Co děláte, aby váš život měl šmrnc?

esssi
11. říj 2009

Já se pořád snažím přijít na něco, co by mě naplnilo. Miluju svoje děti, ale nejsem jen máma, mám i spoustu jinejch funkcí 🙂 ráda bych věděla, co vlastně od života chci a ve věku 32 let na to nejsem schopná přijít. Tak málo času a tolik možností. Víte, co chcete a umíte si to prosadit?

macka01
11. říj 2009

Aponchie,jasne 😀 😀 😀

dai
12. říj 2009

no, ten smrnc je podla mna o teseni sa 🙂
ja sa napr. cely tyzden tesim na vikend, lebo budem s malou a muzom, cez tyzden sa tesim do prace lebo mam svoju pracu rada , ked idem domov, tesim sa domov, lebo tam ma caka dcera a tesim sa na vecer ked spinka, lebo potom mam cas na muza, pripadne na seba... tesim sa na knihu ktoru hltam vo vani 🙂
potom sa strasne tesim na vianoce, lebo bude vsetko svetielkovat a bude krasne s dcerkou a muzom , tesim sa ked budeme konecne dozariadovat byt, tesim sa na leto, na dalsie dieta, na to ked pojde malinka do skolky a do skoly... tesim sa na dovolenky, nove kraje, na priatelov a na stretavanie sa s nimi, nato ako mala vyrastie a aka z nej bude kocka 🙂

ja som zistila ze sa musim na nieco tesit, potom nemam ten strateny pocit...preto mam malicke kazdodenne svetielka - dnes je napr. krasny dazd a ja mam z neho radost lebo dazd milujem, a vecer si budeme s malou staviat kocky alebo byciklovat po obyvacke, uvarim jej palacinky a aj nato sa tesim, lebo ich robime spolu ajej strasne chutia 😀 , potom ideme s muzom tancovat a ked sa vratime tak si pozrieme zaznam superstar a potom uvidime 🙂
a mam dlhodobe svetla - vlastne celu buducnost vidim vo svetle... a myslim ze to tu ada spominala - o to tam ide, ako clovek vnima realitu...pretoze aj ja mam milion veci ktore by my mohli branit v tomto stastnom pohlade na svet, ale ja ich jednoduho len vnimam ako sucast svojho zivota, nedovolujem im aby moj zivot znicili , aby moj pohlad a vieru v buducnost zlomili 🙂

esssi
autor
12. říj 2009

Dai to je hezkýýýý 🙂 tak kupříkladu já se těšila, až nám dnes zapojej tv a po půl roce, kdy jsme koukali jen na dývýdýčka, bude konečně i kontakt se světem, takže už je to a místo, abych koukala na něco, co by mě zajímalo běží tu JimJam 😀 jo a taky máme od kabelovky net a ten je zběsile rychlej 😀 tak jsem se těšila a vyšlo mi to 😀

dai
12. říj 2009

😀 vidis esssi - ono aj taketo malickosti mnohokrat stacia 😀
este som chcela dopisat... ja sa snazim organizovat vela veci pre kamaratov a tak... vzdy pripravujem pohostenie, z otho mam velku radost a neodpustime si s manzelom aj vacsie udalosti 🙂 chodime na plesy, do divadla aj na take snobacke veci niekedy 😀 ja sa nato tesim, lebo je to prilezitost odist z tej kazdodennej reality, spravit so zeba princeznu a aj sa na nu zahrat 😎 to mi tiez robi radost ...
chodim aj pravidelne na thajske masaze - aspon 1x do mesiaca - a tiez aj ku kadernicke - vlastne ani tak nie kvoli tym vlasom , ako skor kvoli mojej kadernicke, ktora robi uzasnu masaz hlavy 😀
a momentalne hladame zariadenie do izbicky malej a to nas straaaaaaasne tesi, malicka vidi ze ideme do auta a hned to komentuje ze ideme hladat postielku 😀 momentalne sa z toho velmi teskame obe, tato ma uz jemne nervicky lebo by uz rad nieco kupil... ale nas tesi prave to vyberanie 😀

esssi
autor
12. říj 2009

Dai chlapi houby vydržej, co se nakupování týká 😀

emilyz
12. říj 2009

mirka 414 pekne si to vyjadrila.
v com spociva stastie, zmysel zivota? Existuje jeden vyrok: stastie je trvala spokojnost so zivotom.
Asi sa jednoducho treba naucit prijimat zivot taky, aky je, a to je to najvacsie umenie. My ludia stale chceme nieco inac a nevsimame si, kolko toho v skutocnosti mame. Chceme novy dom, ale nevidime to, ze mame zdrave deti. a tak dalej. Tak, ako tu niekto napisal: stastie treba zit. A treba sa ucit prijimat aj to nestastie. 😉

nnikka
12. říj 2009

dobra tema - ja som teraz uz viac ako 3 mesiace doma a mam strasne vela casu rozmyslat...

ja sa napriklad tesim na mm ked pride domov... tot moj ciastkovy ciel a dlhodoby??? na ten som este neprisla 😖

mywiel
12. říj 2009

dai krasne a vystizne napisané 😉 😵

esssi
autor
12. říj 2009

nnikko já už jsem doma 4 roky 😀