Co darovat k narození miminka?

petrianka
4. pro 2013

Ahojky holky prosím už je tady prosinec a má velmi dobrá kamarádka má 4.1. 2013 TP, samozřejmě že do porodnice přivezu nějaké oblečení nové dupačky atd. Ale zkuste mi někdo poradit fakt originální dárek 🙂 Díky moc

whitelilith
4. pro 2013

Kamarádce jsme kdysi dělali "balíček". Nějaké drobnosti k použití ihned-dudel, lahvičku, ponožky, hračku apod. a k tomu jsme přibalili noviny ze dne narození a pak myslím cosmopolitan z toho měsíce (byla to holka), koupili jsme stříbrný řetízek s přívěskem ve znamení narození. 🙂

paracka
4. pro 2013

@petrianka ahoj. Ja dostala dort z jednorazovek ;) uvnitr byly vlhcene ubrousky,brindacky,bodycko a jeste nejake kosmeticke malickosti a nahore plysak. Mam nekde fotku

paracka
4. pro 2013

Plenkovy dort 🙂

petrianka
autor
4. pro 2013

@whitelilith Moc díky

petrianka
autor
4. pro 2013

@paracka Senzační dárek 🙂

paracka
4. pro 2013

@petrianka delala manzela kolegyne 🙂

petrianka
autor
4. pro 2013

@paracka Šikovná

berusinecka
4. pro 2013

Vadivalo mi ze mi k narozeni deti davali ruzne hracky ktere se opakovaly nebo male obleceni. Proto jsem zacala vyrabet plenkove dorty, ktere jsem davala nejen mym kamaradkam ale zacala jsem je vyrabet na zakazku. Takovy dort se da vyrobit ze vseho mozneho. Myslim ze je dort hodne originalni darek. Jukni na bazos 775991713. Mam tam krasny kocarek. Pro inspiraci.

petrianka
autor
4. pro 2013

@berusinecka určitě tě podívám

zlatelevizeedna
4. pro 2013

Dej něco mamince. Dítěti přinese dárek každý, ale na maminky se zapomíná - tak něco, co má ráda🙂 (na snězení, drobná kosmetika, vtipná knížka, květina,...).

mamkamarketa
4. pro 2013

Otisk na rucicku a nozicku miminka. Z toho jsem mela radost ja. A mamine treba poukaz ke kadernikovi

luckals
28. bře 2014

Ráda se podělím o zkušenost, že jsme kupovali rámeček, vlastně trojrámeček na jednu fotku miminka a dva otisky. Jeden otisk nožičky a jeden otisk ručičky miminka. A ještě jeden rámeček na 2 fotografie a 2 otisky. Je to krásný dárek k narození miminka a krásná památka.

gabran
3. čer 2015

Ahojky holky chtěla bych nějaké aktuální tipy na dárek k narození mimča. Jedu ke spolužačce a uvidíme se asi po 3 letech, takže vůbec nemám představu, jak je zařízená, co se do výbavičky týká. Takže vaničku, pleny, dětskou kosmetiku a další věci tohoto tipu vylučuji předem. Asi bych se nejvíc přikláněla k nějakému oblečení. Ale co koupit aby ji to fakt potěšilo? No a přímo pro ni udělám kytku s rafaelo kuličkama, to vyrobím doma sama. Už jsem dělala a mělo to obrovský úspěch. Ale co tomu mimču? Nějaké tipy prosím???

ellen85
3. čer 2015

Ahoj,tak já dostala hračky na kočárek,knižky,svítíci želvu(dělá nebe)😉 hrací deku,lahvičky a deky do kočárku😉 možná by se líbilo povlečení do postýlky😉nebo poukaz na focení😉 jinak v oblečení určitě vybereš,mají toho hodně😉

jemnostpan
23. zář 2016

@petrianka Ahoj, napadá mě určitá možnost. Mrkni se na tento typ zážitku, myslím, že by ho mohla po porodu ocenit:
https://www.rajzazitku.cz/relaxace-a-masaze