Čím jste chtěli být jako malé a co z vás je teď?

kukinka
4. kvě 2007

Taky jste meli v detstvi sen se necim stat?Cim?Splnilo se vam to nebo jste dnes necim jinym?

kukinka
autor
4. kvě 2007

Zacnu u sebe,chtela jsem byt samozrejme herecka nebo zpevacka 😀 asi jako vetsina z nas.Ted pracuji jako asistentka v jedne zahranicni firme. 🙂 Jinak mam ekonomku,ale jen stredni 😀

carlisse
4. kvě 2007

Já chtěla být architektkou a nakonce jsem skončila v personalistice 🙂

elliana
4. kvě 2007

doktorka a som sestricka

kukinka
autor
4. kvě 2007

proc si nesla dal studovat?

elliana
4. kvě 2007

ked som skoncila strednu skolu, vidina dalsich 6 rokov v skole a mladost pochabost urobili svoje. Ale nehovorim, ze sa do toho niekedy nepustim. Ak sa zadari, tak tento rok zacinem externe studovat misijnu a charitat. pracu a ked raz bude moznost, dam sa aj na medinu.

kam
4. kvě 2007

Ahojte, tak na prvním stupni jsem chtěla být letuškou, později už jsem nevěděla, ale chtěla jsem jít na SŠ ekonomickou a tam jsem taky vystudovala. Teď pracuji v kanceláři...ale vždycky jsem si přála mít VŠ, ale nechuť k učení udělala své.Ale každý rok mám nutkání si podat přihlášku .. 😀

titkovamiriam
4. kvě 2007

chcela som byt veterinarka a mam vzdelanie chemicke,ale pracovala som ako ekonomka.laska k zvieratam ale zostala a preto mame aj dom plny zvierat.

alexandra
4. kvě 2007

Ja som chcela byt opatrovatelka koni, ale nasi mi to zatrhli, ze by ma bola skoda.. Tak som sla na gymnazium a z neho postupnou praxou skoncila na pozicii HR managersky pre IT firmu.. Ale momentalne mam tu najuzasnejsiu 'profesiu' na svete.. Som manzelka a mama 😵

kila
4. kvě 2007

Ja som ako malá chcela byť učiteľkou a teraz som obchodnou asistentkou. Medzitým som zistila, že nemám trpezlivosť učiteľky... 😅

andy.a
4. kvě 2007

ako malá som tiež chcela byť učiteľka alebo doktorka....to druhé aj robím...učiteľkou v dnešnej dobe by som nechcela byť,decká sú hrozne zlé,drzé...a rodičia ešte horší,myslia si,že keď majú peniaze,tak sa ich detičkám všetko prepečie...ani by som nemala trpezlivosť s dnešnými deckami...preto robím to druhé,vyštudovala som medicínu... 🙂

biccy
4. kvě 2007

Ja som chcela byt archeologickou 😀 a som farmaceuticka laborantka. 🙂

megie
4. kvě 2007

ja som chcela byť herečka (preto, lebo ako herečka by som mohla byť "lekárkou", "právničkou", hoci čím),rada som tancovala, mala som šancu ísť aj na tanečné konzervatórium ked som bola v 3. triede na ZŠ, ale bála som s cestovať po blave. A ako úplne malá (5-6rokov) som chcela byť poštárkou. 😀
Som účtovníčka 😖

evi3
4. kvě 2007

Ja som chcela byt modnou navrharkou, ale vsetkym sa zdalo, ze s mojou hlavou na matiku je to skoda, tak namiesto odevnej priemyslovky bol gympel, vysoka a teraz sa zivim programovanim. Co v dnesnej dobe tiez nie je na zahodenie. Odevny dizajn ma stale zaujima, ale uz sa realizujem len sama na sebe, hlavne po neuspesnej vyprave do obchodu s oblecenim 🙂

mrenka
4. kvě 2007

ja som chcela byt spevacka, skoncila som ako letuska a popritom som studovala pravo, takze pravnicka, ale bez praxe 😀

katrin
4. kvě 2007

ja som chcela byť zdravotonou sestrou a teraz som matkou na materskej dovolenke. 😵 .. (predtým som bola kancelárskou krysou 🙂

romana27
4. kvě 2007

já chtěla být učitelkou a dva roky i učila, pak se paní vrátila z mateřské a já šla do kanclu. Po mateřské bych se k pedagogické nebo sociální činnosti dost ráda vrátila, protože kancl je zabijárna času i ducha 🙂

andik
4. kvě 2007

Já si přála být učitelkou 🙂 Po gymplu jsem šla na výšku,obor speciální pedagogika.

jjitulina
4. kvě 2007

Já jsem chtěla být zdravotní sestřičkou a tou taky jsem.Moc mě láká ještě psychologie.

adetka
4. kvě 2007

chcela som byt spisovatelkou 😝 ... pat rokov som robila v kancelarii... a pat rokov novinarku...

binki
4. kvě 2007

chtěla jsem malovat a dělám na správce systému IT

kristi
4. kvě 2007

ja stale a porad chci mit tu kavarnicku nebo restauraci, tudiz jsem si udelala ekonomku a pak vyrazila za zkusenou - treba to jednou vyjde.

kukinka
autor
4. kvě 2007

Kristi: mas vysku nebo stredni ekonomku jako ja?
S kavarnou je problem nebo ne?

samuelko
4. kvě 2007

Ja som od ZŠ chcela byť učitelkou a som vychovávateľkou na ZŠ pre sluchovo p.,mám skončenú SPgŠ a teraz študujem dialkovo šp.pedagogiku 😉 🙂

hanik
4. kvě 2007

chtela jsem byt Makepeacova 😀 (ze serialu dampsey a makepeace)
..jinak co si tak pamatuju, tak nejvic pilotkou ..a jsem ucetni/ekonom. 😝

danona
4. kvě 2007

ako dieťa som chcela byť kozmonautkou 😕 😀 😀 😀 a teraz mám skončenú VŠ filozofickú - sociológia, VŠ pedagogickú - sociálna práca.. 😀
.... a do kozmu sa už nechystám.. 😀 😀

morusa
4. kvě 2007

Tak já chtěla být kadeřnicí, ale protože tam chodily jen holky, které se špatně učily, tak mi to naši zatrhli, takže nakonec jsem vystudovala Hotelovou školu, po ní začala hned na recepci v úžasném hotelu v Praze a postupně jsem se dostala do centra dění celé firmy a byla asistentkou, což bylo fajn, ale dělala jsem hodně s číslama a účtem a to už mě tolik nebralo, takže budu mít celou mateřskou na to, abych si rozmyslela, co dál, protože na své místo se mi vracet nechce, takže možná bych zase přímo do hotelu.

kvendolinka
4. kvě 2007

Ja som chcela byt veterinarkou ale v 14-tich sa mi to v hlave zvrtlo a sup na pedagogicku skolu.Momentalne ppracujem ako vychovavatelka v specialnej zakladnej skole internatnej.Ale splnila som si aj ten moj prvy sen mame aj chovnu stanicu psikov 🙂

spaagetka
4. kvě 2007

Tak nejdřív jsem chtěla být popelářkou(to mi bylo tak 5), pak učitelkou - rok ve školství mě ale vyléčil a skončila jsem v kanceláři a jsem úplně happy 🙂

expertka8
4. kvě 2007

...straaaaaaaaaaaaasne dlhu dobu som tuzila byt "vojackou"...od malicka ma pritahovali uniformy...asi aj vdaka tomu..ze otec bol vojak z povolania 😅
...neskor som xcela byt "Matkou Terezou" 😀 ..pomahat kde sa da...najma tam..kde sa uz "lamala palica"....nakoniec vyhrala etopedia..ci je to vyhra...to zhodnotim na konci zivotnej pute??? 😅

len
4. kvě 2007

Já chtěla být malířkou 😎 Potom mě chytla biologie, takže jsem váhala, jestli radši studovat kytičky nebo čučet do mikroskopu (obojí mi jako koníček zůstalo doteď), pak jsme dostali na gymplu skvělou fyzikářku, tak mě chytlo to... No a nakonec jsem se to snažila dát všecko dohromady a vystudovala stavařinu se zaměřením na architekturu 😉 Jo a po škole jsem dostala šanci dělat odbornou redaktorku přes stavební literaturu, takže jsem zase trochu někde jinde, dospěla jsem k názoru, že pokud mě má práce baví, nějak mi nezáleží na oboru, ve kterém se pohybuju 🙂