Čím odstranit skvrny od multivitamínového džusu?

lenycka
19. říj 2008

Holky prosím POMOC!!! Čím odstraním z oblečení fleky od mulťáku? Prala jsem už 2x na 60, z toho jsem podruhé dávala i Vanish a furt to drží!
Díky moc za tipy a rady baby Porady 😉

vikinka27
19. říj 2008

uz je asi v tomto pripade neskoro, ked uz si prala, ale mne zvykne pomoct na skoro vsetky fleky jednoducha vec: namocit na noc do studenej vody... ale toto ti uz asi teraz nepomoze... 😒
ak to nejde, ja nechavam flakate....

lenycka
autor
19. říj 2008

Jenže to je naše nejhezčí bundička, o tu přijít nemůžeme ☹

androna
19. říj 2008

lenycka kup si sul na skvrny od ulricha je to cisty prekarbonat sodny.ja som takto vcera zachranila cely kopec oblecenia,co maly zaspinil granulami pre psa.uvarit vodu v konvici pridat sol a nechat postat.vyliezli niekolko mesiacov stare fleky xkrat vyprane.

lenycka
autor
19. říj 2008

Andona a kde to prádávaj, v drogerii?

marselina
19. říj 2008

já mám odzkoušený SALBET,bude je v prášku nebo tekutý,stojí cca 45kč,mám osvědčený ten práškový,odstraní cokoli i mrkvové příkrmy,které mi před tím nešli odstranit ničím,dá se koupit v bwžných drogeriích.

androna
19. říj 2008

ja som to mala z internetoveho obchodu,ale holky pisali ze to kupuju i v dm drogerii.tak skus.

vikinka27
19. říj 2008

vidis, leny, aj sonnetove zlcove mydlo... to by mohlo vyjst tiez... par veci mi takto vyslo, ze som si na to nespomenula... kupila som to v bioobchode (ale urcite najdes aj na nete)

vojtisek2007
19. říj 2008

tak já třeba dala na reklamu - tekutý ariel professional odstraňovač skrvn - a vypral i na triku barvu na vlasy.... 😉

lenycka
autor
20. říj 2008

Takže jsem zkusila tu sůl, ale tu přímo značky DM + žlučový mýdlo a furt to drží. Takže tomu dám ještě jednu šanci a budu zkoušet něco dalšího! Doufám, že nám z bundičky pak nezbudou jen nitě 😖

danae
25. říj 2008

Já bych zkusila do kyblíku dát Savo Perex (poměrně málo) a nechat to hodně dlouho máčet. To se mi dost osvědčilo na ovocné skvny. Tak jednou za 30 minut to kontroluju a hned jak skvrny zblednou nebo zmizí, hodím to vyprat už s normálním práškem. Jen je otázka, zda ten materiál bundičky snese Savo, to se podívej.

marselina
25. říj 2008

s tím savem já mám zase špatné zkušenosti,na bílých kalhotách mi to udělalo žlutý flek,který nejde vyprat.přesto že jsem savo naředila do vody nelila přímo na skvrnu