Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

ervotoc
13. črc 2007

no bola to zrejma len ziskuchtiva ženska 😀 a nie kartarka 😀 😀 😀

oprah
18. črc 2007

Čau holky, ještě se chci vrátit k té kartářce - upírovi 😝 . Včera jsem byla na kafe se dvěma kámoškama. Přišla na to řeč a ta jedna mi řekla, že kolegyně v práci u téhle kartářky byla a přišla od ní úplně zničená, ostatní holky u nich v práci ji prý z toho uklidňovaly několik dní a ta holka se z toho nemohla vůbec vzpamatovat. Takže to asi opravdu souvisí s něčím jiným než je povolání a tak, protože ta holka pracuje normálně na hygieně.

Poznámka: "holky z hygieny" = ženy mezi 35 - 45 lety

markeeta
18. črc 2007

oprah, to je zajimave, nemam slov

vandas
18. črc 2007

Ahojte kocky. mam skusenost aj s kartarkami, ale to vychadzanie/nevychadzanie je podla mna skor o tom, ze mame v zivote iste mylniky, kt. sa zarucene stanu a potom je okolo este "vata", kt. je na nasich rozhodnutiach a tam sa trafit nemusia.
Moja najpozitivnejsia skusenost vsak nie je s kartami, ale s SRT (spiritual response therapy). je to omnoho zaujimavejsie v tom, ze je to aktivna metoda. cisti rozne bloky, traumy....nielen z tohto, ale aj z predchadzajucich zivotov. fakt odporucam. sama som sa divila, co vsetko som si so sebou "privliekla".

yonanevi
13. únor 2008

dievcata nasla som tuto temu mate skusenosti s kartarkami alebo ste si davali robit horoskopy, a verite vlastne na to 😉

smejko1
13. únor 2008

yonka - nasla som Ta 🙂))
ja idem dnes ku vestici, tak Ti zajtra poviem..... zatial som bola u jedneho vestca a nepovedal mi co chcem pocut tak hladam dalej 😀
kuk co som pridala do mojej temy, este sa 😀

yonanevi
13. únor 2008

smejko a kedy ides nic si nespomynala 😉 spytaj sa aj na mna 😀

smejko1
13. únor 2008

Ok poviem jej" a este sa chcem opytat, kedy jedna sympaticka partacka z konika otehotnie?? 😉

zouzi
13. únor 2008

jeeej smejko, tak uz dnes ides k vestici... 😀 Potom posli IP-ku zajtra aky mas z nej pocit... Som zvedava, co ti povie 😎

popellka
13. únor 2008

ahoj holky,

tak já byla u dvou, u jedný v 16.ti a u jedný loni. Obě dvě se shodli, že budu mít zdravý děti a bude to naša radost,.... a taky se shodly na tom, že budu mít holku a kluka 😀 a mluvily samozřejmě o víc věcech a zatím se mně jakž takž všechno splnilo. No a teď se tam chystám znovu a to kvůli bydlení. Chceme domeček a máme ho už vyhlídnutý, tak se půjdu zeptat, jestli máme čekat až bude k mání a nebo jestli je to na dlouho, tak jestli nemáme radši přistavět 😉 (protože žádný jiný solidní domeček nemůžem najít a tohle je prostě ideál, akorát, že bych nechtěla čekat ještě 5 let v nejistotě). a už se tam nemůžu dočkat 😉 😝 😀

yonanevi
13. únor 2008

no jasne a mozem mysliet na mna inac volam sa zuzka 😀

emjee
11. zář 2008

budulinek.kaja • Dnes v 16:46
Ahojda ,mate nekdo zkusenosti s kartarkou?Splnilo se vam,to co predpovedela?

marselina • 1d, 28tt • Dnes v 17:32
tak mě se od kartářky splnilo všecno jen se trošku netrefila v tom že si vezmu právníka nebo stavebního inženýra,ten pořád nějak nepřicházel(i když vlastně mám syna s panem ing.,ale nikdy jsme se nevzali a při zjištění těhu jsme se naopak rozešli )

budulinek.kaja • Dnes v 17:38
tak to jsem docela rada dneska jsem tam byla a rekla mi docela potesujici zpravy dikas za nazor

anatanka
11. zář 2008

Ja to chtela dlouho zkusit, odhodlala jsem se teprve nedavno, mela jsem kartarku na doporuceni, jen tak k nekomu, koho si najdu nekde na netu bych nesla. Byla to moc sympaticka a prijemna dama, ale od te navstevy uz na vykladani karet neverim. Do te doby jsem si rikala, ze na tom mozna neco bude.

Co sedlo byl numerologicky vyklad, tam se jednalo hlavne o charakter a to vystihla naprosto presne, ale zbytek mi prisel spis o odhadu, at uz karty nebo cteni z ruky.

Jde podle me hlavne o psychologii a zkusenosti, ktere kartarky maji, dokazi dobre odhadnout lidi a vcitit se do nich. Je to spis takova urcita forma terapie, ktera ale v urcitych pripadech muze pomoct.

monulkab
15. zář 2008

Wow, no holky, musím říct že jsem vaše příspěvky přečetla jedním dechem! mě by návštěva kartářky lákala, ale manžel mi to zakazuje. Zná mě moc dobře na to aby věděl, že pokud by mi kartářka řekla "něco", tak že bych nad tím moc přemýšlela, a třeba se i trápila něčím, co se teprve má stát. Jsem takovej magor, ke každé věci si občas sama píšu scénář, moc nad některýmá věcima dumám a teoretizuju...

zanett
15. zář 2008

precetla jsem si par poslednich stranek diskuze a mam dotaz na halusku a daginu 😉 Jak jste to myslely? Ja bych normalne rekla, ze na podobny veci neverim, spis me zajimaji kvuli moznosti zpochybneni (tzn. rada si rypnu 😀 ), takze bych nejakou kartarku i z hecu zkusila,a bych jeji vyklad mohla vyvratit 😀 ....ja chapu, ze delat to jenom 'z legrace' neni asi nejlepsi duvod (a navic tady v UK zadnou neznam, ted ani nevim, jestli je tady takova nejaka cinnost legalni 😝 ), ale treba moje segra chodila pred lety ke kartarce (vestkyni?), ale nikdy o tom se mnou nechtela mluvit, coz je do jiste miry ovlivneno tim, ze spolu nemame prilis dobry vztah...
Zkratka by me zajimalo, jak konkretne je nebezpecne to, ze chce nekdo znat svou budoucnost a proc?

amina
15. zář 2008

Já už bych nikdy nešla. Před sedmi lety jsem se nechala vyhecovat, nic moc jsem řešit nechtěla, bylo to ze zvědavosti.
Žila jsem tenkrát deset let s přítelem, klapalo to. Kartářka vcelku věhlasného jména, kterou často propírají a využívají média, mi tvrdila, jak to bude báječné i do budoucna, přijdou děti, přítel bude skvělý otec a samá další pozitiva a sociální jistoty 😀
Bum a za 14 dní jsme se rozešli, časem jsem tento krok i ocenila. Paní kartářka se docela zásadně netrefila. Možná ji tedy nesmím upřít, že si tipla, že bez problému při práci zvládnu vystudovat VŠ, což se povedlo. Ale sama by stejně nepřišla na to, že se tam chystám, kdybych se přímo nezeptala. Flink jsem nikdy nebyla, takže možná stejně bylo jasné, že to nějak zvládnu.
Zkrátka a dobře já na tyto pavědy nejsem, jsem realista, přízemní tvor tělem i duší. Tohle hádání mi přijde spíš úsměvné. Asi bych se tam šla taky jen bavit, ale nikdy pro důležitá životní rozhodnutí.

zanett
15. zář 2008

Amina, ja jsem prave taky zalozenim pragmatik a myslim, ze vsechno se da logicky (prip. vedecky 😀 ) vysvetlit a takovy sezeni bych prave taky brala spis pro pobaveni a mentalni stimulaci, taky myslim, ze clovek si budoucnost ovlivnuje sam svymi rozhodnutimi (i kdyz uznavam, ze neco se proste vuli ovlivnit neda)...jenze pokazde, kdyz narazim na nekoho, kdo do 'toho dela' (tzn. zajima se o to jako konicek apod.), tak mi reknou, ze to nemam brat na lehkou vahu, ze to neni legrace a vubec...Mne proste ale z ciste zvedavosti zajima treba to, proc by melo byt nebezpecny chtit vedet o vlastni budoucnosti, nebo proc predstavuje navsteva kartarky potencialni riziko atd. Neptam se proto, abych to zpochybnila, ale proste me to zajima.... 😉
(v te souvislosti me napada treba tento priklad; ja absolutne neverim na nejaky 'duchy' a podobny zjeveni, jednak proto, ze jsem sama nic podobnyho nikdy nevidela/nezazila a jednak proto, ze verim, ze kazdy ukaz ma logicke vysvetleni. Jenze kdyz tohle nekomu reknu, tak me lidi zacnou strasit tim, ze se nemam rouhat a zasypou me horou strasidelnych historek jen proto, aby me zviklali. No a priznavam, ze jednou asi pred dvema lety jsme se s kolegyni v praci o bavily o tom, ze se ji udajne zjevil duch jejiho mrtvyho otce...ja jsem to nejdriv brala jako blbost, ale ona to podala tak verohodne a tak dobre to popsala, ze jsem tenkrat sla domu vyklepana strachy - tehdy jsem byla sama a proste jsem se tam bala 😅 , ale to bylo tou sugesci te kolegyne, ktera to tam do me cely odpoledne hucela....)

lukin
17. zář 2008

Ke kartářce bych nikdy nešla. Nepotřebuju znát budoucnost. Jeden známý šel v mládí ke kartářce a ta mu řekla, že umře v autě. Od té doby jel autem jen jednou - asi třicítkou, ale jen jako spolujezdec. A to je tomu nějakých dvacet let, takže i v zimě jezdí na kole do práce.

zanab
17. zář 2008

Lukin podla mna ta kartárka nebola dobrý človek ako takúto vec môže povedať .Co ona nemyslí na dôsledky ja sa tomu človeku ani nečudujem.Celý život má pobabraný.

lukin
17. zář 2008

zanab: Ano, musela být trochu mimo. Obecně si myslím, že nikdo nemůže vědět něčí budoucnost. A hodně tady čtu příspěvky, že nějaká kartářka předpověděla, že bude mít dotyčná např. holku a že se ji pak narodila. No jenže už třeba nevidí tu 50% pravděpodobnost, takže pro mě to je jen tip, kdy se kartářka trefila.

bibula
4. říj 2008

😉 maly mi spi,tak ak ma niekto zaujem-jedna otazka do ip-anjelske karty. prvych 10 🙂 ked vyprsi pocet napisem.ahojte zatial 😉

bibula
4. říj 2008

jaj-cele meno a mesto potrebujem

emily333
4. říj 2008

iba to ci aj nejaku otazku k tomu

bibula
4. říj 2008

ANO,SAMOZREJME,MALY UZ JE HORE,TAKZE CHVILU NA ODPOVED MUSITE CAKAT,KED CHCETE,NAPISEM AJ SEM do fora,ale myslim,ze sukromie kazda oceni🙂

adina22
4. říj 2008

bibulka - este sa zmestim do 10??do IP ti napisem otazku,ak sa este da 😅

bibula
4. říj 2008

da sa,ved ja poviem,ze staci🙂)zatial ste boli len tri -len odpovedam v ramci moznosti,kedze maly mi nespi.-)

bibula
4. říj 2008

uz styri🙂

adina22
4. říj 2008

to je jasne, neponahla to 😉

adina22
4. říj 2008

dakujem bibulka 🙂

bibula
4. říj 2008

v pohodke,len ich posluchni🙂
este mozte kto chce.-)