Čím myjete nočník?

hojda
21. říj 2010

Ahoj, čím vymýváte nočník? Koupila jsem čištič od Ecoveru, ale nevím jestli je to to pravé, aby to vyčistilo a zároveň neškodilo malému.

díky!

antiope
21. říj 2010

Vyplachuji jen vodou a podle potřeby vytřu desinfekčním ubrouskem Sanytol 😉

petronelie
21. říj 2010

Vodou a občas vystříkám Sanytolem

vojtisek2007
21. říj 2010

přes den jen vyplachuju vodou (po čůrání) a večer do něho naleju trochu čističe na záchod a naplním vodou a nechám stát přes noc, ráno vyleju,vypláchnu a jedeme na novo 🙂

medved09
21. říj 2010

Po každém použití vystříkám Savem na koupelny a opláchnu. Nenapadlo by mě ho jen vypláchnout. 😖

sju.v
1. lis 2010

Normálně vypláchnu vodou a tekutým mýdlem, nedělala bych z nočníku detektivku, copak se s tím děti mazlí a olizují, abych to pořád desinfikovala? Podle mě dobře umýt stačí!:o)

katka82
3. lis 2010

Jej no tak my ho taky jen opláchnem a sem tam kápnu domestos do trochy vody a chvilku to tam necham 😉 myslím že neustálá dezinfikace všeho není taky zrovna to nejlepší 😉 a koneckonců do nočníku fakt jen vykoná potřebu a pak si ho ani nevšimne-nehraje si s ním,nesahá do něj tak nač to nějak moc řešit 🙂

beata.n
3. lis 2010

po každé potřebě vyplachuju vodou a tak 2x týdně dám na noc trochu sava.vy taky přece nemejete záchod po každé vaší potřebě 😝 nedělala bych si s tím tolik hlavu,řiď se podle sebe,to je nejlepší 😉