Čím vyčistit detskou sedačku?

janulle22
29. dub 2009

Ahojky maminy... 😵

potrebuju poradit...mame cervenou sedacku a jsou na ni hrozne fleky od mlika,krupice,jogurtu no proste vseho co mel malej...zkousela jsem to vodou ale flek zustal a navic mapa po tom jak to bylo mokre 😖

poradite mi prosim cim bych to mohla vycistit?

moc dekuji... 😉

mudr.
29. dub 2009

jani- je tu nekde diskuze Rady do domacnosti, ci jak se to jmenuje, tak jsem videla cely lejstro psani, jak co a cim vycistit, tak tam zkus mrknout 😉

janulle22
autor
29. dub 2009

to uz mam procteny mudr, ale o tomhle ani , 😔

slunicko552
29. dub 2009

jani já jsem jí vyčistila vanishem.Hodila jsem ho do vysavače na mokré a vyčistilo se všechno 😉

mudr.
29. dub 2009

ja teda mela ten vanish na koberce a calouneni, ale bez efektu... 😖

slunicko552
29. dub 2009

mudr jo? 😕 Tak mi to vyčistilo a byla od malého teda pěkně zasviněná 😖 .Tak to potom nevím 😔

janulle22
autor
29. dub 2009

slunicko jak na mokre...?ja nemam vysavac na mokre cisteni...ja myslela ze se to jen nasype zakartacuje a vysaje... 😕

skurinka
29. dub 2009

jani a nepucujou nekde u vas ty stroje na to cisteni?
jak pise mudr vanisch bez efektu 😒

slunicko552
29. dub 2009

jani já jsem si ho půjčila od našich.Nečistila jsem to tím sypkým,ale tekutým 😉 Ten sypký nevím,ještě jsem ho neměla.Ale jestli holky píšou,že jim nepomohl.Nevím no,u mě zabral.Třeba někdo poradí něco lepšího 🙂

beruska2x
29. dub 2009

ja si zvu profika, za 100,- celou sedacku bez prace a bordelu.. to ten Vanis je mozna drazsi, prasek je vsude kolem a praaace..

janulle22
autor
29. dub 2009

tak ten bych si musela pujcit od nasich taky.. 😀

a jak sie to dela...?

mudr.
29. dub 2009

jani- sluni mysli ten tekuty vanish na strojove cisteni, to me taky nepomohlo...ani to suchy... 😖 vanish jen provoni, ale me nevycistil...ja mam na boku sedacky flek od rozliteho kakaa, je pekne zaschly a vanishem teda dolu nesel. 😠

slunicko552
29. dub 2009

jani tak to je na tom vanishi napsané jak se to ředí 😉 A jde to docela dobře,hlavně,když to neděláš 😀
Ale,aby jsi zase nebyla nasraná,když Ti nepomůže.Ať mě tu pak nenaháníš 😅

majcik
29. dub 2009

Mozno bude moj prispevok trochu odveci a nevyriesi problem janulle, ale prave pre toto si planujem dat na sedacku nejaky prehoz. Nie je to sice prave najestetickejsie riesenie, ale urcite tu sedacku ochrani.

beruska2x
29. dub 2009

ale zase peres prehoz.. ono to vyjde asi nastejno ne? 😀

majcik
29. dub 2009

Beruska - podla toho, aky ... a mas to na dlhsie, prehoz jednoducho vyperies a je. Vacsinou znesie viac ako sedacka.

mudr.
29. dub 2009

jenze prehoz muzes vyprat, ale potah na sedacce ne... 😖

beruska2x
29. dub 2009

to bys musela dat igelitovou plachtu, protoze pokud neco vylejou tak to mas stejne skrz a jeste peres 😀

skurinka
29. dub 2009

ja jsem koupila deky tenoucke a ve stejne barve jak sedacka a pru deky a nevypada to zle 🙂

janulle22
autor
29. dub 2009

majcik-no nevim jaky prehoz bych mela dat na uckovou sedajdu... 😕

mudr.
29. dub 2009

beru- to je faaakt... 😀

mudr.
29. dub 2009

toz jani 3 prehozy... 😉

majcik
29. dub 2009

Beruska - mame aj teraz na sedacke prehoz a riadne spiny to zachyti.

Skurinka - vselico sa da vymysliet

Janulle - myslim, ze sikovna krajcirka by to dokazal usit aj na taku sedacku.
My planujeme koncom roka alebo na buduci kupovat tiez sedacku do U-cka a hned si kupim na to aj prehoz, alebo si nieco vyrobim bud sama alebo s pomocou krajcirky, aby sa hned neznicila.

beruska2x
29. dub 2009

no ja si ji necham obcas vycistit ale nijak ji neresim az malej povaroste a nebude delat takovej bugr tak si koupim novou 😀

janulle22
autor
29. dub 2009

majcik tak ja svadlenka jsem zeby se mi s tim chtelo drbat.... 😝 😝 navic na jedne strane je operadlo na druhe strane neni... no vidim to stejne jako beruska... 😀

majcik
29. dub 2009

Aj to je riesenie ... my sme boli nedavno na navsteve u jednej rodinky, mali 3 male dievcatka a sedacku v strasne ubohom stave, ale povedali, ze nech sa nehnevame, no oni si kupia novu, az ked ta najmladsia (teraz 2-rocna) vyrastie a nebude robit az taky bordel.

janulle22
autor
29. dub 2009

majcik bohuzel to tak s detma je no... 😔 ... ale nevadi mi to...jen bych to chtela vycistit at to nevypada tak hrozne... 😉

majcik
29. dub 2009

Hlavne, ze sme zdravi ... kolke mamy by chceli mat len taketo problemy, ze? 🙂

aponchie
30. dub 2009

tak ja jsem koupila v Rossmanu zlucove mydlo jakesi znacky za 49kc a vycistilo to snad vsecko az sem cumela..

eleonora
30. dub 2009

ja sem si na sedacku koupila sprej na cisteni potahu a kobercu od Hekry je to pro auto ale i na domacnost a u nas spokojenost 😉

janulle22
autor
30. dub 2009

al a kolik to stalo...?a jakou mas sedacku...?