Čím jste chtěli být jako malé a co z vás je teď?

kukinka
4. kvě 2007

Taky jste meli v detstvi sen se necim stat?Cim?Splnilo se vam to nebo jste dnes necim jinym?

ajka23
4. kvě 2007

mna pobavili deticky v skole, ked sa ma opytali, co to niekedy bol sudruh... 😀 😀 😀 😀

zuzana76
4. kvě 2007

tak ja som barbiny nemala, az moja sestra, je o 7 rokov mladsia, ona mala 7 a ja 14, jej babikam som sila saty, mala velku garderobu, hackovala som im, sila, mali od spodneho pradla az po vetrovky uplne vsetko 😀 , hrozne som sa v tom vyzivala, teraz 14 rocne decka chodia na rande, maluju sa, chodia na kozmetiku 🙂

kacerka
4. kvě 2007

Zuzi: ta úcta je jedna věc a vydělávat slušné peníze druhá. Ani se těm dětem nedivím, když na ně ze všech médií srší, jak mají být úspěšní a cool a pokud nebudeš mít barák a minimálně dvě auta, tak jsi pro dnešní společnost odepsán. Není to ani tak problém dětí samotných, protože ten názor jim někdo pomáhá utvářet . . . .

manicka77
4. kvě 2007

Já chtěla být právničkou a stále chci být, možná se někdy dokopu na dálkové studium práv, ale nevim nevim... Teď pracuji pro jednu známou banku.. 🙂

ajka23
4. kvě 2007

zuzi, maluju ci miluju? nemas tam preklep? 😉 😅 😅 😅

hanka274
4. kvě 2007

kacerka-uplna pravda, ta posledna veta je vystizna dnesnej dobe. Je to hrozne. Mam mladsieho brata, mladu sesternicu a tiez sa mi rozum zastavuje.

zuzana76
4. kvě 2007

no ved uvidime, ake bude moje dite 😀 , ale dufam, ze sa mi podari vstepit mu aspon nieco z hodnot , ktore uznavam ja. Inak ja asi po materskej zmenim povolanie, uz dlho sa nad tym zamyslam a budem prekladatelkou, dufam, ze sa mi podari urobit si pocas MD nejake skusky a potom budem prekladat

sharlotta
4. kvě 2007

Ja ucim decka od 15 do 19 a ti 15 rocni su samy sex...O nicom inom akoby ani neuvazovali. A cim chcu byt dnesne dievcata? Peknou ozdobou bohateho muza...Bohuzial, je takych dost... ☹

hanka274
4. kvě 2007

hej o 6 rokov, mam 24r. Ale ako som pisala, s pribudajucimi rokmi dosiel aj rozum.
pá, pá

zuzana76
4. kvě 2007

ajka 😀 , aj aj

kacerka, ved som napisla, ze je to touto dobou, my sme tiez ini ako nasi rodicia, ci stari rodicia, mame uz ine naroky, uz by sme sa neuspokojili s takym zivotom ako oni prezili, ale neviem, stale viac sa mi zda,ze deti su uz menej detske, dnes je 10 rocne dieta vyspele ako kedysi 14 -15 rocne, velmi sa to vsetko posuva a bojim sa aj o moje buduce dieta, ze tato doba ho pokazi, ale verim, ze ak rodicia budu vstepovat svojim detom urcite hodnoty, tak z nich urobia dobrych ludi, ja len to som chcela naznacit, lebo poznam deti, 8 rokov pracujem ako ucitelka, co nie je az tak malo, a mnohe su naozaj pokazene 😒

kacerka
4. kvě 2007

Zuzi, já se Ti ani nedivím. Nedokáži si sebe jako učitelku představit, musejí mít silné nervy na dnešní děti. Taky doufám, že mé děti budou mít jiné hodnoty než jsou mobily, značkové džíny apod., ale záleží na tom, v jakém prostředí se pohybují, ale po vstupu na školní půdu se společenským atakům nevyhnou. Osobně si však myslím, že rodina mu to může pomoci ustát 😉

majkeela
4. kvě 2007

já jsem chtěla být letuška a pak jsem vystudovala VŠ ekonomickou a pracuji jako manažerka marketingu a myslím, že jsem se v marketingu našla - i když ta letuška se mi líbí stále 😉

zuzana76
4. kvě 2007

sharlota - 😒 ved to je to o co ide, jedna nasa byvala ziacka, teraz ma 20 rokov, hned po skonceni gymnazia sa vydala za 43 rocneho chlapa, velmi bohateho, na vysku ani nesla, ved naco 😒

a ja sa nedivim tym detom, oni vidia len to pozlatko, divim sa ich rodicom, ze ich v tom este viac podporuju

hanka274
4. kvě 2007

tiez sa bojim o svoju Hanku a dalsie dieta (deti).
ja a ucka-chcela by som ale pri malych, lebo tie velke by som strielala... 😀

zuzana76
4. kvě 2007

no ale teraz sa tesim na svoju novu ulohu- ulohu mamicky 🙂

sharlotta
4. kvě 2007

A potom, ze je taka rozvodovost. Kazdy clovek ma svoje hranice a ked sa pri niekom citite ako nikto a vlastne deti vam povedia, ze bez otca by ste boli nikto, ako mi tiez jeden ziak povedal, ako sa s mamou rozprava...Tak neviem, ci by som toto zniesla...

kacerka
4. kvě 2007

Já si myslím, že je to naprosto přirozený vývoj a dnešní děti se přizpůsobují této uspěchané době. Na jednu stranu je fajn, že jsou dřív dospělí, mají svůj názor. Jen tak nikdo s nimi nebude zamenat, ale ta úcta opravdu chybí. Jenže kde se jí mají děti naučit? Mělo by to být doma, ale . . . . .

katy2
4. kvě 2007

Ahojte, ja som chcela byt predavackou, neskor ucitelkou a nakoniec som sla na stavebnu priemyslovku, zacala som aj VS stavebnu ale nedokoncila som ju 😵 . Ale potom som vystudovala pedagogicku a som ucitelkou na ZS. Splnila som si tak detsky sen... Ale niekedy ma deti skutocne vytacaju.... Su z roka na rok horsie... 😠

lenkabu
4. kvě 2007

Nejdřív zdravotní sestřička,pak doktorka, švadlena(jako maminka), dlooouho veterinářka,letuška(bojím se výšek 🙂 ) anakonec jsem zdravotní sestra a moooc mně to baví.

marky4
4. kvě 2007

ahojte, tak já si moc dobře pamatuji, když se mě zeptala paní doktorka čím bych chtěla být a já odpověděla ZUBAŘKOU 😀

krista
4. kvě 2007

Ahojky chtěla jsem být taky herečka, potom jsem chtěla pracovat s počítačema a teď jsem referentka u leasingové společnosti - více či méně ten počítač teda používám 😀

kim
4. kvě 2007

Tak já chtěla být uklízečkou 😀 😀 😀 a je ze mě farmaceutická laborantka 😉

magg
4. kvě 2007

chcela som byt krasna a uspesna 😀 ... a som ucitelka na materskej 😅

zuzanat
4. kvě 2007

ja som chcela byt krajcirka, neskor som chcela pracovat v televizii ako redaktorka v tel. novinach. teraz dufam, ze raz budem pracovat ako HR, ked uz mi ta telka nevysla.inak ma o mesiac cakaju stanice (odbor Andragogika) a pracujem na planovani.

macanet
4. kvě 2007

Já jsem chtěla být zpěvačkou, učitelkou a rozhodně ne nic s ručníma pracema, který jsem nenáviděla. No a osud to zařídil tak, že se utvořila devítka a bylo málo dětí, takže se otevřelo pár škol v okolí a já nastoupila na dámskou krejčovou, takže nikdy neříkej nikdy u mě sedí 😀

petty
4. kvě 2007

Na základní škole jsem chtěla být učitelka. Na druhém stupni ZŠ jsem měla období, kdy jsem chtěla být "vojanda" z povolání, no ale toto období trvalo velmi krátce a zase jsem se vrátila k tomu přání být učitelkou. Na gymplu jsem si ujasnila to, že učitelka ano, ale ne v klasickém školství, ale že chci pracovat s postiženými, takže je ze mě teď speciální pedagog na základní škole speciální pro děti s kombinovanými vadami...

dorotka
4. kvě 2007

kukina nie si ty civucicka?

womann
4. kvě 2007

Ja si vubec nepamatuji,cim jsem chtela byt.Ted jsem maminka 😀
Sharlotta:to uz temer neucis deti,ale dospele...Jsou sice samy sex,hodne se o tom mluvi,ale skutecnost neni tak horka.Ani se nezacina se sexem tak brzy,jak se zda z medii.Jen je toho vsude plno.Deti jsou drzejsi,raznejsi,ale takova je doba.Rodina to musi pomoct ustat,ale jinak jsou deti uplne stejne nejiste jako jsme byli my.A az se zacnou starat sami o sebe,tak prokouknou.Jak s povolanim,bydlenim,se vsim.Vetsina lidi ma v sobe aspon kousek dobreho,stejne i deti 😉

sharlotta
4. kvě 2007

womann, tak to by si sa divila, kolko 15 rocnych ma skusenosti so sexom...a okrem toho, co sa mi nepaci je to, ze im veselo hocikde predaju alkohol a 15 rocne deti sa dohaduju v piatok, co budu pit...

womann
4. kvě 2007

Par 15,ale casto kecaji 😀 Jinak s tim pitim,my jsme pili taky od tech 15 😔 ,a nikdy se mi nestalo,ze by nam nenelili.Nalili nam vsude,zadny problem.Popijeli jsme taky divoce 😅 ,nekdy az moc 😉