Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v těhotenství?

sofiek
26. říj 2015

Dobre rano, zajimalo by me jestli si v tehotenstvi nechavate na kosmetice cistit plet ultrazvukovou spachtli? Jsem v 1.trimestru a nejak nevim, jestli je to skodlive nebo ne... Tudiz zda tento typ cisteni radeji odmitnout...

Dekuji za nazory 🙂

jaded_
26. říj 2015

Nemelo by se....Zjistovala jsem to cca pred mesicem.

verunka_korunka
26. říj 2015

Taky jsem chtěla v těhotenství jít a nakonec jsem nešla. Většina salonů uvádí, že je to i pro těhotné, ale pár odkazů ze salonů a výrobců přístroje uvádí , že to pro těhotnou není jsem taky našla. Takže v rámci jistoty jsem na to raději nešla.

dankakotrbova
27. říj 2015

U prvního jsem se také vyhýbala, protože se vždy kosmetička ptala, zda je někdo těhotný. Pak jsem se jí po porodu přiznala. Hned se na to informovala, že pokud je to jen v oblasti obličeje, vůbec to v těhu nevadí. Nechávala si to potvrdit na více místech. Takže v klidu.

pip2
4. lis 2015

Holky já jsem kosmetička a se špachtlí pracuju. Měla jsem už spoustu těhulek a pleť jsem jim tím čistila normálně. V těhotenství se nedoporučuje akupresurní masáž obličeje. Jinak s citem si můžete dopřát cokoliv. Mám to vážně vyzkoušené. Sama jsem těhotná a pleť si čistím každý týden. Tak se nemusíte bát.

zuuzav
3. pro 2020

@pip2 mohu se zeptat, jakou znacku doporucit na domaci osetreni pleti pomoci spachtle?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru