozjela. Tahle paní jí řekla, že na to nemá, že její schopnosti jsou takové, že může maximálně zametat chodníky.
Podobně "zametla" 🙂 i s manželkou jednoho podnikatele.
Ale pokud k ní přijde žena, která v životě nic nedosáhla a ani se o nic nesnaží, tak ty jsou s ní velmi spokojené, proto má tak dobrou pověst a proto si myslím, že si řeší nějaký svůj mindrák.