Co dáte dětem za vysvědčení?

zero
27. led 2010

Ahojda, chtěla jsem se zeptat, co budete kupovat svým dítkům za vysvědčení. Dcerka je teď ve druhé třídě a vůbec nic mě nenapadá. Díky za tip.

cimlik
27. led 2010

Ahoj, my budeme kupovat našemu druháčkovi knížku Bob a Bobek, králíci z kloubouku. Domluvili jsme se spolu na tom 😉 🙂

janula34
27. led 2010

No moja, ak donesie ciste jednotky, dostane co si vyberie v Draciku. Samozrejme za rozumnu cenu !!! Ale zrejme mam stastie, u nas to na ciste jednotky nevyzera 😀 😀 😀

cimlik
27. led 2010

janula 😀

sue
27. led 2010

😅 My sme vždy dostávali knižky - podľa vlastného výberu a podľa vopred určenej ceny...tam sme sa museli zmestiť a ak sme chceli drahšiu,tak sme museli doplatiť z vreckového 😅

janula34
27. led 2010

Ja by som jej tak rada kupovala knizky, ale jej sa velmi citat nechce. Ja precitam cokolvek aj telefonny zoznam, od malicka som jej citala ale sama citat nechce. Chodime do kniznice, tam ju trochu donutim si vybrat a musi ju precitat. No dufam ze ju to chyti neskor.

cimlik
27. led 2010

No a co se dcerky zeptat, co by si přála?

zero
autor
27. led 2010

no ona počítá s tím že bude mít 2 dvojky, to bych jí nic nekupovala a prozradit jí to jen tak nechci. nad knížkou jsem taky uvažovala, ale doma jich máme kupy.

nikika33
27. led 2010

ja som tiež chcela knižky, ale na Vianoce dostal vela, a ešte ich neprečítal, tak som sa rozhodla pre lego, lebo to je jediná kreatívna hračka, s ktorou sa dokaze hrať celé hodiny a hlavne sám 😅 t

mmonika
27. led 2010

my sme mali na plane ist na oslavu do pizzerie ... ale kedze mala ma silno podrazdene slepe crevo a netusim ci nepojdeme do nemocky ,na vybratie alebo nie ,tak budeme musiet asi z odmenou pockat,... 😖

marky29
27. led 2010

Ahoj holky, my s naším druhákem půjdeme na večeři do pizzerie ,chodíme pokaždé. Pak asi koupím nějakou drobnost,ale ne nic drahého něco za rozumnou cenu 😉

lucisa
27. led 2010

ahoj, taky už nad tím od pondělka dumám, máme letos první výzo, tak je to taková premiéra. nad knížkou jsme přemýšleli, ale dostala jich dost na vánoce.
včera mi vykládala, jak nějaká spolužačka nosí každý den v uších jiné klipsny a ona má takové obyčejné kroužky (zlaté!! 😖 ), ale znáte to, čím šílenější tretky, tím lepší. tak přemýšlím, že bych jí koupila takovou tu sadu na výrobu náušniček nebo ještě pejsky chichi, které sbírá, mají je v dráčiku, tak že bych třeba koupila 2-3 sáčky. zítra dopo jdu s mladší na kontrolu, tak to vezmeme přes obchod a nějaké překvápko koupíme...
navíc má mladá příští týden svátek, tak musím vymýšlet hned dva dárky 🙂

junovka
27. led 2010

Timka si vybrala za vysvedcko obed v cinskej restike 😉 Aspon budem mat postarane o obed v sobotu 😵 😀

martina26
28. led 2010

Ahojda,

nás dneska čeká první výzo, koupila jsem PC hru a půjdeme na večeři. 🙂

janula34
28. led 2010

Holkyyy, tak mi mame ciste 😒 😀 😀 😀 Ved ja som s tym vobec neratala a dala som jej taky slub o tom darceku, no to som si nandala, ze jo 🙂

cimlik
29. led 2010

Janula, tak blahopřeji, u nás také samé jedničky 🙂

senja
8. únor 2010

A je to vubec potreba neco diteti davat za vysvedceni? Vzdyt nestuduje pro same jednicky a darecek za to 😒

cimlik
9. únor 2010

Nutné to samozřejmě není, ale proč neudělat dítěti radost malým dárečkem?

bets
9. únor 2010

ja som nedavala nic. niezeby som bola vyslovene proti darceku k vysvedceniu. syna nie je potrebne motivovat k uceniu, on sam ma silnu vnutornu motivaciu a potrebu vyhravat, ze to preniesol aj do skoly. vela veci si nepamata a nepriklada im dolezitost, ale presne si pamata, kto mal kolko bodov z testov a ci bol niekto, kto mal viac ako moj syn (ma silnu potrebu patrit k najlepsim).
knizka je super darcek, lenze u nas sa knizky kupuju pravidelne, su pre nas dolezite, ale ako darcek uz nie su az tak vynimocne...
ale nakoniec syn dostal od mojej mamy krasnu encyklopedicku knizku o zvieratach, takze nevysiel uplne naprazdno...

hanka274
9. únor 2010

ci je potreba alebo nie...hmmm...

co tak detom nevraviet, ze nieco dostanu?? neucit ich, ze ak budes mat dobre vysvedcko, mozes si vybrat co chces a podobne?? to je nieco za nieco.. ja teda mam este deti male, no podobne je to ako napriklad, ze ked to zjes, dostanes cokoladu...ked budes dobra, pojdeme von...a podobne...ja osobne nic take nepraktizujem, dobra a spapat musi bez toho ci nieco dostane alebo nie...

🙂

cimlik
10. únor 2010

Téma je "co" za vysvědčení, ne "dávat či nedávat". Já myslím, že je to každého věc, tak nevím, proč se to tu začíná rozebírat.

lubkaj
10. únor 2010

My mame prvacku a kedze dostala same jednotky, chceli sme ju potesit. Kupili sme jej knizku s velkymi pismenkami, aby si ju mohla sama precitat (uz ju aj precitala) a spravili sme si doma taku minioslavu - v obchode si kazdy vybral zakusok aky chcel (povodne sme chceli ist do cukrarne, ale kedze mladsi syncek bol dost rozblazneny, nakoniec sme to neriskli). A od kazdej babicky dostala cokoladu.
Podotykam, ze o nicom dopredu nevedela, bolo to prekvapenie a velmi ju to potesilo.

vivusika
27. čer 2013

opäť aktuálna téma, čo dať dcére za vysvedčenie so samými jednotkami???? Ja len takú maličkosť, čo by jej srdiečko potešilo 🙂 ale vôôôôbec netuším čo 😉