Co děláte proti blbé náladě?

esssi
29. zář 2009

Jsem jakási zpruzelá, mladší dítko po mně furt leze, chce se chovat a když nespí, pomalu nic neudělám. Mám tu fůru práce a nic se mi nechce, když si dám něco dobrého, je mi těžko, nic mě nebaví. Co děláte, když vám všichni okolo i sama sobě lezete na nervy?

beruska2x
29. zář 2009

dat ditko komukoliv kdo zvladne se o ne 2 hodky postarat a jit na pedikuru, na kafe, na kolo, brusle, proste cokoliv co mas rada, treba se jen projit , pustit si oblibeny film... kazdeho nabije neco malinko jineho ale kazdopadne venovat cas jen a jen sobe 😉

berynka
29. zář 2009

essi, vždyť s tolika dětma nemůžeš mít ani čas na blbou náladu, ne? 😀 Doporučovat hodně se vyspat, pustit si film, hudbu, zajít ke kadeřnici asi nemá cenu... tak můžu nadhodit jídlo a nákupy kosmetiky a oblečení !!!pro sebe!!!! 😉

esssi
autor
29. zář 2009

holky no díky, jenže já nemám vůbec nikoho, komu bych toho mladšího dárečka vrazila, starší je aspoň ve školce, manžel dojíždí do práce,ráno v 6 vyráží,večer v 7 se vrací, na prd....
hm a peněz málo, dnes se nějak fest lituju 🙂

esssi
autor
29. zář 2009

Tcháni na hlídání nefungujou, moje maminka už nežije, brácha se ségrou daleko, žádná oběť co by pohlídala v dosahu není....

beruska2x
29. zář 2009

tak to je mi lito 😔 ja jdu zrovna dnes na pedikuru, prijde mi hlidat mamka, protoze manza je na odpoledni v praci , jde jen o hodku a pul ale moc se na to tesim kazdych 5 tydnu 😀 a pomaha to... a co nejake materske centrum? mas tam maleho na dohled a zaroven mas klid a postupem casu ho tam na hodku muzes nechat ve skolicce a nekam si dojit, ty 200,- jednou za cas neni tak desny ne?

suki
29. zář 2009

esssi a co nějaká miniškolka na dvě hodinky týdně ať máš chvilku pro sebe?

berynka
29. zář 2009

no, u nás taky fungují MC s hlídáním. A ani to není tak drahý, když jsou to třeba jen ty dvě hodiny.

aponchie
29. zář 2009

ono je nejhorsi kdyz to na tebe prijd emimo veskere plany..ja simuzu naplanovat jak je dam tam ci tam a bude klidek a prd pokazde s eneco zvrbi..na me to pada naprosto v nevhodne chvile muz v praci ja unavena babicka 100km daleko vcera to byl mazec skolka zavrena decko skakalo po hlave nebo cumelo celej den na pohadky M nastesti hodnoucka ja na umriti kasel angina..

esssi
autor
29. zář 2009

hm když já mám na týden litr na všechno, to mi moc rezerv nedává...

kaleilah
29. zář 2009

esssi taky to rávě mám, měla jsem v plánu jak uklidim, chtěla jsem udělat i takovej ten většíúklid včetně skříní atd, a prostě nemám šanci,mám doma ještě hlídací skoro dvouletou, a když mají svůj den tak to stojí za to ☹ rady typu zajdi někam neberu ani vážně, ono to nejde a navíc se mi ani nechce. takže se prostě vyvztekám, vybrečim, u mytínádobí jsem ráda že mám pár¨použitelných talířů co nejsou otřískaný, dveře taky drží jen silou vůle, páč s nima ráda třísknu..ale mě to uklidní a za hodinu je po všem.A nebo nechám děti napospas osudu a jdu na 20minut na koníka 😀 lítají si tu jak pometla, vytahaly mi právě skříň s vyžehlenýma věcma pro budoucí cácorku..a já to momentálně neřešim, prostě se na chvíli na všechno vykašlat a zasáhnout až když děti polezou na střechu popřípadě si budou chtít oholit nohy mojí žiletkou 😕 😀 😀 😀

esssi
autor
29. zář 2009

kaleilah 😀

kaleilah
29. zář 2009

esssi ale ono to fakt zabírá 😀 😀 😀

esssi
autor
29. zář 2009

Kal no jo,no.. u nás se zase furt čučí na pohádky, ale ten malej je děsnej přílipka!!!To ani neumeju nádobí s ním...

kaleilah
29. zář 2009

U nás pohádky a televize vůbec, koupili jsme kvůli tomu telku do ložnice, ráno si beru malýho do postele aby mě nechal aspon půl hodinky poválet a probrat se a naivně jsem si říkala že když pustim pohádku bude klid 😝 kdybych koupila samotný ovladač, udělám líp a ušetřim, ten má mnohem větší úspěch 😀 A mamánka teda nemám, až kolikrát když mi blbnou hormony tak brečim že mě nemá rád, ale leze po mě jakmile mám pc na nohách, nebo taky něco dělám v kuchyni, tak musí vidět co tam dělám, jinak o maminku nezájem. bůůůůůůůůůůů, on mě nemá rááááád 😢 😢 😝 😀

suki
29. zář 2009

kali má tě rád. Jenom jsou ty naše děti trošku vyčůraný 😀 😎

esssi
autor
29. zář 2009

Děti jsou příšery z jezera...můj starší syn právě je úplně jinej, nikdy moc kontaktu nepotřeboval a tohle dítě mi totálně vyrazilo dech 🙂

kaleilah
29. zář 2009

suki, jé, jsi mi připomněla že bych homohla šoupnout na nčník, od včerejška trénujeme 😀

esssi
autor
29. zář 2009

kal no mladší je tupka, vůbec na nočník nechce, když ho nechám běhat bez plíny, ani si nevšimne, že se počůral...

suki
29. zář 2009

kali 😀 😀 no vidíš 😀 to je nápad 😀 a malá bude aspoŇ pěkně vyčůraná 😀

suki
29. zář 2009

holky s tím nočníkem to chce fakt čas...malá měla plíny skoro do dvou let, ale pak jsem udělala radikální řaz a prostě jsem ji nechala chodit bez plíny doma i venku, bylo to utrpení, furt se počůrávala, ale to trvalo jen tak 4 dny a pak se to zlomilo a teď už čůrá krásně do nočníku i venku do travičky, jen to kakání je teda u nás boj 😅

esssi
autor
29. zář 2009

Suki já staršího nechala a ve dvou letech to během chvíle pochopil sám, jenže tohle dítě je paličatější...

kacir
29. zář 2009

holky-zeptejte se mě, já mám čtyři a zrovna dnes mám náladu pod psa 😠 , tady se to řeže, ti starší, ten nejmladší už tři hodiny v kuse řve 😀 😀 😀

kacir
29. zář 2009

ty brdo essi, až budeš mít tři, to bude teprve vzrušo a ještě tak brzy po sobě, jak to zvládáš?

esssi
autor
29. zář 2009

kacir no to jsi totálně hustá teda 😀 ale jo, jde to, já už vlastně chvíli jakoby tři měla, okolo narození mladšího jsem hlídala ještě synovce a to byl teprv fičák, dva dvouleťáci a do toho novorozenec 😀
už je mi líp, došli jsme do krámu a pro staršího do školky...

kacir
29. zář 2009

já mám teda dvoukočár, protože ten starší nechce vubec chodit do města pěcha a zpátky je u nás všechno do kopce, ted to doufám bude holčička 😀, já chtěla vždycky holčičku a mám to 😀 . Sice jednu, ale horší než všichni kluci, co znám 😀

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir no mě s vejpravama pomáhala maminka, když byl mladší malinkej, tak jsem to měla lehčí, jenže maminka mi umřela 😢

kacir
29. zář 2009

to je mi líto 😅 , takže ted to zustane na tobě, co tchýně, pomáhají ti aspon z druhé strany? U nás vše leží na mě, manža furt v práci, mamka pracující, tchýně nic moc, takže neznám hlídání, žádnej odfuk, zas ti nikdo nemuže vyčíst, že máš děti a někdo se ti o ně stará 😉

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir to jo, no, obstarám si to sama, tchýně chodí do práce a o víkendech skáče okolo tchána, baráku a zahrady, nemám fakt nikoho..ale zase jsme hustý, že to zvládáme 🙂

kacir
29. zář 2009

to jo, taky mě to těš, i když jsem občas u konce sil, 😀, najed si na stránky rmatka, otec, rodina- mnohonásobné mminky, tam si píšem s holama a jsme proti někomu slbej odvar, třeba marci- má 6 kluku 😀 😀 😀 😀

esssi
autor
29. zář 2009

6 kluků? ty bláho....