Čím vypolstruju jídelní židličku z Ikey?

syrael
30. led 2008

Zidlicka pro zacatek je fakt bezvadna, ale mam pocit, ze je to sedatko desne tvrdy. Nechapu smysl toho nafukovaciho polstare, co se k tomu kupuje, protoze je na zada a boky a pod zadek nic...Davame tam alespon plenku, protoze nevim o nicem, co by se tam jeste veslo...Nemate nektera tipek?Diky

kortanova
30. led 2008

My měli doma zbytek 2cm molitanu, tak jsem to obreslila, ustřihla a mamča na to ušila povlak a dobrý. Sice nemám židličku z Ikei, ale tu klasickou od Tonu, jako jsme měli asi všichni.

cermonca
30. led 2008

Ja jsem tam dala rychlozavinovacku,ale take nemam z Ikei ale tu obyc drevenou.

agny
31. led 2008

Já jsem se dnes do Ikei vyrazila na tu jejich židličku podívat a byli jsme s manžou zklamaní, vůbec se nám nelíbyla, tu bych si do bytu nedala ani kdyby ji rozdávali zadarmo. Asi ti syrael nezbude nic jiného, než si na tu velikost sedáku něco doma spíchnout na koleni. 🙂

aponchie
31. led 2008

vzhled pro me neni podstatny az tak ale prej je jedna z nejlepsich co se tyce bezpecnosti.jinak mame dreveneou starou klasickou jeste ted ve 3letech je v ni jinak ja bych to asi nepolstrovala jestli ma plenu to staci podle me jinak nevim muze to klouzat

agny
31. led 2008

My teprve sháníme info a obhlížíme různé jídelní stoličky, ale zatím se nám taky nejlíp jeví ta dřevěná klasika co se pozděj dá přestavět na židličku se stolkem.

aponchie
1. únor 2008

ja jsem s ni spokojena a nemenila bych je pravda ze je znacne neskladna ale je prirodni ze dreva a hlavne ten stolecek je super mala se ucila perfektne jist u toho

agny
1. únor 2008

Akorát, viděla jsem je prodávat za 1000 i za 2500. Připadli mi naprosto jednaký..

kristi
1. únor 2008

my tam nemame nic

natalien
8. únor 2008

Nevím, jestli je to ještě aktualní, ani jsem naživo židličku neviděla, ale nehodilo a nevešlo by se tam toto???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6854919&tab=0

mandragora
8. únor 2008

mně dost překvapila,že je taková stabilní.my tammáme ušitej kousek vatelínu potaženej látkou a dobrý.spokojenost

ronie
8. únor 2008

Holky kdo byste chtěl-mám super polstrování do židličky-je to tohle: http://www.babydirekt.eu/sedatko-zaffiro
My máme židližku cam smarty a do ní to nepasuje, ael myslím, že do té ikeácké by to šlo..ale nevim jistě.. Prodala bych za 250kč + poštovné-je to úplně fungl novej krám 😀 😉

syrael
autor
8. únor 2008

Moc dekuju za prispevky...Blby je, ze to sedatko je tak extremne maly, ze zadny universalni sedatka ani polstry se tam zkratka nenarvou. Takze asi samovyroba🙂