Co dát ve vodě dětem? Kruh, rukávky, vestu?

berenika39
2. kvě 2010

ahoj, snad už konečně bude léto🙂)), poradíte, kdo máte bazén nebo chodíte s dětmi plavat.....co dáváte dětem 2+ do vody, aby nebyly pořád v náručí, jako se plave s miminky? ? kruhy,rukávky, vesty, nevím...je toho ted plno a nemám to jak porovnat. docela se mi zdají praktické plováky, kolem trupu, neomezuje to v pohybu, ale nikdy jsem to neviděla v akci, používáte to někdo?

(je to reklama tady z mk, tak snad můžu dát odkaz?)

http://www.mimiplus.cz/mimiplus/eshop/2-1-Plova...

dík za tipy.....

lenkabu
2. kvě 2010

Stejně jako na plavání,plovací pás kolem břicha a pěnová kolečka na ruce............narozdíl od rukávků nutí dítě aby rukama ve vodě mávalo a učí se tak líp plavat 😉

berenika39
autor
2. kvě 2010

😀 , ted jsem ti ťukala prosbu o link, děkuju!

lenkabu
2. kvě 2010

Ty kolečka nemůžu nikde najít ale je to ze stejnýho materiálu jako ten pás,prostě obyč pěnový kolečka,nedrží to na rukách tak 100% jako rukávky proto je to nutí pracovat ve vodě rukama.

glumy
3. kvě 2010

Ahoj, zrovna včera jsem se na ty kolečka dívala, používáme je na plavání, tak jsme koukala, dke bychom je mohli koupit🙂
http://www.skibi.cz/nadlehcovaci-pomucka-dena-k...

malovani
4. kvě 2010

Taky tak, taky tak, jako na plavání pás a kolečka (popř. destičky), linky viz. výše...

berenika39
autor
4. kvě 2010

dík, hodný. ten pásek je fajn, právě se mi nechtělo do nějakých nafukovadel, protože se v tom nemůžou hýbat.

beruska2x
4. kvě 2010

berenika u nas takovy doplnky prodavaji i primo v bazenu na recepci 😉

melouna
4. kvě 2010

Holky perfektní jsou ty kruhy co maj ty kalhotky na nožičky, to dítě je v tom naprosto v bezpečí, jasně, že dozor být musí,ale aj si zaplavete a malou to hrozně bavilo, ani jsme jí nemohli dostat z vody 😀

beruska2x
4. kvě 2010

melouna a neprijde ti ze se to prevrhne i s ditetem a to tam zustane "zasekle" ? 😅 nekde jsem to myslim cetla... kdyz je lidne ditko mozna ne ale kdyz je lotr 😕

melouna
4. kvě 2010

takhle to nějak vypadá každej výrobce to má jinak ale účel bývá stejný a v hračkářství je maj za pár korun 😉

melouna
4. kvě 2010

Tak to nevím, stát se může všechno, ale tak rozhodně bych malou nedala do toho kruhu a nehodila do vody ať si plave sama 😕 .
no ale my ho vyzkoušeli v moři ve vlnách 😉 a ani náznakem nevypadalo, že by se mohlo něco takového přihodit, krom toho když si to dítko do toho sedne, tak je po pás ve vodě a asi by se muselo hodně snažit dělat kotrmelce. Ten žlutej na té fotce byl lepší protože byl větší (širší) a i když jsme malou strkali před sebou, tak se nepřevažovala. Zase bych se víc bála té vestičky, když jsem jí dala na malou a vlezli jsme do vody, zůstala plavat jako sud, převažíla se hlavičkou a nemohla se obrátit, takže letěla do kruhu a vesta pryč 😀

evaje
4. kvě 2010

Tak náš mladej by v tom vydržel možná v 6m. Pak jak začal lozit, tak už byl neudržitelný a dnes co na něm není přivázané, z toho se vyvlíkne. Ty pásy se mě zdají bezva. Mám problém na něm udržet i rukávky

beruska2x
4. kvě 2010

no to je jasny, ja si jen nedokazu predstavit ze by mi v tom klidne sedel 😖

beruska2x
4. kvě 2010

evaje tak to jsme na tom stejne 😅 😉

evaje
4. kvě 2010

Ale mimčo , když je menší, tak se nedostane ručkama k vodě a nemá z toho ten super zážitek, ne? Mikoláš chtěl furt plácat do vody... 😀

melouna
4. kvě 2010

Jééé tak ona je pravda, že malá ten kruh měla před rokem, ehm tak to je dost možný že v tom taky nevydrží ☹
A budem možná muset zkust i jiné varianty... 😵

beruska2x
4. kvě 2010

ja se jdu dneska podivat do hrackarstvi jestli maji ten pas a nebo ho koupim primo v bazenu + mam rukavky tak uvidim, zase pujdeme poprve do bazenu a uvidim jestli ne naposled 😒 jak mu to zapusobi na exem.... ☹

beruska2x
4. kvě 2010

melouna 😀 tak to bude tim.... 😀 😀 😀 😀 😀

evaje
4. kvě 2010

no právě, ale když byl starší syn menší, tak byl klidné dítko a mamča mě taky něco podobného koupila. Jenže protože byl pecivál, tak byl pěkně tlusťoučký a měl to úzké kolem stehýnek. Takže u nás se toto kolo neujalo.
😒

melouna
4. kvě 2010

no to moc fakt nedostane 😒 , ale na břehu si vyhrála stejně nejvíc kde mohla sedět, lozit, hrát si , když ono toho pro ty malinký špunty fakt moc není 😢
ale na ty pásy kouknu, už by se nám mohly hodit, díky holky, tak jsem nad tím nepřemýšlela, ani jsem si neuvědomila, že když malá zase povyrostla, takže už od toho koupání bude chtít mnohem víc 😀

beruska2x
4. kvě 2010

my nesmime jit kolem vody nikde, byly jsme s MM v patek krmit kachny a Sima se vrhnul oblecenej do prehrady 😝 , oba jsme stali tak 30cm od nej... u nas jedine lano asi 😀

evaje
4. kvě 2010

Mikola má 1,5 roku a nemáme do vody nic jen destičku se kterou blbne starší. Nanosím se, ale potápí se a tahám ho po vodě a příjde mě, že si to užívá. Kruh jsme vypustili, se mu to moc nezdálo. Na plavání jsme nikdy nechodili a vodu miluje. Já si sice nezaplavu ale blbinek naděláme spoustu. Stejně je nejšťastnější v malé vodě s kýblíkama a konvičkama.

melouna
4. kvě 2010

😀 😀 😀
tak to máme stejné nadšence, Bára zas hodila labutím botu a pak se rozhodla si pro ní doplavat, akce trvala asi vteřinu, šup bota, šup malá, šup máma do vody a šup ven sušit se na sluníčko 😅 ještě že se dostala tam, kde byla voda tak po kotníky. 😅

melouna
4. kvě 2010

tak holky já musím plavat malá se probudila 😀 , tak pak napište jestli jste ten pás sehnaly a jak posloužil 😵

berenika39
autor
4. kvě 2010

no ten kruh je hezkej, ale opravdu si myslím že pro batole, který se ještě moc nemrská. petrovi budou dva a ráda bych, aby pochopil, že se nad hladinou bude muset časem udržet sám a bude potřebovat nohy a ruce. proto hledám něco jiného než nafuk.pomůcky.

včera jsem byla v intersportu, měli tam celkem geniální plavky. byly už od velikosti na 2 roky, prostě takový ty krásný retro s nohavičkou, a od pasu k ramenům vepředu i vzadu to mělo všitý takový plováky....ale tenký, pružný, nebylo to jako když je dítě v korzetu.... 😉 😉 😉 . prostě jakoby vesta schovaná v plavkách. se mi to moc líbilo. nohy ruce volný, hrudník to nepustí pod vodu, možná by to šlo.

jinak já samozřejmě taky neplánuju hodit petra do vody a plav....(chodíme plavat, jen jsme ted jeden kurs museli vypustit kvůli exemu, nechci to pokoušet). nepustím ho z dosahu, to se ví 😉 😉 😉 😉

akromma
19. čer 2019

Řešili jsme také co dětem do vody. Jelikož mám tři neplavce je oříšek všechny uhlídat, zvlášť když jsem s nimi sama. Narazili jsme na kombinaci pěnových a nafukovacích rukávů. Jsou sice dražší, ale netlačí, nekloužou a může je mít hubená holka i silnější kluk. https://www.esnakesub.cz/plavecke-rukavky-arm-f... za mě teda super kombinace s klasickým pěnovým paskem