Citlivé bradavky a suché dvorce. Co to může být?

sojca
17. bře 2012

Ahojky holky mam asi 3-4 dny hrozne citlive bradavky ☹ Nejprve me bolely kdyz sem si sundala podprsenku, ted i pres den kdyz se dotknu kosicku ☹ A jak mam dvorce tak jsou takove suche 😒 Nevite co to muze byt a co by na to pomohlo???

crca
17. bře 2012

@sojca Že by těhotná??? 😀

sojca
autor
17. bře 2012

@crca tehotna? no uz sem to 14 dni nedostala ale testy mam negativni 😒 Proto mi je divne proc me to boli ☹

sojca
autor
17. bře 2012

Prosim, prosim napisete mi tady jeste nekdo?

llluckaaa
17. bře 2012

Já bych taky myslela, že to bude těhotenstvím. Třeba se čárky ukážou později. Asi bych šla raději na gyndu, abych měla jasno.

nae
17. bře 2012

Moze to byt jednak tehotenstvom, ale aj mykozou, pokial mas prsia aj napr. zacervenane, so supinkami... skus si zadat dane heslo do googlu, vybehnu ti tam aj nejake obrazky, mozno ti to pomoze sa zorientovat.

salomee
17. bře 2012

...no, mě tady ty stavy provázely vždycky před MS a paradoxně, když jsem čekala tu, co nepřišla, nebylo to tak hrozné.. ale zas u Tebe to může být jinak. Já jsem ale zas šílela v mrazech, to jsem mohla být venku chvilečku a být teple oblečená, ale bolest jak něco, až se mi kolikrát chtělo brečet... to bylo ale až tak kolem čtvrtého měsíce, ale těžko říct, jestli proto, že tehdy byly mrazy a jindy moc ne🙂, třeba by to pak bylo u mě i dřv. Ty nedávní mega mrazy jak byly, se mi to už nestávalo.
Určitě šup na gyndu, dvoutýdenní vynechání je důvod, i když testy jsou negativní.

sojca
autor
17. bře 2012

@llluckaaa Moc bych ctela by to bylo mimi ale bojim se ze mi misto toho reknou neco spatneho.
@nae za tehotenstvi bych byla rada a na ty obrazky se kouknu to me nenapadlo.
@salomee no me pred MS vzdy bolely jen prsa ale ne takle bradavky, ani pritel mi na ne nemuze sahnou, pac mi je to desne neprijemne.

llluckaaa
17. bře 2012

@sojca Neboj, jestli ti mají říct něco špatného, ať je to radši co nejdříve. Ale neházej flintu do žita, mě bradavky při otěhotnění hodně bolely a testy mi vycházely pozitivní až o nějakou dobu později. Držím palce!

sojca
autor
17. bře 2012

@llluckaaa za jakou dobu se ti ukazaly testy pozitivni? Hold ve ctvrtek pujdu a gyndu bez obednani tak doufam ze me vezmou...

jainy007
17. bře 2012

Tak to jsem mela minuly mesic, tedy tu bolest, to sucho ne. No a po tydnu zpozdeni a asi 4 negativnich testech, jsem to nakonec 9. den zpozdeni dostala, takze pokud mate test negativni, osobne se priklanim k tomu, ze tehotna nejste, i kdyz vsechno je mozne a nadeje umira posledni 🙂 Rozhodne bych sla na tu gyndu, tam se to rozsekne 🙂 A nestresovat 😉

jainy007
17. bře 2012

@sojca jo a jeste me napadlo, jak jsem toto tema minuly tyden hledala vsudemozne na netu, nasla jsem opravdu hodne zen, ktere psaly, ze tehu test mely negativni az do 12. tydne...😉

llluckaaa
17. bře 2012

@sojca Myslím, že to byl asi týden. A kámošce se stalo něco podobného. Čárky na sebe nechávaly dlouho čekat.

sojca
autor
17. bře 2012

jainy007 az do 12 tydne ? to je nejak hodne dlouho ne?

sojca
autor
17. bře 2012

@llluckaaa no bohuzel ja uz to mam 14 dni

jainy007
17. bře 2012

vsechno je mozne, nesmutnete z toho, ono se to nejak vyvrbi...na gyndu urcite a do te doby klid a chovat se jako tehotna 🙂
Opravdu jsem to nasla, nektera psala, ze az do 4.mesice...zalezi i na testu, na citlivosti, kazdemu roste HCG jinak..muze byt i vadny test, namrzly, cokoliv, spatne nacasovani testu...dejte pak vedet, jak to dopadlo, drzim palce!!!

sojca
autor
17. bře 2012

@jainy007 Dekuji 😉

jainy007
17. bře 2012

jeste mi prislo uzitecne toto: http://merenibt.xf.cz/form.html
Treba Vas to taky uklidni, me to pomohlo 🙂
Dobrou noc.

sojca
autor
18. bře 2012

@ jainy007 Bohuzel me na tom nic neuklidnilo... Pac mi tam vyslo, ze pohlavni styk jsem mela v dobe ovulace a jeste den pred ni 😉

eliss2
18. bře 2012

@sojca tak já tohle měla taky při začátku těhotenství a mám teda do ted. Někomu se opravdu prý čárkyna těstu ukazují pozdě. Tak že nezbyva nic jineho než čekat a nebo v pondělí vlítnout k mudr 🙂

sojca
autor
18. bře 2012

@eliss2 no ja myslela kdyz sem si test delala 10 dni po zpozdeni MS, ze se ukaze carka a nic ☹ A k doktorce musim az ve ctvrtek... Tak doufam ze misto planovaneho miminka nebudu mit nejakou cistu nebo zanet a jeste neco s bradavkama 😉

jainy007
23. bře 2012

@sojca tak jak?

sojca
autor
24. bře 2012

@jainy007 Ahojky tak na gynde sem nebyla,protoze by me tam stejne nevzali. Tak jsem si zasla za svoji doktorkou a dostala jsem vynadana jako vzdy ze jsem prisla az ted. No nalozila mi antibilotika, kupu prasku, a jeste nejake dejchatko. A dnes rano jsem dostala menstruaci ☹ Ted jen premyslim jak mam vypocitat plodne dny jestli to budu mit takle hodne nepravydelne.

jainy007
24. bře 2012

hm...tak to me mrzi...to jsme na tom ted tak nejak stejne...

sojca
autor
24. bře 2012

@jainy007 Ale tak treba se zadari i kdyz budu mit nepravidelnou MS. Asi to necham osudu...

bjoucik.15
27. bře 2012

@jainy007 to je dobrá tabulka, dle ní, to vychází přesně 🙂

jainy007
27. bře 2012

@bjoucik.15 Tak to mě těší 🙂 I mně to vycházelo...teď jsem v nějakém podivném mezidobí, kdy těhotná nejsem a MS taky nemám...asi to bude unavou materialu nebo co 😀 Nejak to musim prezit...Preju hezky den 😉

bjoucik.15
27. bře 2012

@jainy007 no tak to období máme asi stejný 🙂 teda já budu ještě testovat v pátek, ale moc tomu nevěřím...

jainy007
27. bře 2012

@bjoucik.15 ja uz jsem nejaka rezignovana...ale povoluji mi prsa, urcite tu bude cerveny kod co nevidet :-/ Navic ani nemame cas ani chut se nejak snazit, tak si to mimino bude muset najit nejakou jinou cestu 😀 asi...

jainy007
27. bře 2012

@bjoucik.15 jo a drzim palce, at to vyjde...byl by to ten nejlepsi duvod a nejlepsi vysvetleni...🙂

bjoucik.15
28. bře 2012

@jainy007 co se týče prsou taky povolujou :( Taky to nevidím růžově, spíš červeně 🙂 Ale uvidíme, ještě to nechám být.