Čím jste chtěli být jako malé a co z vás je teď?

kukinka
4. kvě 2007

Taky jste meli v detstvi sen se necim stat?Cim?Splnilo se vam to nebo jste dnes necim jinym?

mukky
24. čer 2009

teraz som mamickou na plny uvazok,a co bude dalej pracovne,netusim..
ale chcela som byt archeologickou,ci pracovat ako sprievodca na hradoch a zamkoch,fascinuje ma minulost,alebo zverolekarkou,len to by som robit nemohla,som velmi citliva ale je to iste krasne pomahat zvieratkam,chcela som byt aj predavackou,spevackou ci hereckou,som papula a vraj na to mam vlohy 😀

bambusko
24. čer 2009

mukky, ved si archeologiocka, vyhrabavas stare temy na mk 😀

milliigoret
24. čer 2009

mukky súhlasím s bambusko,ty si hotová archeologička 😀 😀 😉 ale dobre,dobre... 😉

mukky
25. čer 2009

bambusko ,mili no dovolte 🙄 😀 😀 😀

achalteke
25. čer 2009

ošetřovatelkou koní nebo veterinářkou a jsem recepční 😀

mukky
26. čer 2009

a ja chcem byt raz sefkou a prisnou 😀

zuzana76
26. čer 2009

ucitelka a som aj ucitelka

susik77
27. čer 2009

ja som chcela byt ucitelka, al. prekladatelka. nakoniec som vystudovala farmaciu a robim vo fy. na vyskum liekov.

flamenga
27. čer 2009

kvetinárkou 😀... som fakturantka 🙄 😅

poletucha
27. čer 2009

veterinarka, zpevacka, doktorka...no a stala se ze me letuska 😎 ...ted uz jsem ale druhym rokem housewife a je to super 😵

bzuco
27. čer 2009

ja som vždy chcela byť učiteľkou..a aj som 😉

mikalove
27. čer 2009

ja som chcela byť predavačka a učitelka a vyštudovala som priemyselnú chémiu ale pracujem v potravinarstve ako laborantka,teraz MD

marse
27. čer 2009

chcela som byt kucharkou alebo kadernickou a vystudovala som cestovny ruch, delegatka, teraz MD,

karotky
27. čer 2009

Zdravotní sestrou a jsem krejčová 😀

aadula
27. čer 2009

učiteľkou...a vždy som hovorievala, že keby som bola chlapec..tak vojak 😀 momentálne som na MD..pred tým som pracovala ako asistentka...ale skončila som VŠ filozof., tak človek nikdy nevie kde ho vietor zaveje 🙂

frzko
27. čer 2009

ja som chcela byť vždy zdravotnou sestrou na ženskom oddelení alebo priamo na pôrodnici.... sen sa mi čiastočne splnil.....som zdravotná sestra ale na psychiatrii-no neľutujem, je to veľmi zaujímavá práca, ktorá ma veľmi baví.....tohto času som však na RD.

magimary
27. čer 2009

keď som bola najmenšia, chcela som byť predavačkou v obchode s obuvou, lebo mi to tam vždy nádherne voňalo al. v papiernictve, aby som mohla mať všetky farbičky, zošity, fixky sveta... 😅
neskôr som chcela byť učiteľkou v MŠ al. sestričkou v jasliach... tak som išla na zdravotnú školu...kým som však doštudovala, všetky štátne jasle (mi) zrušili... 😠 😅
tak som chvíľu praxovala (počas prázdnin) v nemocnici, chvíľu v domove a potom som išla študovať to, po čom mi najviac srdce pišťalo... 😉 -malo to byť niečo medzi psychológiou, medicínou a pedagogikou (nič samostatne, ale všetko pekne namiešané v správnom pomere 😅 ) a tak som vyštudovala liečebnú pedagogiku... 😵
som teda terapeut a zároveň profesionálna mama a mama na plný uväzok 🙂
a robím všetko, čo som vždy chcela... 🙂
(dokonca aj predávam, keď robíme v rámci nášho MC burzy detského ošatenia a obuvi 😀 )...

mamutka
27. čer 2009

aj ja som chcela byt veterinarka, ale potom gympel, vs ma vratilo k zvieratkam ale robim v logistike.
a teraz som mama a je to super 😀

suki
27. čer 2009

Já jsem chtěla být krasobruslařka, gymnastka, baletka, potom tanečnice a všechno jsem zkusila a furt jsem nevěděla co, mě baví, tak jsem nic nedělala pořádně a vystudovala jsem Vyšší zdravotnickou školu-specializaci na ARO, JIP. To u školy jsem chodila do zpěvu, a nakonec jsem teda skončila jako sestřička na JIP, u toho lektorovala aerobik. To dělám stále a teď při mateřské zas dělám finanční poradenství, takže magor no 😀 😀 Dělám furt něco novýho, vlastně jsem se asi pořád v té práci nenašla, jak bych chtěla...i když ta zdravotní sestra mě bavila, ale teď zas vymýšlím úplně něco jinýho a můj sen je tancovat v muzikálu, ale to asi snem zůstane 🙂 Nevadí....ale prostě shrnuto...vlastně jsem to ještě nenašla to pravé, tak uvidíme 🙂 😵 Ale mám to v hlavě a pracuju na tom 🙂